Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 18:49

Blackmoon написа:

Днес имам среща с един бивш, който не съм виждала от 1г, но той прояви желание да се видим, както бях писала.

Как ще мине срещата?
ц 5п
Дявол, 7м, Умереност
доп. ПЖ

ОВ: Странно, но срещата мина добре. Имаше от негова страна обаче перчене, колко е велик, опити да ме излъже, за които после сам си е призна. Разговора се въртеше главно около него, малко или много егоцентрично. Обясняваше пак как материалните неща за него са много по-важни от чувствата и че докато не изгради кариера не иска сериозна връзка. Имаше моменти, в които ни стана малко кофти като си спомнихме някои моменти от миналото. Той обърна доста чаши ром и накрая се отпусна. Но като цяло си прекарахме доста добре. Той се държа кавалерски и мило с мен. Имаше обаче притеснение и от двама ни и все още привличане, но никой не направи някаква крачка за нещо друго освен за приятелски разговор.
Накрая ми каза, че ще се видим пак вероятно, докато е в София и му е било много хубаво с мен.

После след срещата попитах какво е чувствал той към мен на срещата?

ц. Справедливост
3п, Дявол, 6ж


Пак дявол, какво ли значи се чудя?
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 18:53

woman22 написа:
Моля за помощ!
Какво си мисли М за Б?

Цепя на 9 жезли, падат се Справедливост  9 пентакли Магът

Споредмен в случая картите показват по-скоро , че М е Магът, типичният женкар, смята че тя не е уверена ( справедливост). А 9 пентакли нямам идея как да ги тълкувам.


Какво ще изпитва А спрямо К в близките 6 месеца?

Карта на цепене 10 меча

7 жезли Звездата Паж чаши

Според мен К има някакви скрупули ( 7  жезли), но ще се надява да има нещо между тях и този паж чаши може би показва, че ще има зараждане на чувства.

мерси  мерси  мерси  мерси

Момичета, моля ви да ми помогнете в тълкуването. Какво мислите за картите, правилно ли съм ги ''разчела''?
Обещах днес да дам отговор.
МЕРСИ

мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 19:42

Woman22, аз не съм много добра в тълкуването, но ще пробвам, по първият тези 9ж показва че има някакви вътрешни страхове,че вероятно е по-скоро разумна и не показва чувства, вероятно очаква той да направи нещо, но мога знам ли, какво ще е.
За вторият не ми харесват тези 10 м, показват край на нещо, болка и нараняване,на някой доста му е тежко и трудно, има пречки, препятствия при тях, звездата дава отговор ,но не и за този период, казва да,може да стане но не сега и не точно така или не точно с него, поне при мен така се е проявявала, а пажа си е някакво обяснения, но може да се появи и друг.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 19:56

Woman написа:
Какво си мисли М за Б?

Цепя на 9 жезли, падат се Справедливост  9 пентакли Магът
М си мисли, че Б е много оправна, самостоятелна и може да постигне всичко, което пожелае. Все едно направо я боготвори...


Woman написа:
Какво ще изпитва А спрямо К в близките 6 месеца?

Карта на цепене 10 меча

7 жезли Звездата Паж чаши

странно зададен въпрос...
Ще разбере нещо за К. Ще се опита да се докаже пред нея/него.
Има привличане, но не толкова чувствено, колкото любопитство, интерес, дори вдъхновение.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 20:06

Ще имам ли премия за празниците- ц на 10ч, 4ж, 6ч и 10м-мисля че не
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 20:08

защо не бе..на мен ми се струва,че ще имаш мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 20:09

Какво е отношението на х към мен?
ц.Смърт/Император+Обесен+Звезда
ми аз бих казала хладно,май не го интересувам много,много,а Звездата тук си я тълкувам,като охлаждане на отношенията,не ми се струва да има нещо по-специално към...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 20:11

Линжери мисля,че ще получиш премия,виждам радостта ти по тези карти,събиране с приятели,ще си доволна...
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 20:15

Шуг, на мен ми се струва,че той просто прикрива чувствата си... само изглежда хладно мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 20:15

Не знам Олив, но така ми се струва, ц на 10 ч-за мен тази карта е по-скоро негативна отколкото да носи нещо добро,прекалено емоции и нямам спомен да е нещо хубаво,4 ж мисля че е успех за положен труд,дава като отговор да, но 6ч и за миналото, а 10 м си носят болка и тъга и за това мисля че е не,дано да греша.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 20:19

Дано да е така, ще се похваля.Шугър мисля че просто стои на дистанция заради отшелника и императора и да изчаква, по звездата мисля че може да има чувства
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 20:20

Ми да ти кажа май си права Оливче,ама аз нещо се самонавивам,че няма чувства,за да не ме боли,понеже той няма намерение да бъде с мен и така мерси
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 21:07

linjeri  и La la много ви благодаря !  мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 22:30

Gabriela FA написа:
Как ще се развият отношенията ни с един симпатичен младеж?
Цепя на паж пентакли обърнат.
Асо жезли обърнато, Кралица жезли, 10 чаши.

Десетте чаши не ги разбрах в какъв смисъл, защото ми е общ въпросът, и затова питах дали отношенията като ще са 10 чаши, приятелски ли са, по-любовни или някакви други? - Обърната колесница. Нищо не ми проговори.

Пажът се чудя дали не излезе, за да покаже, че младежът е по-млад от мен, но на зрелост го докарва равен.

Няма нещо да се получи. Тези карти ми говорят, че ти имаш желание за нещо ново, изпълнена си с ентусиазъм и страст, но все още не си се освободила от чувствата към мъжа ти, от привързаността към него и тн и всички тези неща ти пречат да продължиш напред нещата са в застой. Няма как да напълниш една чаша с нова течност, докато не я изпразниш. Има желание, но няма действие. Може би ще имате комуникация, но няма нищо особено да се случи.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 01:08

sugar6 написа:
Какво е отношението на х към мен?
ц.Смърт/Император+Обесен+Звезда
ми аз бих казала хладно,май не го интересувам много,много,а Звездата тук си я тълкувам,като охлаждане на отношенията,не ми се струва да има нещо по-специално към...

По-скоро се е случило нещо, което го е накарало да промени отношението си към теб, а този етап той чувства, че нищо не може да направи и е разумно да се откаже, но все пак има някаква надежда да се оправят нещата, но той не смята да прави нищо по въпроса.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 09:25

Блекмуун изключително си права, случи се нещо неприятно между нас и той оттогава се отдалечи от мен мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 18:55

Декември в емоционален план?
ц.Смърт/Император+Императрица+СС
някакви промени ме очакват,ама тук Им-р и Им-ца не мога да си ги обясня,ще премина през тези състояние или показват мен и конкретен мъж?Накрая с тоя СС ще има възраждане на нещо,някакво събития ще се случи
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 19:08

ще настъпят промени и ще подновите най- вероятно отношения с тоя човек, но той ще е доста сдържан и хладен. Все пак император и императрица се пада като двойка. А този СС е като възкресение след смъртта и взимане на важно решение.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 19:14

Мерси Блекмуун ама май вече нямам надежда,че ще се оправят нещата между нас,явно ме е изтрил от живота си...
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 19:24

И аз мисля Шуг,че ще има възкресяване, отношенията ви ще навлязат в нов етап. мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 19:33

Ами дано,Оливче ама не ми се вярва много Sad
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 21:25

sugar6 написа:
Декември в емоционален план?
ц.Смърт/Император+Императрица+СС
някакви промени ме очакват,ама тук Им-р и Им-ца не мога да си ги обясня,ще премина през тези състояние или показват мен и конкретен мъж?Накрая с тоя СС ще има възраждане на нещо,някакво събития ще се случи

Според мен ще имаш хубави любовни емоции.  Имаш хубави карти на любовта усмивка Ако си обвързана, ще имате хармония и любов през декември месец. Да не се окаже, че си бременна от императора? Императрицата май често предсказва бременност.
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 21:29

И аз отново ви МОЛЯ за мнение мерси
В близките 6 месеца той ще започне ли да я обича? Малко тъпо го зададох въпроса, но не знаех как да го формулирам точно.

Цепя на 10 жезли

Паж мечове  Кулата Императрицата

Комбинацията от Паж мечове + Кулата видях, че сте писали, че е лудост, разстройство на съзнанието. В тази комбинация как да ги тълкувам?

мерси мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 21:43

Ами наистина,малко странен въпрос,как,аджеба,някой ще заобича някой, ей тъй, за определен период от време?
По тези карти бих казала-не.Той е прекалено зает с работата си,прекалено зает със собствените си проблеми,за да си направи труда да се интересува,да разрушава прегради,за да се добере до нея.
Мисля,един от двамата е обвързан. мерси
Любовта е крайно нелогична и странна,среща се често там,където изобщо не е очаквана. мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 00:35

Woman,... мога ли да те попитам, на колко си години???
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 08:19

sugar6 написа:
Декември в емоционален план?
ц.Смърт/Император+Императрица+СС
някакви промени ме очакват,ама тук Им-р и Им-ца не мога да си ги обясня,ще премина през тези състояние или показват мен и конкретен мъж?Накрая с тоя СС ще има възраждане на нещо,някакво събития ще се случи
подкрепям Блекмуун. само че може да не е точно декември, защото са все големи аркани, а те са бавни. въпреки, че СС обикновено ми е давал събития в близко време.
преди време Зуки ми беше теглила подобни карти.
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t802p720-topic#31025


Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 15:26

sugar6 написа:
Декември в емоционален план?
ц.Смърт/Император+Императрица+СС
някакви промени ме очакват,ама тук Им-р и Им-ца не мога да си ги обясня,ще премина през тези състояние или показват мен и конкретен мъж?Накрая с тоя СС ще има възраждане на нещо,някакво събития ще се случи

Може би Император+Императрица ще си емоционална, но ще се опитваш да го прикриваш като се правиш на строга и студена. СС - може да се връщаш към някакви стари неща и да си изясняваш ситуации.... Смърт и СС в някаква степен ти се припокриват - някаква промяна, прочистване на старото, за да се роди новото....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 21 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: