Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
АвторСъобщение
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 21:42

Цитат :

                            Колесницата
Страшен Съд --- Императорът ---  Висшата Жрица
                            Дяволът
Според мен мен тук все още има чувства и силно привличане, но е взето рационално решение за радялата. Но като перспектива тази Колесница не показва промяна предполагам, ще си останат разделени.
Линда написа:
мисля,ч е тя желае подновяване, той още я обича, имали са силна любов и свързаност, сега против волята си са разделени, мислят, че така е правилно, защото ситуацията е излезнала извън контрол.
Нещо, което може да раздвижи Императора е Колесницата - дано има развитие в нова посока при тях. събирането не ми изглежда невъзможно.
Мисля, че тази ВЖ е символ на това че той я обича- но за по- сигурно проверете няма ли вече нова жена в живота му.мерси
ако се окаже, че ВЖ е друга- възможно е- то Колесницата би означавала окончателна дистанция.

Каланта написа:
Все пак зададох въпрос - Има ли друга жена в живота му?
Цепя на 2 Меча
Колесницата, Асо Пентакли, 5 Меча, доп. Кралица Мечове

Т.е. вероятно въпреки , чувствата, болката и всички останали негативни емоции, е решил да продължи, да постави ново начало в живота си и това ново начало вече май има друга жена....(Въпреки че по горната подредба все пак хвърля по едно око към миналото и не го е преодолял.) Може пък да е решил да намери отдушник просто при някоя друга, все едно с разума иска да продължи, съпротивлява се, опитва се да игнорира чувствата, но от друга страна, сърцето не го пуска да продължи напред спокойно...
Линда написа:
Мисля, че приема всичко като минало бешело...боли го още от нещо, има някакви недовършени неща за него...спомня си за нея с някаква болка, яд го е на нея, ..иска да й каже нещо мило, с което да успокои цялото това напрежение- тя определено още живее в него като...спомен..определено неизживяна любов...ама тук виждам, че ако тя не действа той ще си седи само с тези мисли- че те трябва да разчистят тежките неща от преди. Според него това за което са се разделили е можело да бъде преодоляно- това му се върти в главата по отношенмие на нея- минала голяма бурна любов
все още дали чувства- затруднявам се с 6 чаши....
По- скоро мисля, че някакъв яд му е преминал. би й казал нещо хубаво ако се видят. спомня си за нея с хубаво. ама май е решил да загърби миналото 2 ж сле 6 чаши Sad
Има друга жена, да...мисля, че дори е възможно да е нещо като влюбен

ОВ- стана ясно, че той е имал връзка с друга по това време. Подредбата е от 22 ноември. Както Линда каза - Колесницата тук е показала окончателна дистанция, защото двамата главни герои до днес не са подновили отношение и изобщо нямат контакт. Дяволът тук явно показва трети човек също, допълва ВЖ на 2-ра позиция.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 22:04

Цитат :
            Обесеният
Дяволът ------- Луната ------ Звездата
                      Умереност

за двойка, която има сложни взаимоотношения в момента. Има огромно напрежение във връзката. С този Обесен май ще приключат тези отношения или пък ще има зацикляне на едно място и въртене в кръг както до сега....
sugar написа:
Според мен ще има стопиране на отношенията между тях за по-дълъг период от време,но за прекратяване не знам
Linda написа:
ужас- това е някакъв период на ужас при тези хора. Толкова страдат. Особено единия. Малко садо мазо отношения са това- чисто от психологическа гледна точка
Calantha написа:
Линда, по-точно от това не може да бъде казано. Направо си е садо-мазо. И много страдат и двамата, но мъжът мисля, че повече - не може да си намери място от яд, гняв и болка. Върти се в собствения си ад и прави от нищо нещо и се побърква. Не знам защо в случая тук на нейната позиция излезе Дяволът, като в същото време при него всичко гори и залива и нея и това е резултата. Тези отношения са все на ръба, все на приливи и отливи и то големи и бих казала, че стават опасни и дори животозастрашаващи. Ще се опитам да повлияя на едната страна за стопиране, чак страх ме хвана, щом и ти си го усетила така...
А какво мислиш за Обесения тук, ще се приключи ли?
Linda написа:
едно зацикляне в ада така виждам тука обесения. ни заедно, ни разделени, ни щастливи.
ОВ - подредбата е направена точно преди месец. Тези отношения все още не са приключили, но има постоянни спорове, конфликти, ревност, обсебване, манипулиране от страна на мъжа. Имаше няколко опита да се приключат отношенията, но не се получи, имат силна зависимост един към друг, но по-зависим в случая е мъжът. Той продължава по същия начин - гняв, яд, болка, огън и жупел заради егоцентризма и нарцисизма си, но и не може и да се откаже. Обесеният тук е същото зацикляне, вътрене в кръг, без промяна. Днес сме добре, сме зле, от върха към дъното и обратно е все. А и да вметна, че това е неофициална връзка, жената е сериозно обвързана. Линията Дявол - Луна - Звезда си е бая страшничка да ви кажа. Не може да се вземе рационално решение и агонията продължава.

.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 22:08

Това е подредба за 2 души,които нямат връзка,но се искат

1.Силата
2.Кол на съдбата
3.Дяволът
4.СС
5.Магът

Тук жената изпитва страст и влечение към мъжа,но той малко е колеблив.Дали не предстои секс?Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 22:08

Линд написа:
Фрог написа:

Иска ли някой да погледне тези карти и моето тълкуване за отношения между мъж и жена? Пита жената, но нямам представа каква е ситуацията между тях.

1-Императрица
2-Смърт
3-Жрец
4-Слънце
5-Страшен съд

Ето и моята интерпретация:
Всичко тук говори за промяна - много голяма, сериозна промяна. Аз си мисля или че предстои брак, или че ще имате дете. Изключвам промяната да е раздяла, защото няма карта, която да сочи това.


на мен ми е интересна обратната връзка тук Фроги

Линд, още вчера я разгледах тази подредба и се утепАх да търся в тефтерите за кого съм я правила.....няма никъде нищо. Не мога да дам обратна връзка, поне на този етап. Ще търся пак и ако намеря - ще дам ОВ.
Ако някое от момичетата си спомня на него да съм я правила, да подсказва!!


Последната промяна е направена от Frog на Пон Яну 06 2014, 12:03; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 23:55

Подредба за разделени хора - цепя на Смъртта:

                 Отшелникът
Силата ----- Звездата ----- Глупакът
                 Обесеният

Стана ми интересно, че Силата излиза както и при Шугър - за любов... Силни емоции показва, но потиснати ,защото за нея знам, че все още много го обича, но удържа положението, не иска да го показва и пази дистанция, инати се. То е ясно, че развитие тези отношения няма да имат, но мислите ли, че и от страната на мъжа има чувства с този Глупак? и двамата усещат, че има стена между тях, къде от инатене, къде от друго, но са с вързани ръце и двамата.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 00:49

Каланта- няма да се съберат тези - разделените скоро- благодаря ти много за обратната връзка!

Шугър- точно така- колебания и нестабилност у него- виждам събитие, което назрява, но не знам от какъв характер- някакво обсебващо чувство, може и тайна връзка - нещо такова
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 08:53

Каланта, аз си мисля,че с този глупак мъжът е поел в нова посока,търси нови хоризонти

Линда, благодаря!Ако се случи нещо м/у тях двамата ще дам непременно ов  мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeПон Яну 06 2014, 19:59

Стана ми любима тази подредба  :sm38.gif: Това са хора,които нямат връзка.
1 Императорът
2 Луната
3 Жрицата
4 Звездата
5 Смъртта
Според мен има 3 човек намесен в играта заради Жрицата.Момичето е по-хладно,не показва чувства,докато момчето доста е хлътнало,май се измъчва.Мечтаят един за друг,но Смъртта дали не означава,че нищо няма да се случи м/у тях?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeВто Яну 07 2014, 08:09

Нямат,ами жената е твърде свободна,той пък сляп.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeВто Яну 07 2014, 08:25

Така е,Зуки,но той нали е представен от Луната-не ги ли усеща тия неща? Май не
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСря Яну 08 2014, 00:33

Moят въпрос написа:
Здравейте,

1. слънце - показва ми, че трябва да бъда по уверена и да поема отговорност. Преобразяване на мен самата.
2. сила - той вярва в себе си, гледа себе си, опознал е себе си. Търпение ще има от негова страна.
3.магъосникът - ситуацията, която предствои - оформене на дългосрочни планове за отношенията ни
4. колесница - усещания - трябва да се устоява позиция, контрол, съсредоточен и да контролираш противодействуващи сил
5. умереност- ситуацията между нас - стабилизиране на ситуацията, трябва да се намери такт към нещата


LindaLi написа:
Марина....всичко е наред при вас- не се притеснявай- хубави са картите. той държи на теб достатъчно и има чувства въпреки моментната дистанция и напрежението- обстановката ще се успокои. Завбъдеще нещата като, че ли зависят от него повече, но той няма да иска да се откаже от теб.
Reni написа:
В тази подредба ,когато ми се падне Магът като ситуация,която предстои,винаги въпросният мъж се е появявал от нищото,изявявал е желание да се видим...и ...след това е изчезнал.
В моите позиции Слънцето ми е излизало,когато съм била заслепена и не съм виждала истината.
Силата ми е показвала,че другият е възпрепятстван и няма как да се видим...просто в главата му са други проблеми,които заемат приоритетно място... Усещанията за връзката ви са,че сякаш лека-полека се отдалечавате един от друг...
По Умереността- очаквай неочакваното...
От твоите карти,Марина,виждам че,ако при вас ситуацията е била в застой по някакъв повод, сега ще се промени коренно...Заслепена си и се хващаш като удавник за сламка... Макар и нещо положително да се получи между вас, то ще е за кратко. Този човек е като Дейвид Копърфийлд. Sad
LindaLi написа:
според мен тълкуването на картите е много различно когато имаме двама човека във връзка и двама, които не са във връзка, много зависи от типа отношения.

Марина и нейният приятел са във връзка. Разклатена, но! връзка - с Маг на 3та позиция предполагам, че много неща ще зависят от мъжа, но имайки Сила на своя позиция- цени жената и не желае да я изгуби, изпитва страст към нея (Силата е карта благоприятстваща женското добруване)...така, че не вярвам нещата да поемат лош ход. Особенно с умереност между тях. Това е диалог, намиране на решение добро и за двете страни.
Reni написа:
Linda, казвам как са се проявявали картите при мен...Не знам каква е ситуацията при Марина и ще се радвам да даде ОВ.
Тези карти са средни-не казвам,че я очаква нещо фрапиращо лошо,напротив...Просто да си има едно наум и това е.
Не винаги всичко е толкова лошо,колкото изглежда и не винаги всичко е толкова хубаво,разбира се...
Важното е да сме реалисти и да имаме реален поглед върху ситуацията и реални очаквания...
Марина,а на каква карта цепиш?

Здравейте,

Нещата между нас са добре, нямаме недоразумения, показва ми, че държи на мен чрез действия.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСря Яну 08 2014, 02:59

Много,много се радвам,Марина!Дано винаги е така! Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСря Яну 08 2014, 11:17

Благодаря, Рени!


 мерси 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 12:32

Направих подредба за приятелка
цепя на Глупак
1.тя-КС
2.той-Кула
3.Луна
4.Император
5.Смърт
3а нея знам,че нещо се колебае.Не е много сигурна какво ще излезе от цялата работа.За него тази Кула...нямам идеи.Луната може би означава,че ситуацията ще е още известно време неясна.Смъртта между тях дали означава трансформация...не съм сигурна с този Император накрая.
Какво мислите?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 15:10

Линда, аз си мисля,че тези отношения вървят към своя край.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 16:05

Нали... и на мен така ми се струва-по луна,смърт и император.
Благодаря,Шугър  мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 23:29

Какво мислите за тези карти?
Тя---- Той

Жрицата
страшният съд----любовниците---- смъртта
Отшелника

Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeЧет Фев 13 2014, 19:54

Какво ще кажете за тези отношения?
------ 3.Умереност

1.Маг--5.Влюбените--2.Дявол---

------ 4.ССъд
Тези двамата са на приливи и отливи.Не стигат по-далеч от флирт,после решават,че нищо няма да се получи и така...


И ето още едни карти и за мен

------3.Колелото-------

1.ВЖ--5.Луна--2.Отшелник---

-------4.Слънце-------


Момичета,моля за коментар,защото в тази подредба картите се тълкуват различно и не зная точно как.Благодаря!  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 12:28

Блекмун за него работите като че ли са приключили развитие няма
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeПет Фев 14 2014, 12:31

Линда10 първите мисля че ще се разберат и съберат независимо от опъките си характери. Вторите карти не ми харесват и не виждам развитие по тях
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 18:48

Благодаря,Линд  мерси 
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 19:18

Какво мислите за тази подредба, аз ще се включа по-късно?

1. тя- умереност
2.справедливост
3. Колелото
4.отшелника
5. висшата жрица
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 19:26

Биби тези хора са отдалечени в усещанията си един от друг,даже си мисля,че мъжът си има друга,изневерява й.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeСъб Фев 15 2014, 19:32

не,шугър, аз не мисля така....познавам ги...той е в период на някакви фин. затруднения, иска да си уреди живота, а за момента трябва да почака....може би затова е по-строг....но виж им и КК, ако можеш....
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeНед Фев 23 2014, 13:46

1 Звезда
2 Умереност
3 Шутът
4 Дяволът
5 Колесницата
lindaLi написа:
има дистанция между тях сега, да. Приятелката ти е влюбена, мъжа вярно по- разумно подхожда...но мисля, че има ново начало за тях, проблемите са отминаващо събитие, хората не могат да се оставят, проблемите не могат да ги разделят
Frog написа:
Шугар, няма смисъл да пиша същото като Линд, защото и аз съм на това мнение. Обединява ги страст, вътрешно усещане че са си нужни един на друг, разединява ги инат проявяван и от двамата. Защо всеки иска да е "началник влак" не ми е ясно, но при всички положения това продължава да стои между тях. Жената е мечтателка, мъжът е стъпил здраво на земята. Искрено се надявам Шутът отгоре да е знак за ново начало. Обърни внимание на подчертаната дума.

Давам ОВ все още са заедно,но нещата отново не вървят,както трябва.Дори приятелката ми се колебае дали да го напусне или да остане.А пък и семейството на момчето много не харесват приятелката и оттам също идват търканията им.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeПон Фев 24 2014, 14:36

Реших да направя подредбата за мен и едно момче,което харесвам

1 Жрицата
2 Умереност
3 Император
4 Свят
5 СС

Явно аз съм тази с чувствата,той е по-умереният,поне външно.Не знам тук как да тълкувам императорът като налагане на егото или по-скоро неспособността ни да се отпуснем и да си покажем чувствата?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitimeПон Фев 24 2014, 14:56

От негова страна не виждам интерес може би ще те отблъсне
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 8 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Любовна подредба
» Подредба за връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: