Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 19:36

Сила + КП е на Галантус

А иначе посланието на колелото е, че няма нищо на 100 % сигурно, когато губиш едно нещо, не знаеш какво печелиш и обратното (символа на короната и пясъка, всичко, което е материя е до време, днес повече има той, тя няма..все едно мъж си взима пепеляшка за жена)- съдбата извън теб- каквото има да става ще става, бъди готов за превратностите на съдбата. Но на последна си е като цяло застопоряване на положението от предните карти.
Аз се надявам Персефона и Реджи да са прави, но може и момчето нищо да не предприеме...
На мен ми се струва добра комбинация, може би са надеждите ми.. Ще видим резултата.

Кофти тълкуването на този въпрос "какво ще предприеме?"..НИЩО...Ако е така обаче защо излизат асо м и 8п?

Ти можеш ли да споделиш твои комбинации с Колело на последна?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 19:46

Ще погледна където имам записани и ще ти кажа комбинациите. Но честно да си призная, все още нямам достатъчно "материал", на базата на който да съдя за една или друга комбинация. Например ако веднъж нещо се е случило при Асо жезли и Колело на последна не е задължително винаги да се случва същото. Ако втори път комбинацията покаже нещо близко, можеш да се замислиш, че не е случайно, но едва третият път бих била склонна да го запиша като правило, макар и с въпросителна.

Линда, защо не подредиш онази хубавата с големите аркани? Нали тя беше за отношения....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 19:52

Smile ЩеSmile

Но нека поне да има някакви разговори нещо да почне да се случва..да задуха поне вятъра на някъдеSmile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 20:00

Линда, картите са хубави, обаче с това колело на последна не съм сигурна че ще има раздвижване Въпроси и отговори - Page 29 800909 Сякаш някоя от двете страни я е страх да предприеме стъпка, да не би да се разочарова...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 20:50

ще видимм, благодаря ви!

Момиче се запозна наскоро с мъж, имаха кратък флирт, но той е чужденец, беше за няколко дена тук, прибра се в страната си.. Тя не знае дали това между тях има някакъв шанс да продължи...не изглежда така, но попитахме картите за всеки случай.

какво мисли за нея?

ДП КЖ 9п - изкарал си е добре

какво да очаква

КМ Свят ДП

И двата пъти крале и все тази ДП- според мен е обвързан човека. А и този свят някак си ги разделя. Картите не казват нищо обаче- няма история..развитие..може би защото няма как нещо да се получи... вие имате ли виждане?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 21:04

Какви искания има мъж Х към жена М?
Цепя на Справедливост - явно е юридичекса професия.
10 П, 7 чаши, Висша жрица.

Тя е семейна, за него не знам.
Но мисля, че картите говорят по-скоро, че си прави илюзии да се съберат двамата като семейна среда, а Висшата Жрица ми иде като...майчиното начало. Сякаш мацката трябва да действа по интуиция.

Какво е вашето мнение?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 21:10

jasminbg написа:
Какви искания има мъж Х към жена М?
Цепя на Справедливост - явно е юридичекса професия.
10 П, 7 чаши, Висша жрица.

Мисля, че обмисля ситуацията хладнокръвно и като цяло иска почивка от семейната среда- иска я за любовница
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 21:15

Жасмин-мъжът иска тя да си остане семейна, а всичко друго да остане скрито.с две думи иска я за любовница, но всичко да е скрито и тя да си стои у дома.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 21:33

jasminbg написа:
Какви искания има мъж Х към жена М?
Цепя на Справедливост - явно е юридичекса професия.
10 П, 7 чаши, Висша жрица.

Тя е семейна, за него не знам.
Но мисля, че картите говорят по-скоро, че си прави илюзии да се съберат двамата като семейна среда, а Висшата Жрица ми иде като...майчиното начало. Сякаш мацката трябва да действа по интуиция.

Какво е вашето мнение?

Този човек си мисли, че ще има някаква изгода от тази връзка. Чела съм, че съчетанието 7 чаши с Висшата жрица означава, че един от двамата лъже. Жената много да внимава все пак.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 22:44

Frog написа:
Силата също е много обтекаема карта. Тук е по-действена, по-активна, но като сложим въпроса - какво иска този човек от теб отговорът ми звучи като - иска всеотдайност, дори от това да те боли. Иска да те управлява, да те подчинява... за началник ли става дума?
Не, не е началник. Oбаче резултат (близко бъдеще) 5 пентакли с доп. принц Жезли и Император. Трудности и необходимост за смирение, спокойствие, вглъбяване.
Въпроси и отговори - Page 29 0_655f6_7d034304_Lдоп. Въпроси и отговори - Page 29 0_65625_e393648a_LВъпроси и отговори - Page 29 0_655df_a79a9f23_L
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 23:09

ууу...5п за близко бъдеще?...приготви се за поне няколко месеца доста труден период в който ще виждаш тази любов като невъзможна
.искаш ли да пуснеш цялата подредба?

човека може да си наложи контрол да не те търси..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Апр 22 2013, 16:27

ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Какво ме очаква в любовен аспект през месец март?
Рицар Мечове, Рицар Жезли, Страшният Съд
Какво ме очаква в любовен аспект през месец април?
Кралица Чаши, 10 Пентакли, Светът


Iva78 написа:
Деси според мен през месец Март ще си много агресивно настроена, сякаш в тоя рицар мечове виждам теб, разочарование,отблъскване. Рицарят жезли е желанието ти за бърза промяна, нещо от сорта на искам да срещна бързо любовта, и накрая идва Съдът като пречистване, промяната която чакаш. За Април са ти се паднали хубави карти, сякаш най накрая ще намериш онова което търсиш, уют, сигурност и щастие.

Persefona написа:
dgakova- пиша това, което ми хрумва. Ще си дадеш равносметка за тези двама рицари, които обаче са част повече от миналото сякаш.Това ще доведе до вътрешно почистване, до това да се обърнеш към кралицата на чашите-в ролята на конкретна жена, която е пасвина, заслушана в другите, ориентирана навътре към себе си, емоцианална, способна да прощава всички обиди и да ги превръща в любов, съчувстваща, умееща да чете в душите и сърцата на хората, без сама да бъде активна. Иили ти самата ще развиеш такива качества в себе си или ще ги срещнеш в някой от близкото обкръжение жени.Нова любов няма да има според мен, но пък много силна подкрепа от майка, сестра, от рода въобще.Много семейна подкрепа и обич.Успех! Още нещо ми хрумна, мислейки за тези карти-дали не би могла да изиграеш ролята на нещо като домашен терапевт за любовите на други хора в семейството.

]
Persefona написа:
Светът в този случай ми се вижда като чувство за пълнота и завършеност-обединила минало, настояще и бъдеще в едно, намерила топло и уютно място, чувството че всичко ти е достатъчно и всичко друго в момента е излишно. В тези карит виждам не толкова конкретна любов с мъж, а любов ведин по-широк смисъл, в смисълът на Света.Това ми хрумва, мисля че този период щее прелюдия към любовта, която предстои.


зуки написа:
светът го познавам само като моментна наслада,изживяна еуфория,свръх емоции които са голям бум за момента(не носи печалби,свидетел на ставащи неща, в центрофугата си)...

През март наистина се чувствах както Ива беше описала "през месец Март ще си много агресивно настроена, сякаш в тоя рицар мечове виждам теб, разочарование,отблъскване. Рицарят жезли е желанието ти за бърза промяна, нещо от сорта на искам да срещна бързо любовта, и накрая идва Съдът като пречистване, промяната която чакаш" И през двата месеца ставаше въпрос за един и същи човек. В началото на март започнаха отношенията по странен начин, после утихнаха и се опитвах да го привлека и към края на Април се възобновиха отново неочаквано. Желанията ми към този човек са за по-стабилна връзка, а засега се вижда само приливи и отливи от негова страна - страст и отлив !

lindaLI написа:
dgakova написа:Как ще се развият отношенията ми с М. до 2 седмици ?Крал Пентакли, 10 Пентакли, 3 Чаши

Може да излезнете на заведение с приятели.Уж много сериозен полъх и посока в началото...пък накрая пак ще видиш, че не е сериозен. За следващите 2 седмици аз виждам приятно общуване, но не и задълбочаване..поне за сега


Но все още немога да разбера какво правят 10 Пентакли на втора позиция в две от подредбите:

Крал Пентакли, 10 Пентакли, 3 Чаши
Кралица Чаши, 10 Пентакли, Светът

Иначе и в двата случая става въпрос за един и същи човек. А 3 Чаши наистина показа едно несериозно отношение и светът - "моментна наслада,изживяна еуфория,свръх емоции които са голям бум за момента"
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeСъб Апр 27 2013, 09:42

Момичета, това беше последната ми подредба с обърнати карти и неисках да ви притеснявам с въпроси, но ми е адски чудно какво може да показва Дама Жезли обърната - доста ми е трудна тази карта, никога не ми се е падала?

Паж Жезли, Дама Жезли об. и 5 Чаши об.

Сега, аз намерих за обърнатата Кралица Жезли, че е непреходна карта, т.е. тя изразява емоция, но не и движение на нещата. Тя може да говори и за ревност, както и за стремеж нещата да се подобрят.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeСъб Апр 27 2013, 21:29

Момичета, попитах за една приятелка какво чувства мъж към нея:
Цепя на 9 Чаши
8 Чаши, Любовниците, 3 Пентакли

Нещо ми е трудно да ги разбера , а и отговор 3 Пентакли ... ?

Те нямат отношения по принцип, тя има отношения с негов приятел ...
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeСъб Апр 27 2013, 22:13

Деси, той я харесва, но няма намерения да бъде третия в тези отношения и се е отказал.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeСъб Апр 27 2013, 22:21

Iva78 написа:
Деси, той я харесва, но няма намерения да бъде третия в тези отношения и се е отказал.

Да, и аз така предполагах, личеше му и решихме да питаме ... Благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeСъб Апр 27 2013, 22:40

dgakova написа:
Момичета, попитах за една приятелка какво чувства мъж към нея:
Цепя на 9 Чаши
8 Чаши, Любовниците, 3 Пентакли

Деси, абе вярно са мътни картите. Сякаш казват, че човекът е доволен от състоянието на нещата в момента. Търсил е посока, път, сродна душа след някаква неприятност и изглежда я смята за такава но с тези 3 пентакли сякаш оглежда и някоя друга Въпроси и отговори - Page 29 302820 . Да не е обвързан .... ?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 28 2013, 00:07

dgakova написа:
Момичета, попитах за една приятелка какво чувства мъж към нея:
Цепя на 9 Чаши
8 Чаши, Любовниците, 3 Пентакли

на мен пък тези карти ми харесват- били ли са заедно преди? иска ново начало за тях.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 28 2013, 00:13

Не, не са били заедно. Той има някакви начални отношения с друго момиче, а тя има начални отношения с неговия приятел.

Мен най-много ме учудва първата карта, другите две са ясни, може да иска да има любовен триъгълник и с нея, но първата защо е там, е това се чудя ... ???


Последната промяна е направена от dgakova на Нед Апр 28 2013, 00:14; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 28 2013, 00:14

dgakova написа:
Паж Жезли, Дама Жезли об. и 5 Чаши об.

Обърната дама жезли е кофти- ревнива, гадна, ползва всякакви методи- безскрупулно- това съм чувала за тази обърната карта.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 28 2013, 00:19

странно на мен 8 чаши + любовниците ми показва завръщане към някаква любов.

Любовниците на мен са ми много любовна карта- показват си секс, интимни преживявания, не съм изживяла тази карта като избор или обързаност съществуваща- все още..

А любовниците + 3 пентакли за мен са отношения с бъдеще...виждам нещо съвсем друго в тези карти явно...

хм. с 8 чаши ако двамата обърнат гръб на всичко, правят секс и се съберат като двойка? възможен ли е такъв латино сценарий? Честно. Нещо такова виждам..Може да не съм права, де
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 28 2013, 01:40

Може и да има повлияване върху картите Линда, щото това е моя приятелка и аз също съм в сценария .... и може да проектират моите мисли и виждания ...това сигурно ги обърква ... щото аз друго обяснение на 8 Чаши в началото не виждам .... те не са имали отношения преди това
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 28 2013, 01:56

Хубо, де- тогава 8 чаши я тълкуваме не като връщане, а като обръщане на гръб на някакви неща (връзките им в момента, морални норми, нещо си!).

Като цяло тези карти на мен лично ми говорят за създаване на връзка между тях си- двамата, след някакво започване на сексуални отношения- тоест секс с развитие. Това е моето мнение. Според мен и двамата си падат един по друг, ще си изконсумират харесването и ще стане нещо повече.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Апр 28 2013, 02:01

Незнам Линда, само да ти кажа че в момента аз влияя много на картите. Току що направих една гледанка на Гоги от форума и излезнаха на КК в края отново 3 Жезли, после и коментар 3 Меча към тях, така че вече съм на 99% сигурна че аз в момента влияя страшно много на картите. Наистина ще се опитам да не приема отговора за верен.

Благодаря за отзива все пак, ще имам предвид въпреки всичко коментара.

А въпроса на Гоги беше за работа между другото ...

Благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeНед Май 05 2013, 22:51

lindaLI написа:
Какво да очаквам от мъж в рамките на 1 месец/ Манга

Асо меч 8 пентакли (Асо жезли + Колело съдба) - последните две ги изтеглих заедно- бяха ми залепнали една за друга- дори не знам коя на коя е коментар.


За АЖ + Колело съм чела, че е подемане на инициатива, светлина в тунела- нещо такова..

Тук мога да дам обратна връзка до някъде. Човека предприе резки действия...аз се помъчих да изясня нещо...но не стана- и няма и да успея скоро. Колелото затваря вратата за възможностите тук. Прояви се традиционно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Май 06 2013, 09:37

Linda , първото,което ми хрумна, когато видях подредбата ти - АЖ и КС е неосъществена възможност за нещо(поне до следващото завъртане на КС) или с едно изречение подредбата на мен ми звучи така: На прекъснати (АМ) взаимоотношения (8П) ще се даде нов шанс (АЖ),който няма да се осъществи (КС).

Зададох въпрос "Какво ме очаква в любовен план до края на седмицата?"///Колодата е Уайт
Цепих на 3Ж, а картите са : 8Ч ,3П и 10 Ч

Според мен ще обърна гръб на връзка, в която няма място за мен,въпреки че съм имала някакви надежди... Ох..помощ! Smile Обърквам се...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitimeПон Май 06 2013, 11:04

Благодаря Рени!

Добро тълкуване!

Асо меч аз го тълкувам най- вече като изясняване или поне желание за такова изясняване.
Да, орязва това асо меч- дава и скандали и остри думи и действия, но и изяснява.

Все пак въпроса е какво да очаквам до месец- картите се случиха много точно Въпроси и отговори - Page 29 698924


Твоите карти са много хубави- завръщане е 8ч на първа към нещо с перспектива. Мисля, че се чувстваш много добре, ще изпиташ моменти на щастие.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 29 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: