Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next
АвторСъобщение
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeСъб Фев 09 2013, 17:34

dgakova, от кой сайт поръчваш?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeСъб Фев 09 2013, 21:20

От http://www.amazon.co.uk . Обаче цената на тези , които са продавани от Амазон е висока. Отдолу пише че има продавани от търговци нови и втора употреба. Аз купувам от търговци - нови и излиза 3 пъти по-евтино. Доставката е към 4 паунда през Амазон, а има и всякакви други доставчици, които могат да ги доставят за 2-3 лева. Общо взето излиза всичко много евтино.


Въпроси и отговори - Page 6 Sdfsdfdx



Забравих да ви кажа че по-надолу са описани и размерите на картите, че има и малки. Така че четете и пазарувайте Smile
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeВто Фев 12 2013, 00:05

Днес някой ми открадна пари и подозирам една жена:

К ли ми открадна парите ?

2 Меча, Кулата, 8 Пентакли

Два Меча - моето чудене , ама Кулата и 8 Пенткали как да ги разбирам незнам ...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeСря Фев 13 2013, 16:24

Абе много съм доволна от Уейт, толкова чисто ми показват ... но пак да си попитам де, че въпросите са важни:

Ще продаде ли Р апартамента до 1 година?
(докато цепех изпадна 10 Чаши) - Да ще го продаде!

Асо Чаши, 6 Чаши, 10 Чаши

Ще има очакване за продажба, свързаните емоции с това , сключване на договор за продажба (може би) (Асо Ч), носталгия по преживяванията в дома (6 Ч), емоции и накрая продажба (10 Ч)!

Ще спечели ли М делото срещу С ?

10 Чаши, 10 Пентакли, Слънцето

Ще има емоционална (10 Ч) и парична печалба (10 П) и печелене на делото (Слънцето) !
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeЧет Фев 14 2013, 10:26

Една тройка карти ме озадачи и понеже не е за нещо, което може да се провери ще я споделя, за да ми помогнете в тълкуването:
Въпросът е Какво мисли мъжът Х за жената У?
ето и картите
Въпроси и отговори - Page 6 633633531Въпроси и отговори - Page 6 317880261Въпроси и отговори - Page 6 49462644
Според мен смята, че и е предложил всичко от себе си, но съдбата е решила друго и тя е останаля с пясъка в ръцете.... Комбинацията Обесената и Колелото на съдбата обаче има някакво по-различно значение, което не мога да схвана. ясно е, че жената в миналото се е опитвала да балансира, да комбинира, да прави и невъзможното заради този човек и това е оценено от мъжа. Намерих значения на обратната комбинация - Колелото и Обесеният , но тук е различно... Въпроси и отговори - Page 6 528869
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeЧет Фев 14 2013, 11:27

Frog написа:
Според мен смята, че и е предложил всичко от себе си, но съдбата е решила друго и тя е останаля с пясъка в ръцете.... Комбинацията Обесената и Колелото на съдбата обаче има някакво по-различно значение, което не мога да схвана. ясно е, че жената в миналото се е опитвала да балансира, да комбинира, да прави и невъзможното заради този човек и това е оценено от мъжа. Намерих значения на обратната комбинация - Колелото и Обесеният , но тук е различно...

Според мен тя се е опитвала да балансира, опарвала се е чат-пат на този и онзи жезъл от това че се опитва да му угоди едва ли не, после се е обесила от цялото това нещо, явно не е успяла да балансира всичко и накрая онзи се появява в нищото да реши какво ще става. Незнам той колко е наясно с нейните акробатични способности, но явно или не се интересува от това колко жертви прави тя, или не го разбира. Може да го вижда но и да не го оценява .... Въпроси и отговори - Page 6 302820
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeЧет Фев 14 2013, 13:30

dgakova написа:

Да, картите и това разказват, но тъй като въпросът е "Какво той мисли за нея?" аз се затрудних в отговора заради това колело... Въпроси и отговори - Page 6 302820
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeЧет Фев 14 2013, 13:44

Това, което разбрах за Таро е че говорят това, което те сметнат за добре да ти кажат. Иначе точно за това написах този отговор:

dgakova написа:
но явно или не се интересува от това колко жертви прави тя, или не го разбира. Може да го вижда но и да не го оценява ....

... просто защото въпросът е какво той мисли за нея. Може пък защото вижда нейните саможертви , та затова да се чуди (Колелото - да,не,да,не,да,не,да,не ... )но определено тя си е скъсала д-то от саможертви. Тук сега за някакво ухажване ли става въпрос, щото той такъв като катедрала седи и наблюдава и се чуди с това Колело (едва ли не какво да мисли за нея или по-скоро какво решение да вземе - незнам), а тя горката като нинджа насам-натам пък и стиснала онзи пясък и го гледа и чака да чуе, да разбере .... незнам .... сложничко ми се вижда. Дано да не те обърквам де, опитвам се като страничен човек да дам мнение.

Но пък на колелото той изглежда вторачен в нея и като че ли й дава нещо, дали след всички тези нейни упражнения той най-накрая успява да я чуе ...

Може би какво мисли той за нея - вижда саможертвите й, и й обръща в един момент внимание, в готовност да чуе и разбере повече за нея, но като че ли тя трябва още да действа за да затвърди едно мнение ...
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeЧет Фев 14 2013, 17:04

Frog,в комбинацията по Склярова пише унижение на тази комбинация провесеният плюс колелото. Според мен картите показват ситуацията около тях двамата като цяло, не неговите мисли за нея.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeЧет Фев 14 2013, 22:38

Frog написа:

Въпросът е Какво мисли мъжът Х за жената У?

Мислел е, че тя много го е обичала и е правила за него всичко възможно, но все пак си е била една странна птица с доста особенни схващания- може би за него и той си е казал, че няма как да я промени. Не винаги е можел да я разбере. Ако за сегашно състояние питаме- какво сега мисли за нея- мисли просто, че тя е коренно различна от него. Друг свят.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 15 2013, 09:36

dgakova написа:
Тук сега за някакво ухажване ли става въпрос, щото той такъв като катедрала седи и наблюдава и се чуди с това Колело (едва ли не какво да мисли за нея или по-скоро какво решение да вземе - незнам),
Става въпрос за приключила връзка преди почти година. Жената прави равносметка Въпроси и отговори - Page 6 105895932

Струва ми се, че Линда е най близо истината, но кажи ми, кое ти подсказва това, че са от два различни свята?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 15 2013, 09:44

Iva78 написа:
Frog,в комбинацията по Склярова пише унижение на тази комбинация провесеният плюс колелото.
Ива, възможно е и така да се изтълкува, но опитът ме учи, че не винаги комбинациите при такива известни имена са валидни за всички. Тук не винаги 1+ 1 = 2 . По-скоро опитът на такива като нас във форумите ми е по-полезен мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 15 2013, 16:01

Frog написа:
Струва ми се, че Линда е най близо истината, но кажи ми, кое ти подсказва това, че са от два различни свята?

Фроги- за това харесвам Манга- защото без да те СТРЕСИРАТ (както понякога Уейта ме стресират) ти обясняват някои неща. уейта ти заявяват така и така- точка. Докато Манга обясняват.

Обесената следвана от Колело. Това е другия свят- различните разбирания, които остават така и занапред (колело) дълго време. Не става въпрос за временно
инакомислие.
Туй са моите интерпретации, разбира се!

Веднъж тегля аз една комбинация, която предвещава скандал и тегля поясняващи карти- КП Обесената- мотивите на човека, с който стана скандала бяха основателни за него самия- най- изчанчената работа за мен- за себе си- той е прав.
Въпроси и отговори - Page 6 3465299449
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeПет Фев 15 2013, 20:25

lindaLI написа:
а това харесвам Манга- защото без да те СТРЕСИРАТ (както понякога Уейта ме стресират) ти обясняват някои неща. уейта ти заявяват така и така- точка. Докато Манга обясняват.
И тук съм съгласна с теб Супер ,Манга казват и обясняват всичко с финес, но трябва още да поработя с тях.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 15:50

Фроги, абсолютно си права! Комбинациите както ги четем, не винаги се напасват за различни ситуации.. А Манга са си супер карти, те и 78 врати са ми любимите усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 11:24

Момичета може ли да ви помоля да зададете на карти въпрос за мен?
(аз получавам от известно време ясни знаци да не питам за себе си)

Ако Линда реши да даде шанс на М. как ще се развият нещата?


Мерсииии Въпроси и отговори - Page 6 156215
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 11:32

lindaLI написа:
Ако Линда реши да даде шанс на М. как ще се развият нещата?

Звездата, 10 Меча, Рицар Чаши .


Опитай някой път на своя снимка да гледаш като задаваш въпрос за човека на снимката .... Тази идея ми хрумна скоро и не съм я пробвала, но може и да дава резултат.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 11:41

lindaLI написа:
Ако Линда реши да даде шанс на М. как ще се развият нещата?

Деси ме изпревари.
Аз ти изтеглих следните карти/Уейт/
2 пентакли+Крал меч+Крал на чашите
цепих на Колесница
Ако му дадеш шанс-нещата ще се развият бързо,той в началото ще е много настойчив,ще иска той да решава всичко,но ако му дадеш шанс ,ще го направиш щастлив,ще стане по-мек и отстъпчив,теб в ситуацията те виждам ка то 2 пентакли-преценяш,за и против,двоумиш се,страх те е да не повториш вероятно стари грешки.За сега се държиш на дистанция,мъчиш се да прецениш трезво нещата.Мисля,че има и друг човек в ума и сърцето ти,което те кара да се двоумиш. Въпроси и отговори - Page 6 156215
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 13:19

Линда,при мен излязоха 4 жезли, асо пентакли, осмица жезли. Ще ти кача и картите че 78 врати е малко по различно.
Въпроси и отговори - Page 6 Db_78D-_Stabe_04 Въпроси и отговори - Page 6 Db_78D-_Scheiben_01 Въпроси и отговори - Page 6 Db_78D-_Stabe_08
Според мен този мъж изпитва чувства към теб, ако му дадеш шанс самата ти ще получиш шанса да бъдеш щастлива, но решението е в твоите ръце. Нещата може да се развият доста бързо. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 13:38

Благодаря златни мои момичета!

Много мило, че всички сте ми изтеглили. Картите на Деси - е- да..като се отнасят за мен и се колебая 1000 пъти как да ги разтълкувам

Може би говорят за това, че ще прекъсна периода на тъга и в някакъв момент ще заобичам....или, че нищо няма да се получи и ме очаква нов флирт?

Картите на Тони-да- тя си ги е разтълкувала- и да- с 2п човек много преценя и мисли- а когато е така- кой знае какви чувства няма... в едни испански форуми съм чела появата на КМ- като някой верен мъж..ще ги извадя нещата..

Картите на Ива са доста хубави обаче.. и това, което тя казва- ще получа шанс и аз да бъда щастлива- малко се припокриват с картите на Деси.

Хммм...абе, ще му дам шанс- дет се вика поне нищо не губя за момента
Въпроси и отговори - Page 6 99390 Благодаряяяяя!!!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 15:59

Линда, при мен кралят мечове просто си показва черноок и чернокос мъж. Успех Въпроси и отговори - Page 6 156215
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 17:37

dgakova написа:
Звездата, 10 Меча, Рицар Чаши

Ще му дадеш шанс, ще имаш някаква надежда , и ся ако 10 Меча беше в края нямаше да се колебая за извода, но тя е в средата ... Линда, глава не ми побира .... да не би този да вземе да те нарани с нещо ... Въпроси и отговори - Page 6 302820
Той свързан ли е с предишната връзка по някакъв начин ? То май на предишното ми гледане за теб май беше излезнало, че някой ще ти помогне да излезеш от тази ситуация сега, сигурно това е втората част на филма ....
Сещаш ли се - ще ти помогне да загърбиш предишната (10М) и ще започнеш нова връзка с него (РЧ) ....
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 17:44

dgakova написа:
Днес някой ми открадна пари и подозирам една жена:
К ли ми открадна парите ?
2 Меча, Кулата, 8 Пентакли - Два Меча - моето чудене , ама Кулата и 8 Пенткали как да ги разбирам незнам ...

Ще продаде ли Р апартамента до 1 година?
(докато цепих изпадна 10 Чаши) - Да ще го продаде!

Асо Чаши, 6 Чаши, 10 Чаши

Ще има очакване за продажба, свързаните емоции с това , сключване на договор за продажба (може би) (Асо Ч), носталгия по преживяванията в дома (6 Ч), емоции и накрая продажба (10 Ч)!

Ще спечели ли М делото срещу С ?

10 Чаши, 10 Пентакли, Слънцето

Ще има емоционална (10 Ч) и парична печалба (10 П) и печелене на делото (Слънцето) !

Може ли и вашето мнение ? Искам да знам дали съм на прав път с гаданията, да не би да пропускам нещо ... нещо имам нужда от малко подкрепа и стабилност в гаданията .... че аз мога да създам филма ама колко ще е вярно ... Напоследък си мисля че нещо не ги виждам нещата както трябва, а и смяната на колодата , може да ме обърка също ... Въпреки че Уейт е супер, много чисто ми говори ....

Ако може само някой да ми даде мнение и за Интерпретация на намеренията, че имам желание да действам към този човек blush

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t378p30-topic
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 19:16

В испанските форуми Кч+КМ е партньор за брак , а 2п + КЧ- дълга любов Въпроси и отговори - Page 6 1329947235

Сега тук са обърнати КМ+ Кч- но пак би трябвало мъжа да е сериозен

Ето още комбинации:

КМ+КЖ- благороден, искрен мъж или избор между двама

КЖ+КМ- здрава връзка, любов

РЧ+КМ- сериозно любовно предложение

КМ+КП- идеалния мъж или избор между двама

Император+ КЧ- бъдещ възлюбен

КЧ+ Сила- щастлива любов, верен и страстен мъж

КМ+ Сила- здрави и сериозни отношения

Луна + КЧ- мъжа на вашите мечти Въпроси и отговори - Page 6 1329947235

Смърт+КМ- нова любов

Асо ч+ КМ- стабилни отношения

КМ+ Асоч- вярност

РЖ+КЧ- верен възлюбен Въпроси и отговори - Page 6 1329947235

9ч+КЧ- верен мъж

КЧ+КЖ- съперник

ПМ+КМ- любовта е точно зад ъгъла

Жрица+КМ- двама дълбоко влюбени

КМ+3п, 6п- вярна любов
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 19:47

Линда, супер инфо Въпроси и отговори - Page 6 99390 абе крал мечове си е сигурен мъж, ама малко тромав и обмисля всичко предварително.
П.С. Сега си обяснявам някои комбинации които ми се падат и на мен. А какво пише в испанските форуми за рицар чаши и рицар мечове?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 19:51

РМ+ Рч- Рисков възлюбен

РЧ+РМ- страстна любов
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 19:55

lindaLI написа:
РМ+ Рч- Рисков възлюбен

РЧ+РМ- страстна любов
Леле Въпроси и отговори - Page 6 1329947235 Благодаря Линда. Супер инфо. Като ми остане време ще взема да се поровя из немските форуми, така и не съм влизала в прословутия форум на Хайо Банцхаф.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 6 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: