Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 21:34

Благодаря ти, мила Тони!
5 мечове по-скоро го тълкувам, че ако се развият емиграционните ни планове, това би спасило бракът и ще е намесена Кралица чаши. Пажът по правило е вестоносец.

А колко правилно си разчела първите карти....пак казвам, с Таро, скрито няма!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 22:48

Антония е много добрамерси Много пъти ми е познавала- келтски кръстове, комбинации.
Тя има много дълбок поглед и за Таро, но и усет за хората.

Такамм... по историята за моята приятелка продължаваме.

как мъжа приема раздялата?

Цепя на 7 жезли
колело 6 меча 4 меча

Основа- Паж меч, Потенциал- Дама Пентакли

Вече е преодолява нещата, отдалечава се, убеден в правотата си - обиден. Вече тук излиза, че се среща с друга.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 23:12

Имам усещането, че отдавна си е стегнал /психически/ партакешите този човек. Няма чувства, само мисли и действия.  Изживява в момента някаква летаргия, но и това ще отмине с ДП.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 23:37

ами 4 меча- малката смърт.
За мен това е края за тях с приятелката ми- поне на този етап. Ако след 4-5 месеца все още имат ищах за нещо...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 12:34

Здравейте, момичета, малко големи са ми станали картите, съжалявам за неудобството :-) Бих искала да ви помоля за коментар по подредбата. Въпросът е "Как ще се развие връзката между мъж и жена?" минало+настояще+бъдеще+отговор на въпроса (10. колелото на съдбата+21.Светът+16.Кулата+3. Императрицата). Супер съм изненадана, че и четирите карти са от голямата аркана, а се теглени от пълната колода. Моето тълкуване е, че нещата ще се доста променливи, с пикове и спадове в отношенията. Ще има период на щастие, взаимност, радост и срещи, след това нещо ще предизвика тотално преобръщане на отношенията, разрив, раздяла, но Императрицата не ми се намества в картинката. недоволен Въпроси и отговори - Page 36 617156

Очаквам вашите мнения с интерес Smile колодата е драконово таро.






Въпроси и отговори - Page 36 58ebe6e4f723 Въпроси и отговори - Page 36 0a8b9af7d807  Въпроси и отговори - Page 36 8bfe31355ba8 Въпроси и отговори - Page 36 C6e341d59246
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 12:52

Tezi hora zaedno li sa v momenta? Kato che li ne sa zaedno...obache ako sa...ili vruzkata e pred svoia krai zaradi druga jena ili I'm prestoi mestene v chujbina.. Tuk se kolebaia
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 12:57

Много е хубаво когато са качени картите, особено когато не са от познатата ни колодамерси Лошото е, че няма срок във въпроса, а картите които виждам са сякаш само половината от това, което може да се каже. Тук Императрицата не ми харесва - сама е. Колелото на съдбата говори, че има неща, които не зависят нито от действията нито от желанията на хората. Тоест ще стане предначертаното без да може да му се повлияе. Светът и Кулата - не ми харесва тази комбинация  но само като значения по Уейт. Ако се съобразим с тези карти - да, връзката ще е с върхове и спадове, щастливи мигове и проблеми.  От друга страна, като се замисля, тази Императрица може би съветва жената да направи необходимото, за да предотврати Кулата. Въпроси и отговори - Page 36 262180, като я гледам тя носи живот, застанала е до корените на огромното дърво на живота. Жената ще забременее май.
Върнете се в началото Go down
polinika
Наблюдател
Наблюдател
polinika


Female Брой мнения : 13
Join date : 07.06.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 13:11

Благодаря ви за коментарите! 

Не са заедно... Имали са бурна среща в началото на този месец, която е била абсолютно неочаквана и за двамата, много съдбовно сякаш са се развили нещата, но след нея няма никакво движение. По-скоро жената е активната след въпросната среща. Тази подредба съм я правила няколко дни след срещата, може би довечера трябва да наредя нова и да уточня някакъв срок от време... хммм, а де Smile Доколкото знам мъжът има някаква връзка, определена от него като "нищо сериозно" (каквото и да означава това Въпроси и отговори - Page 36 2805025460). Жената ще пътува в чужбина август.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 17:05

Е, след като не са заедно както предположих Кулата на последна означава обрат в сегашната ситуация- с Императрица- която също означава промяна...може би ще бъдат заедно,да- промяна- обрат за добро е Кула следвана от Императрица.

Обратното не е никак хубаво, но така подредени картите дават някаква надежда.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 17:47

Полиника, не виждам събиране по тези карти.Ще има промени и за двамата, но нямат добро бъдеще като двойка според мен. не им е писано.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 22:25

Една моя близка приятелка ми каза, че предстои тежък астрологичен аспект и на мен ми засяга точно домовете, които са за семейството и комуникациите/взаимоотношенията.

Доста хора така като слушам са или пред развод, или пред раздяла.


Мой въпрос:
Какво трябва да направя аз, за да се чуствам отново щастлива в брака.
цепя на паж мечове

Тройка жезли, Рицар пентакли, 9 чаши, Колелото на съдбата.

С този голям аркан накрая виждам съдбовна примяна от настоящата ситуация. Тройката ме съветва да изчакам този Рицар Пентакли ли, какво? В същото време 9 чаши е като разбити илюзии. Това друг мъж ли е в живота ми, който ще се появи или се е появил?
Като цяло не ми изглеждат положителни карти.

Таро на Уейн.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 22:32

Жасмин-защо да не са положителни картите.какво да направиш-първо да се огледаш и да се опиташ да видиш нещата от птичи поглед, да планираш.Загубила си радостта от живота, радостта от подаръците.да се научиш да приемаш подаръци, да поставяш този рицар П на първа линия и да му предостъпваш правото да решава и да те глези.Другото ще си дойде, но главното е да започнеш да се радваш отново.Виж как имаш от всичките бои-да намериш равновесие между тях ще е задачата-между практичността, търпението на земята, огънят на жезлите, непредсказуемостта на мечовете и способността дасе радва ши да получаваш подаръци на чашите.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 22:36

Жасмин, трябва  ти този Рицар пентакли. Не знам само дали се е появил или предстои. За мен това е една страшно положителна фигура - второто "аз". 9 чаши е удовлетворение от постигнатото, доволство. Само ме смущава Колелото като последна, дали няма да задържи тези процеси, тоест още не им е времето....
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 22:42

е това не  е истина!
Вторият ми въпрос, чисто импулсивен беше :
Ще се задържим ли изобщо с този брак?

Разбърках много добре цепих на Кралица чаши и изтеглих:


Звездата-2 пентакли-Асо пентакли


В същото време, теглейки Звездата на пода изпаднаха от различни страни на тестето следните карти:
Императрицата-Рицар пентакли-10 мечове-кралица жезли-Колелото на съдбата.


Ако гледаме трите карти - още е неясно, но май-май няма да има от тук нататък много чуства.
Следващите обаче, падналите...три действащи лица, и пак Колелото и Рицарят.

Персефона, да това са нещата, които трябват, но и които са ми отказани от тук нататък. С претекста, че много ме е разглезил и аз трябва да го завоювам, не той мен.


Фрог, разбрах те. ще видим кога и как и дали е този Рицар, за когото мечтая всъщност.
А какви са външните характеристики според вас на РП?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeЧет Юни 20 2013, 00:09

Не мисля, че РП има външни характеристики. Това е състояние- човек, който наблюдава и преценя, често нищо не предприема. Чака правилния момент.
Но има чувства и интерес към теб.

мъжа ти би трябвало да излиза като някой крал
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeЧет Юни 20 2013, 06:39

Жасмин-поведението на мъжа е огледало на вътрешното състояние на жената-така че всичок е в твои ръце и ако се е променил така, значи ти си променила нещо в себе си.Бракът ще се задържи, само трябва да променяш себе си-за да се променя мъжът.
Не мъжът прави жената щастлива, тя сама е отговорна за щастието си.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeЧет Юни 20 2013, 07:19

персфона,последния ти пост ме впечатли,красив,и така с лекота изказан,че днес ще ''медитирам'' над думите ти.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeЧет Юни 20 2013, 10:16

Персефона, ще помисля над думите ти Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeЧет Юни 20 2013, 11:49

Jasmin- ti iskash li tozi brak da produlji? Kakvo iskash ti? Vliubena si mi se struva no ne znam dali v muja si...shte produlji braka dokato ne mu dojde vremeto za sledvashtata stupka...momenta triabva da uzree
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСъб Юни 22 2013, 15:06

Искам да, все още го обичам, въпреки хилядите неща.
Просто двамата сме наистина един за друг, като гърне и похлупак, някак си се разпука нещо, но се надявам да не се е счупило.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeСъб Юни 22 2013, 15:50

Всеки брак преминава през моменти на временна раздяла, криза и подобни. Това всъщност е моментът в който двамата се преоткриват. Няма гладко цял живот. Иначе е скучно.

Брак не се разваля току така от скука или за глупости. Причините трябва да са много и дълготрайни. Такива заради, които наистина си струва да предпочетеш самотата пред семейството. Всички растем и в растежа си се променяме, но този до нас ако не е успял да ни стигне идва моментът на спорове, скандали сръдни и т.н. Това са моменти на растеж и адаптация, затова в брака преминава през такива кризи. Нужни са " земетресения" за да се наместят слоевете на брачните партньори. Брак не се разваля лесно и хич да не ти минава през ум, ако проблемите ви не са тежки, необратими и силно накърняващи!
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 20:15

Бъдещо развитие на отношения -до една година.Изтеглих пет поредни карти-без подредба.
3М,паж Ж,Висша жрица,6Ж, 9Ж

Като, че ли скоро им предстои някакво разочарование, болка-дали е свързана с дете или с разменени по интернет писания не знам.Нещо тайно се крои там-или това е самата жена, която пита-Висшата жрица.Някак защо не ми разказват история за двамата-тук виждам само мъжките карти-мъж, който се бори, успява с лидерски качества, после пази това, което е постигнал.Освен тази висша жрица-никъде не виждам отговор на въпроса на жената? Сякаш тя мисли повече за него, а трудно формулира собствени чувства и мисли?
Хрумна ми още нещо-докато се опитвам да кача картинки.Висшата жрица е по средата.тя ги свързва-тайни отношения.Едната час те жената-дете, наранена,тъжна, но и малко неразумна.А другите са неговите.Борбен,победител.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 21:05

Персефона, много жезли в тая подредба, много страст, и тя не е положителна. Все пак си мисля, че това не е отговор за отношения, още по- малко за цяла година напред. И на мен ми се струва че ВЖ е в средата  - между нея и него. Дори си мисля, че това е гадателката. От това, което се вижда тук, при жената е страданието,ревността, нараненото сърце; при мъжа е триумфът,хич не му пука какво се случва зад него. Е, не желае сблъсъци, но ще го преживее. Тук струва ми се стои едно предупреждение към жената - да внимава да не се появи трети във връзката. Все пак, ваправи една подредба за отношения. Това ще ти даде по-ясна картина, струва ми се.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:03

Фрог-благодаря ти, май наистина застанах аз по средата.Направих за двамата и подредба отношения:

1. Питащият - нагласа и отношение към партньора и съюза. Рицар Ж
2. Партньорът - нагласа и отношение към питащия и съюза. крал М
3. Съюзът - актуално състояние. Дявол
4. Съюзът - тенденция на развитие.Смърт

Не ми харесват тези карти.Тя изгаря в тая връзка, а той разчитана разума.Много страст ги свързва, но ...Дали това не са карти за предвестена раздяла или им предстои промяна.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:43

Първоначално и на мен не ми се видяха хубави - тя го обича и гори в тая връзка. Срещу нея е Кралят меч, който може да е стабилният и сериозният, но може да говори и за някакво крайно решение, което  е взел. Има ли причина жената да се опасява от такова нещо? В момента наистина ги свързва страстта. Бъдещето обаче е промяна. Въпросът е в това какво решение е взел мъжът, а и от там каква е промяната.  Не са хубави картите, освен ако Дявол и Смърт нямат някакво по-специално значение, каквото аз до този момент не съм открила.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:48

Благодаря Фрог.До колкото знам-решението неговото не е в посока на промяна, а напротив.Може би ще ги изненада.На мен Дявол и Смърт в тази комбинация ми звучат малко комично-като до като смърттат ги раздели, оттърване няма.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:53

Аз това имах предвид - решението може да бъде както за раздяла, така и точно обратното - за обвързване. Това пак е промяна ако не са женени.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 36 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 36 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: