Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
АвторСъобщение
MAITE
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСъб Сеп 28 2013, 15:39

Момичета, сърдечно благодаря за коментарите!мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 13:31

и както е тръгнало този месец, ето едно питане отново за предполагаема бременност.
лично не обичам да тълкувам,или да питам за това,но,ето картите на дамата.
10меча-крал чаши об - 5 меча

май,не .и понеже очаква скоро да разбере,е ли или не е, мечовете може би това намекват-време на яснота.
крал чаши-може би е цикъла,или пък точното време,ъъъ знам ли
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 18:04

Зуки, и аз мисля че няма бременност мерси 
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 18:11

зуки написа:
и както е тръгнало този месец, ето едно питане отново за предполагаема бременност.
лично не обичам да тълкувам,или да питам за това,но,ето картите на дамата.
10меча-крал чаши об - 5 меча

май,не .и понеже очаква скоро да разбере,е ли или не е, мечовете може би това намекват-време на яснота.
крал чаши-може би е цикъла,или пък точното време,ъъъ знам ли

Зуки, мисля, че не е готова за бременност, ще има сериозни пречки-трябва да промени начина си на мислене.Тази жена не може да прощава обиди,а това взима голяма част от енергията й.Постоянно е в борба със света, критикува, възмущава се от нещо или някого, все се бори.Да се научи да прощава обиди и да не таи гняв в себе си.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Окт 08 2013, 20:32

благодаря ви момичета мерси мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeПет Окт 11 2013, 08:51

Момичето не е бременно-10меча-крал чаши об - 5 меча-но интересното е че ,сподели тя не е искала да бъде,а се е страхувала да не би да е.
Обяснението-няма силно усещане за стабилна връзка,но няма и силата май да я прекъсне.и да ,има нещо което тя не може да си прости(загубата на време и живота си по тоя начин)
Въпроси и отговори - Page 24 617156 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 12 2013, 11:43

Здравейте!
Не зная в коя тема да си публикувам въпроса.
Знаете ли коя/кои карти от таро се свързват с родовата карма, с рода?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСъб Окт 12 2013, 14:09

Ами чувала съм за Дявола в комбинации-СС,Кула и т.н,но не съм сигурна...
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 20 2013, 09:29

Здравейте, до края на октомври мъж ще започне ли работа (ходил е на интервюта):
Крал Жезли + Паж Чаши + 2 Пентакли, цепя на Император
Хубав ден!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 20 2013, 10:15

Маите, по-склонна съм да кажа "не" на този въпрос, но той не е така еднозначен. Тези, при които е ходил на интервю все още не са решили. Все ми се струва, че може и да го повикат на второ интервю, колебаят се. Принципно картите не са лоши, но да разчиташ 2 пентакли да свърши работа е несигурно. Сега ми хрумва - този човек има ли друга опция за работа? Ако няма на този етап, то е възможно да се появи друга възможностдо края на месеца и това ще промени нещата.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 20 2013, 10:28

Маите 2п показва колебания,избор, а също и гъвкавост,способност да се приспособи към новото.
Като отговор мисля че няма взето решение,мисля че тук може да е съвет да потърси и друга възможност, а може и той самият да си промени мнението.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 20 2013, 11:07

Маите, предполагам, че поне едната фирма, в която е кандидатствал е голяма. По 2 пентакли - той е ходил на повече от едно интервю.  Аз искам да допълня и това че е равнодушен, сякаш му е все едно дали ще започне работа там, където е ходил на интервю или не. А в присъствието на Паж чаши несериозното отношение е факт.  Затова мисля, че няма да започне работа.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeНед Окт 20 2013, 11:21

Цитат :
до края на октомври мъж ще започне ли работа (ходил е на интервюта):
Крал Жезли + Паж Чаши + 2 Пентакли, цепя на Император
На мен 2П са ми показвали много работа и срещи, така че няма да си седи у дома човека и вероятно най-малкото ще се подготвя за новата си работа, а ПЧ често е приятна новина.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 12:02

Момичета, питах как ще се развият отношенията между мен и една позната жена: Паж чаши, Кула, Колесница. - много его виждам по картите, неприятни изненади, но все пак някакво овладяване и окопитване накрая.

На подредба с 5 позиции: чувства, мисли, отношение към ситуацията, намерение, резултат се паднаха: Крал жезли, Императрица+Висша жрица, Смърт, Умереност, Глупак - пак се паднаха много големи аркани и ми е трудно да определя какво точно значат. Идеи и мнения?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 12:34

мойра-условности,принципи,и такива неща,трябва да успееш да запазиш спокойствието,каквото и да става...всъщност,нещата излизат на добре

с 5карти-ами всичко е въпрос на съпреживяване на разни ,как да кажа сценарии в главата,които се менят често и бързо. и тук едно укротяване има,въздействие върху мислите,поведението,все заради авторитет,години,положение на еди кой си...

все да си угоден няко му...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 12:38

И аз да ви питам за едни мои карти от снощи. Въпросът беше "Как мога да намеря подходящата работа за мен в момента?"

8 пентакли - Паж жезли обърнат - Магът

Акцентът тук е не просто да се хвана на работа някъде, а работата да е подходяща за мен, защото се махнах от едно място вече, дето ми беше много 8 пентакли обърната, и хич не ми се иска да се хващам на поредното такова място.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 16:59

Вера, при такива въпроси доста често виждам че картите показват отговор, но често отговора не е изпълним. Просто те дават най-добрия вариант, но ние никога не питаме "Какво изпълнимо нещо можем да направим за да започнем нова работа" и затова те не се съобразяват с този важен детайл. Аз специално спрях да питам тези въпроси. А и немога да ти помогна с отговора точно заради обърнатият Паж Жезли, хич не ги знам тези обърнати, но ще се опитам.

Честно да ти кажа на мен ми прилича на собствен бизнес, толкова много труд от тези 8П и Магът и в средата с обърнат Паж Жезли са клюки ???

Да не би да си чула нещо от хора и да ти е минало през главата нещо за бизнес ?? Я си помисли малко за такава случка и виж дали не ти е дошло нещо такова на ум предси месец може би. Може би точно собствен бизнес трябва да направиш ...?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 18:00

Благодаря ти за включването, Деси, определено си права мерси 
От доста време мисля за собствен бизнес, защото съм такъв тип човек, че не си пестя усилията в работата, а ми писна да хвърлям толкова труд за трохи. Проблемът идва от там, че не знам в каква сфера да е това мое нещо, което да подхвана, защото ми се ще е и нещо, което ми е на сърце.

8 пентакли в миналото си мисля, че означава, че вече съм натрупала умения и някаква практика в сферата, за която става въпрос. Обърнатият Паж жезли и мен ме озадачава, обикновено го свързвам с лоши новини или поне досадни такива, но в книжката към колодата, която използвах, го тълкуват като някой, който има способности, които все още се страхува да използва, защото не ги е овладял напълно. Магът си е Маг, за мен той тук е гаранция за успех на тази позиция, но успех в какво? Така като го мисля, единственото, което ми хрумва е тарото, честно казано, макар че колкото и да се опитвам, не мога да го видя като професия и това е.

И аз започвам да се отчайвам от тарото специално в даването на някаква насока в живота. Или аз не задавам правилните въпроси, или пък не приемам отговорите, или просто нещо не работи...
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 18:40

определено работата ти трябва да е свързана с творчество и комуникация- това се вижда от картите със сигурност......обърнатия ПЖ не е активен комуникатор...пасивен? Интернет?

бизнес - онлайн бизнес? някакъв онлайн магазин нещо такова...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 20:32

Вера написа:
"Как мога да намеря подходящата работа за мен в момента?"

8 пентакли - Паж жезли обърнат - Магът
Виж си въпроса - Как? А не каква да е работата!
Като бъдеш себе си, като спреш с импулсите по Паж Жезли и сериозно се заемеш да твориш себе си SmileКазваш, че не знаеш в коя сфера да започнеш - бих задала този въпрос - и на картите и на и-дзин. А също и една хубава медитация по въпроса с връзка към висшето ти аз ще е от полза мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 21:29

Вера написа:
"Как мога да намеря подходящата работа за мен в момента?"

8 пентакли - Паж жезли обърнат - Магът
В момента, в който подходиш активно към въпроса, в който престанеш да си този обърнат паж и ще намериш решението му! Магът казва ме абсолютно всичко е в твоите ръце и те пришпорва да действаш!
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeЧет Окт 31 2013, 10:33

Леле, благодаря на всички за коментарите усмивка 

lindaLI, това творчество и комуникация по кои карти го казваш? Предишната ми работа беше точно такава, бях журналист в онлайн медия, не е за мен. Иначе да, писане и Интернет май ще са нещата, въпросът е в каква разновидност точно ще са.

La la, много си права за въпроса. Не знам какви са импулсите по Паж жезли, но ако има една дворцова карта, която да асоциирам със себе си, това определено е този паж. Задавала съм и въпроса в коя сфера, излиза 8 пентакли. Една хубава медитация по въпроса не е лоша идея, лошото е, че мен хич не ме бива в медитациите, но ще опитам с 8 пентакли.

Frog, благодаря ти за мнението. Честно казано, не виждам много неща да са в моите ръце, но е най-вероятно, защото не мога да погледна обективно на нещата. Ти как тълкуваш обърнатият Паж жезли, за да знам какво да престана да бъда? усмивка
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeЧет Окт 31 2013, 10:56

Вера за мен обърнатия ПЖ не е за журналист- но пак е свързан с комуникация.
И за това казах- онлайн- магазин- хем е вид комуникация, предлагане на нещо и т.н. Мага като търговец.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeЧет Окт 31 2013, 12:29

Вера, една от възможностите за тълкуване на обърнатия паж  е както го е видяла Линд -  като индиректна комуникация.
Принципно правият говори за комуникация, така поне е според моите записки, това означава, че обърнатият е липсата на такава. Разглеждам подредбата като съвет, а не като конкретен отговор. Причината за този начин на тълкуване е в Мага, който е на последна позиция и сякаш те бута " действай бе, момиче, давай, с теб съм". Магът оказва подкрепа на активните. Тоест нищо даром няма да падне...

ПС - ти питаш "Как", а не "Каква" работа ....сега се загледах във въпроса, та коригирам само това - отговарят ти на конкретния въпрос
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 15:53

Момичета питах за една жена какво иска мъж (познат) от нея. Паднаха се папата, 4чаши и асо чаши. На мен досега такава комбинация 4 чаши и асо чаши не ми се е падала. Като цяло мъжът е женен и жената поддържа приятелска колегиална връзка с него. Но тещо в поведението му я кара да си мисли че той иска нещо повече. Аз не мога да преценя, той сякаш нем иска нещо повече хем не.Ще се радвам да чуя мнението ви.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 16:42

Иска развлечение. Мъжът е толкова отегчен от брака си, та чак е пресушен с тази 4 чаши и от нея търси Асото, тоест свежото усещане, някакво ново и различно чувство. Но не мисля, че го прави съзнателно, просто от скука. Тоест не мисля, че има някакви сериозни намерения или пък е влюбен, по-скоро вижда в нея някакво разнообразие и се възползва от това. С тоя Папа обаче не мисля, че ще си позволи да стигне кой знае колко далеч.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitimeСря Ное 06 2013, 18:04

Благодаря Вера, думата възползва е много точна. Проблемът е че е взел да става настоятелен. Ще хвърля карти и за намеренията му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 24 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 24 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: