Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Next
АвторСъобщение
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 16:42

Иска развлечение. Мъжът е толкова отегчен от брака си, та чак е пресушен с тази 4 чаши и от нея търси Асото, тоест свежото усещане, някакво ново и различно чувство. Но не мисля, че го прави съзнателно, просто от скука. Тоест не мисля, че има някакви сериозни намерения или пък е влюбен, по-скоро вижда в нея някакво разнообразие и се възползва от това. С тоя Папа обаче не мисля, че ще си позволи да стигне кой знае колко далеч.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 18:04

Благодаря Вера, думата възползва е много точна. Проблемът е че е взел да става настоятелен. Ще хвърля карти и за намеренията му.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 19:06

Ива- какво иска е същото като какви са намеренията му. Аз пък си мисля, че са му доста сериозни намеренията и ще направи постъпки към тази жена- по някакъв начин!
Вижда, че тя е недоволна от нещо, усеща я чувства я, може би усеща, че се намират в някакъв сходен етап. Иска да вдигне и нея и себе си духом...не само духом...но далеч не мисля, че намеренията му са като към някакво несериозно странично развлечение. Казал си е нещо- брей с тази жена си подхождаме нещо, приличаме си, аз ще я разбера, тя ще ме разбере...нещо такова.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 19:38

Линда Въпроси и отговори - Page 25 156215 благодаря ти, това звучи обнадеждаващо и сладко.Права си, намерения и иска са едно и също. Иначе двамата имат много общи неща помежду си а и са еднакво силни личности. Просто тя не знае какво да мисли и как да реагира на явното ухажване.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 09:47

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:40

Луничка аз бих казала по скоро не с тази кралица мечове на последна позиция, цепила си и та 4 чаши.Сякаш някой ще им обърка плановете или трябва да направят важен избор преди да тръгнат.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:46

луничка,май наистина ще има  избор за гостуването,сигурно трябва да ходят и на друго място.
и защо тези жени,ще видим-дали жената  няма да  е препятствието,или тя да бъде  възпрепятсвана...

а ти поканили ги,или кой отправи поканата?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:56

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 10:58

уф, сигурно затова тези женски образи след влюбените...

ще видим,нали е насрочен деня...ще видим какво са искали да кажат картите...


_____________________
аз в ленорман за един акаунт питах,и за сега нищо.няма в ''наличност''
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 12:19

Включвам се и аз със същото мнение - няма да дойдат. Струва ми се, че жена се дърпа или тя ще е възпрепятствана.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 12:25

Луничка, мисля си,че тази ДМ в края всъщност си ти и ти ще действаш-т.е вероятно ще вземеш нещата в свои ръце и ще се опиташ да ги убедиш да дойдат. мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 18:30

А дали самите жени не се харесват-взаимно...твърде равностойно стоят картите...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 14:13

Здравейте,

Какво означавам за Х.?

цепя на 8 чаши - показва отдаличаване, чувства разорочорование, дори може да се каже и раздяла

7 чаши - 9 пентакли - крал на пентаклите

В момента чувства обърканост, несигурност;
Ще покаже, че може да бъде сам, за да покаже срялост в дадена ситуация.
Ще бъде търпелив в нашите отношения и ще има израстване.

Какво е вашето мнение


Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 14:22

Хъм Марина, той сякаш има нужда да остане малко сам.


Последната промяна е направена от Iva78 на Съб Ное 09 2013, 14:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 14:34

Марина,аз не виждам този човек да мисли за някой друг освен за себе си.В момента го интересува само собственото му благополучие.Въпросът ти е какво означаваш за този човек.Той няма реална представа за теб и твоя характер,няма представа за твоите чувства и желания,изобщо не ми се вижда объркан,точно обратното доста е целенасочен и знае как да реализира идеите си.Интересна си му-но дотам,засега.
Може би трябва да зададеш въпрос как ще се развият отношенията ви.мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 15:26

Благодаря Ви, момичета!

Ето и въпроса как ще се развият отношенията ни с Х. до НГ?

цепя на 10 пентакли

7 мечове- 6 жезли - 2 жезли

Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 15:30

Марина,този човек обвързан ли е по някакъв начин? Не мисля,че е съвсем свободен в момента.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 15:38

Как ще се развият отношенията ни с Х, ако му честитя празника?

цепя на 4 пентакли обърната
отшелник-9чаши-висш жрец

Как ще се развият отношенията ни с Х, ако не му честитя празника?
цепя на 7 пентакли обърната
звездата обърната-6 меча-5 пентакли

тарото ми е доста мътно, но не ми изглеждат добре и 2та варианта.
при първия ми се струва че ще му почеша егото, но няма да е добре за мен
по 2рия - окончателно приключване на отношенията
ленормана показваха съвсем друго като че ли
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 15:39

Обвързан е с мен, но сме се отдаличили един от друг.

Има много ангажименти и решихме да не се виждаме известен период.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 15:56

Марина написа:
Обвързан е с мен, но сме се отдаличили един от друг.

Има много ангажименти и решихме да не се виждаме известен период.
Ами това обяснява първите ти карти-неговите ангажименти и незаинтересуваността му към всичко друго около него, включително и връзката ви.Няма да се разделите,но и няма да бъдете и често заедно,ще ти се обажда от време на време,няма да ти сваля звезди,може да се срещате за секс. И двамата трябва да вземете решение как ще продължи връзката ви.Виждам известно отдалечаване между вас,но не и раздяла.Смятам,че човек от семейството на Х. му оказва силно влияние.До зададения от теб период мисля,че нещата ще останат недоизказани и недовършени,след това ще има изясняване.

Поздрави и успех в любовта!мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 17:46

маринка- аз по други подреби от преди и с хорарни въпроси и т.н съм ти казвала същото като Антония за това не се включвам сегамерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 19:00

Благодаря!

Какво влияние му оказва майка му на Х. ?

цепя на Смърт

крал на пенталите-8 чаши-9 пендакли
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 19:26

Здрвейте момичета,въпроса ми е защо не иска да се видим-споменах на няколко пъти,не съм го канила директно, но нищо от негова страна.Цепя на 8м-защитава себе си,или просто май сам се спира
картите са 9ж,Дявол и 7п-първата ми показва че се страхува да не го отхвърля , а заради дявола май прикрива и желание за секс,изкушение да поиска това,а последната е търпение, то всичко това си мисля че вероятно се държи така защото се страхува да направи първа крачка,вероятно иска да е сигурен или за него ще е по-лесно ако аз го поканя директно,7п мисля че очаква още нещо да направя,знам ли
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 19:39

Марина по твоите карти смърт показва край на нещо ,нещо старо да си отиде,да има промяна-започваш и свършваш с много силни карти-крал п и 9п,особено 9 п- показват предопределеност,като нещо кармично,съдбовно,а понякога 9 п показват и цикличност,застой през който трябва да се мине-аз приемам че тя се притеснява от застоя в отношенията ви,иска да е щастлив 8ч,но това е нещо през което трябва да се мине,мисля че тя е много важна за него,вслушва се в нея,аз мисля че е притеснява това зацикляне при вас
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 22:04

Как Х. вижда отношенията ни?

цепя на 7 чаши

принцеса на мечовете - 5 пектакли-крал на пентаклите

Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeСъб Ное 09 2013, 22:45

Марина цепиш на емоции,има чувства, дамата си ти,приемам че краля е той,но тези 5 п никак не са добре,тежка карта е,една от най-тежките и депресиращи карти,много неща стоят между вас,недоизказани или неизяснени,отчуждение, самота,нещата не са такива каквито той ги е искал,това сега го депресира,отдалечава,от вас зависи дали ще се преборите с това
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitimeНед Ное 10 2013, 09:29

Линджери, на твоя въпрос защо не иска да се видите - нещо го спира, и мисля, че не е свързано конкретно с теб. Наскоро е бил наранен - вероятно отрязан брутално и сега се страхува да не се случи същото. Просто вътрешното му състояние е проблема, сложил си е някаква преграда. Иначе е готов, но няма да действа. Трябва ти да си активната, да му покажеш че го харесваш, а той трябва да преодолее това, което е изживял.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 25 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: