Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
АвторСъобщение
Redgina
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 12:36

зуки написа:
момичета как бихте тълкували картите като съвет - какво да направя за да повлия,разреша проблем
кралица чаши - 5 меча - 9 чаши

нищо,нещата сами ще се случат
това щях да кажа и аз ,да не се опитваш да влияеш.
зуки написа:
4 жезли-6 чаши -рицар меч
...да,май си е намерила инфото сама...
просто си се подразнила от начина ,по който се е опитала да те използва за информатор
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 15:02

Redgina написа:
просто си се подразнила от начина ,по който се е опитала да те използва за информатор
Въпроси и отговори - Page 10 698924
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 16:09

Обратна връзка и от мен - всяка една от Вас е казала по малко от истината.
В процес на работа по някакъв сайт брат ми е копирал информация от друг сайт, незащитен, но с цел да го използва за своя сайт, а не да им взима информацията, която ако им беше толкова секретна е би трябвало да я защитят. В случая е виновен, не е толкова сериозно, но все пак като ти звъннат и кажат ГДБОП и се стряскаш в първия момент. Писал е едни обяснения защо му е трябвало това, как точно я е взел...да обещае да не я ползва, изтрие...и някакви такива документи.
Наистина последствията не са толкова сериозни, поне той не дава такъв вид, но от разговора ми с него усетих, че се ядосва на себе си, че е постъпил така немарливо и тъпо.
Мисля, че зуки е най-близо до истината-
6 пентакли - крал жезли - 5 жезли
среща за доизасняване(6п),желателно е да защити себе си и да бъде ясно изразителен като обяснява естеството на работата си,дейността си(крал ж). има замесени и други(5ж).
-ще помолят за съдействие органите????
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeСря Мар 06 2013, 19:35

Въпроси и отговори - Page 10 Pic2vw

Здравейте момичета, поствам подредбата с въпрос "какво ще се случи, ако замина /пътуване по лични причини/?"

Така, това, което ми направи впечатление и не мога напълно да си обясня е обърнатия Страшен съд. Ползвам само прави карти, никога не обръщам карти при бъркането. След като бъркам и цепя, разстилам картите и избирам 3 от всички върху масата. Не е случайно, че Съдът се е обърнал и точно него съм изтеглила, проверих всички карти, Съдът беше единствената обърнала се от само себе си карта. Тълкувам го като неизбежност, поемане на отговорност, последствия, изобщо като че ли ми казва "не, недей да ходиш никъде", как да го тълкувам тоя Страшен съд /о/???

Иначе рицарят е самото пътуване, кр-цата съм аз - във вихъра на движението, енергична, може би и малко нервна, но след съд обърнат, ми е трудно да проумея посланието...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeСря Мар 06 2013, 20:14

Moira написа:
Мойра, в раздела Таро теория има тълкуване на обърнатите карти, обаче на мен знаш ли на какво ми прибилча - на безплодно пътуване. Няма да си доволна дори да отидеш. Нищо няма да свършиш. Въпроси и отговори - Page 10 826247 другият вариант е според тълкуването на Джема - страх от промени, търсиш си извинение, за да не направиш нещо....
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeСря Мар 06 2013, 20:48

Moira написа:
Тълкувам го като неизбежност, поемане на отговорност, последствия, изобщо като че ли ми казва "не, недей да ходиш никъде", как да го тълкувам тоя Страшен съд /о/???
А може би като невъзможност да приемеш новото,което е неизбежно.Съгласна съм с Фрог,че ако заминеш няма да си доволна от пътуването.Може би трябва да изчакаш по-подходящ момент.
Пътуването свързано ли е с нещо от твоето минало? Нещо,което искаш да оправиш?
Ако е така,изчакай! мерси
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeЧет Мар 07 2013, 14:35

Здравейте, благодаря за включването на Frog и Антония, сега видях информацията за обърнатите карти на Джема, това е нейн опит, така ли, или откъси от книга? Винаги когато съм търсела инфорамиця за обърнати карти, съм срещала противоречиви мнения, затова реших да използвам само прави. В инфо-то от този форум за обърнат Страшен съд намерих много точни попадения за ситуацията.

Според мен, тук картата не говори просто за времето от самото пътуване до връщането, а за последиците от самото пътуване, които ще се породят и ще действат дълго време след това.

Вярно е това което сте написали момичета, проблемът е, че няма да съм доволна СЛЕД като се върна, просто трябва да приема, че нещо няма да се случи, и да не насилвам нещата, че само ще нараня себе си и други хора. Не искам да пиша надълго и нашироко за ситуацията, по-скоро да обясня защо картата ми направи такова впечатление.

Картите винаги говорят на език, който тълкуващият, който си е свързан с неговата си колода, ще разбере и това е индивидуално за всеки притежател и тълкуващ карти Таро.
Ако Съдът беше права, нямаше да ми направи толкова голямо впечатление, обаче обърнат - направо си крещеше в очите ми като го видях, замислих се за цялата ситуация, и си направих някои не много приятни изводи. Не е времето да пътувам и не знам дали някога ще има подходящ момент, просто нещо е приключило, а аз трудно го приемам този факт, човек отделя много време и енергия, докато се реши най-сетне да остави обичаните неща/места/ най-вече хора, ако можехме бързо да взимаме окончателни решения, щеше да излиза друга карта и питането ми да е друго - Глупак, Светът или други по-хармонични карти, които да показват, че човек върви в правилната за него посока, а не се отклонява.

Обърнат Страшен съд - излишно отклонение от пътя, ще доведе до моментна радост, но последиците ще са мъчително буксуване на едно място, което ще нарани много хора. Питащият много добре знае какво да направи, кое е правилно, знае, че трябва да вземе окончателно решение, да спре да се самозалъгва, обаче упорито си отлага. Картите са големи помощници, така ме накараха да се замисля, че промених първоначалното си решние - ще изчакам подходящ момент, сега планове няма да правя за невъзможни неща. Иначе на въпроса - дали е нещо от миналото - да, и това е проблемът, че е минало и отминало, възраждане не е възможно, не на този етап...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeЧет Мар 07 2013, 20:18

Moira написа:
дали е нещо от миналото - да, и това е проблемът, че е минало и отминало, възраждане не е възможно, не на този етап...

На правилното място си, Мойра! Добре дошла мерси
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 08 2013, 00:17

Благодаря, Frog, добре заварила, надявам се да се сработим с участниците и взаимно да се учим - например когато обратната връзка не съвпада с тълкуването, да се върнем към картите, да анализираме кое какво е значело и защо на нас са ни дошли други идеи в главата - изобщо много се радвам, че тук няма съперничесто и хора с негативно отношение към другите, нещо, което съм забелязвала другаде. Smile
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 19:53

Подредбата е с въпрос каква е причината за проблемите в професионалното развитие на мъж?
Кралица Жезли, Принц П, Принц М
Въпроси и отговори - Page 10 1225191163_orqe3242_75-Minor-Wands-KnightВъпроси и отговори - Page 10 1225191124_cmad4727_33-Minor-Discs-KnightВъпроси и отговори - Page 10 1225191138_cuif5527_47-Minor-Swords-Knight

Само дворцови карти: Тази кралица явно е конкретна жена. Но другите две карти-сякаш насочват към него самия. какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 20:21

Persefona написа:
Подредбата е с въпрос каква е причината за проблемите в професионалното развитие на мъж?
Кралица Жезли, Принц П, Принц М
- здравей! Не знам доколко съм права - този човек има много идеи, стремежи, импулси за действие, които си стоят само в главата му, много му се иска да промени неща, свързани с работата - дали на р.място или пък да си намери друга работа, обаче се дърпа, спира се, липсва му реално действие, той е рицар П - стои на едно място, бавен и муден, инатлив, като гледам картинката - защитно положение - пази се от евентуални неуспехи/критики/разочарование. Да спре да разчита на други хора, а сам да потърси изход. Буен е и непримирим като човек мисля, обаче защо се е запънал така, възможно е да обича да изразява емоции по прекалено непрофесионален начин - в смисъл да е твърде импусливен като поведение - когато трябва да е по-смирен.

Всичко това - от характеристиките на образите - моля да напишеш кое е вярно и кое не. Smile Възможно е в работната си среда да се чувства като "на нож", да не му е комфортно поради сблъсъци с останалите.


Последната промяна е направена от Moira на Пет Мар 15 2013, 20:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 20:26

Мойра,благодаря! Много си права-не го показва, но често се налага да сдържа силният си харктер. Не е бавен, нито муден, но пък планира, обмисля. Мисля, че наистина му е трудно със смирението.Много му се иска да променя, но му ограничават действието, за това попитах и така за причината.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 20:30

Само да допълня, че кралицата на твоята колода не ми допадна като излъчване - с тоя "шиш" /жезъл/ в ръката.... :sm38.gif: - изобщо нажежено и напечено + меча накрая. РП се намира между жезъла и меча, кофти ситуация... Успех!
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 20:33

усмивка Да, кофти.Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 20:41

Персефона според мен проблемите са заради жена,която е супер напориста и предначертано и смело следва плановете си. На моменти е даже агресивна.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 20:54

Ива и аз това очаквах, в друга подредби за професионално развитие при този човек често се пада Кралица мечове, която идеално отговаря на ситуацията и е реална жена, чудих се обаче че сега е кралица жезли.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 22:37

Персефона, от това, което съм чела дворцовите карти на първа позиция в подредба от три карти не означават конкретен човек, а състояние. Кралицата жезли, но не от тази колода, а на Уейт, означава отговорност, почтеност, здрав разум. За да постигне целите си човекът трябва да предприеме творчески подход и предприемчивост. Трябва да използва неизтощимата си енергия, за да постигне желаното, но повече с разум. Но в този момент е необходимо и да прояви малко търпение, нещата явно трябва да поузреят. Упорството му да е на неговото, му носи само неприятности. Това може да му донесе и сериозен сблъсък с РМ, което няма да е в негова полза.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeПет Мар 15 2013, 22:56

Благодаря Фрог,явно не означава конкретен човек и за другото си права-не може да е все на неговото и трябва да се почака.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 19 2013, 22:02

Здравейте момичета.Отскоро се занимавам и с таро и ще съм ви благодарна да чуя и вашето мнение по тези карти.
Въпроса е какво да направя за да започна връзка с...
цепя на Влюбените,Жрец, 9м и 9 ж-жреца е добра карта,съвет ,нещо ново,но 9м и 9 ж показват моят страх от миналото и нараняване и се чудя дали като краен отговор не ме съветват да се откажа от това че нещата няма как да станат или е точно обратното и да рискувам
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 19 2013, 22:20

Трябва много да се направи и в същото време малко във външен план.Да повярваш в силата на любовта, да се пребориш с вътрешните страхове и недоверието към любовта. Магът е активна, мъжка енергия, която ще се задейства, усещайки вярата ти в любовта.Тоест-промени собствената си представа към любовта, за да усети промяната и той, тогава ще действа активно.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 19 2013, 22:26

linjeri, здравей!

Смятам,че имаш доста голям щанс да постигнеш това,което искаш.Съвета на картите е да бъдеш себе си,да отстояваш моралните си принципи,ти сама ще усетиш това ,което трябва да направиш и ще избереш вярната посока.Всичко е в твоите ръце.Е ще преминеш през известни терзания,но те са присъщи за всички влюбени.Ще преминеш и през известни пречки,но това ще те стимулира да намериш правилният път към човека,с който искаш да си.В цялата комбинация виждам,че ти се дава възможност,но всичко все пак зависи от самата теб. мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 19 2013, 22:28

Персефона много ти благодаря,много точно се изрази,наистина трябва да повярвам и да се преборя със страховете си,права си трябва да да има любов аз трябва да променя своето отношение за да го усети и той.Много ти благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 19 2013, 22:30

Благодаря ти Антония мерси ,наистина всичко зависи от мен ,но за да се получа нещо трябва да намеря посоката и да действам и това мисля да направя.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 19 2013, 22:42

linjeri написа:
Въпроса е какво да направя за да започна връзка с...
цепя на Влюбените,Жрец, 9м и 9 ж-жреца е добра карта,съвет ,нещо ново,но 9м и 9 ж показват моят страх от миналото и нараняване и се чудя дали като краен отговор не ме съветват да се откажа от това че нещата няма как да станат или е точно обратното и да рискувам

Линджери, Жрецът е много хубава карта за този въпрос, насърчава те да действаш, но само ако в отсрещната страна има поне симпатия, споделени чувства са нужни. Не знам дали изобщо ще предприемеш някакви действия заради 9 меча. Принципно деветките съветват да търсиш отговор на въпроса в себе си, като Отшелника са. Ти си тази, която знае какво да прави. Но имаш всички шансове с 9 жезли да получиш желаното, дори да си мислиш, че силите ти няма да стигнат. Успех Въпроси и отговори - Page 10 99390
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeВто Мар 19 2013, 22:48

Благодаря ти Фрог,ще дам обратна връзка като нещата започнат да се случват усмивка
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeЧет Мар 21 2013, 19:07

Ще се обади ли тази вечер Х./мъж/ на У./жена

Крал меч+Маг+Висшата жрица

Според мен не.
Вие какво мислите,че аз не съм много сигурна с този Маг по средата? Въпроси и отговори - Page 10 826247

ОВ ще дам утре.
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitimeЧет Мар 21 2013, 19:11

Антония написа:
Ще се обади ли тази вечер Х./мъж/ на У./жена

Крал меч+Маг+Висшата жрица

Според мен не.
Вие какво мислите,че аз не съм много сигурна с този Маг по средата?


Не. Повреден му е телефона или го е изключил. усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 10 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: