Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Дек 10 2012, 16:02

Добре, а тези карти какво ви говорят ? Аз виждам (като първо впечатление) едно не до там чисто намерение. Както всъщност и Шопката посочи още на 2 Камъни.

"Какви са намеренията на А. към мен?"

1. Син на Камъните - Застъпник
2. Майка на Мечовете - Мистерия
3. Син на Жезлите - Обаяние

Без да чета от книгата виждам и от трите карти една светлина от нарисуваните хора, като светъл човек или пътеводна светлина, ореол около главите на две от картите - между другото се казва Ангел Smile. Всички са с разперени ръце , отворени гърди и поглед нагоре. Две от картите са синове, а момчето е с 10 години по-малко от мен, което обяснява синовете (че не са бащи), и навсякъде има цветя. Но има и една лилава маска на втората карта, която всъщност прави картата мистериозна или може би човека мистериозен или това че има скрити намерения. Странни са ми картите затова започнах да ги тълкувам по външен вид и чувство а не по описание. Иначе тази Мистерия и Обаяние малко ме притесняват, а и този Застъпник какво ли прави там ? Вие какво ще кажете ?

Въпроси и отговори - Page 18 88802093


Въпроси и отговори - Page 18 95772541


Въпроси и отговори - Page 18 24591425


Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeПон Дек 10 2012, 18:25

Линдали ,много ти благодаря за тълкуването,ще видим какво ще ми се случи мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 11 2012, 00:54

Какво приятелка да очаква от мъж?

Цепим на император
Въпроси и отговори - Page 18 859313249

9М- 10П- Асо чаши

Въпроси и отговори - Page 18 718423962Въпроси и отговори - Page 18 958312128Въпроси и отговори - Page 18 457939336

Императора кой описва? Нея или него? Мисля нея- желанието й да има контрол над ситуацията...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 11 2012, 01:35

Да не би да има някакви вътрешни страхове, които да й пречат?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 11 2012, 10:01

lindaLI написа:
Какво приятелка да очаква от мъж?

Този човек умее да се владее, да контролира себе си, чувствата си, емоциите си. Той е лидерът, бащата, водачът или поне като такъв се изявява /Император/. От него може да очаква действие заради 9М, което да доведе до удовлетворение и радост /10 П/, но Асото чаши тук, при това на последна позиция, не ми се вписва.... Дали пък не са само емоции от страна на твоята приятелка?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 11 2012, 15:14

lindaLI написа:
Какво приятелка да очаква от мъж?


Аз все още се уча и много искам да ме поправяте, когато греша, но в случая мисля че Императорът показва него - сила, мъжественост, добри позиции в обществото. А трите карти след това са това към какво могат да тръгнат отношенията им. Може за момента да са изострени а след това да тръгнат към по-добро и още по-добро - демек може да има любов ако продължават така. ЛиндаЛи, защо не зададеш въпрос дали изобщо ще има любов между тях? Но като цяло мисля че може да очаква положителни чувства от този човек, че отношенията им ше се затоплят.

Иначе относно 9 Мечове си мисля че тя е била нападателната към него и затова отношенията им не са били толкова топли.

А пък ако преминат от една в две чаши blush ще си е направо супер Surprised


Последната промяна е направена от dgakova на Вто Дек 11 2012, 15:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 11 2012, 15:33

dgakova написа:
"Какви са намеренията на А. към мен?"

1. Син на Камъните - Застъпник
2. Майка на Мечовете - Мистерия
3. Син на Жезлите - Обаяние

А пък аз да си отговоря на моя въпрос Въпроси и отговори - Page 18 2805025460 Колкото повече ги гледам картите, толкова повече си мисля че А. направо се е отворил за мен, ама онази маска там на Майката на Мечовете ме притеснява. Да не би пък аз да се затварям към него и той да вижда това? Май всъщност си е така, днес вече започва да си проличава това което картите говорят.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 11 2012, 15:43

Какво се сещам аз за императора,от мои подредби за любов. Хем му се иска хем се стиска.
Линда а каква е иддеята за размяна на три и четири я стандартните таро колоди.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 07:00

Напоследък като задам въпрос за даден човек и наредя три карти, всеки път картите са обърнати. Няма нито една права! Или няма да го бъде с този човек, или картите неискат да ми помагат. Вие какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 10:52

dgakova написа:
Напоследък като задам въпрос за даден човек и наредя три карти, всеки път картите са обърнати. Няма нито една права! Или няма да го бъде с този човек, или картите неискат да ми помагат. Вие какво ще кажете?

Явно трябва да спреш да питаш за този човек за известно време.
После си пречисти картите и питай пак.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 11:52

Антония написа:

Явно трябва да спреш да питаш за този човек за известно време.
После си пречисти картите и питай пак.


А спазвате ли указанията за копринена кърпа, дървена кутия и дървена маса на която да се гледа? Много често ми се замърсяват картите. Някакъв съвет да ми дадете?
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 12:25

dgakova написа:
А спазвате ли указанията за копринена кърпа, дървена кутия и дървена маса на която да се гледа? Много често ми се замърсяват картите. Някакъв съвет да ми дадете?


https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t444-topic
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeНед Дек 16 2012, 15:31

зуки написа:
Какво се сещам аз за императора,от мои подредби за любов. Хем му се иска хем се стиска.
Линда а каква е иддеята за размяна на три и четири я стандартните таро колоди.

нямам идея защо са го направили blush
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeВто Дек 18 2012, 18:39

А каква ви е мнението за обърнат Император? Напоследък съм на вълна обърнати карти? усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 19 2012, 20:22

аз се отказах да гледам с обърнати- традиционно...е, че значението им се засилва, но не знам

Така - по интуиция- мога да предположа,че обърнат император живее в хаос и изспуска положението от контрол, но много инато държи да демонстрира, че той още Е "the man".
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 19 2012, 22:11

Ami - детрониран е!!! На мен ми е показвал и смърт обаче.Но имаше и други карти които водеха на там.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 26 2012, 13:24

lindaLI написа:
аз се отказах да гледам с обърнати- традиционно...е, че значението им се засилва, но не знам

Така - по интуиция- мога да предположа,че обърнат император живее в хаос и изспуска положението от контрол, но много инато държи да демонстрира, че той още Е "the man".

ЛиндаЛИ снощи Таня111 и мен ме отказа да гледам с обърнати. Като че ли наистина се оказа права че по-лесно ще ги разбера поне сега в началото докато все още са прави. Наистина ми беше пълен хаос и когато са обърнати и от многото информация се обърквах още повече. Както и да е, това по въпроса а сега по другия:

Днес си наредих карти с въпроса какви са чувствата на А. към мен ?

2 Жезли, 8 Жезли, Колесницата

Какви са моите чувства към А. ?

СЪЩИТЕ КАРТИ В ОБРАТЕН РЕД !!!!!!!!!!!!!!!

Колесницата, 8 Жезли, 2 Жезли ????

Вие какво ще кажете по въпроса и защо се падат едни и същи при условие че ги меся много и ги цепя ?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 26 2012, 14:02

dgakova написа:
Вие какво ще кажете по въпроса и защо се падат едни и същи при условие че ги меся много и ги цепя ?

Според мен твърде често задаваш този въпрос.
Тогава картите просто не ти отговарят,а за твоите чувства,мисля,че не ти трябват карти,за да ги разбереш. усмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 26 2012, 14:04

За моите чувства, просто исках да видя какво ще ми покажат. Беше ми интересно, но по-интересен беше отговора.

А за него го задавам защото наистина незнам какво да мисля. Понякога е едно, понякога е друго. Исках да получа отговор защото се случиха разни събития и за това.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 26 2012, 14:14

dgakova написа:
Днес си наредих карти с въпроса какви са чувствата на А. към мен ?

2 Жезли, 8 Жезли, Колесницата

Какви са моите чувства към А. ?

СЪЩИТЕ КАРТИ В ОБРАТЕН РЕД !!!!!!!!!!!!!!!

Колесницата, 8 Жезли, 2 Жезли ????

Вие какво ще кажете по въпроса и защо се падат едни и същи при условие че ги меся много и ги цепя ?

За мен лично тези карти показват....че сте в различни етапи, по различен начин гледате един на друг, макар и да има много, което да ви свързва. В момента и двамата сте под напрежение, всичко е много интензивно, стресово.
Това при него може да доведе до желание да пренесе отношенията на друг етап или да напусне отношенията (в зависимост от това какъв ви е статута в момента). Май тук се вижда, че си се връщала при него след раздяла и си давала шанс за ново начало. Сега се вижда, че ще заемеш пасивна и изчакваща позиция, а той е този, който ще действа.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 26 2012, 14:18

Вчера той ми каза че късаме и исках да разбера причината. И след като не разбрах причината исках да разбера чувствата, ама и това немога да разбера. Иначе за причина изтеглих 7 Жезли, 2 Жезли, 5 Жезли. А дали ще се сдобрим 3 Мечове, 3 Жезли, 3 Чаши.


А и както Таня ми каза за Жезлите, че той се чуди какво решение да вземе, то Колесницата е същото - наляво ли, надясно ли, ако приемем че все още иска.

Иначе всички тегления са след като ми каза че късаме. Т.е. на мен ми се струва все още че се чуди, по тези подредби, а пък тази на въпроса със сдобряването, може и да се бъркам, за което много моля да ме поправите, защото все пак искам и да се науча, ми се струва че 3М е раздялата, 3 Жезли - прехода и 3 Чаши - събирането. НО, дали да ги гледам поетапно или съвкупността им означава друго нещо, както е отговора за причината за раздяла (7 Жезли, 2 Жезли, 5 Жезли), е въпроса чийто отговор искам да узная. Моля, за вашето мнение дали правилно се ориентирам.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 26 2012, 15:02

Картите показват, че той в своите чувства не е с теб- тръгва си.
Причината- много жезли- много огън- много напрежение!
Дали ще се сдобрите....ааамиии не знам- много тройки нещо- не е обещаващо- като, че ли човека иска да си даде време да се забавлява- иска малко разтуха- аз си мисля, че засега няма изгледи за събиране...съжаляваммм Въпроси и отговори - Page 18 396312

Макар, че- не съм на 100% убедена да си призная- все пак има комуникация и помирение...но тази Колесница в чувствата му мисля, че ще направи раздялата категорична за сега...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСря Дек 26 2012, 15:24

То и аз забелязах това с тройките. Все пак благодаря. И моето чувство е такова, че няма да се съберем. Все пак се надявах Мерси за отговора


Всъщност това ли означават тройките? Несигурни неща ? Ами четворки, петици ? Къде мога да прочета за това ? А и извинявам се сега за този пост, ама малко вече отчаяно гледам на нещата с картите - аз чета много, записвам си дневните карти - нещата се случват така както картите ми говорят, а всъщност пък вашите мнение ми се струват по-дълбоки, по-смислени, по-здраво стъпили на земята! Честно да си кажа направо вече се отчайвам дали и аз мога да погледна нещата такива каквито са в действителност, а не само да си хвърлям карти и да си говоря това което пише по книга и моето мнение по въпроса. Изобщо абсолютен хаос ми е вече в главата за картите, съчетанията и всичко свързано с тях. От къде ги четете тези неща, как ги научавате ? Направо .... като без пътъци вървя .... Sad
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeЧет Дек 27 2012, 01:30

Линда написа : Макар, че- не съм на 100% убедена да си призная- все пак има комуникация и помирение...но тази Колесница в чувствата му мисля, че ще направи раздялата категорична за сега...

Охх през телефона ми е трудно да направя това с цитата. Линда цаката освен да разбера и какво ще се случи е и да науча картите. Аз също виждам това отдръпване и двуумене, докато аз пък едва задържам юздите от емоции. Само онова с многото жезли ми е малко трудно за разбиране,но ще го схвана. Иначе като цяло мненията ни за това гледане съвпадат. Все пак ако е така, значи не е безнадеждно положението с тълкуването ми на картите. Направо се бях отчаяла. Дано да се случи и това,което предсказват де. Досега виждам декемврийската подредба колко ясно показва събитията,ама знам вече какво се е случило де :-) Дано да имам напредък че съвсем се бях отчаяла.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeЧет Дек 27 2012, 20:37

Иначе не съм толкова объркана бе хора, наистина мисля че картите ми си ми говорят. Ето днес например, една моя племенничка е влюбена в едно момче обаче той нещо й обяснява за друго момиче и аз реших да наредя едни карти за чувствата му към нея и към съперничката й. И вижте резултата:

Какви са чувствата на Джейсън към Ани ?

Цепя на Син на Камъните - по мойта книжка е защитник, закрилник на слабите, онеправданите и т.н. А всъщност момчето е казало на племенничката ми, че е с Ани защото искала да се самоубива ако не е с нея (незнам до колко е истина, но дори и да е истина това са думи на тинейджърки така че ... Въпроси и отговори - Page 18 302820 )

Императорът, 3 Жезли, Асо Чаши - Императорът показва него и силното му присъствие и при двете и че едва ли не е владее ситуацията. 3 Жезли си е стабилност, солидно присъствие и Асо Чаши си е силна любовна емоция. Демек чувствата му към Ани са силни.

А въпросът за племенничката ми:

Какви са чувствата на Джейсън към Йони ?

Цепя на 5 Чаши - разбито сърце - Такова си е, разбил й е сърцето със едно скъсване от преди няколко дни и вчера се събраха, но тя усеща че не е изцяло нейн и знае как са нещата.

Императорът, 4 Мечове, 3 Чаши - Императорът е отново той, 4 Мечове - малко му е съклет при племенничката ми, ама седи при нея и 3 Чаши си е чисто приятелство, евентуално с някакви несигурни емоции.

Демек ги е завладял и двете ама какво прави с племенничката ми по тези карти - незнам? Казах й какво ми казват картите и тя потвърди за всичко и че така или иначе е искала да говори с него за отношенията им.

Доволна съм от това, което видях, но все пак ще се радвам и на вашето мнение ! Smile

Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСъб Дек 29 2012, 13:11

dgakova написа:
Императорът, 4 Мечове, 3 Чаши
Няма чувства тук. Очевидно идва на някое спокойно място...някъде, където да се почувства за малко по-добре.

Момичета, имам две малко странни подредби с три карти и ще се радвам на коментари:

Отношенията им след година:
Рицар Чаши, Кралица Пентакли, 9 Пентакъла

Имат ли бъдеще?
Кралица Пентакли, Крал Меч, Рицар Чаши

Имам и предварителни въпроси, но ще ги включа ако стане интересно.
Тук ме хващат двете карти, които се повтарят и се чудя подредбите за тотален край ли ми говорят или за ново процъфтяване!?
По принцип тези двамата са разделени вече повече от половин година, просто момичето не може още да разчисти съзнанието си и е уверена, че пак ще са заедно.

ДП може да значи край, смърт, 9П също, особено ако нивото ти на съзнание не може да стигне до нивото на тази карта...
Крал Меч си е ясна карта, но РЧ се намесва навсякъде, а тя за взаимоотношения е чудесна.
Затова не мога да реша, това край ли е или ново създаване...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitimeСъб Дек 29 2012, 13:20

La la написа:
Отношенията им след година:
Рицар Чаши, Кралица Пентакли, 9 Пентакъла

Имат ли бъдеще?
Кралица Пентакли, Крал Меч, Рицар Чаши


Ла Ла, аз да ти кажа честно някак си не виждам нищо ново тук. Някак си мечтания и самостоятелност. Но знайте че аз не съм от най-вещите тук, а само изказвам мнение, не е задължително да го приемете. А и може да не мислите така, но аз мисля че тя е Кралицата Пентакли а той Рицар Чаши и двете останали карти които остават за тълкуване са 9 Пентакъла и Крал Меч. Но това е само моето мнение, което може да не е изобщо вярно. Просто и аз се опитвам да се уча Smile .

Т.е. след година този Рицар Чаши и Кралица Пентакли ще са само 9 Пентакъла, а дали имат бъдеще - Крал Меч е застанал между Кралица Пентакли и Рицар Чаши !

Моля да ме поправяте, когато изказвам погрешни или фантасмагорични мнения за да мога да се уча. Благодаря. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 18 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: