Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Мар 28 2013, 15:00

Tanya111 написа:
така и може да означава,че мъжът е решил да я напусне и да се отправи в нова посока, за което ще информира жената

Танче мисля си, че ако се отправяше в нова посока Рицар жезли щеше да е на последна..а на 2ра позция да има някаква карта като 4 ч, 5 ч или след Рицаря да имаше Колесница, Колело..8ч

Паж Жезли си е влюбеното момче- или поне момче със сериозен интерес..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Мар 28 2013, 15:33

Абе да ти кажа, на мен Паж жезли май нокога не ми се е появявал като човек, още по-малко пък влюбен. Обикновено при неговата поява някой ми се обажда по телефона с новини, или пък използва някакъв друг комуникационен канал.

Смятам, че определено човекът, действащото лице тук е Рицарят жезли, но наистина не мога да преценя от тези карти в каква посока ще действа. Пажът, според моите наблюдения просто ще представлява уведомлението.

Но ще видим всъщност как ще се развият събитията. Луничка, нали ще ни кажеш, моля! мерси
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Мар 28 2013, 15:54

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Мар 28 2013, 17:17

Луничка, на мен ми хрумва че ще са със сексуална насоченост-при толкова огън, смъртта ми се струва повече свързана със страстта.Не случайно наричат оргазма-малката смърт.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Мар 28 2013, 17:20

Persefona написа:
Луничка, на мен ми хрумва че ще са със сексуална насоченост-при толкова огън, смъртта ми се струва повече свързана със страстта.Не случайно наричат оргазма-малката смърт.


Супер
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeПет Мар 29 2013, 18:53

dgakova, можеш да се свържеш с мен на tarotman@abv.bg, за да разнищим в основи случая с момичето, което има проблем със забременяването. Картите, които си теглила могат да показват и пътя, по който трябва да се мине, за да се стигне до заветната цел, т.е забеменяването, или имането на рожба, обозначена като голям дар - Асо П. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Апр 04 2013, 11:16

Здравейте,
попитах дали за идната неделя ще се състои една среща - Дявол, Крал чаши, 3 чаши
Последната карта ми се струва обнадеждаваща, но по предните две ми се струва, че има нещо несигурно, ненадаждно..Как ги тълкувате?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Апр 04 2013, 15:49

Мария, мисля че срещата ще се осъществи. Ама какви са тези чувства? Тя такава среща ли е? Защото ако си мислиш, че ще е такава - чувствена може и да се разочароваш, смятам аз. Някои тълкувания обаче на 3 чаши ме опровергават, представяйки събирането за емоционално, изпълнено с положителни чувства.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Апр 04 2013, 16:39

Мария-среща ще има, не зная обаче дали няма да е прекалено обвързваща по някакъв начин за теб.Нещо като секс и после приятелство, но може и да става дума за друг вид обвързване-за финансови въпроси, макар че интуитивно първото ми впечатление е за среща, чакана с много страст и ентусиазъм.
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Апр 04 2013, 17:13

Здравейте, Фрог и Персефона! Благодаря Ви много, че се включихте с тълкувания по въпроса.
Срещата е тип семинар, събиране на хора с интерес към окултното, езотеричното. Не става въпрос за любовна, романтична среща, въпреки това я очаквам с нетърпение и ентусиазъм.
Двете се оказахте прави, ще има среща. Преди малко се обадих и се потвърди.
Благодаря Ви още веднъж! Приятен ден! мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Апр 04 2013, 19:14

MARIA.ZH. написа:
дали за идната неделя ще се състои една среща - Дявол, Крал чаши, 3 чаши
Много внимавай на тази среща, аз лично ако излязат такива карти - Дявол и Крал Чаши бих се изплашила - звучи като енергийно източване, макар че Ивета от друг форум казва, че Дявол с 3 Чаши е константно съчетание и значи освобождаване от зависимост.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeЧет Апр 04 2013, 19:25

Мария и моята мисъл върви натам- опасна ситуация и то наистина свързана с емоции, чувства, може би не точно сексуални-но силно енергийни. Не знам какво точно ме навежда на мисъл за любовни карти, но не в хубави смисъл на думата, а любов обратна на тази на влюбените, зависимост от друг човек, може би трябва да се пазиш от човек с характеристиките на крал чаши, под чието обаятелно въздействие можеш да попаднеш.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeПет Апр 05 2013, 21:36

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeПет Апр 05 2013, 22:08

Напоследък често ми се падаше 3П и за мен си беше и все още е загадка....но това, което ми хрумва е, че може би в нея вижда много трудолюбива личност, която не се спира докато не постигне целта си, за нея няма почивка три карти - Page 25 677995 .... ще се радвам и другите момичета да дадат коментар по подредбата и също по 3П
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeПет Апр 05 2013, 22:22

Луничка написа:
Какво е мнението на мъж за жена?Смърт-Справедливост-3п. Shocked

Може би в нейно лице вижда една силна личност,която умее да се справя с всички трудности;личност,която е винаги справедлива и разумно мислеща.Но тази 3п как да "я вмъкна" към останалите карти.Надявам се на вашата помощ.

3 пентакли е една от любимите ми карти три карти - Page 25 3351190372

Мисля, че мъжа намира жената за секси, но тя прекалено много го респектира в същото време. Уважава я.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeПет Апр 05 2013, 23:12

Луничка написа:
Какво е мнението на мъж за жена?Смърт-Справедливост-3п.

Аз пък си мисля, че 3 пентакли казват, че я смята за общителна жена, комуникативна, работна. Смята че е професионалист в работата си или пък майстор в нещо, ако тя има умения някакви....
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeСъб Апр 06 2013, 01:00

Луничка написа:
Какво е мнението на мъж за жена?Смърт-Справедливост-3п
Че може да промени живота му. Че е твърде различна от него и средата му, но си струва да работи с нея.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeСъб Апр 06 2013, 09:08

Луничка, по тези карти мисля, че тази жена събужда нещо дълбоко в него самия. С нея той свързва някакъв важен етап от живота си, приключването на стари сметки, затварянето на някаква врата. Тази жена за него е символ на трансформация и промяна, Но в същото време все още не си е изградил ясно мнение-изпитва я още.Това, което не ми харесва много е, че той мисли за нея, не я чувства.Тоест нещата при него към нея минават повече през разума на тоя етап, а не през сърцето.Още е наблюдава и подлага на малки изпитания.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 14:50

Зададох въпрос - Защо даден човек не ми се е обадил и не дойде, след като се обади да каже, че излиза и че ще закъснее със срещата, но тя трябваше да е следобяд е не вечерта.

4 Меча, 3 Чаши, 7 Пентакли - Отдал се е на почивка, излязъл е с приятели и .... как да разбера последната карта ? Може ли да се е напил например и да е решил че няма да се справи с "местенето на мебели" за което го бях помолила , ама под предлог де :sm38.gif:. А може и след като е прекарал известно време с приятели да се е чудил и нещо да му е липсвало да вземе решението да се обади и да дойде, въпреки че е обещал. Липсвала му е мотивация ...
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 15:42

Деси просто на човека не му се е занимавало.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 15:57

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:03; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeНед Апр 07 2013, 19:18

Плодът още не е узрял. Търпение и внимание, за да не се разсъхнат работите. Ти си уморената от чакане, но не трябва да допускаш грешки от бързане Деси! acute
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeПон Апр 08 2013, 23:48

Здравейте, Прекрасни!
Отново се обръщам към вас за съвет. Наскоро се завърна един другар, но не зная, защо, с каква цел ме потърси отново. Та попитах таро - 7Ж, Сила, Кралица чаши. Какво иска от мен? Защо ме потърси този човек отново?
Моля ви за идеи.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 09 2013, 14:55

Деси, 7П на кой от ВА ти прилича? Според мен човека не се е чувствал добре, пийнал е сам или в компания и се е занитилSmile Т.е има голяма вероятност случилото се да няма нищо общо с теб - пробвай се пакSmile
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 09 2013, 15:08

dgakova написа:
Може ли да се е напил например и да е решил че няма да се справи с "местенето на мебели" за което го бях помолила , ама под предлог де


taroman написа:
Според мен човека не се е чувствал добре, пийнал е сам или в компания и се е занитил



Хехехехехеххе ми то и аз така предположих ама знам ли ..... :sm38.gif: Но иначе по всичко личи че не аз съм проблема де .... ама той и до сега не се обажда .... Въпреки всичко имам някои очаквания де, ще видим, това ще даде отговор и на други карти за които питам Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 09 2013, 16:24

MARIA.ZH. написа:
Отново се обръщам към вас за съвет. Наскоро се завърна един другар, но не зная, защо, с каква цел ме потърси отново. Та попитах таро - 7Ж, Сила, Кралица чаши. Какво иска от мен? Защо ме потърси този човек отново?

ПРЕБОРИЛ СЕ Е С НЕЩО, ПРЕВЪЗМОГНАЛ Е НЕЩО, БИЛ Е В ГОЛЯМА БОРБА СЪС СЕБЕ СИ, НО ..ЛЮБОВТА Е ПОБЕДИЛА..ЧУВСТВАТА КЪМ ТЕБ.

МИСЛЯ, ЧЕ Е ЛЮБОВЕН ТОЗИ КАЗУС..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitimeВто Апр 09 2013, 17:10

MARIA.ZH. написа:
7Ж, Сила, Кралица чаши
- да се бори за теб, на любов прилича наистина. Също така внимавай с чара му, защото може просто да търси начин да те "омекоти", за да получи благоволение и примирие, впрегнал е много усилия, за да те спечели на своя страна, този човек се бори за нещо/някого или със нещо/някого. Толкова добре се допълват 7ж и Сила, като едно са, това негово поведение съвсем ново и непознато ли е?само Кр-цата чаши накрая - тя може да хлъзгава и уклончива, внимавай това да не е той, другото значение - че Кр-цата е целта на борбата, т.е. ти.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 25 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2
» Три карти 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: