Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 6

Go down 
+22
Вера
Gabriela FA
woman22
Теодор
Artemiss
galiusha
zvezdichka
Teya
Galanthus
Frog
БабаВуна
La la
DeTe_Ha_Xaoca
Антония
Зуки
sugar6
vviktorova
lindaLI
Violet
oliv
Miss Bloom
CaPuHa
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
АвторСъобщение
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeСъб Ное 08 2014, 22:23

Фрог,  благодаря!  Моята надежда по принцип и на другите лекари не повярва.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 09:45

бабе-и аз за първата госпожа.тя ще е настоятелна,и ще го насърчава да е активен...
другата не че е лоша учителка,но може да е твърде мека,и да не успее да бъде-БУДИТЕЛ.
а знаеш освен другото-дете и учител,първолакът по скоро-трябва да ''се влюби '' в учителката си мерси
втората не че няма да е обичана от малкия,но ще има твърде много свободно време да мисли за своите сеи неща-игри и др...а с първата ,ученето ще е играта му...

*опитах се да вляза в картите и пред очите на детето,и учителката,и да направя извод като майка... Три карти 6 - Page 3 826247
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 10:54

Зуки, да не би да казваш че комбинацията с 8 чаши е по-добра от кпмбинацията с висша жрица ? Щото с 8 чаши е първата ...

Фроги, не съм видяла въпросът ти към мен защо записването е сега, а почва след две години - защото няма места. Още сега се пълнят класните стаи ... А и сега може да избера, после може и да немога ... Избора вече е направен Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 11:29

баба вуна написа:

Детето ми ще се учи ли добре в класа на Н.К. ?

3 Меча
Рицар Чаши, 5 Пентакли, 8 Чаши

Детето ми ще се учи ли добре в класа на Д.А. ?

Цепя на 6 Меча
Отшелник, Висша Жрица, 9 Меча

да бабе,но май съм единствената на това мнение усмивка

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 11:47

Зуки, кое от Рицар Чаши, 5 Пентакли и 8 Чаши ти говори за успех ? Цепи се на 3 Меча ?

Той ще иска преместване от този клас като гледам 8 Чаши ....

А 6М е свързана с науката, Отшелник и Висша Жрица също ги свързвам с учението, и 9М, може и да има поплаквания но няма да е като да иска да си тръгва .....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 13:41

права си Бабе. мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 14:12

Сигурно нещо си се объркала .... Три карти 6 - Page 3 262180

А може и аз да съм се, знам ли .....
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 17:12

БабаВуна написа:
Детето ми ще се учи ли добре в класа на Н.К. ?

3 Меча
Рицар Чаши, 5 Пентакли, 8 Чаши

Детето ми ще се учи ли добре в класа на Д.А. ?

Цепя на 6 Меча
Отшелник, Висша Жрица, 9 Меча

Ясно е, дори и да има притеснения Отшелник и Висшата Жрица както и 6 Меча ми показват по-добро учение ... Ясно е вече къде ще отиде .

Записването е за клас след 2 години, но все пак това са учителите. Още сега ми е тръпка ....

Бабе,
мисля, че няма да учи в класа на Н.К. Не знам защо си мисля, че детето го влече творчеството – в смисъл музика, рисуване. Детето има голяма фантазия! Или РицарЧ показва твоят идеализъм за нещата и ти следваш някаква своя идея за това как трябва да се развиват нещата. Дори да има възможност да се запише в този клас, ще възникне някакъв проблем или нещо няма да ви хареса и ще се наложи да зарежете тази идея и да се отправите къмм нова.

Втората е интересна комбинация, защото 6-цата е спокойствие, а 9М – тревоги. Макар че 9М понякога показва перфекционизъм, да си перфектен във всичко и си стриктен към нещата, и винаги нещо те тревожи, ако не си идеален. Не мисля, че ще изберете и този клас. Жена ли е Д.А., възрастна?
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 17:19

Ами Отшелника и Висшата Жрица ? Няма друг клас, който да изберем...
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 17:24

За това питах дали е по-възрастна жена? Заради тия две карти...
Може и защото е рано да не е точен отговорът..... Но не мисля, че ще изберете класът на Н.К..... Ако изберете този, може и нещо да те тревожи, свързано с този клас или просто самият ръководител ще е доста взискателен ....
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 17:57

Няма да е на Н.К. а и аз питам как той ще се учи. Отшелника е когато сам вървиш в някаква посока, а следващият етап е това че се е научил с ВЖ, тя държи вече знанията. Предполагам че 9М може да е следващият етап и това е матурите, там може да са страховете.
Класът на Д.А. май ще е по-полезен.
Незнам дали е стара учителката. Утре ще й се обадя .
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 18:32

Добре. Отшелникът мисля, че е самоизолация....
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 19:24

Момичета, записала съм си две интересни комбинации от края на миналата седмица и началото на тази/ сега се сетих за тях/става въпрос за работа.
Първата е с въпрос: Ще ми предложат ли работа от дадена фирма?Излязоха:
Влюбени/ДП+АсоЧ+АсоП
А втората няколко дни по-късно теглена с въпрос: Какви са намеренията на мъж към мен?За същата фирма става въпрос/
6жезли/Слънце+АсоЧ+АсоП
Чудя се какво ли значат тези аса в двете подредби? Някъде прочетох,че може да е свързано с договор някакъв.Но пък не виждам индикираща карта затова друга.Малко като пожелания са ми такива ... странни
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 19:27

Струва ми се, че са те харесали и ще получиш тази работа мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 19:29

Лелле Линд Три карти 6 - Page 3 2560441086 Три карти 6 - Page 3 2560441086 Три карти 6 - Page 3 2560441086 Ако стане ще почерпя... значи двете аса наистина говорят затова?
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 21:24

oliv написа:
Първата е с въпрос: Ще ми предложат ли работа от дадена фирма?Излязоха:
Влюбени/ДП+АсоЧ+АсоП
А втората няколко дни по-късно теглена с въпрос: Какви са намеренията на мъж към мен?За същата фирма става въпрос/
6жезли/Слънце+АсоЧ+АсоП

Асата символизират ново начало. Те не са ситуация, а по-скоро ммм... изпитване на емоция, съответно за АсоЧ, излив на емоция. АсоП - материята, ресурс, нещо, което може да се реализира. АсоП доста често дава отговор Да, в питания Да/Не. Зависи естествено от околните карти. По първата подредба мисля, че ще ти предложат работа. Може би все още избират, но мислят, че си стабилна дама и способна да се справиш.
Като вметка на мен АсоЧ си ми е показвало леко разочарование, не нещо грандиозно, но нещо, от което ти става криво моментно.
По втората подредба - Този мъж мисля, че ще посрещне добре. Нещо всякаш ще му просветне.


Последната промяна е направена от Valentine на Нед Ное 09 2014, 21:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 09 2014, 21:28

Благодаря ти Валентин,интересно ми стана заради 2те аса и то 2пъти повторени.Въобще не ми беше ясно как да си ги тълкувам мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 05:49

Защо реагира по даден начин Х. към това, което поисках да направи?

2 меча, Слънце, обърнат рицар Пентакли
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:04

Ще намеря ли биологичните си роднини ?

Влюбените

2 Пентакли, 10 Пентакли, 3 Жезли

по тези карти ми се струва че ще ги намеря , вие какво ще кажете ?

3 Жезли как ви е излизала на 3-та позиция за да/не ?

Другото е че 3 Жезли може да покаже 3-ма човека ... 10П семейството ...
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:05

Галантус,
все едно си оставила човека без думи, заострила си вниманието. Прояснила се е ситуацията, но явно човекът, за когото питаш е толкова праволинеен, че когато го помолиш да излезе извън своите рамки на вижданията си, това не го кефи особено. Консервативна личност, която желае да предвижда всеки ход и да знае кое, как, всяко възможно развитие на ситуация при съществуващо АКО . Определено е имало изненада.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:15

Според мен Бабче шанса е 50%... мерси
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:16

БабаВуна написа:
Ще намеря ли биологичните си роднини ?

Влюбените

2 Пентакли, 10 Пентакли, 3 Жезли

по тези карти ми се струва че ще ги намеря , вие какво ще кажете ?

3 Жезли как ви е излизала на 3-та позиция за да/не ?

Другото е че 3 Жезли може да покаже 3-ма човека ... 10П семейството ...

Абе Бабе, да нямаш брат, сестра, близнак? Тези влюбени и 2П ми говорят за нещо такова... Или в момента биологичното ти семейство са трима.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:19

Имам сестричка по думите на майка ми а и в акта ми за раждане е писано че има дете преди мен - 1. Ама след мен колко има незнам ... Предполагах че един човек ми е брат, но по картите изобщо не излиза да ми е брат.

Ще видим, дано да показват за скорошно събтие. Но най-интересното е че са доста пентаклите, и на сегашна позиция - средна е семейство ... все си мисля че може да ги познавам хората .... Въпреки че съм родена в София , а живея в Благоевград. Аз доста поживях и в Софето...
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:23

Може би Олив е права, шансът да е 50% заради влюбените.
Другото е първо да сте били две деца /2П/ - семейството сега /10П/ - вече сте три деца /3ж/
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 10:59

И питам как ще протече срещата ми с Т. днес ... 3П - среща, Кралица Жезли, Крал Жезли ... а бе да не правим секс бре .... или може да има страстни неща .... въйии

ОВ довечера ....
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 11:17

Аз мисля, че няма да сте сами... той да не цъфне с някой колега
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 11 2014, 11:37

А бе и аз това си помислих ама го изключих защото все пак тази среща трябва да е между нас двамата. Но няма да се сърдя, даже ще се изкефя ако сме повече хора ....

Сбора е Императрица .... така, това или е майка му, или е секс ....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 6 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 6   Три карти 6 - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 6
Върнете се в началото 
Страница 3 от 20Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: