Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
АвторСъобщение
ivotania
Гост
Гост



Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeВто Авг 12 2014, 15:49

И какво имаш предвид собствено ниво?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeВто Авг 12 2014, 15:55

Собствено ниво нямащо общо с любовта... Неловко заради Отшелника...
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeНед Авг 17 2014, 18:22

1- аз-Колелото на съдбата
2- партньорът-Императорът
3- ситуация, която предстои-Звездата
4- усещанията ни-Умереността
5- ситуацията между нас-Глупакът
Това са карти за една двойка
Според мен тя не е сигурна,не знае кво ще излезе,чувства се унижена,обидена.Докато е той е по сигурен в действията си,иска да гради стабилни отношения и с Звездата-шанс за ново начало.В усещанията се колебая малко,но мисля че е хубава карта .Но с този глупак?

Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeНед Авг 17 2014, 20:01

Глупакът в тази позиция, може да подпомогне звездата... така го усещам. Умереността и аз я намирам за хубава карта, да не прибързват... Тя сякаш е много неутрална, и да се развият и да не се развият отношенията все и е тази... той е повече като влюбен, макар че за императора трудно ми се изплъзва влюбен из под пръстите
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeНед Авг 17 2014, 20:05

Да дете.Тя сякаш е по сдържана в чувствата си.Но връзката ще е налице според мен
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeПон Авг 18 2014, 15:41

ivotania аз виждам,че жената не е много убедена в чувствата си,докато мъжът е доста стабилен и си я обича,но ще потръгнат нещата между тях
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeПон Авг 18 2014, 15:50

Blagodarq sugar6,i az taka mislq
Върнете се в началото Go down
geizer
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 14.08.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Авг 20 2014, 20:15

здравейте момичета, аз съм съвсем начинаеща в картите, но реших и аз да се пробвам. Та на вас това как ви изглежда

глупакът
колесницата-влюбените-отшелникът
магьосникът


С въпросният човек непрекъснато се караме. Незнам вече дали не е по добре да се откажа от тази връзка. Положението е направо безнадеждно според мене
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Авг 20 2014, 20:52

всичко ще е наред при вас, макар , че в момента сте пред раздяла
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
geizer
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 14.08.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Авг 20 2014, 21:08

мерси за хубавите думи мила.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeПет Авг 22 2014, 13:55

Гейзер засега ще се разделите както и Линда е видяла,но на по-късен етап пак ще се съберете
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeВто Авг 26 2014, 22:58

Цепя на Влюбените
1-умереността
2-светът
3-обесеният
4-слънцето
5-силата
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeВто Авг 26 2014, 23:35

Аз все още умувам,мъдря го.Той с този Свят мисля че иска да пътува ли?!;(Ситуациите за сега и в бъдеще ще има обрат на нещата
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 14:45

Здравей! Ще споделя мнението си по картите, ако мога да помогна Smile
Умереността показва може би, че ти си тази, която крепи тази връзка; по преминала си еуфорията от страстта в началото и сега си балансирана. Светът при него показва желание да пътува в чужбина по някакъв повод. Слънцето говори за щастие между вас, но единият е по-щастлив от другия и може би има по-инфантилно поведение.... Обесеният - Ако Светът показва, че той желае да пътува, това може би ще да е, че ситуацията между вас ще се промени. Силата не ми е точно ясна, но някой от вас си налага воля да търпи другият, най-вероятно си ти търпеливата.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 15:09

При мен умереността винаги ми показва по-улегналия и зрял партньор във връзката.Тук нещата ще са в застой според мен
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 15:16

Отношенията ми с Х през септември
1 Колесница
2 Слънце
3 Сила
4 Свят
5 Звезда
аз тук виждам налагане на характерите,отдалеченост,но и надежда да бъдем заедно
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 15:21

Какви ще бъдат отношенията ни през юли?
1.Слънце
2.Свят
3.СС
4.Жрец
5.Дявол

Тук давам ов-имаше моменти на отдалеченост от негова страна,но като цяло имаше сериозно отношение към мен
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 15:49

ами Шуг- може пък и да скасите дистанцията нещо..да се видите, възможно е.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 15:54

дали Линд,направо ми изглежда невъзможно,ама ще видим
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeЧет Авг 28 2014, 19:48

Хайде и аз да я направя тази подредба yu
1. звездата (обърната)
2. влюбените (обърнати)
3. умереността(обърната)
4. магът
5. луната (обърната)

Не знам дали трябва тази подредба да се прави с обърнати карти Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 800909  нещо много скофтено положението Shocked  от никъде лъч светлина only darkness everywhere Rolling Eyes
аз ги виждам така нещата: за мен тази връзка е обречена; за него - хммм, май се колебае да направи избора, който стои пред него; предстои ни нехармоничен период или с други думи поскарвания и т.н., само дано не са с фатален край; усещанията ми са, че има нещо недоизказано от негова страна, нещо крие, а аз се бъркам относно преценката ми за него; ситуацията сега е направо ужасна, защото се вкарвам постоянно в някакви филми.
Офф, дали ги разчетох правилно? Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 800909
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 09:19

Цепя на императорът
1- аз-звездата
2- партньорът-луната
3- ситуация, която предстои-маг
4- усещанията ни-влюбените
5- ситуацията между нас-колесницата
а ето и на моята приятелка
Цепя на императорът
1- аз-отшелникът
2- партньорът-силата
3- ситуация, която предстои-кулата
4- усещанията ни-глупакът
5- ситуацията между нас-смъртта
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 10:08

Цитат :
Хайде и аз да я направя тази подредба
1. звездата (обърната)
2. влюбените (обърнати)
3. умереността(обърната)
4. магът
5. луната (обърната)

Нещо хубаво ще ви се случи през месеца. Нов, свеж полъх. Виждам този човек много да те харесва, но да е с вързани ръце за действие. Мечтае за теб и ти за него, има неясноста, но тя е породена от любовни чувства.
Ето за пореден път Звезда о. излиза за обич, която е жива и си чака времето да разцъфне!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 10:22

А когато излиза на 4 позиция об Звезда също ли е индикация,че и 2-мата се обичат
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 11:00

аз мисля- да. Обичат се на разстояние..или разделени..не са заедно, но чувствата живеят
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 12:08

lindaLI написа:
Нещо хубаво ще ви се случи през месеца. Нов, свеж полъх. Виждам този човек много да те харесва, но да е с вързани ръце за действие. Мечтае за теб и ти за него, има неясноста, но тя е породена от любовни чувства.
Ето за пореден път Звезда о. излиза за обич, която е жива и си чака времето да разцъфне!
sugar6 написа:
А когато излиза на 4 позиция об Звезда също ли е индикация,че и 2-мата се обичат
lindaLI написа:
аз мисля- да. Обичат се на разстояние..или разделени..не са заедно, но чувствата живеят

Линди, много си права! Човека работи в друга държава. В момента е там. Показва, че доста е влюбен и иска нещата да станат по-сериозни, т.е. или аз да отида при него или той да се върне. Аз съм доста резервирана, защото съм се парила вече в любовта и не ми се иска да изпадам отново в подобна ситуация, но той много ми харесва, даже смея да твърдя, че имам силни чувства към него, но нещо ме спира да направя голямата крачка. За сега се разбрахме да му отида на гости само за няколко дни, пък ще го мъдрим за по нататъка.
Нещо значи аз не си разчитам картите както трябва. Винаги ги гледам от негативния ъгъл. Трябва да вкарам малко позитивизъм, защото иначе сама си обричам връзките Smile
Линди, поздравления! Говориш езика на картите и аз ти се възхищавам! Браво!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 12:50

Тенк юююю Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 1338018678 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 2560441086
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 00:49

1 Императорът
2 Магът
3 Колесница
4 Силата
5 Влюбените
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 13 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Любовна подредба
» Подредба за връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: