Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АвторСъобщение
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeЧет Юни 13 2013, 21:15

Линда-важно е жената да си отговори какво тя иска от този мъж, тези 4ч са нейната неудовлетвореност.Тя не знае какво иска от него и затова подредбата е такава никаква-не е задала парвилният въпрос, пита просто ей така.А проблемът не е какво иска той.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeЧет Юни 13 2013, 21:53

благодаря ви момичета! страхотни сте- всички сте много прави.

Тя не иска също нищо сериозно, просто се чудеше дали той има по- специални чувства!

Тенк ЮЮЮЮВъпроси и отговори - Page 35 99390
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПет Юни 14 2013, 23:25

Момичета,помощ! Този,който ми звъни от скрит става все по-настоятелен,звъни ми постоянно- и денем,и нощем!
Попитах защо ми звъни от скрит-Асо П,5Ж и Асо Ж.
На въпрос кой ми зв-цепих на Императрица- Силата,Смъртта и Магът
Не издържааам повече ;(
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПет Юни 14 2013, 23:51

вдигни телефона и чуй какво иска.

За мен е някой ухажор. Не е жена. Казвам отново- женен мъж или обвързан.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПет Юни 14 2013, 23:56

Рени, странни са ти картите. Двете аса да речем са ясни - страст, чувства, мисли, емоции, но тези 5 жезли ме изненадват. Този човек не знае срещу какво и защо се бори, но смята че има конкуренция и се опитва да я елиминира по негов си начин.....да си разчисти пътя за неговата си емоция.
Кой е човекът - някой, който е преживял или преживява и в момента промяна. Може и да би е бил обвързан. Магът е картата, която го характеризира - харизматичен човек, лекар, търговец, учен, преподавател, а може и просто мошеник. При всички случаи този човек има план и си го следва.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 10:07

Рени-попитай картите как е най-добре да постъпиш-можеш ад използваш подредбата-Какво, как, резултат.
Можеш и просто да се поломиш за него-да се успокои.

5Ж тук е най-значещата ти карта-разкъсван от силни портиворечия, ядосан, бесен, на света, на всички и всичко.Като изгарян от вътрешен огън е този човек.Така ккато гледам да не си мисли някоя жена, че се занимаваш с мъжа й-на такава история ми прилича.Истречна и безпомощна.
Но виж на отговора коъ ти звъни -са само големи аркани, т.е не ти дават конкретиня човек. По-скоро картите се опитват да ти кажат нещо за теб самата.какво е необходимо да промениш аз себе си, за да спре това.какви събития се опитваш да насилиш, помисли.Ключът към разрешаването на това минава през твоето вътрешно състояние.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 14:45

Persefona написа:
Линда-не ми се вижда като край 8 Ж, не мога да ги приема като край, нито 2М.Недовършени неща са това.



Стигам до извода, че 8 жезли не са особена карта с особено проявление или значение - могат да дадат разгвори, развой...но временен, краткосрочен и КРАТКОТРАЕН
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 18:33

моя приятелка пита дали причина за раздялата й с мъж е жена

Цепя на Асо Пентакли

Императрица 9 меча Паж пентакли

Основа 10 жезли
Потенциал 5 меча


Аз мисля, че има...вие?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 18:58

Линда,аз вдигам но не ми говори. Звъни ми по всяко време - в 7 сутринта, в 2,3,4,5,6 през нощта. Тормози ме постоянно- ако не вдигна,ми звъни по 7-8 пъти,в мига ,в който вдигна и ми чуе гласа, спира да звъни.Много ме тормози и то постоянно.Момичета,не издържам Sad
Какво иска, това е ненормално...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 19:02

Линда, има някаква пречка между тях - по Асо П. Може да е преживял раздяла с жена, която за него е идеал и сега да се страхува да продължи напред. Тежко му е,не издържа. Според мен, просто е искал да забрави предишната - с тези 5М - да се възползва едва ли не,но да не се е получило. И според мен, да, жена е причината.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 20:08

Рени, по твоя въпрос каквото и да кажем няма да спре да звъни. Всъщност защо не питаш какво трябва ти да направиш ? Другият ми съвет е да си настроиш телефона така, че непознати номера  да не ти звънят. Само ще ти се индикира, че са те търсили. Предполагам, че номерът е скрит. А че е ненормално, спор няма. 

Персефона, защо смяташ, че ГА не показват конкретен човек? Това за случая или по принцип става въпрос?
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 20:46

Фрог-за случая, по принцип показва.Но тук навежда на мисълта,че причината е в нещо от живота на Рени, в нещо от нейното поведение, което трябва да се осъзнае.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 20:48

Линд, мисля, че жената е убедена в това. Тя е Императрица,  задушила с прекомерна привързаност или с ревност любовта. По този ПП смятам, че е възможно да има друга жена, но е възможно и да е нова страст или нова работа. Но все пак си мисля заради 9М дали това не са страховете на питащата. Каквото и да е, потенциал там няма. Основата е тежка, а перспективите никакви - озлобление,  обида,  унижение.

Ок, Персефона, така съм съгласна.мерси
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 21:10

Линд-по товята подредба, аз мисляче друга жена няма.Има обаче много ревнива и задушаваща жена, която не е оставила мъжа да диша.Грижила се е за него като майка, била е по-силна, по-знаеща, по-можеща.Сега се страхува и изживява своите кошмари.но причината не е друга жена-дори да има такава причината е в нейното поведение.Колко е трудон човек да пиреме, че нещата зависят от собственото му поведение, в случая тя е причината той да я напусне.Толкова го е обсебила, вероятон много иска да има дете и е вманиачена по това.Тежи му като камък на шията дето се казва.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 21:16

Момичета, попитах какво да направя,за да спре да ми звъни- изпадаха ми Обесеният и Императрицата. Цепя на 10П,а картите са 8П,Крал Ж, Паж Ч
Тук на мен не ми показват какво да направя,а по-скоро мъж, който търси флирт.Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Юни 16 2013, 04:01

Персефона и Форг описват по думите си мъжа във връзката. Той е такъв- обсващ задушаващ контролиращ- една от официалните причини да се разделят. Възможно ли е той да е показан от Императрицата???

Рени- защо мислиш,че АСО П е пречка???????????

Това Асо П ме накара много да се зачудя....Но с Императрица в миналото и 5 меча за потенциал..пък и Паж пентакли...ма дори и по пажа пентакли бих казала, че ще си дадат нов шанс- ако не бяха императрицата и 5 м
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Юни 16 2013, 09:28

Ако така е бил зададен въпросът,мисля-да-има друга жена.Може ли майката на мъжа да има намеса в тази ситуация,да не е одобрявала по някакъв начин твоята приятелка,да е говорила нещо по неин адрес,като цяло да не е одобрявала тяхната връзка?

Между другото,как да вадя цитати?

Това по картите на Линда.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Юни 16 2013, 10:52

И аз имам проблем с ваденето на цитати- не знам какво става.

А иначе- да- проблем с майката има, като тя е особено важна и с голяма власт над момчето
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Юни 16 2013, 18:57

Линда, на мен винаги Асо П ми е излизало като "стена",като пречка. Появи ли се в подредбите ми,знам,че отговорът ще е отрицателен или даденото нещо няма да се случи,особено на втора позиция. Щом цепиш на Асо П за мен означава,че в момента има преграда,пречка между тях.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Юни 16 2013, 20:11

За пръв път чувам мнение такова за това Асо.
В повечето случаи то се счита за закрила- за нещо изключително положително.

Ако то излезе- нещата имат голям потенциал, закрила свише. Не напразно за това Асо се казва, че е най- силното Асо....

Цепейки на това Асо си мисля- че просто така е по- добре за приятелката ми- това не е случайно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Юни 16 2013, 22:23

Може би Рени е донякъде права,ако пита за нещо ,което трябва да се случи тук и сега-ако се появи това Асо-просто няма как да стане,но потенциала и закрилата я има.И Линда е права.Нещото ще се случи,когато му дойде времето-когато се появи истинския човек,когато се намери подходящата работа,когато момента е най-подходящ и най-вече съм го забелязала-когато вече не очакваш да се случи- и тогава се появява -то-нещото,за което в миналото си мечтал и си се молил.То трябва да се заслужи да се изстрада по някакъв начин.
Това поне са моите наблюдения.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 09:42

Момичета, май е лятото на сбърканите отношения.
Виждам как моя брак се срутва ли струтва като кула.

Може ли някой да ми тегли карти с два въпроса:

Какъв ще е изходът за мен от сегашната ситуация?

Какво ще последва за мен, ако напусна този брак?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 10:16

Жасмин,много съжалявам за всичко,което ти се случва!
Довечера при първа възможност ще ти тегля карти.

Бъди силна.мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 21:10

Тони- относно твоя коментар по Асо пентакли- дали това, че съм цепила на Асото показва, че сега не е момента да се развият техните отношения- а е много вероятно по-нататък във времето да се получат нещата- когато дето се вика...му дойде времетоВъпроси и отговори - Page 35 528869 Струва ми се, че не съм цепила на Асото случайно. Може би нещата между тях няма да "умрат" съвсем.

Значи последно си мисля така: майката е вкарала в главата на момчето съмнения за тази връзка,тя е властната жена, разделили са се, има обида, има огорчение.
Но по Асото пентакли може би след време ще опитат пак - Паж пентакли.

Благодаря ви за помощта.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 21:27

Може ли някой да ми тегли карти с два въпроса:

Какъв ще е изходът за мен от сегашната ситуация?
Жасмин, на този въпрос ти изтеглих следните карти
2 пентакли+Звездата+Крал пентакли

Още като видях картите ми дойдоха и думите-от тази ситуация ще излезнеш със завидно достойнство.Дълго време си търпяла,съобразявала си се с всички около теб,но ти се искало повече,надявала си се на по-добър живот.Не се е получило така.Оттам тръгват и проблемите.Ти притежваш способността да се справяш с внезапнтите промени,които настъпват около теб и най-вече,тези,които са свързани със съдружие или партньорство.Ще имаш много добър късмет,каквото и да предприемеш-отговорите на въпросите са в теб.Можеш да разчиташ и на голяма подкрепа от страна на близките си.Ще добиеш нови сили за живот,колкото и сега да ти се струва странно.Съвета на тези карти е доста да помислиш над проблема и да не действаш импулсивно.
Какво ще последва за мен, ако напусна този брак?


На този въпрос ти изтеглих следните карти
Паж на жезлите+5меча+Кралица чаши
Ще изпиташ на гърба си коварството и озлоблението,не мисля,че сега си готова да понесеш това-много си наранена и наскърбена.Защо ми се видя нещо като заминаване в чужбина.-Мислила ли си за такъв вариант-да заминеш сама в чужбина.?Ако го направиш ще ти предстои анонимност и длъг период на приспособяване.
Но това ще те направи силна.
Все пак сега е време много сериозно да премислиш и преосмислиш ставащото и да вземеш най-правилното решение.
Успех ти пожелавам и много любов!мерси
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 21:34

Благодаря ти, мила Тони!
5 мечове по-скоро го тълкувам, че ако се развият емиграционните ни планове, това би спасило бракът и ще е намесена Кралица чаши. Пажът по правило е вестоносец.

А колко правилно си разчела първите карти....пак казвам, с Таро, скрито няма!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 22:48

Антония е много добрамерси Много пъти ми е познавала- келтски кръстове, комбинации.
Тя има много дълбок поглед и за Таро, но и усет за хората.

Такамм... по историята за моята приятелка продължаваме.

как мъжа приема раздялата?

Цепя на 7 жезли
колело 6 меча 4 меча

Основа- Паж меч, Потенциал- Дама Пентакли

Вече е преодолява нещата, отдалечава се, убеден в правотата си - обиден. Вече тук излиза, че се среща с друга.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 35 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: