Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 09 2013, 12:52

Определено условията и заплащането бяха кофти и се радвам,че не стана.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 09 2013, 17:45

Linda написа:
Колко сериозен е здравословният проблем на приятелката ми и ще се задълбочи ли? (открили са й бучка в гърдата)

Цепя на 9 пентакли

5 жезли 3 пентакли 5 пентакли


Sad явно ще се задълбочи. Мислите ли, че може да се окаже злокачествено?


Направиха изследвания. Всичко и е в нормата, а резултата от туморните маркери е отрицателен.
Съмнявам се нещо с тези 5 пентакли...

Теглих й карти за седмицата 8 жезли 3 меча Асо меч- и и бях казала, че явно ще се вземе решение за операция като излязат резултатите.

Какво ми казват картите? На тази моя приятелка изключително рядко нещо познавам, може би не мога да й тегля карти.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 09 2013, 17:53

Правилно и си казала,рано или късно,операция ще се наложи,но всичко ще е изключително благоприятно.Може би ще следят състоянието и когато има нужда тогава ще предприемат някакви мерки.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 09 2013, 18:14

при горното гледане има 3 пентакли които отиват в 5 пентакли- ..хем се радвам за нея, но от друга страна се притеснявам! Да не би нещо да са объркали изследванията, да не би да са приели нещо не така на сериозно и това да влоши по- натам ситуацията...

Притеснено ми е..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 09 2013, 18:56

Не се притеснявай,няма абсолютно нищо сериозно-ще мине и ще замине.Не са и поставили грешна диагноза.Здрава е.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 13:10

Даваха по телевизията, че има въведен иновативен, неинванзивен метод за премахване на такива доброкачествени бучки с помощта на ултразвук. Втечнява се жлезистата тъкан на бучката и се свежда до минимум вероятността в последствие да се изроди. Мисля, че ставаше дума за Медицинска Академия - за половин час, безоперативно и пациентката може да отиде дори и на работа след това. Апарата е френски и е отпуснат временно на общината, при евентуална възможност да го закупи в бъдеще...
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 16 2013, 20:25

Момичета отнова ви моля за помощ!Въпросът е как ще се развие връзката-цепих на 8П
КОЛЕЛО НА СЪДБАТА,2П,2Ч.
Аз съм нова в това да чета картите,не съм като вас!мерсиЗа това ви моля да не ме наказвате за моите опити!От една страна Колелото на първа позиция-раздвижване на нещата-но в каква посока?След това две 2ки-едната за балансиране-може би компромиси и от двамата,другата 2Ч шанс за двама но ни кой не знае изхода!Въпроси и отговори - Page 20 528869 
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 16 2013, 20:34

Ива-малко виси тая връзка-ту насам, ту натам, недовършена, не изказани неща, като откъснат неузрял плод.Много търпение и устойчовст ще трябва на жената, за да може да изчака плодът да узрее-рано е още за каквото и да е, търпение и спокойствие, Колелото се върти-единият ден си горе, другият долу. Да не се бърза в нищо, да не се обещава нищо-просто гледай как ще се развият нещата.
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 16 2013, 20:36

Благодаря ти за коментара много ми помогна!мерси 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 16 2013, 23:13

ivaivanova79, доста интересни карти! С човека, за когото питаш, покрай работата ли се запозна и имаш ли други опции освен него?усмивка  Питам, защото от днес ми се върти ново значение по отношение на подредбата три карти. На първа позиция картата ми изглежда като съвет, предупреждение. На трета позиция като действие, а на втора като резултат. Т.е предупреждение/съвет(1) за това какъв ще е резултата(2) ако се предприеме действието(3). И така, ако се разгледат картите в позитивен аспект, може да се каже, че някой чрез своето трудолюбие е предизвикал съдбата и тя му е дала шанс, да се запознае с теб, да имате близки и палави отношения - 2П, които да прерастнат в сериозното обвързване 2Ч. Но може да означават и предупреждение, че може да си попаднала в ръцете на много опитен човек, който обещавайки ти обвързване да иска единствено да те врътнеусмивка  Затова съвета да протакаш тук е много уместенВъпроси и отговори - Page 20 402149  И третата възможност е предупреждението, че самата ти можеш да проиграеш възможността от обвързване, с този човек, или с някой, с когото в момента си в отношения, ако тъчеш на два станаусмивка
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeВто Юли 16 2013, 23:49

Много истина виждам в това което си написала,запознахме се покрай работата,но напоследък си мисля че съм в неговия капан и не знам какво става.нямам друга връзка.acute Имам друг кандидат който не ме вълнува особено...acute 
Благодаря ви,СТРАХОТНИ СТЕ!!! Въпроси и отговори - Page 20 99390
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 17:26

Здравейте, ще в помоля за мнене по една комбнация, касаеща развитие на отношения до 3-4 мес:
7 П - 10 П - Паж П
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 19:18

Маите: хората май са претърпели период на раздяла или просто труден период в отношенията си. Следващите месеци обаче ще бъдат градивни и ще се развиват добре нещата
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 19:20

Ива- в тези карти виждам прогноза за стабилни отношения през следващите месеци, изпълнени с малки радости и приятни срещи за тях. Не виждам нищо притеснително в картите.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 21:30

Благодаря ти Lindali!Въпроси и отговори - Page 20 402149 Дано е така...
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 18:34

Благодаря Линда, по-нататък ще дам ОВмерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 09:14

за приятелка.помоли меда тегля карти в сфера -работа.работата е непостоянна,характера,естеството е такова,да речем на хонорар. веднъж е била поканена,свършила си е работата...
пита-дали отново ще бъде повикана,от предишното място ?
3 меча-2 жезли-сила

3меча-намек ,че нещо е станало предния път(тя малко ми подсказа ),и навярно с леко разочарование се гледа сега(2ж). силата -а може би нуждата от справедливост,обективност е  важното решение.мисля  нищо което е било станало,и което предстои не е по нейна вина.

може би понеже не указах срок,а попитах за същия работодател,картите да откликват така.

хубаво че имаме 2 жезли,ни силата на трета в мои тегления,ми е давала -загуба.
...

задавам друг въпрос- ''ще се изявили по професията си в следващите 3 месеца тя''
кралица пентакли-3 меча-8меча
ммм,освен да кажа че и предния път 3меча ги помислих за три месеца...след тези три месеца май има движение...
някой я измества за малко.имало ли е стрес,паника в периода в който е била на работно място?

кое е онова което пречи да работи там,или това което иска
асо чаши-справедливост-6 меча
наистина нечия преценка,истина,надеждност,вяра,доверие,нещо хлабаво в тия връзки виждам.промяна ще има,но след време....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 14:05

Зуки, по тези карти виждам, че твоята приятелка  е много разочарована.В първите две подредби се появява 3М. Според мен чака и се надява, но едва ли ще я върнат на предишното място - с какви впечатления са останали от нея там? Доволни ли са били като цяло? За мен Силата показва някакви морални задръжки, някакви принципи- има места,където не връщат на работа стар персонал. А тя самата убедена ли е,че иска да се върне на това работно място,защото ,освен това, е възможно Силата да показва, че тя има някакви задръжки, сякаш е в противоречие от типа "Не искам,но се налага да го направя." и един вид трябва да направи компромис със себе си. Работата на това предишно работно място не й е на сърце...
Възможно ли е с тази Кралица П да е имала за работодател жена, която да я е засегнала по някакъв начин преди, или изобщо колежка,която да го е направила? Имам чувството, че твоята приятелка лека-полека започва да губи вяра в себе си... Кажи й да не се предава SadНо от боя мечове 3М е единствената бавна карта... ще мине време, докато се "излекува" от нанесените й рани и е много вероятно сама да се откаже за известно време, защото, може би, вътрешно не се чувства готова и уверена. Когато премине влиянието на 3М, вероятно ще може да продължи напред.
Това, което й пречи, според мен, е , че е много емоционална и реагира емоционално, може би се чувства ощетена или като цяло условията не й допадат и тя твърдо отстоява възгледите си- иска това,което заслужава и й се полага- нито повече,нито по-малко.Справедливостта е една от преходните карти в Таро,тя показва,че ще има някаква развръзка.Появява се тогава, когато в миналото не е било взето крайно решение и се явява един вид естествено продължение на нещата...докато не се вземе такова. Може би в миналото е работила на място, където условията са я удовлетворявали и сега иска, и търси същите условия / и това, вероятно, е пречка,защото не намира такива. Развръзката за мен е 6М,освен това 6М също е бърза карта.За мен тези карти говорят, че тя ще се справи с трудностите,с пречките само,ако мисли трезво, без да влага емоции и е малко по сдържана- както се казва " Два пъти мери, веднъж режи"- т.е да обмисля всичко добре, да погледне на ситуациите, в които попада от всички възможни ъгли, да прецени плюсовете и минусите- да мисли трезво и логично,без емоции/ все пак имаме мечове като 3та карта/. Пожелавам й успех! Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 14:45

зуки не виждам да бъде повикана на предното място, не виждам и да се изяви в професията си в близко бъдеще, а относно пречките- има нещо недогледано документално също- някакви изисквания не покрива, има нещо към което се е отнесла несериозно в миналото- трябва да навакса там
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 15:53

Зуки-твоята приятелка е наскоро разбито сърце, изобщо не са работни тия карти.Тя самата мисли за любов, невъзможна, може би тъжна, но сърцето й е разбито.За да се справи и да тръгне в професията, трябва да излекува сърцето си.Мъжът ли си е тръгнал, с друга ли го е хванала-гледам картите й като история, в която работата изобщо не я вълнува така истински-другите й проблеми са по-належащи.Да лекува сърцето.Самата жена е в някакво почти депресивно състояние, хваща се за работата като удавник за сламка, но истинският проблем е, че се чувства самотна, предадена, наранена.Да тръген от там-работата сама ще дойде като се пооправи.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 16:48

момичета благодаря ви.
подробно няма да описвам-но за нея действително работата е вик,на сърцето което страда.преди всичко мисля и аз,че нараненото и сърдечно от мъжа към който не е безразлична,и за години,не успяват да са истински заедно ,мога да кажа че връзката не е типично отговорната,взаимната,на съжителство,и т.н. знам че тя иска взаимност...
и странно,защо картите това казват.не исках да да е така...
подробности около работата,знам само че харесва работата,има движение там,интересна е.спомена че е имало нещо проблем,но е минал.какво е било,не знам.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 20:14

зуки-сузуки-пак туки...

Embarassed Въпроси и отговори - Page 20 402149 
другарчето ми по кафе  си тегли три карти.
тази сутрин на път за срещата ни,тя е видяла старо гадже.за себе си знае-какво е изпитала,но зададе краък въпрос:''той самия какво е усетил при срещата им''

рицар пентакли-8меча-10 чаши
мислих какво да кажа,и казах  -поискал е да  отпрати покана за среща(или да удължи случайната  която е станала),но е бил твърде  изненадан.
8меча и 10 чаши-имат  глухо вълнение,шепот от  вътре,взаимно се  придърпват,тихо,кротко и нежно,за да няма тежест -от  тягавата  8м...и излишна еуфория от 10 ч...
застинала радост,която не е  изживяна,така  силно,бурно,както предполага 10 ч....

това и казах,твърде лирично,но пък и допадна...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 20:53

с 8 меча по средата- да не би тя да има някакви грешни впечатления от човека...иначе да- като сконфузен, този рицар пентакли съвсем се е ошашавил..налегнали са го хубави спомени
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 21:23

Усетил е, че тя все още си пада по негоусмивка
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 14:40

Отношение на даден човек към мен?

обърнат Жрец - Справедливостта - обърната Кула

Интересно, само ГА. А с обърнат Жрец - не е напълно честен, странно че след него идва Справедливостта...Сякаш се опитва да е справедлив, но това създава дистанция и студенина. По обърната Кула - може би потиска нещо, защото така е преценил за правилно.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 16:30

зуки написа:
рицар пентакли-8меча-10 чаши
По отношение на чувства рицар пентакли не е в свои води.Та ако въпросът е за усещания-бих била скептична.Той не обича изненади и случайни срещи.А предпочита да са предварително планирани.8М е жената с превръзка на очите и ръцете, която все още не е успяла дасе освободи от нещо, но тя трябва да го направи-пък дори и като помечтае за хармония, щастие, семейство.Не с този мъж, по принцип.

Последно време все повече се убеджадавам, че трябва да слагаме и картинки.Образите дават голяма част от информацията. Аз коментирам като си представя Уейт и информацията в общи линии е обща за повечето колоди, но често има допълнителни данни в самите картинки, които са важни.

Galantus написа:
Отношение на даден човек към мен?

обърнат Жрец - Справедливостта - обърната Кула
Много обърнати карти.Аз обикновенно за по-пълна картина използвам подредба три карти-Чувства, Мисли и действия.

Този човек има нагласи и разбирания, в които ти не се вместваш.Нещо във възгледите, духовните търсения, образованието ви се различава и води до отдалачеване.А този човек държи на тези неща, до степен да бъде жесток и да изисква зъб за зъб и око за око.Проблеми ще има, макар че възпитанието и умението и на двамата да държите емоциите под контрол ще потуши малко пожара и няма да е чак толкова разришутелно, но проблеми ще има.Този мъж никога няма да избере чувствата пред дълга и отговорността, той не може да го направи.Въпросът е можеш ли да го приемеш такъв? Независимо от това, какво е отношението му-за него има нещо, което е над личните му чувства и този човек фанатично ще го следва.Трудна работа.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 17:40

рицар пентакли-8меча-10 чаши. Кой - 10 чаши - двама влюбени, които по всяка вероятност са имали намерение да имат и деца в бъдеще. Какво се случва - 8меча - жената все още е влюбена и може би е проличало или го е изразила по някакъв начин(за мен би било интересно да видя как) Причина - рицар пентакли - нейният човек, но вече не така достъпен и все пак привлекателен, тръгнал да си върши работа - по всяка вероятност да занесе нещо, някакви документи или информация някъде. По друг начин разтълкувано, би означавало следното: рицар пентакли - нейният бивш приятел и дава телефона си, или някакво предложение да се видят през почивните дни в парка, или на разходка, за да я спечели отново за себе сиSmile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 20 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 25 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: