Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Говорим си за таро и оракули

Go down 
+9
Зуки
bellezza
La la
Redgina
любов
Старо злато
Shopkata
viatar
Admin
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 01 2010, 22:48

Момичета, картите поръчих преди една седмица, чакам ги още, като пристигнат ще си гледаме Говорим си за таро и оракули - Page 2 402149

Shopkata написа:
Прати ми я ,моля
в ЛС ще ти пратя, ОК?
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 04:02

Аз свършвам първата на В.Зеланд с доста противоречия ( не ,че аз му противореча на него ,а на себе си.. Sad ).....
*****Новото е, че имам Кристална топка....Как да я вместя в законите на динамиката( с махалото -така и не се разбрахме) Embarassed
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 08:32

Джема получи ли картите ??? интересно е ще да ги пробваш !
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 10:34

viatar написа:
Джема получи ли картите ??? интересно е ще да ги пробваш !

Surprised вчера ги получих.

давайте въпросите, първо само такива, на които картите могат да отговорят с да или не.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 10:47

Ухаа... айде да съм първа-ще имам ли обаждане или есемес на Бъдни вечер от В.?
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 11:17

Поздравления !!!
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 11:21

и аз искам да питам мисли ли за мен /или сеща ли се / се мъжа за когото си мисля ....
нали може с изображения Говорим си за таро и оракули - Page 2 402149
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 15:16

И аз ,ако меже..Джема Embarassed
Същитите въпроси като Златна и Вятър. Говорим си за таро и оракули - Page 2 99390
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 20:00

Shopkata написа:
Същитите въпроси като Златна и Вятър.
Smile
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 23 2010, 02:54

Говорим си за таро и оракули - Page 2 156215 Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 23 2010, 09:25

Защо форумът е променен,не се влиза както преди,не се вждат новите постове [You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 23 2010, 11:55

Аз си получих картите
[You must be registered and logged in to see this link.]

Прочетох отзиви на една гледачка [You must be registered and logged in to see this link.] и малко ентузиазъма ми угасна.
Ще я пробвам все пак, как работи усмивка
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 10 2011, 12:08

Цитат :
Аз си получих картите
[You must be registered and logged in to see this link.]

Прочетох отзиви на една гледачка [You must be registered and logged in to see this link.] и малко ентузиазъма ми угасна.
Ще я пробвам все пак, как работи усмивка
Честито! Дано ти служат вярно и за добро!
Тази гледачка ,явно с доста стаж е ,но ми е интерсно какво ли би написала за Манара таро или за Вуду таро...Иначе -да по-разлинчо е,както всяка колода на Златната зора- темата е малко изменена. На всякъде в колодите "Златна зора" кралица Меч ( и е застъпена притчата за главата на Йоан кръстител)- държи отрязана мъжка лава. 6 Меча мисля че пак е с подобна тематика. И ,да, има ги всичките тези символи за които тя говори и свастики и други баш окултни такива,но все пак колодата точно так се и казва- ритуал за приемане в ордена на темплиерите.И свстиката не е измислена от Хитлер ,а той я е копнал от темплиерите...,които пък я взимат от Соломоновите печати,които са всепризнати за най-магическите , но това е много дълга тема.От мой скромен опит- в повечето случаи не ме е подвеждала ,просто ,още ми е много сложна за това я използвам по-радко.Аз бях потресена от силата на мойта любима колода-Ages Tarot ( днес постнах 3 карти от нея) ,но тя се оказа за бая по напреднали и понякога имам усещането,че даже предизвиква събития .Поуплаших се и за това карам с по-традиционни ,докато изуча другите. усмивка Щом работиш с Кроули- не би трябвало да ти е трудно това тесте. Успех! Знам ,че ще се справиш. усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 10 2011, 12:16

Извинявам се, нещо се омотах и изтрих 2 много стари поста, на Златна и на Елен. Не знам как го направих. Говорим си за таро и оракули - Page 2 440471
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 10 2011, 12:24

Shopkata написа:
Тази гледачка ,явно с доста стаж е ,но ми е интерсно какво ли би написала за Манара таро или за Вуду таро...

Шопи, тази Черната Лиза, много я уважавам, тя много познава, прогнозите й са много точни. Тя членува в "Телема" не съм много на ясно с техните възгледи, мисля, че се занимават и с черна магия. За манара и вуду, сигурно нищо няма да каже, т.к. те използват само таро на Кроули. Ако имаш време, рзгледай незин блог, няма да съжаляваш мерси

Shopkata написа:
Извинявам се, нещо се омотах и изтрих 2 много стари поста, на Златна и на Елен. Не знам как го направих.
случва се по-някога :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 17:32

Аз имам Таро Простраство на вариантите . Ползвам картите само като съвети .За мен те са много специални . Зеланд ми е любим автор. До сега не съм гледала с тях .
Ако някой ги е пробвал на въпроси с ДА и НЕ , моля да сподели дали са били точни .
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 17:38

джема ги има и някъде кава че са 100% точни
ние правихме експиримент тука ама не помня какво стана
Ако искаш -тео аз съм първата желаеща да ги изпорбваш на мен.И аз мнооооого го обичма Зеланд.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 17:47

Добре , да опитаме усмивка . Но няма да мога преди петък , че съм на работа от сутрин до вечер. Напиши ми въпроса ,ще ти пиша веднага след като мога. Ако искаш пиши на ЛС.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 08 2012, 23:33

любов, Shopkata, моичета, аз ги захвърлих, не можах да ги разбера. Спомням си, че съм опитвала да гледам с тяхГоворим си за таро и оракули - Page 2 2609729247 , обаче нищо не стана Говорим си за таро и оракули - Page 2 1338018678
любов написа:
Ползвам картите само като съвети .
Говорим си за таро и оракули - Page 2 962238374 напълно съм съгласна мерси
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 01:03


Ето ми въпросите и тука пък да видиме какво ще излезе.
1- Мъж (Ю) ще прекара ли Св Валентин с мен - (имам в предвид по негова иницятива)
2- Същият- ще дойде ли за рожденият ми ден?
Благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 01:07

Добре си спомням ,когато експериментираше е тях Джема,помня че не се получи с гледането.Аз също ги имам.Ползвам ги като съвет за деня
Върнете се в началото Go down
любов
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 16
Join date : 14.01.2011

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 09 2012, 13:36

Shopkata написа:

Шопи , наредих на първия ти въпрос , но не се получава отговор с да или не . Тези карти не стават за тива гледанки, само насоки дават. Затова ти гледах с Друиди и Уика. Ще запиша отговора в Блиц.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15 2012, 11:40

Искам да Ви попитам ,правите ли някакви ритуали или използвате ли някакви предмети
преди да започнете да гледате на карти? Говорим си за таро и оракули - Page 2 904684
От известно време ,преди да отправя въпрос към Таро ,там където ще подреждам картите слагам предмети символизиращи 5 -те елемента(огън-свещ,вода,метал -монети и др.)казвам нещо като молитва ,и така сякаш гледанията ми доста се подобриха (не знам дали на това се дължи),но малко ми е неудобно когато външни хора искат да им гледам. blush
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 15 2012, 13:10

Всичко е до нагласа - тези предмети ти помагат да концентрираш енергията си!
Когато си с други хора, можеш да затвориш очи и да си представиш, как ги разполагаш - викни духа им да е с теб.
Аз лично така общувам с рейки мастери и учители, когато ги викам да ми помогнат в някоя медитация или лечение на някого. И те са там наистина Smile

Успех!!! усмивка
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 16 2012, 15:35

Аз потърквам длани една о друга докато се затоплят - след което хващам тестето за да предам малко от мойта топлина и издишвам от дъха си в него за да му предам от мойта душа и си отправям молитва към Великата жрица да ми отвори завесите на непознатото. И "палатката на чудеста" винаги е опъната Говорим си за таро и оракули - Page 2 402149-камъни и миди, пирамиди ,кристална топка, морска сол, пясъчен часовник и още други дрънкулки ,които обаче са голяама атракция за черното ми коте, което е също част от интериора.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17 2012, 09:20

La la написа:
Аз лично така общувам с рейки мастери и учители, когато ги викам да ми помогнат в някоя медитация или лечение на някого. И те са там наистина Smile
La la, сигурно си изкарала курс по Рейки ,интересно ми е как ги комбинираш с Таро Говорим си за таро и оракули - Page 2 114321

Shopkata написа:
"палатката на чудеста" винаги е опъната -камъни и миди, пирамиди ,кристална топка, морска сол, пясъчен часовник и още други дрънкулки ,които обаче са голяама атракция за черното ми коте, което е също част от интериора.
Говорим си за таро и оракули - Page 2 642334
само метлата липсва... усмивка
Ако ти се наложи да гледаш без тези неща,мислиш ли ,че гледането няма да е толкова точно?
Върнете се в началото Go down
bellezza
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2012

Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 17 2012, 10:19

Здравейте, не съм сигурна, че тук е мястото, но искам да попитам следното - ходила съм няколко пъти при една жена, която гледа с карти Таро - познавала е някои неща, но напоследък нещо в сроковете за събитията нещо няма много познаваемост. Не знам дали щото вече ми знае ситуацията или не...както и да е, та тя ми обясни, че не било хубаво аз сама да си гледам за себе си, защото й казах, че ми е интересно и си взех и аз карти и се опитвам да гледам и аз. Има ли нещо вярно в това - обясни ми, че не било възможно да си познавам за мен или за много близки хора Говорим си за таро и оракули - Page 2 617156
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Говорим си за таро и оракули - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Говорим си за таро и оракули   Говорим си за таро и оракули - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Говорим си за таро и оракули
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Беседи по таро и ТАРО на по кафе в София
» Архетипи и Таро
» Таро и етика
» Таро
» Уроците на Таро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро дискусии и философия-
Идете на: