Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
АвторСъобщение
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Дек 29 2012, 13:11

dgakova написа:
Императорът, 4 Мечове, 3 Чаши
Няма чувства тук. Очевидно идва на някое спокойно място...някъде, където да се почувства за малко по-добре.

Момичета, имам две малко странни подредби с три карти и ще се радвам на коментари:

Отношенията им след година:
Рицар Чаши, Кралица Пентакли, 9 Пентакъла

Имат ли бъдеще?
Кралица Пентакли, Крал Меч, Рицар Чаши

Имам и предварителни въпроси, но ще ги включа ако стане интересно.
Тук ме хващат двете карти, които се повтарят и се чудя подредбите за тотален край ли ми говорят или за ново процъфтяване!?
По принцип тези двамата са разделени вече повече от половин година, просто момичето не може още да разчисти съзнанието си и е уверена, че пак ще са заедно.

ДП може да значи край, смърт, 9П също, особено ако нивото ти на съзнание не може да стигне до нивото на тази карта...
Крал Меч си е ясна карта, но РЧ се намесва навсякъде, а тя за взаимоотношения е чудесна.
Затова не мога да реша, това край ли е или ново създаване...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Дек 29 2012, 13:20

La la написа:
Отношенията им след година:
Рицар Чаши, Кралица Пентакли, 9 Пентакъла

Имат ли бъдеще?
Кралица Пентакли, Крал Меч, Рицар Чаши


Ла Ла, аз да ти кажа честно някак си не виждам нищо ново тук. Някак си мечтания и самостоятелност. Но знайте че аз не съм от най-вещите тук, а само изказвам мнение, не е задължително да го приемете. А и може да не мислите така, но аз мисля че тя е Кралицата Пентакли а той Рицар Чаши и двете останали карти които остават за тълкуване са 9 Пентакъла и Крал Меч. Но това е само моето мнение, което може да не е изобщо вярно. Просто и аз се опитвам да се уча Smile .

Т.е. след година този Рицар Чаши и Кралица Пентакли ще са само 9 Пентакъла, а дали имат бъдеще - Крал Меч е застанал между Кралица Пентакли и Рицар Чаши !

Моля да ме поправяте, когато изказвам погрешни или фантасмагорични мнения за да мога да се уча. Благодаря. Smile
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Дек 29 2012, 16:03

dgakova,
това може да е ниво на тълкуване, само дето бих разменила ролите - тя е РЧ, а той ДП и дори КМ.
Благодаря за включването, аз също още ги умувам тези комбинации ;)
ако стигна до някъде, ще споделя
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Дек 29 2012, 18:47

La la написа:
Отношенията им след година:
Рицар Чаши, Кралица Пентакли, 9 Пентакъла

Имат ли бъдеще?
Кралица Пентакли, Крал Меч, Рицар Чаши

Отношенията им след година-мисля,че ще са заземени и по някакъв странен начин и двамата ще са доволни,но някак по единично.Може би ще намерят някакъв баланс,ще приключат с някаква линия на поведение във връзката и ще преминат на някакво друго ниво.
Имат ли бъдеще-според мен всичко зависи от Краля меч,който единствен може да даде решение на въпроса-мисля,че това е мъжът,докато жената,ще чака и ще приеме неговото решение,мисля,че тя е по-емоционална в тази връзка.Може би сред целия този кралски двор липсва,някоя доуточняваща карта,която да даде някаква насока-положителна или отрицателна. После ще помисля още и ще пиша пак.Много интересни карти... мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Дек 29 2012, 21:27

La la написа:
Отношенията им след година:
Рицар Чаши, Кралица Пентакли, 9 Пентакъла

Имат ли бъдеще?
Кралица Пентакли, Крал Меч, Рицар Чаши

Аз честно казано избягвам да правя наредби за толкова далечно бъдеще, защото бъдещето се изменя в следствие на наши постъпки или решения. Не мисля, че е написано с точност какво ще е след година между двама човека- това те го градят всеки ден.
Така, че не мога да гледам първата подредба. На мен ДП+ 9П ми прилича и на омъжена жена.(ако е класическо waite taro)

По втората виждам, че имат бъдеще- защото има взаимни чувства. Дълбоко Дълбоко скрити. Мисля, че в тези хора има прекалено много желание за сигурност, много премисляне, малко импулсивност. Но мисля, че ще надделеят чувствата.
За КМ съм забелязала, че често носи МАСКА на такъв- под нея се крие я някой РЧ, я някой ПЖ или КЧ или който и да е там.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeПон Дек 31 2012, 02:06

dgakova написа:
Вчера той ми каза че късаме и исках да разбера причината. И след като не разбрах причината исках да разбера чувствата, ама и това немога да разбера.

Иначе за причина за прекъсване на отношенията изтеглих 7 Жезли, 2 Жезли, 5 Жезли.
А дали ще се сдобрим 3 Мечове, 3 Жезли, 3 Чаши.

Обратна връзка:

Причина за късане - чудене между две жени .
Дали ще се сдобрим - тези тройки направо са си показвали любовен триъгълник Smile

Затова Линда ти беше написала че това с тройките е "несигурна" работа, пък аз те разбрах че едва ли не самата цифра 3 означава нещо несигурно :-) Не ми се смей малко съм си завеяна :-)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeПон Дек 31 2012, 08:46

да..не исках да ти говоря за тройки в момент, в който късате....и го казах по-така- завоалирано..съжелявам...

Как да се държа след неговите любовни обяснения?

10Ж

РЧ- 2М- 6П

Пасивност, лавиране...в крайна сметка благосклонно?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeПон Дек 31 2012, 09:37

Ако питаш мен по картите,които виждам малко по-резервирано. Явно се е издънил човека и това,което аз виждам е в никакъв случай по-благосклонно. Все пак жените сме си доста благосклонни,но недей да се отваряш напълно. В крайна сметка след един брак и един развод ще ти кажа че ако човека си те иска, няма да те остави,както и да се държиш. А за картите, това е моето мнение,но знаеш че аз имам опит само от два месеца. Така че виж и другите мнения. Успех.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 02 2013, 08:36

Има ли сериозни намерения мъж към жена?ПЧ-3ж-ПЖ
Струва ми се,че той е твърде емоционален,направо емоциите му идват в повече.За него това е нещо ново и ще трябва време,за да реши как да действа. Въпроси и отговори - Page 19 617156




Въпроси и отговори - Page 19 1232893676_lbjn6835_image025Въпроси и отговори - Page 19 1232893718_yrrp2522_image067Въпроси и отговори - Page 19 1232893727_crdw5287_image075
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСря Яну 02 2013, 12:17

За мен картите показват, че я харесва много, има обаче и други варианти- самия той май май не е много сигурен- какво иска- какво не иска.
Но като цяло я харесва и ще продължат да общуват
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 03 2013, 13:31

Добре де , какво означава Смъртта в средата на 3 карти в любовни отношения. Освен за моята подредба за първата седмица на м. Януари където е:

4 Жезли, Смърт, Асо Чаши - Някакви емоции, промени, ама според мен това не е края на развръзката, просто показва моментните неща според мен, промяна, която ще доведе към нещо с нормално свързаните емоции с нея, но към какво според мен тук не се вижда. Или се вижда но поне аз немога да видя.
При мен 4 Жезли означава нови любовни отношения, възраждане и т.н., Смъртта - радикална промени в нещо и Асо Чаши пак или ново начало или емоции от мъка и тъга.

А за въпрос за моя приятелка за това как ще протекат любвните й отношения с даден човек до 3 месеца й излезе това:

Магьосникът, Смърт, Жрецът.

А на нея - Магьосникът е човек, който умело прави нещата така сякаш сами се случват, силна личност, която владее изкуството на промяната. Абе умел човек., Смърт - промяна, ама радикална промяна и Жрецът на мен вече ми излезе като началото на любовна връзка. И сега според мен техните отношения ще се възродят. Вие какво ще кажете ?

Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 03 2013, 14:09

По различни руски форуми съм чела за 4ж,че се свързва със събития,касаещи семейството и също така радването от първите резултати,на положения от теб труд.(също така уговорки,срещи,фирми...)

dgakova написа:
4 Жезли, Смърт, Асо Чаши

Уговорка,която да се провали и да се отрази на емоциите ти???

За приятелката ти все големи аркани. Въпроси и отговори - Page 19 528869 Тук си признавам,че се затруднявам.Може да настъпи промяна с този мъж-като или ще се отдръпне,или напротив-ще се сближат. мерси
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeЧет Яну 03 2013, 14:18

Луничка написа:
4 Жезли, Смърт, Асо Чаши


Уговорка,която да се провали и да се отрази на емоциите ти???

Има още 4 дни до края на тази седмица за да видя какво са искали да ми кажат картите, защото това е извадка от месечна подредба. Че ще има промяна - ще има, но какво точно ще стане - ще видим!

А за моята приятелка повече клоня към възобновяване на отношенията им. Някак си това ми говори. Ама и Ванга понякога не е успявала да познае, така че ....
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 05 2013, 14:24

Имам въпрос - до скоро се чудех защо само пентакли ми се появяват в питане за любов и сега почва да ми се разясняват някои неща. Почвам да си мисля че Пентаклите се показват за по-стабилни отношения, по-здраво стъпили на земята, по-сериозни, Жезлите - по-огнени, по-изпепеляващи, Чашите - за започващи отношения, ранни стъпки в любовта. Ако сте съгласни или имате какво да ми кажете по въпроса, пишете ми, защото много искам да обсъждам тези неща с вас. Благодаря. Smile
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 05 2013, 14:34

Dgakova, напълно съм съгласна с написаното от теб. Smile
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 05 2013, 15:39

I az Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeВто Яну 08 2013, 14:27

Луничка написа:
По различни руски форуми съм чела за 4ж,че се свързва със събития,касаещи семейството и също така радването от първите резултати,на положения от теб труд.(също така уговорки,срещи,фирми...)

dgakova написа:
4 Жезли, Смърт, Асо Чаши


Уговорка,която да се провали и да се отрази на емоциите ти???

Е как можа така да познаеш ? Smile Въпроси и отговори - Page 19 698924 Позна, въпреки че в този момент тогава изобщо не мислех че това може да се случи ....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 12 2013, 18:06

искам да ви споделя за рицарите

Когато едни отношения не са се заформили и питате за развитието им- ако ви излезнат РМ РЖ- едва ли отношенията ще станат сериозни, РМ даже може да е сигнал за това, че ще ви нарани този човек. Пазете си сърцето.

РЧ, РП са обещаващи карти- състояния- разбира се- зависи и от околните
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Яну 12 2013, 18:10

lindaLI написа:
искам да ви споделя за рицарите

Когато едни отношения не са се заформили и питате за развитието им- ако ви излезнат РМ РЖ- едва ли отношенията ще станат сериозни, РМ даже може да е сигнал за това, че ще ви нарани този човек. Пазете си сърцето.

РЧ, РП са обещаващи карти- състояния- разбира се- зависи и от околните


При мен дворцовите карти явно говорят по-различни неща и немога да дам мнение по въпроса. Иначе нещата които си написала са логични.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeНед Яну 20 2013, 20:45

Направих подредба за приятелката ми. Подредбата мисли, чувства и действия на двамата партнъори е с манга таро. Те двамата нямат връзка,засега са само приятели, като отношенията са им на приливи и отливи. Тоест ту си говорят ту не.
1. карта сигнификатор колелото на съдбата Въпроси и отговори - Page 19 49462644
2.3.и 4 картите за него: смъртта, влюбените и 5 мечове
Въпроси и отговори - Page 19 371076952 Въпроси и отговори - Page 19 797351257 Въпроси и отговори - Page 19 960188218
5.6. и 7. картите за нея паж пентакли, 2 чаши и паж жезли
Въпроси и отговори - Page 19 939789221 Въпроси и отговори - Page 19 306248430
последната карта не мога да я кача но е паж жезли усмивка
Помежду им това колело си показва точно отношенията им, ту така ту онака. Нейните карти показват че го харесва и че следва импуслите си, флиртува. За мен 2 чаши означава взаимни чувства, обаче като гледам неговите карти незнам какво да си мисля. Смъртта доста често си показва промяна, дали той не мисли за промяна в отношенията им,? Тук влюбените се различават от традиционното значение на картата. Двойката на картата изглежда погълната от чувствата си и е готова да издържи на вятъра, тоест на всички трудности. Тази петица мечове обаче ми е трудно да я тълкувам. В манга означава решение, обаче какво решение, дали ще е в нейна полза?
Вие как мислите. Ще съм много благодарна на помощта ви мерси [img][/img]
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeНед Яну 20 2013, 21:45

Iva78 написа:
1. карта сигнификатор колелото на съдбата
2.3.и 4 картите за него: смъртта, влюбените и 5 мечове

5.6. и 7. картите за нея паж пентакли, 2 чаши и паж жезли

И двамата имат чувства един към друг - това е сигурно. Но Колелото на Съдбата може да показва, и че техните отношения може да се завъртят, както самото Колело и да поемат в неочаквана посока.
И честно да ти кажа мисля че тя може да е поставена между двама човека и това да е причината за Смърт в неговите карти и 5 Мечове - болезнено решение. Може той просто да се измъчва и това да го накара да вземе решението !
Просто все си мисля че има и трети човек от нейна страна ... Въпроси и отговори - Page 19 302820
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeНед Яну 20 2013, 22:13

dgakova написа:
Просто все си мисля че има и трети човек от нейна страна ...
Тя има друга връзка,която е супер несериозна, но той ги е виждал заедно... Въпроси и отговори - Page 19 396312
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeНед Яну 20 2013, 22:36

Де да знам и какъв съвет да ти дам .... Въпроси и отговори - Page 19 617156
Може би, да попиташ как ще се развият отношенията между тези двама човека за които питаше до две седмици например. Но специално за любовни отношения, особено ако са в началото, събитията са много и картите могат да ти покажат развръзка за след 2 часа. Така че незнам какво да те посъветвам. Избистри си главата и реши какво да питаш картите, ако имаш такова желание де. А понякога е просто по-добре да оставим събитията да се случат ... без да ги мъчим с въпроси ...

А и ако картите са прави - този за който питаш е Паж Пентакли а другия е Паж Жезли - т.е. единия може да е със сериозните намерение - Пентакли а другия само за секс - Жезли.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeПет Фев 08 2013, 20:02

Юуухууу веднага с новите ми карти на УЕЙТ Въпроси и отговори - Page 19 3351190372

Какви чувства изпитва А към Д ?

2 Чаши, 3 Чаши, 7 Жезли

И иска ли А да се събере с Д?

Крал на Чашите, Колелото на съдбата. Отшелникът


Според мен А още изпитва чувства към Д, но се страхува, незнае дали или как да направи нещата.
И иска да се съберат (защото има чувства) но се чуди, опитва се да намери истината или пътят към това ?

Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeСъб Фев 09 2013, 08:20

dgakova написа:
Какви чувства изпитва А към Д ?

2 Чаши, 3 Чаши, 7 Жезли

Според мен,по-скоро е настроен приятелски,чувства се добре в нейната/неговата компания и е в готовност винаги да я/го защити. Въпроси и отговори - Page 19 99390
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeПон Фев 11 2013, 08:06

подредба ''партньорски вз.''


1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза. кралица жезли
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.влюбените
3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза.императрица
4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза.3 чаши
5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза.глупакът
6.Чувствата на питащия към партньора и съюза.страшен съд
7.Мислите на питащия относно партньора и съюза.4 чаши
(източник: Хайо Банцхаф)

------7-------2------
------6---1---3------
------5--------4------


Първо ще кажа че подредбата не е теглена от страна на питащия,а аз се явявам питащ за тази двойка.Не е любопитство ,а притеснение,имат сем.проблеми.
под 4 чаши е за жената КК, а под Влюбените е за мъжа ГГ.

ако карта Кралица Жезли показва любовница,за която сме коментирали,то в случая е така. Явна,некрита извънбрачна връзка е на лице в това семейство.
има и други карти които биха намекнали че нещата вървят паралелно с две жени,трима човека са:влюбените,които намекват че е имало и има в момента раздвоение. И три чаши-в тази позиция,тя,картата ясно подчертава и затвърдява влюбените които са по-горе.След като приема партньора като изграден характер,поведение,и ангажиран човек от императрицата,той успява да положи усилие да води контакт,на това ниво,с тази жена. Императрица е жената,а трите чаши,контакта,но си личи намека че е в позиция с още една жена(три ,тройка,трима във връзката)
Женската страна с картите според мен са по-силни,и малко крайни,дали правилни или не, аз мился че е въпрос на засягаш личното усещане и преценка на жената.
Но по картите ми се струва че тя е уморена,крайна,и малко обидена(4ч,глупак),тази обида със страшен съд е нейното отношение-каквото сам си направиш,никой не може да ти го направи...нещо такова...
Мислех си ,дали ще се съберат,може би да...но жената трябва да преболедува този глупак и страшен съд....когато излезе от тях и тези 4ч....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitimeПон Фев 11 2013, 09:23

Iva78 написа:
Направих подредба за приятелката ми. Подредбата мисли, чувства и действия на двамата партнъори е с манга таро.

нещата между тях са в застой. Тя е тази, която е влюбена. Той я харесва по-скоро за секс. Има друга жена в живота му която го вълнува. За сега не се вижда да прекъснат отношения, но не виждам и тенденция към задълбочаване мерси


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Фев 11 2013, 09:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 19 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: