Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeВто Апр 09 2013, 16:24

MARIA.ZH. написа:
Отново се обръщам към вас за съвет. Наскоро се завърна един другар, но не зная, защо, с каква цел ме потърси отново. Та попитах таро - 7Ж, Сила, Кралица чаши. Какво иска от мен? Защо ме потърси този човек отново?

ПРЕБОРИЛ СЕ Е С НЕЩО, ПРЕВЪЗМОГНАЛ Е НЕЩО, БИЛ Е В ГОЛЯМА БОРБА СЪС СЕБЕ СИ, НО ..ЛЮБОВТА Е ПОБЕДИЛА..ЧУВСТВАТА КЪМ ТЕБ.

МИСЛЯ, ЧЕ Е ЛЮБОВЕН ТОЗИ КАЗУС..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeВто Апр 09 2013, 17:10

MARIA.ZH. написа:
7Ж, Сила, Кралица чаши
- да се бори за теб, на любов прилича наистина. Също така внимавай с чара му, защото може просто да търси начин да те "омекоти", за да получи благоволение и примирие, впрегнал е много усилия, за да те спечели на своя страна, този човек се бори за нещо/някого или със нещо/някого. Толкова добре се допълват 7ж и Сила, като едно са, това негово поведение съвсем ново и непознато ли е?само Кр-цата чаши накрая - тя може да хлъзгава и уклончива, внимавай това да не е той, другото значение - че Кр-цата е целта на борбата, т.е. ти.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСря Апр 10 2013, 06:14

Теглих си в общ план до края на месеца какво да очаквам:

изпаднаха 2 пентакли и Император
5 жезли - обр., кралица Чаши и 9 мечове - обр.

Само веднъж съм теглила 9 мечове и беше един ужас, направо не е за описване. Но имах нужда от това, погледнато назад във времето. Тази кралица сякаш няма да й е лесно, ако се наложи да си има работа с Императора три карти - Page 26 262180

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСря Апр 10 2013, 10:06

хубави са картите..
Дават някакво сдобряване или успокояване на обстановката в емоционален аспект за теб.

Изпадналите карти аз не ги тълкувам, за мен те са отражение на моментни мисли, които ни минават през главата докато бъркаме тестето мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСря Апр 10 2013, 17:55

Линда и Мойра, благодаря ви много за помощта! Понякога ми е трудно да доловя съвсем очевидни неща,които показват картите. Много благодаря! мерси мерси
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСря Апр 10 2013, 18:43

dgakova написа:
4 Меча, 3 Чаши, 7 Пентакли


Деси, стана ми интересна тази комбинация. Вие отскоро ли се познавате? Според мен нещо му е дошло в повече на този човек. По 4м мисля, че истинска емоционална връзка няма между вас на този етап. За него "невинната" ти молба е била знак, че ти се каниш да подкараш по-насериозно нещата, а той като че ли засега иска едни по-леки и необвързващи отношения. Приятно му е да те вижда (3ч), но мисълта, че можеш да го ползваш като съпруг е потискаща за него и не иска да поема ангажименти (7п).
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСря Апр 10 2013, 20:20

Кирин, мисля че твоето тълкуване е най-правилно. Това обяснява всичко. Не че не го знаех ама все се надявах нещо да му прищрака три карти - Page 26 396312
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 11:35

MARIA.ZH. написа:
7Ж, Сила, Кралица чаши.
Човекът има проблеми,под напрежение е ,налага му се да търпи нещо.Има нужда от помощ от подкрепа ,нещо като терапевт,затова те е потърсил.Според мен не става дума за любов,имал е нужда някой да му вдъхне сила и увереност.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 16:56

Попитах картите как е най добре да се държа с определен човек, манга таро паж жезли, 2 пентакли, 8 жезли
три карти - Page 26 456150046три карти - Page 26 530386762три карти - Page 26 71200788
Сякаш някак си по безгрижно трябва да го давам, ненатоварващо, трябва ми повече комуникация с този човек. Вие как мислите, ще се радвам да чуя мненията ви мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 17:00

Ивче- аз съм съгласна с теб. По същия начин бих тълкувала мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 17:14

Линда мерси миличка мерси , това наистина е най правилния подход,обаче ми е много трудна комуникацията с този човек три карти - Page 26 1224881819
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 17:19

Иве, този човек ми изглежда да е инатлив като Овен. Май трябва по-прецизно да погледнеш на проблемните неща, да прецениш кое си заслужава и кое не и това, за което наистина си струва - да го отстояваш. И да, нужна е по-сериозна комуникация.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 17:57

Фроги благодаря ти три карти - Page 26 99390 със всичките си колеги се разбирам добре, само този господин ми се прави интересен насреща понякога и аз се чудя как да реагирам три карти - Page 26 617156 Но както ти казваш явно си е инатесто овне, пък и аз явно го избягвам.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 18:53

Как да постъпя в дадена ситуация:

Кулата, рицар Чаши - обърнат, паж Пентакли

Аз го виждам като съвет да се поуча от случилото се за да не повтарям същите грешки занапред.

мерси
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 19:05

Galanthus написа:
Как да постъпя в дадена ситуация:

Кулата, рицар Чаши - обърнат, паж Пентакли
Според мен не трябва да постъпваш прекалено емоционално, бъди по търпелива и изчаквай, реагирай и действай след дълго обмисляне на нещата мерси
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 21:14

Galanthus
приеми разрушението като спасение за теб, защото то ти е помогнало за нещо, опитай се да излекуваш сърцето си, да укротиш емоциите и да действаш практично, с план и целенасоченост.Без бързане, без излишно форсиране, без емоционални изблици.Погледни на разрушението като на нещо, което те спасява.Раздели се с хората или нещата, които вече е трябвало да излязат от живота ти-само като се разруши старото и излишното, ще дойде новото.При кулата помага приемането на нещата като за добро, защото така е трябвало.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 21:43

Galanthus написа:
Кулата, рицар Чаши - обърнат, паж Пентакли

Съгласна съм с мненията на Ива и Галантус,след като си излееш емоциите /то не може да не преминеш през това след Кулата/,трябва да си възвърнеш доверието към хората,да повярваш в добрия завършек на нещата,да бъдеш търпелива,да не те е страх да рискуваш отново и да бъдеш щастлива.
Как да постъпиш-мисля,че ти си го знаеш много добре. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeЧет Апр 11 2013, 21:51

Galanthus написа:
Как да постъпя в дадена ситуация:

Кулата, рицар Чаши - обърнат, паж Пентакли

Аз го виждам като съвет да се поуча от случилото се за да не повтарям същите грешки занапред.

да, рицар чаши обърнат е доста с главата си- отрезвен е, но паж пентакли дава плодотворна почва, на която се стъпва. Подходи прагматично, трезво, без излишни емоции и нещата ще се наредят. Просто нов и по- добър старт. Но ПП е и научения урок. Глупака ако дава ново начало в съвсем друга посока, ПП ми се струва, че просто дава нов старт на същото- един вид да си поправиш лошата оценка. "Научи ли си урока? Хайде ставай- днес те изпитвам за 6-ца." Нещо, ей такова е ситуацията.

Имало е подобна ситуация в миналото, когато нещата са се разрушили заради прекалено емоционален подход. Обмисли онази грешка и подходи по друг начин.

;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСъб Апр 13 2013, 10:05

Iva78, изглежда чувствата са замесени. Покани го да изпиете някъде по питие или ти се остави да бъдеш поканена Smile Предполагам всичко ще си каже усмивка
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСъб Апр 13 2013, 10:11

Galanthus, в някои ситуации е подходящо единствено да се съобразим с другите, така че бъди съзерцателна мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСъб Апр 13 2013, 10:39

Galanthus написа:
Как да постъпя в дадена ситуация:

Кулата, рицар Чаши - обърнат, паж Пентакли

Аз го виждам като съвет да се поуча от случилото се за да не повтарям същите грешки занапред.
Галантус, според мен нямаш полезен ход на този етап.. Не знам какво се е случило, но явно нещо е рухнало, чувствата са се разсипали и е останал един самотен бездеен паж, загледан в това което му е останало. И ако това е опит, урок, който си научила, пак не е било напразно.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСъб Апр 13 2013, 16:01

----


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСъб Апр 13 2013, 19:09

Въпросът е как могада помогна на един човек в професионално отношение?
КМ,10М,КЧ
три карти - Page 26 1249116970_xjre2223_image8063три карти - Page 26 1249116968_jirp4172_image8060три карти - Page 26 1249116959_rrmw5681_image8049
Като гледах картите ми се стори, че тези двете кралици седят и гледат горкия проснат човек, сякаш е на сцена, а те двете са арбитри.Много неща ми хрумват, но ми се иска да чуя вашите мисли по тези карти.Какво мога да направя аз, това ми е питането.Дали човекът, на когото искам да помогна не се чувства като този от 10 меча, а двете кралици се чудят от страни.Или това е моя вътрешна борба между едната и другата кралица и трябва да си отиде кралица мечове, за да дойде лековитата сила на кралица чаши.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСъб Апр 13 2013, 19:37

Много интересни карти. Ти давала ли си му вече съвети в това отношение? Аз мисля че да. Въпреки това се е проснал. Сега трябва друг подход, но не знам какъв- с интуицията ти вероятно или с твоите способности. Очевидно е обаче, че имаш желание да му помогнеш, както е очевидно, че човекът има нужда от помощ.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСъб Апр 13 2013, 19:41

Да, Фрог-опитвала съм, имама голямо желание и за това питам, пък и мисля, че наистина има нужда.
Да му помагам, без да разбира че му помагам.Като, че ли ще има нужда повече от емоционална подкрепа, а не от съвети.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeСъб Апр 13 2013, 23:45

Аз всъщност точно това си мислех да напиша, щото по-късно видях отговора на Фрог. Ти искаш бързо и изведнъж да помогнеш, но няма да успееш, тогава ще решиш по друг, доста по-емоционален и мек начин да го направиш. Но дали ще успееш ... ?

Между другото забелязвате ли че Кралица Мечове всъщност държи меча с дясната ръка - това е ръката на физическата сила а не на ума или сърцето. Т.е. тя е рязка , но с чисти намерения, защото е с бяла рокля, синьо наметало е ума, но най-интересното е че говори с ръката на ума и сърцето а реже главите със силовата ръка ... Червените ботушки и то на краката ... хм ... червеното е сърцето и то е в краката ... Тъпче по сърцата, силно реже главите, взима решения .... Яко размах !

А засега не ми е толкова позната Кралицата на Чашите, но тоя чайник дето го е хванала- златен с кръст по средата , някакви полумесеци на дръжките, шарени камъни в краката й , детето-ангелче, което е хванало риба под гъзето на трона й и две деца - полуриби над главата й .... В други ден ще направя превод пак на символи и ще видим какво означава всичко това.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitimeНед Апр 14 2013, 01:09

Здравейте усмивка

Аз съм стара Nova. познайница на форума :sm38.gif:
Имах проблем с предишния акаунт и затова си направих нов профил.

Моля ви, за коментар по този въпрос и подредбата към него - Какви са намеренията на мъж към жена?

Кралица Ж - Паж М - 3 П / резултат: Дявол

Ето и моя коментар - струва ми се, че жената е по-настъпателна, действа пламенно, което отговаря на огнената стихия на Кралица Ж. А Пажът М според мен едва сега показва мъжа, който стои като че ли на крачка зад жената и я наблюдава как действа. След което ще предстои предложение за нещо по 3 П. А Дяволът не знам как да го свържа към цялата картинка три карти - Page 26 1329947235
Картите ми се струват доста заземени, като че ли няма емоционалност, а повече здрав разум три карти - Page 26 617156

три карти - Page 26 2919946403
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 26 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 26 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: