Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeПет Фев 22 2013, 14:38

8 пентакли тук бих казала че е да угодиш на някой,с тая 6 пентакли на три,като отговор ще кажа никакъв резултат,никакви усилия.тя обесмисля именно положителното у 8 пентакли,да речем че това е желание да си изряден.и все пак картите са карти на твореца и благодетеля.но благото е нещото което не е в земни ръце(слънцето е усещане),...за мен е ход поставен в следствие на друго....другото го търсим и в 6 като число която за мен е карта с препратка в минало,и публичност. Може 8п да са се изложили.....навярно на подходящ въпрос ще имаме и поява на 8чаши,6жезли,но никога провесен.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Кирин
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeПет Фев 22 2013, 17:19

Frog написа:
Сутринта преди да изляза набързо хвърлих карти по няколко въпроса:
Мъж или жена ще е служебният премиер : Магьосник, 7 чаши, 3 меча - мъж
Млад или стар ще бъде: /ужас, не съм записала картите...но си спомням че имаше - някой от пажовете, Правосъдие, Крал мечове, но не знам в каква поредност /- средна възраст с младежко излъчване
от коя сфера е? 10 жезли, 2 меча, Луна - работар, но с тъмна страна или работил срещу тъмната страна, юрист, прокурор, заради горното Правосъдие. Това е на пръв поглед без задълбочаване. Обаче има още какво да се види в тези карти.

Странно, и аз теглих карти долу-горе със същите въпроси и сега виждам, че ни се повтарят карти.
На въпроса за пола на бъдещия ни служебен премиер се паднаха Крал мечове, 3 мечове, Императорът. - И според мен ще е мъж, на средна възраст.

За сферата му на работа се паднаха Паж чаши, 10 жезли, 5 пентакли*.
Тук запецнах, да си кажа правичката. Като че ли е пряко ангажиран с решаване на социални проблеми, но досега не е участвал активно в политиката. Не изключвам възможността да е представител на профсъюзите.


jasminbg написа:
Моят въпрос" Сърдит ли ми е Х?", Уейн
Цепя на Рицар пентакли
4 Жезли-Крал Пентакли-Кулата обърната
Мисля, че не, ама си има други неща на главата - работа, криза в работата.

Напоследък често ми се пада Кулата обърната, а в неделя мисля да ида на протестите. Та питах " Всичко наред ли ще бъде в неделя с мен и приятелите ми"
Цепя на Кулата обърната

5 Мечове-Паж пентакли-Рицар мечове


Тълкувания?

Jasmin, по първите ти карти мисля, че човекът проявява инат или не иска да отстъпи от някакви негови си виждания или позиции. Не виждам скоро да промени отношението си.

По втората комбинация нищо не мога да кажа. Мисля, че ще ти изникне нещо друго- по-належащо за правене и няма да отидеш.
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeСъб Фев 23 2013, 12:58

Здравейте, момичета.
Можете ли да ми помогнете с тълкуването на една комбинация от карти.Въпросът е дали ще успея да завърша успешно едно начинание, като на този етап е малко съмнително - Дяволът, 7Жезли и 3 Пентакли. Благодаря Ви предварително за вниманието. Спокоен ден!
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeСъб Фев 23 2013, 15:05

Мария, аз си мисля, че с много борба и усилия положени от твоя страна ще се справиш. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeСъб Фев 23 2013, 15:37

Мария,като цяло виждам,че си готова да положиш големи усилия за осъществяването на този проект,но като първа карта Дяволът не мисля,че ако сега започнеш реализирането на проекта ще го завършиш успешно,има опасност някой да те подведе,сега според мен е време да набележиш ясно целите си,да направиш необходимите проучвания и едва тогава да присъпиш към работа.Не мисля,че сега моментът е подходящ за това. мерси
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeСъб Фев 23 2013, 15:56

Ива, много благодаря!Въпроси и отговори - Page 9 235920
Мерси, Антония!Въпроси и отговори - Page 9 235920 Ще бъда по-предпазлива, сега и Меркурий е ретрограден.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 10:08

lindaLI написа:
Аз започнах да се чудя до колко картите Таро могат да се използват в такива сложни ситуации, където е намесен енергията на толкова много хора!
Цели народи!

В повечето случаи при личен въпрос картите обхващат 2-3 до 4ма човека в обсег...а при такива въпроси...не знам дали можем и до колко можем да търсим отговор с Таро
Аз мисля ,че трябват да се ползват само за важни въпроси! усмивка
jasminbg написа:
Напоследък често ми се пада Кулата обърната, а в неделя мисля да ида на протестите. Та питах " Всичко наред ли ще бъде в неделя с мен и приятелите ми"
Цепя на Кулата обърната

5 Мечове-Паж пентакли-Рицар мечове
С рицар мечове накрая няма как всичко да е наред ,некоректна постъпка ще те ядоса много,рицар мечове много често е изненада (неприятна),и негативна реакция ,която не можеш да подтиснеш!
Frog написа:
Мъж или жена ще е служебният премиер : Магьосник, 7 чаши, 3 меча - мъж
Млад или стар ще бъде: /ужас, не съм записала картите...но си спомням че имаше - някой от пажовете, Правосъдие, Крал мечове, но не знам в каква поредност /- средна възраст с младежко излъчване
от коя сфера е? 10 жезли, 2 меча, Луна - работар, но с тъмна страна или работил срещу тъмната страна, юрист, прокурор, заради горното Правосъдие. Това е на пръв поглед без задълбочаване. Обаче има още какво да се види в тези карти.
Frog, благодаря за интереса ,може би наистина трябва да се направи отделна тема ,и да се сравнят гледанията след време.
Картите ,които си теглила : Маг ,7 чаши ,3 меча и 10 жезли ,2 меча ,Луната за бъдещия
Премиер ,ми говорят ,че това ще е поредния "магьосник ",който ще ни "оправи " за не знам колко дни ,но резултата ще е 3 мечове.Луната много често се явява на последна позиция ,когато изборът не е ясен още ,така че предполагам е това.Много се надявам да продължиш да гледаш по тези въпроси мерси
зуки написа:
8 пентакли тук бих казала че е да угодиш на някой,с тая 6 пентакли на три,като отговор ще кажа никакъв резултат,никакви усилия.тя обесмисля именно положителното у 8 пентакли,да речем че това е желание да си изряден.и все пак картите са карти на твореца и благодетеля.но благото е нещото което не е в земни ръце(слънцето е усещане),...за мен е ход поставен в следствие на друго....другото го търсим и в 6 като число която за мен е карта с препратка в минало,и публичност. Може 8п да са се изложили.....навярно на подходящ въпрос ще имаме и поява на 8чаши,6жезли,но никога провесен.
Сега ,като се замисля 8 п,Слънцето ,6 пентакли, може да е нова стратегия ,която ще стане ясна в последствие ,нещо като спасителен план!
Кирин написа:
Странно, и аз теглих карти долу-горе със същите въпроси и сега виждам, че ни се повтарят карти.
На въпроса за пола на бъдещия ни служебен премиер се паднаха Крал мечове, 3 мечове, Императорът. - И според мен ще е мъж, на средна възраст.

За сферата му на работа се паднаха Паж чаши, 10 жезли, 5 пентакли*.
Тук запецнах, да си кажа правичката. Като че ли е пряко ангажиран с решаване на социални проблеми, но досега не е участвал активно в политиката. Не изключвам възможността да е представител на профсъюзите.

Ето за това е важно различни хора да гледат на едни и същи въпроси ,така се долавят
различни аспекти ,3 мечове се повтаря в различните гледания ,когото и да изберат хората ще бъдат разочаровани...Според мен Паж ч.,10 жезли ,5пентакли ,може да става въпрос за човек ,когото ще предложат ,но в последствие кандидатурата му ще бъде отхвърлена...ще видим усмивка
MARIA.ZH. написа:
Здравейте, момичета.
Можете ли да ми помогнете с тълкуването на една комбинация от карти.Въпросът е дали ще успея да завърша успешно едно начинание, като на този етап е малко съмнително - Дяволът, 7Жезли и 3 Пентакли. Благодаря Ви предварително за вниманието. Спокоен ден!
Ако се пребориш (7 жезли ) със съмненията си (Дяволът) ще успееш да завършиш(3 п,)

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 11:00

защо АТ не се обажда на Б. пита жена Б .
4МЕЧА-ПАЖ ЖЕЗЛИ-8ЧАШИ

ВЯРНО ЛИ ЩЕ Е АКО КАЖА емоционално РЕАГИРА заради ЧАШИТЕ.
но с тези Жезли в средата , малко трудно се постига покоя,все има чоплене,ври заради това че е паж...
обмисляне на ситуация,търсене на подход,решение,и отвхърляне на старо и ненужно вече,и като взето решение следствие 4м и паж жели...

след това Б тегли карти на въпрос:
какво цели с това си поведение,ако приемем че горните карти са изяснили защо , не се обажда вече....защото обмисля,и търси решение.
но понеже Биска да види скрити мутиви (все конспирация ни дебне)
КРАЛ МЕЧ-7МЕЧА-2ПЕНТАКЛИ

тук краля меч на мен не ми се връзва, другите две карти сочат лавиране,шантаж, а той е сериозен,строг,авторитетен тип.
та значи или краля е умелото боравене с такива непсростойни дейяния(не е изключено). ДАЛИ ЩЕ Е ВЯРНО АКО КАЖА че краля засилва изявата на двете карти след него,подчертава,казва истината че е така...
след като действа със 7меча,иска и заземен контрол,по отблизо,контрол чрез ум над действията на Б. дали крал меч не е трета страна .
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 14:31

Zuki.. Mislia che muja se zanimava s niakoi drug za sujalenie.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeВто Фев 26 2013, 13:54

Да,правилно излиза. АТ се занимава с други
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeСря Фев 27 2013, 22:53

X. ще започне ли работа в ...(друго населено място)

Цепя на 3п

7ж 2ж Колесница

Ако почне работа там, момичето ще трябва да се премести и да започне отначало в много неща. Мислите ли , че Колесницата може да предвещава този нов етап...или просто означава, че тя ще се размине с новото работно място?

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател
Fareq O'Neal


Female Libra Брой мнения : 89
Join date : 18.02.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeСря Фев 27 2013, 23:10

Според мен ще си има работа с конкуренция , но ще я победи това обаче ще я накара да се позамисли поотдръпне от суматохата но като край смятам,че ще постигне голяма победа и ще има преместване,пътуване...една малка победа е достатъчна да я нахъса за нещо много по-голямо и велико нека не задълбава мн мн в размисли а да действа...повече действия по-малко мислене Razz
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 12:43

Момичета, моля за малко помощ при тълкуване на карти за здраве. Става въпрос за жена на средна възраст, оперирана от тумор. Две години след операцията симптомите са започнали пак да се повтарят, даже са по-интензивни.
Картите, които изтеглих, са: 8 чаши, Рицар пентакли, Смъртта и Асо жезли изпада от колодата. Колодата ми е Райдър-Уейт.
Не съм оптимист, да ви кажа. По тези карти виждам почти пълно физическо изтощение и бавно откъсване от живота.
Тя ме помоли да й метна едни карти, за да разбере истината, но мисля, че вече всичко й е ясно. Не мисля, че търсеше утешение, но и на мен сърце не ми даде да й кажа нещата, които ми минаха през ума. Някой вижда ли надежда в тези карти?
Не ми се искаше да ви натоварвам с подобни казуси, но и това се случва в практиката с Таро. Предварително ви благодаря за вниманието и за мненията.
Върнете се в началото Go down
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател
Fareq O'Neal


Female Libra Брой мнения : 89
Join date : 18.02.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 13:41

Може да се погледне 8 чаши като отдръпване от настоящето положение рицаря е бавно методично придвижване към цел,а целта е оздравяване...да се достигне до благоприятен край на етапа...аз го виждам като бавно лечение ,дълъг период на оздравяване ,но се върви към него...асо жезли е развитие подобряване...нз по принцип дали гледаш с обърнати ,но тези щом не са обърнати не мисля,че вещаят лошо...просто лечението ще е трудно и ще трае по-дълго време ,но до оздравяване според мен ще се стигне...бавно методично,изисква се постоянство.
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 14:13

Благодаря за този отговор, Фарея. усмивка
Да, имаше обърнати карти в колодата, но съм изтеглила само прави. От една страна, ако трябва да опиша комбинацията с една дума, сигурно ще е "потъване". От друга, наистина се вижда категоричен резултат по този рицар и Смъртта. По асото жезли, дали няма да се наложи и лъчетерапия?
Двете с теб тълкуваме картите от различни гледни точки. Аз ги разглеждам по отношение на жената, която пита, а ти по отношение на развитието на самото заболяване. Може би аз е трябвало да разделя въпроса на две: какъв ще е изходът от това положение за познатата ми и как ще се развие заболяването. Вероятно така щеше да стане по-ясна цялата ситуация.

Сега изтеглих карти за хода на заболяването: 5 чаши, Справедливост, Асо чаши. По 5 чаши се вижда, че ситуацията не е нова за нея и че ще има нова операция. Справедливостта ми е трудно да тълкувам при подобни въпроси, но си мисля, че ще се постигне някакъв баланс или положението ще бъде овладяно. Асо чаши- колебая се пак дали е благоприятна карта.
Мисля, че трябва да дам повече факти относно това заболяване. Жената имаше бучка в гърдата и лекарите искаха да я ампутират. Тя не се съггласи, затова премахнаха само бучката и проведоха някакво лечение след това. Резултатите уж бяха добри, поне доскоро. С тази Справедливост- мисля, че този път ще се наложи гърдата да бъде отстранена-просто трябва да го приеме, за да живее.
Върнете се в началото Go down
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател
Fareq O'Neal


Female Libra Брой мнения : 89
Join date : 18.02.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 14:38

5 чаши за мен е нещо загубено , но друго продължава да живее ...най-вероятно не е премахнат изцяло тумора и да...и според мен ще се наложи още една операция за премахване на цялостния проблем...колкото и гадно да звучи и да е неприятна ситуацията...щом става дума за живот и здраве и се налага това е положението...Болестта е била премахната частично , но продължава част от нея да я има...според мен справедливостта указва,че ако жената има притеснения за операцията не трябва да се притеснява всичко ще мине добре и ще е в нейна полза...асото чаши е при мен вярност но в смисъл човек да е верен на себе си на собствените си принципи...нека не се инати а да допусне оперативната намеса...нека да се довери...нека да има вяра...асата обикновенно предоставят шансове...до тук вече две се паднаха...определено мисля,че има шанс да оздравее
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeЧет Фев 28 2013, 15:11

Отново ти благодаря, Фарея. Задължително ще дам обратна връзка, когато разбера още подробности по въпроса.

Няма как да давам рейтинги, но тези ти две мнения определено бяха ценни за мен.

Въпроси и отговори - Page 9 2919946403
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 04 2013, 19:48

Момичета, моля за помощ за един въпрос:
Какъв ще е резултата от разговора на М. с органите на властта утре?
Ще помоля някой да изтегли три карти, защото това е брат ми и имам едни притеснения, мислите ми текат към някакви виждания мои по въпроса и затова не искам аз да хвърлям карти. Въпросът е свързан с работата му, но може би е хубаво после да Ви кажа повечко.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 04 2013, 23:05

Лизи, изтеглих 9 жезли, асо чаши плюс допълнителна към него 2 жезли и 10 мечове. ще ти кача и картинките, че това е таро ренесанс и е малко по различно.
Въпроси и отговори - Page 9 9gren Въпроси и отговори - Page 9 1kren и доп. Въпроси и отговори - Page 9 2gren Въпроси и отговори - Page 9 10mren
Лизи първо си помислих като видях картите дали не става въпрос за ситуация, в която има съперничество за нечии чувства, обаче после си казах че е невъзможно.Според мен хич няма да му е лесно, ще лавира, ще завоалира. Мисля си че ще го накарат да избира и така ще наранят чувствата му, накрая ще сложи край на някаква ситуация или на нещо заради този разговор.
Успех му желая мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeПон Мар 04 2013, 23:28

Лизи, изтеглих и аз обаче постът ми изчезна в небитието, но ще възстановя накратко : Рицар пентакли, 10 меча, 9 чаши. Цепих на 3 пентакли - очакваният разговор.
Смятам, че става дума за пари и някакво действие, довело до загуби. Деветте чаши дават удовлетворение от разговорите, но заради тези 10 меча в средата си мисля, че това няма да стане утре.
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 07:16

Благодаря момичета Въпроси и отговори - Page 9 235920
Ще дам обратна връзка после. Frog наистина разговора е бил определен за сутринта , но после брат ми го е отложил за по-късен час следобед.
Иначе той е уеб разработчик и прави уеб сайтове. Според мен е свързано с някой от онлайн магазините, които е направил. Забелязах, че на един от тях има прекалено скъпи вещи, нереално скъпи картини. И това ме наведе на мисълта, а впоследствие изтеглих карти и ми излезе една комбинация, която значи криминален бизнес. Брат ми според мен въобще е в неведение за тези неща....както и да е, ще дам ОВ когато мога, мерси.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 09:54

Лизи- аз ще коментирам картите на двете момичета

Мисля, че ще претърпи някакви загуби- от нещо ще бъде лишен. Ще го приеме много емоционално...но по 9 чаши на Фрог си мисля, че няма да даде реален израз на това- до колко е разорачарован и какво му е на душата...

9 чаши би могло да знчи и, че последствията за него не са така сериозни или че той няма да даде вид, че са такива.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 09:57

---


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 20:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 11:12

лизи - три карти и от мен:
6 пентакли - крал жезли - 5 жезли
среща за доизасняване(6п),желателно е да защити себе си и да бъде ясно изразителен като обяснява естеството на работата си,дейността си(крал ж). има замесени и други(5ж).
-ще помолят за съдействие органите????
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 11:23

аз имам въпрос към таро: една позната напъваше все да се чуем,срещнем , уговорихме ден, а нищо не стана, ще добавя дори че и скайп и тел не ползва,в случая ме ползваше за набавяне на инфо,но а пък не обичам тия работи.може да си е намерила друг доносник...

4 жезли-6 чаши -рицар меч
...да,май си е намерила инфото сама...

********* ******** *******

момичета как бихте тълкували картите като съвет - какво да направя за да повлия,разреша проблем
кралица чаши - 5 меча - 9 чаши

нищо,нещата сами ще се случат
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 12:36

зуки написа:
момичета как бихте тълкували картите като съвет - какво да направя за да повлия,разреша проблем
кралица чаши - 5 меча - 9 чаши

нищо,нещата сами ще се случат
това щях да кажа и аз ,да не се опитваш да влияеш.
зуки написа:
4 жезли-6 чаши -рицар меч
...да,май си е намерила инфото сама...
просто си се подразнила от начина ,по който се е опитала да те използва за информатор
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 15:02

Redgina написа:
просто си се подразнила от начина ,по който се е опитала да те използва за информатор
Въпроси и отговори - Page 9 698924
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 9 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: