Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 21 2013, 19:07

Ще се обади ли тази вечер Х./мъж/ на У./жена

Крал меч+Маг+Висшата жрица

Според мен не.
Вие какво мислите,че аз не съм много сигурна с този Маг по средата? Въпроси и отговори - Page 11 826247

ОВ ще дам утре.
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 21 2013, 19:11

Антония написа:
Ще се обади ли тази вечер Х./мъж/ на У./жена

Крал меч+Маг+Висшата жрица

Според мен не.
Вие какво мислите,че аз не съм много сигурна с този Маг по средата?


Не. Повреден му е телефона или го е изключил. усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 21 2013, 19:15

значи чувствата тук са много дълбоки, отношения между истински подходящи един за друг хора.

Маг + Жрица е една жена с огромна енергия (може да има и окултни способности), мъдра, която държи всичко в ръцете си. Не знам дали да не му се обади тя...има ли как той да е оставил нещата в нейни ръце?
Тя мисля, че го разбира...но не знам дали ще действа..може би се притеснява той да не спре да иска да я завладява- ако тя поеме явна инициатива....тя от тихите, сиви кардинали, води го с невидими въжета
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 21 2013, 19:28


lindaLI написа:
Не знам дали да не му се обади тя...има ли как той да е оставил нещата в нейни ръце?
Тя мисля, че го разбира...но не знам дали ще действа..може би се притеснява той да не спре да иска да я завладява- ако тя поеме явна инициатива....тя от тихите, сиви кардинали, води го с невидими въжета
Въпроси и отговори - Page 11 3032713799

Тя не иска първа да му се обади,нещата стоят точно така.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 11:22

Антония написа:
Ще се обади ли тази вечер Х./мъж/ на У./жена

Крал меч+Маг+Висшата жрица

Обратна връзка- не се е обадил
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 12:11

Антония написа:
Обратна връзка- не се е обадил

Иска да действа - КМ, но се спира, защото в него се заражда нов процес - Магът, който го е накарал да мисли - ВЖ, а не да действа ...?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 12:34

не- от Висшата Жрица е- тя не действа. Маймунка си е. Крепост. Той да я гони.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 12:40

Антония написа:
Ще се обади ли тази вечер Х./мъж/ на У./жена

Крал меч+Маг+Висшата жрица


Обратна връзка- не се е обадил


Знаех си аз. Като ми се падне ВЖ на въпроси за телефонен разговор, все така се случва, че я абонатът е зает, я няма достъп до този номер... Изобщо, няма активна комуникация по Висшата жрица.

Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeПет Мар 22 2013, 16:13

Умереност, Висша жрица, Император - питам за резултат /какъв ще е/ от заявление до институция - Обратна връзка - напълно ме удовлетворява резултатът, точно както исках, 2 седмици повече чаках, докато получа отговор, но го получих днес. Имаше точно относно изискванията една особеност - не отговарях на 1 от условията, но пуснах молба, която да мотивира по-различно разрешение, от това, което по принцип се дава, и те са ми я одобрили.

Когато видях картите, така си и помислих, че всичко ще е наред, някъде в друга тема писах по тази комбинация във връзка с Император - дали е "не" от институцията, писахте че така става в повечето случаи и аз се бях зачудила защо да е не, след като си го усещам, че е да.

Всичко си е до конкретни карти и усет, Умереност - да съм търпелива, ще чакам. ВЖ - да знам, че всичко ще е наред. Имп-ор - решението, оцветено от ВЖ - в моя полза. - най-кратко описание от картите, което се оказа вярно Smile Въпроси и отговори - Page 11 2875332484
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 20:45

Здравейте .Аз си направих КК за любов за 6 м напред
Келтски кръст

1. Смисълът на проблема- асо ж
2. Допълнителни обстоятелства- Император
3. Това, за което си мислим-8ч
4. Това, което чувстваме-рицар ж
5. Причина за възникване на ситуацията-Маг
6. Тенденция за развитие-4ж
7. Гледната ви точка-10 ч
8. Гледната точка на околните-Звезда
9. Надеждите и страховете-Любовници
10. Отговора на въпроса-3ч
Аз до сега не съм много тълкувала тази подредба и за това ще съм благодарна на всички мнения,нищо че аз ще се пробвам да е тълкувам
Като цяло имам желание нещата да се случат,но като действия с Императора -просто си чакам да се случат,по-малко са действията заради миналото и раздялата която още мисля.Това което чувствам като че ли е нетърпение нещо да се случи,да има емоции защото искам ново начало, 4ж си мисля че ще съм щастлива от новите контакти и ще намеря щастие.Тук звездата малко ме затруднява,страховете ми съ свързани с избор и то доста важен и като отговор 3ч предполагам показва щастието което ще открия,дано да е така
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 20:56

Мисля, че на този етап всичко е просто идея за любов, но дори и това е стопирано от опит за контрол над чувствата /Император/.
Мисля, че си в период на излизане от остатъците от някаква стара връзка и "оздравяване" от всичко, което се е случило. Нетърпелива си нещо да се случи, дори си готова да поемеш инициативата и да създадеш условия за любов, но честно казано на този етап ми се струва, че няма да се получи кой знае какво. Може би някакви приятни срещи и забавление, но едва ли нещо по-сериозно.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 20:59

Благодаря ти Таня и аз така си мислех,3ч като последна приемам като приятна обстановка и компания,добре ще си изкарвам с приятели,но няма любов или връзка
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 21:01

Ами поне по тези карти не виждам нещо такова. Но не се отчайвай, с времето нещата се променят и картите отразяват новата обстановка.

Като стана дума за време, струва ми се, че периодът, който се дала е много голям. Подреди пак карти след месец-два. Нещата наистина се променят. Smile

А, и може би е хубаво да обърнеш внимание на Императора. Дали ти самата не поставяш пречки. Да се държиш твърде дистанцирано и по някакъв начин да се опитваш да държиш контрол над нещата, например... мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 21:09

Спокойно,не се отчайвам,просто нещата наистина са такива поне за сега, и да права си ,това за императора наистина е вярно,държа се наистина така към всички,имам си едно на ум,приемам действия,но като няма резултат и спирам да действам мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 21:12

Ще се справиш! Има такива моменти в живота. Човек е твърде емоционален и едновременно с това не иска никой да се докосва до чувствата му.

Както казват мъдреците: И това ще мине! Smile
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 21:16

Да ,разбира се,благодаря ти мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 15:01

Благодаря!


Последната промяна е направена от Tanya111 на Нед Мар 24 2013, 16:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 15:12

Таня просто се успокой и не се притеснявай толкова.Аз не съм много добра в таро но мисля че ще има по малко и от двете,но ще се справиш с това,разбира се,за лаботата ще е свързано с документи,има движение там,но не мисля че ще е толкова лощо.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 15:15

Още веднъж - благодаря!


Последната промяна е направена от Tanya111 на Нед Мар 24 2013, 16:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 15:18

Знам много добре за какво говориш,и при мен беше така ,когато видях че нещо много лошо ме чака-почина леля ми.известно време не пипах картите,но сега го приемам като нещо което може да стане, но може и да се избегне до някъде.Но е важно спокойствието.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 16:14

Таня преумора .
И ако загубиш силата под краката , и се подведеш по илюзии,плановр ти ще се претовариш. Напреегбата седмица ,дай го по леко , жена си. Спри , дай си почивка. Умора,лека истинка. И късмета все пак ще го видиш,но бъди разумна,кротка
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 16:15

Благодаря, Зуки!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 17:46

linjeri написа:
Келтски кръст

1. Смисълът на проблема- асо ж
2. Допълнителни обстоятелства- Император
3. Това, за което си мислим-8ч
4. Това, което чувстваме-рицар ж
5. Причина за възникване на ситуацията-Маг
6. Тенденция за развитие-4ж
7. Гледната ви точка-10 ч
8. Гледната точка на околните-Звезда
9. Надеждите и страховете-Любовници
10. Отговора на въпроса-3ч

Вили , в секция Подреби има тема където разглеждаме само Келтски кръстове.

Аз си мисля, че питайки сега може би си имала някой конкретен мъж в предвид....Има тук по РЖ+ Маг един мъж от чужбина, а 8ч + 4 ж- някой се връща вкъщи..Може да има присъствие в живота ти на човек от чужбина или много пътуващ, но за сега нещата остават непостоянни и не до толкова сериозни, колкото на теб ти се иска- защото по 10 ч ти вече ще си готова за семейство и т.н.
Но за сега се отлагат малко нещата- с тези любовници ще си има любов и секс.......просто..може да е връзка от разстояние- в която не се виждате много често. За това да излизат 3 ч- неангажиращите отношения. Все пак ти си 10 ч, което на мен ми показва, че ще имаш отношения, на които да гледаш като на връзка или такива с по- сериозна перспектива, по 3 ч- всеки си живее своя живот и се виждате от време на време.
Но и аз мисля, че за 6 месеца напред е много време.
Но поне...няма да си стоиш сама- няма да е връзка като връзка, но пак ще е нещо. Аз така мисля
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 18:25

Линдали извинявам се,не знаех,другия път ще знам и много ти благодаря за тълкуването.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 28 2013, 21:07

Имам нужда от помощта ви. Помолиха ме да тегля карти за мъж и работата му с въпрос дали ще фалира фирмата в която работи. Ето картите, които не са никак обнадеждаващи:
Звездата, 3 чаши 4 меча
Въпроси и отговори - Page 11 1232893698_glat8952_image046Въпроси и отговори - Page 11 1232893668_cfup7036_image017Въпроси и отговори - Page 11 1232893705_igiq3435_image054
Според мен ще се наложи принудителен престой и при това не кратък. Само не знам дали трите чаши не предсказват период на продаване и купуване на фирмата от друг собственик.
На въпрос дали ще загуби работата си се паднаха
Дявол, Сила и 9 чаши, а 7 меча изпаднаха.
Въпроси и отговори - Page 11 1232893696_rtex5526_image044Въпроси и отговори - Page 11 1232893688_fsjk9725_image037Въпроси и отговори - Page 11 1232893674_zelc4197_image023Въпроси и отговори - Page 11 1232893708_yzeo9978_image057

Струва ми се, че някой отгоре /висшестоящ/ ще го подкрепи и ще запази работата си, ако фирмата бъде продадена. Ще намери възможност да се задържи чрез тази подкрепа.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 28 2013, 21:16

Имам чувството, че някой съвсем умишлено действа в посока фалит на фирмата. Има нещо страшно нечистоплътно в тази история.

Не мисля, че картите говорят за мъжа и неговото положение. Може би за него е по-добре да си тръгне от там, ако му е възможно. Ако не, може просто да изчака развитието на събитията. Това са игри нависоко, според мен и не става дума за хората в тях.

Обаче защо мисля така - не знам. Може и да са абсолютни глупости.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitimeЧет Мар 28 2013, 21:26

Фрог, гледам картите и си мисля, ако фирмата наистина фалира, дали нямаше да се падне я кула плюс пентакли я нещо друго с мечове. Сякаш има някаква мъничка надежда фирмата да стъпи на крака, но ще се протака с времето. Що се отнася до мъжа си мисля, че той ще остане на работа при всички случаи, има много здрави връзки, някой ходатайства за него. Макар че шегата настрани обаче комбинацията дяволът плюс силата ми е излизала за сексуално привличан, за страсти които трудно биват удържани, да не би да има някаква афера този човек на работното си място Въпроси и отговори - Page 11 617156 или просто някой го привлича там Въпроси и отговори - Page 11 528869 Като цяло двата ГА са си обсебване от идея и действия в посока на желаното. Успех мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 11 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: