Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 6

Go down 
+22
Вера
Gabriela FA
woman22
Теодор
Artemiss
galiusha
zvezdichka
Teya
Galanthus
Frog
БабаВуна
La la
DeTe_Ha_Xaoca
Антония
Зуки
sugar6
vviktorova
lindaLI
Violet
oliv
Miss Bloom
CaPuHa
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
АвторСъобщение
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 12:18

Зуки за момичето -  нейните проблеми и изчезването от училище е свързано с мъж,  сякаш е зависима от него,  като хепнотизирана.  За мен е още при този мъж,  започнала е да не ходи на училище и да не се прибира заради него. Чувства се сигурна,  затова не желае да прави промени и да се върне при бабата. Имало е конфликт между двете,  за които не е обърнато внимание.  

За бабата може да е бил незначителен,  но за момичето е било нещо голямо,  че не е разбрана.  

Дано нещата да се наредят бързо и момичето да се върне при бабата.

*да допълня,  че мъжът е по-голям от нея,  сякаш при него е сигурна и защитена,  закриляна.


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Чет Ное 06 2014, 12:51; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 12:35

Зуки,аз също мисля,че момичето е избягало с мъж.Той и е поставил някакво условие,тя дълго време се е чудила какво да прави и е удържла положението,накрая се е предала и е тръгнала с него.Не виждам проблем с бабата да има тя,по-скоро с мъжа,с който е тръгнала.
И аз по тези карти мисля като Марина.
Смятам,че ще я открият.Изглежда ми като детска глупост,дано да няма сериозни последици. мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 16:39

момичета-девойчето го прибират в мента,здрава,и добре е,говорих с нея. брат и е на 300м от дома им.тя е при него,той я прибира.
причините да стане беглец тя-не ги знам.
но не е виновна бабата,момичето не е ходила две седмици на даскало...подозирам мъжко присъствие
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 17:21

Зуки, радвам се, че е добре. И се прибира при бабата, през тези две седмици жената не е спала и яла по тревоги по внучка си.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 06 2014, 21:06

Радвам се, че момичето е добре! Но май се потвърждава теорията за мъжкото присъствие...
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 16:23

Как мислите в коя от двете фирми имам по-голям шанс да започна работа?
1ф- Кула/2М+8чаши+Светът
2ф- Отшелник/Колесница+8М+Жрец
Като че ли от втората обмислят,чакат благословията на някой шеф. А първата май не с тази Кула.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 16:46

Олив,мисля,че шансът ти е 50/50.И в двата случая абсолютно нищо не зависи от теб,особено във втората.Кулата понякога показва работа в голяма фирма,а Светът дава някаква реализация,но след положени от теб усилия.Тези фирми свързани ли са с някакъв вид пътуване или транспортна дейност.Нещо като куриерски фирми? Във втората фирма може и да почнеш,ако наистина някой от шефовете благоволи обстойно да прочете CV-то и те извика интервю.Може и да се наложи да учиш нещо допълнително,с цел повишаване на квалификацията.Ако си подаваш документите-подай ги и в двете фирми.Шансът според мен е равен,но много зависи от това кой ще ти приеме документите и ще ги разглежда.Успех от мен! мерси
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 16:53

Не,не са  свързани с пътуване и транспорт. И двете фирми са средно големи. Във втората съм работила допреди година и половина, там са наясно с това,което мога.
Благодаря ти мерси
п.п. На мен Светът на трета никога не ми е носил нещо хубаво.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 16:55

oliv, не зная минавала ли си интервютата, но тези карти на цепене много не ми харесват. Сякаш показват нечие поведение... първата доста агресивно, втората много отдръпнато.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 17:05

Не не съм минавала през интервюта. За първата подадох СВ а за втората знам ,че търсят пак хора и си мисля,че може да се обадят и реших да проверя имам ли шансове мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 18:43

Oliv написа:
Как мислите в коя от двете фирми имам по-голям шанс да започна работа?
1ф- Кула/2М+8чаши+Светът
2ф- Отшелник/Колесница+8М+Жрец
Към нито една от двете не тече енергия...
Първата я напускаш и няма връщане назад, втората дори и да вложиш усилия, си с вързани ръце и ще стане само с благословията на някой... Ако му хареса как се справяш по Колесницата.

интересно все пак, дали ще стане Три карти 6 - Page 2 402149
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 18:55

Ами аз във втората съм работила и мога да кажа,че бях доста добра... съкратиха ме поради "намаляване обема на работата", сега обема е по-голям и си мислех,че може да ме огрее
благодаря Lala мерси непременно ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 19:21

Ами по Жрец може и да те огрее, само дето не знам дали има развитие там - дали той ще може да те измъкне от 8 Меча... щото алтернативата е да те потопи още по-дълбоко в инерцията на старото...

Ако има възможност да се заловиш с нещо, което обичаш и ти се отдава и сама да си си шеф би било чудесно... мерси
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 07 2014, 19:25

Всъщност,аз се опитвам точно това да правя,но нямам особен успех. Просто няма как да разчитам само на него като доход мерси
Браво Lala, това ми е голямата мечта,но за съжаление з Б/я неосъществима Три карти 6 - Page 2 698924
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 19:26

Така, дами питам много важен въпрос  мерси

Детето ми ще се учи ли добре в класа на Н.К. ?

3 Меча
Рицар Чаши, 5 Пентакли, 8 Чаши

Детето ми ще се учи ли добре в класа на Д.А. ?

Цепя на 6 Меча
Отшелник, Висша Жрица, 9 Меча

Ясно е, дори и да има притеснения Отшелник и Висшата Жрица както и 6 Меча ми показват по-добро учение ... Ясно е вече къде ще отиде .

Записването е за клас след 2 години, но все пак това са учителите. Още сега ми е тръпка .... Три карти 6 - Page 2 3351190372
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 19:43

Д. А сякаш ще настоява над детето,  ще му обръща нужното внимание.  Тук ще има загърбане на проблемите и влагане на най-доброто. 
Н. К -  нещата ще бъдат скъсани,  прекъснати още в самото начало.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 19:51

Бабе, хубав въпрос си поставила. Ще трябва пак да го поставиш като му дойде времето. Иначе съм съгласна с избора, който си направила.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 19:54

Е то е дошло. сега ми дадоха имената за записване. Вече става две години преди започване на училището, Фроги, затова питам, щото като подам документи, говоря с учителката и трябва да кажа къде искам. Сега имам избор, после може и да нямам ....

Благодаря Маринка мерси
Искам само да ти кажа че на мен ми харесват твоите тълкувания, незнам другите какво ще кажат ... Явно навлизаш в Таро .
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 19:57

Бабе написа:
Записването е за клас след 2 години,
Това означава, че се записваш сега, а ще ходи в този клас след две години???
Това пък защо го правят.... Няма значение. Важното е, че картите ясно посочват къде какво може да очакваш.


Последната промяна е направена от Frog на Съб Ное 08 2014, 19:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 19:58

Лечението ми чрез П. С ще има ли ефект?  (имам проблем с очите-просто искам да сваля диоптър) 

5Жезли

Луната. 3меча 7 чаши

Ще бъде трудно,  но дали няма да си въобразявам,  че може да се случи.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 19:59

Марина, има ли оперативна намеса?
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 20:00

Не няма оперативна намеса, сега ще пробвам само лечение,  Фрог.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 20:09

Марина, ще ти кажа аз какво виждам по тези карти :

Луната е замъгленото виждане
3 Меча е рязкото , може би оперативно лечение
7 Чаши е ясното виждане ....

Според мен ще имаш добър резултат, само ако 7 Чаши са не твоите представи, а ясното виждане върху нещата. Това ми е като таблото в лекарският кабинет - сещаш ли се ....
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 20:23

БабаВуна благодаря ти.  Лечението не е оперативно,  хомопатично.  Ще пробвам.  Надявам се да не се стига до операция.  Благодаря ти.  Сега започнах лечението след 15 дни трябва да има първи резултати.  Ще дам обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 22:16

Марина, мисля, че картите не ти дават отговор , защото 7 чаши ги виждам като твоята надежда. Ако се получи нещо, то ще е след по-дълъг период. Но след като е хомеопатично, няма проблем. Опитай  Smile
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 22:23

Фрог,  благодаря!  Моята надежда по принцип и на другите лекари не повярва.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 09:45

бабе-и аз за първата госпожа.тя ще е настоятелна,и ще го насърчава да е активен...
другата не че е лоша учителка,но може да е твърде мека,и да не успее да бъде-БУДИТЕЛ.
а знаеш освен другото-дете и учител,първолакът по скоро-трябва да ''се влюби '' в учителката си мерси
втората не че няма да е обичана от малкия,но ще има твърде много свободно време да мисли за своите сеи неща-игри и др...а с първата ,ученето ще е играта му...

*опитах се да вляза в картите и пред очите на детето,и учителката,и да направя извод като майка... Три карти 6 - Page 2 826247
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 6 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 6
Върнете се в началото 
Страница 2 от 20Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: