Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 06 2013, 00:37

Frog написа:
Дано така да е Оптимизмът ти е заразен

Въпроси и отговори - Page 34 2560441086


Ухх, ако можех да те спукам от целувки .... уххх, уххххх Въпроси и отговори - Page 34 2560441086


Абе аз щото въпросът ми е точно конкретен за "многодишна връзка" бе Фроги ... и ония 2 Жезли .....

То ако нямаше да почва връзка щеше да излезе друго нали .... Като риба на кука се вързах сега с тия 2 Жезли .... има да ги мисля ....
Ама какво да ги мисля като и въпросът ми е конкретен ....

Незнам, и ти си права че са много слаби, ама са тези карти , що не са други ???
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 06 2013, 08:37

Persefona написа:
Линда-не ми се вижда като край 8 Ж, не мога да ги приема като край, нито 2М.Недовършени неща са това.

А какво ще е ако 8 ж показва, че това е раздяла и ще стане ясно много бързо, че не е поредното скарване?

За недовършените неща съм съгласна- и двамата имат чувства.8 жезли може и това да показва- чувствата, които продължават да живеят
хмм..


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Юни 07 2013, 07:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 06 2013, 10:02

Фроги, тази нощ мислих върху тези 2 Жезли. Наистина, ако например бяха 3 или 8 Пентакли, щеше да е поставяне на основи на по-солидна връзка ... Ама 2 Жезли .... де да знам.... ще ги видим в действие. Дано да имам ОВ.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeСъб Юни 08 2013, 11:57

Линда, на мен 8Ж не ми показва раздяла-показва ми бързо развитие на нещата,нещо неочаквано,а също и тел.разговор.

На въпрос какво мисли за мен след разговора ни ми се паднаха 6П,6Ж,6М
Според вас какво означава това?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 13:17

Reni написа:
На въпрос какво мисли за мен след разговора ни ми се паднаха 6П,6Ж,6М
Според вас какво означава това?

Рени, дано да си права- няма развитие при тях за сега. Май имаше телефонен разговор, но това до нищо не доведе..нещо такова..

А по твоите карти- мисля, че на теб ти се иска да мисли за сдобряване - показват твое желание картите..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 14:07

Ох...Имам проблем -някой ме тормози от скрит номер-попитах кой ми звъни от скрит-цепих на 3Ч,а картите са Жрецът об., Смъртта,Справедливостта об.
Попитах по каква причина-цепих на Колесницата- Кралица Ж,6Ж,Влюбените...
Определено не съм аз ДЖ,защото в момента излизам с др. карти.
Имам подозрения за един човек,попитах дали е тя- цепих на Жреца,а картите са: 9Ж,Крал Ч,Крал П
Според вас какво показват тези карти? Пълен Х са ми...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 18:30

обратна връзка за 8те жезли!

Прави бяхме слава Богу- има сдобряване!

Въпроси и отговори - Page 34 880995423
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 18:34

Reni написа:
Ох...Имам проблем -някой ме тормози от скрит номер-попитах кой ми звъни от скрит-цепих на 3Ч,а картите са Жрецът об., Смъртта,Справедливостта об.
Попитах по каква причина-цепих на Колесницата- Кралица Ж,6Ж,Влюбените...
Определено не съм аз ДЖ,защото в момента излизам с др. карти.
Имам подозрения за един човек,попитах дали е тя- цепих на Жреца,а картите са: 9Ж,Крал Ч,Крал П
Според вас какво показват тези карти? Пълен Х са ми...

Според мен те търси мъж, обвързан или семеен, който е решил да не се съобразява вече със статута си
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 18:43

lindaLI написа:
обратна връзка за 8те жезли!Прави бяхме слава Богу- има сдобряване!

10.03.2013 до 10.05.2013
Как ще се развият събитията между мен и М. до два месеца?
Дяволът, Страшният съд , 8 Жезли
Всеки си тръгна по пътя …


ОВ: Имаше едно прочистване в отношенията със Страшният Съд и всеки си тръгна по пътя до този период. Но с тези 8 Жезли ... и аз все още немога да разбера какво ми е показало ...
Да не би да са стрелкащите думи от моя страна, нараняването ... щото аз малко рязко се отноесох за да разчистя малко тези отношения
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 19:39

Дали...Но защо ще ми звъни от скрит?Няма смисъл да звъни и да се крие...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 21:15

Според мен 8Ж е бързо развитие на някакво събитие - раздяла, сдобряване или каквото и да било. В интерес на истината не съм ги усещала лично, по-често ми излизат бавни карти. Комбинацията СС и 8Ж я дават като преобръщане на ситуацията.

Reni написа:
кой ми звъни от скрит-цепих на 3Ч,а картите са Жрецът об., Смъртта,Справедливостта об.
Попитах по каква причина-цепих на Колесницата- Кралица Ж,6Ж,Влюбените...
Определено не съм аз ДЖ,защото в момента излизам с др. карти.
Имам подозрения за един човек,попитах дали е тя- цепих на Жреца,а картите са: 9Ж,Крал Ч,Крал П

Рени, много карти с една цел. Объркват ме и мен, да си призная. Със сигурност познаваш човека, който ти звъни/по 3Ч/ помисли си за хората, с които скоро си била на тържество, купон, събиране някакво. Някой вероятно те е харесал - и по картите, и без карти, не виждам да има друга причина да ти звъни някой от скрит номер. Ти може и да не се виждаш като ДЖ, но той определено те вижда такава. И още нещо, този човек ще се разкрие и отношенията ще се развият.

Последната тройка - питала си дали е тя, а картите които са излезли са само с мъже. Ти как мислиш, дали е тя ? Въпроси и отговори - Page 34 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 22:00

lindaLI написа:
lindaLI написа:
Моя приятелка ме попита дали мъж ще я потърси до края на месеца за среща

Цепя на 5 пентакли

Рицар пентакли 3 жезли Смърт


Аз мисля..не



Изненада- тя го потърси. За сега не знам той да е реагирал.

За втори път разглеждам питане за контакт- където човека пита ще ме потърси ли, пада се 3 жезли на втора позиция и кверента сам решава да прояви инициатива.

сега остава да видим как ще реагира той..никак.. или ще има възраждане на техните отношения.

Тук смъртта се прояви като Не отговор- жената пое инициатива,но той не е откликнал по никакъв начин.
По хорар ми излезна, че е ангажиран в момента с друга жена.
Може би истината е в картата на цепенето- 5 пентакли- невъзможна история.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 22:05

Една подредба за отношения, нарекох я Мъжът на живота, защото въпросът беше така формулиран от жената усмивка Той ли е голямата й любов?

Използвах подредбата Отговор, коментар, съвет, резултат7Ч, императрица, 5Ч,колелото на съдбата



Въпроси и отговори - Page 34 1232893672_wxbx4235_image021Въпроси и отговори - Page 34 1232893684_wcus7066_image032Въпроси и отговори - Page 34 1232893670_pojr5068_image019Въпроси и отговори - Page 34 1232893691_olky8971_image039
Много романтична ми е тук 7Ч-копнеж, мечти,всякаш са сбъднати желанията й, мисля че иска дете от него или ще има.Понеже въпросът е малко кармичен-това колело си е на мястото според мен.Въпреки болката и тъгата, такава е съдбата на жената.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 22:14

Да, Персефона подкрепям те в мнението ти. Тя живее с някакво чувство на загуба може би е прекалено песимистична вътрешно в себе си...съвета е да се освободи от този песимизъм..те да не би да са разделени сега?


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Юни 09 2013, 22:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeНед Юни 09 2013, 22:36

Персефона,Линда,мн. благодаря!Ако стане нещо,ще дам ОВ.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeПон Юни 10 2013, 09:01

персефона,интересен въпрос,завири ме и ме обърка.защото аз май по усещане ''гадая'',нее по значения...така де, един вид,ставам картие ,питащия,ситуация,емоции,абе знам ли....

та ме объркаха-но това е само защото очаквам картите да са с розов привкус,и да кажат да това е.може и така да е,но другото е важно.
носи ли наистина красота,изживяване,наслада,тази любов,споделена ли е.или питащата е с надежда и блян да бъде такава връзката им.
за мен картите може да са груби-и да казват истината-не ,ти не трябва да се отдаваш в тези мисли,страдаш...
но често си мислим,за някой човек че е любовта на живота ни-и то може и защото се хващаме като удавник за сламка , правим някакви обяснения заради самите нас,като оправдание на нещастието ни сега,изобщо миналото,го проектираме в красиви мечти...така че в мислите и',тази любов може да е възнесена като любовта на живота...

аз тези 7 чаши,не ги харесвам,заблуда има,дано колелото изчисти неяснотата,и ще стане през 5 чаши,но тя пак ще се връща в спомени....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeПон Юни 10 2013, 11:45

Reni pitai pak kartite


Muj li mi zvuni? - I cepi bez da teglish karta

Jena li mi zvuni? - pak sushtoto
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeПон Юни 10 2013, 12:05

Frog написа:
Според мен 8Ж е бързо развитие на някакво събитие - раздяла, сдобряване или каквото и да било. В интерес на истината не съм ги усещала лично, по-често ми излизат бавни карти. Комбинацията СС и 8Ж я дават като преобръщане на ситуацията.

Той СС ми излезе и в КК, а 8Ж ясно че бързо развитие, трябвало е да тегля допълнителна към 8Ж за да се види към какво. Аз иначе вече мога да кажа към какво, но тази карта според мен наистина ако така стои висяща - крайна карта, трябва да се тегли допълнителна. Иначе -
Дяволът, СС, 8Ж - хубави и страстни отношения се прекъсват заради мое решение че немога да понасям повече неясни отношения.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeПон Юни 10 2013, 13:32

Linda,когато питах дали е мъж,докато ги размесвах,изпадна Рицар П,иначе цепя на 4Ж.
За жена-..изпадна ми жрицата,но цепя на Крал П...
Но,проблемът за мен е друг- бях питала за външен вид и цепих на АП- 6М,ДМ,Императрицата...
Този КП до скоро за мен беше КЧ,а ми предстои едно пътуване 6М-служебно с него...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeПон Юни 10 2013, 14:07

Tozi koito ti zvuni spored men e semeen muj
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeПон Юни 10 2013, 16:16

Зуки-споделена и щастлива, но може би илюзиите на жената са в повече.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 13 2013, 20:09

приятелка се вижда с един мъж от време на време

Какво иска той от нея всъщност?

Цепя на 4 чаши (тя се чувства точно така в момента)

10 пентакли 7 пентакли Глупак

Основа- 5 меча
Потенциал- 2 жезли

Според мен тя не е единствената с която се вижда,но официално не е обвързан ...още не може да се реши в каква посока да поеме с нея.

Като цяло мисля, че не иска нещо сериозно, не иска да се натоварва. Иска несериозни контакти. Според мен също така тя ще срещне някой друг. Или той.
Не виждам потенциал между тях двамата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 13 2013, 20:26

Какво иска той от нея всъщност?
Цепя на 4 чаши (тя се чувства точно така в момента)
10 пентакли 7 пентакли Глупак
Основа- 5 меча
Потенциал- 2 жезли




Май е рано да се търси потенциал тук, макар да не е невъзможно да прерасне в нещо сериозно. Първото което ми хрумна, е че този човек внезапно се е влюбил. Заедно ли работят или излизат в една компания. Мъжът има някакви съмнения в себе си, сякаш не е наясно ама това е само в главата му, а в сърцето му е друго. Въпроси и отговори - Page 34 402149 Може наистина да има друга приятелка.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 13 2013, 20:50

приятелка се вижда с един мъж от време на време

Какво иска той от нея всъщност?

Цепя на 4 чаши (тя се чувства точно така в момента)

10 пентакли 7 пентакли Глупак

Основа- 5 меча
Потенциал- 2 жезли

 Линда, няма да я бъде тая работа. Има някакъв вариант за тях, но според мен жената да нес е надява.Този човек не е влюбен.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 13 2013, 21:11

С тази 2Ж мисля,че се е насочил към нещо ново, към някоя друга.При тях нещата са да се възползва и да си тръгне- нищо сериозно.Ако въпросът е какво иска от нея, за мен отговорът е да му търпи прищявките,да се виждат от време на време, да е търпелива и винаги,когато той иска нещо,тя да е готова да му го даде.Не иска нищо сериозно,просто да си прекарва добре времето с нея.Така мисля аз поне.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 13 2013, 21:15

Линда-важно е жената да си отговори какво тя иска от този мъж, тези 4ч са нейната неудовлетвореност.Тя не знае какво иска от него и затова подредбата е такава никаква-не е задала парвилният въпрос, пита просто ей така.А проблемът не е какво иска той.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitimeЧет Юни 13 2013, 21:53

благодаря ви момичета! страхотни сте- всички сте много прави.

Тя не иска също нищо сериозно, просто се чудеше дали той има по- специални чувства!

Тенк ЮЮЮЮВъпроси и отговори - Page 34 99390
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 34 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 34 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: