Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeСря Сеп 10 2014, 12:50

Тенк юююю Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 1338018678 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 2560441086
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 00:49

1 Императорът
2 Магът
3 Колесница
4 Силата
5 Влюбените
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 00:52

какво мислите за тази :
1 Кулата
2 Обесеният
3 Отшелникът
4 Звездата
5 Сила
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 10:51

Малко помощ,моля Ви
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 17:00

Цитат :
1 Императорът
2 Магът
3 Колесница
4 Силата
5 Влюбените

любов между две много силни личности...да не би да са гей двойка? Smile Не виждам да са заедно пречи гордостта.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 17:01

Цитат :
1 Кулата
2 Обесеният
3 Отшелникът
4 Звездата
5 Сила

тук въобще пък не мога да видя каквато и да е свързаност. Освен ако не се виждат само за секс. Отдалечаване с времето предстои
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 17:32

Благодаря ти става въпрос за мен и моят приятел с който се разделихме (лъв и овен) не сме гей двойка хаха. Да, не сме заедно, а втората подредба я пуснах с въпрос за месец напред евентуално.Благодаря ти за вниманието.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 20:07

Ивелина- в такъв случай е валидна първата подредба- това с гей двойката беше шега понеже на 1,2 имаме знакови мъжки фигури. Не виждам скоро да се съберетеSad
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 22:05

Да, благодаря ти, като се замисля реално най-вероятно така и ще стане.
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 12:04

какво мислите за тази на моя приятелка :
1Силата
2Кулата
3Умереност
4Луната
5Колелото на съдбата
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 13:05

става въпрос за двойка, която не са заедно, но се познават от години.
1Императорът
2СС
3Звездата
4Светът
5Императрицата
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 13:24

и последната за мен за мъж , с който предстои да се видя и харесвам за отношенията ни за месец напред:
1Императрицата
2Луната
3Императорът
4Обесения
5Влюбените с въпрос дали ме очаква благоприятно развитие?
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 13:38

Ивелина,
ти можеш ли да изкажеш някакви предположения по тези подредби?Тук всички се учим,така че няма нищо срамно,когато бъркаме.По-знаещите момичета с готовност ни коригират и помагат.

ivelina 13 написа:
1Силата
2Кулата
3Умереност
4Луната
5Колелото на съдбата
Тук си мисля ,че тя е правила твърде дълго компромиси и отношенията им не помръдват.Страхуват се от промяната,която им предстои,но тя е неизбежна.Той като ,че ли иска промяна.И ако са във връзка по-вероятно е да се разделят.



ivelina 13 написа:
1Императорът
2СС
3Звездата
4Светът
5Императрицата

Tук,като че ли тя е по-наясно ,какво иска.Той също е стигнал до прозрение.Мисля,че в тези отношения има потенциал,но заарди звездата не съм сигурна дали ще се осъществят.Иначе са готови за връзка.
Нека и другите да кажат.
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 13:58

Ами според мен първият случей е настъпило нещо внезапно при него,с което тя е трябвало да направи компромис и е объркало и двамата,предстои някаква промяна,но не знам дали е промяна или е край.Не са заедно.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 14:43

Ивелина,
хайде ако искаш пробвай и последната подредба.Не че съм капацитет Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 2805025460 ,но после ще се включа и аз.Просто опитай,никой няма да те съди или присмива,ако грешиш.И добре дошла усмивка
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 14:58

Не мога да определя императорът и обесения в случея, но са си показани мойте чувства с императрицата и него като объркан мъж и все пак с влюбените все пак смятам че може да се говори за някакви взаимни емоции.Обесената по скоро ще съм аз, щом като той е объркания....
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 15:42

Ивелина,
Императрицата означава,че си готова за тази връзка.Ама той стази Луна...неясноти и страхове.Императора показва,че той ще е този,който ще вземе това важно решение-колеблив е несигурен/заради Луна/.Обесеният наистина ще си ти,защото ще се надяваш и чакаш-изглежда ми като статичност на ситуацията.Тук не съм сигурна,че Влюбените показват взаимност.По скоро невъзможност за момента да се вземе решение.Ще продължи да се чуди и мае.Така поне мисля аз.
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 16:17

Да, наистина влюбените по скоро е изборът тук.Мерси.
Върнете се в началото Go down
ivelina13
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 26
Join date : 11.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 16:19

Много ми е трудно да дам мнение за моя подредба по принцип
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 16:35

Ами всички начинаещи сме така,но поне опитвай усмивка
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПон Сеп 15 2014, 13:09

sugar написа:
Момичета имам нужда от помощта ви.Ще се събере ли една приятелка с бившето си гадже
1.Тя-КС
2.Той-Дявол
3.Маг
4.Кула
5.Свят

Ов-не се събраха,приятелката ми в момента се занимава с друго момче,аз между другото така си и мислех като видях Мага на 3-та позиция
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 01:07

Реших и тази подредба да си направя, защото винаги ми е показвала много вярно нещата. Отношенията между мен и човека, с когото се срещам:
ц. Заездата

                            Влюбените

Глупакът   -  Висшата Жрица   -  Обесеният

                         Справедливостта

За мен наистина е нещо ново тази връзка като усещания и се чувствам съживена и радостна, без да имам никакви очаквания за нея, просто ми е хубаво. А той е с вързани ръце, защото е обвързан и не може да се отдаде напълно. И двамата усещаме, че така трябва, че няма да се получи нищо повече от това и не можем да бъдем заедно. Ситуацията между нас мисля, че в случая ВЖ не показва другата жена, а нашите отношения, които са тайни,с много силно привличане, което не е само сексуално. А Влюбените тук как бихте ги тълкували? Раздвоение и необходимостта от избор ли показват или това, което преживяваме ще продължи и в близко бъдеще?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 08:32

Щом има трети човек определено са избор Smile но пък знае ли човек Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 08:52

не знам дали ВЖ може да е жена му, би трябвало да е И-цата.Каланта този или си обича жената или има още някаква странична тръпка като теб. Проучи ги нещата. Може би не си първата , с която изневерява и не е приключил докрай с друга- може и това да е. Доста черен сценарий, ама го провери, за твоя сигурност. Категорично виждам раздвоение в чувствата му- не само в морално отношение. Има още някоя, която го привлича по подобен начин на теб, дали е съпругата му не знам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 12:48

Според мен ти се впуснала в тези взаимоотношения без много да му мислиш, през глава както се казва без дори много да го обмисляш. Той да не ти се е правел на жертва нещо ??? Да ти обяснява колко е изтормозен ? (просто предположение). Обесен + Справедливост може и да си показва, че е вързан, т.е. обвързван с някого. Ситуацията, която предстои е изборът. А изборът ще е жената, с която е в официална връзка. Дори мисля, че той я обича. Или има още някое момиче като теб и се чуди дали да е с теб или с нея….
Върнете се в началото Go down
sun_shine1
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 26.09.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 12:10

Здравейте, от скоро се занимавам с таро и се затруднявам с подредбите.Направих пдоредба за мен и един мъж, с който излизам от скоро.Може ли малко помощ?
Аз-Умереност
Той-Магът
Бъдеще-Светът
Усещания-Звездата
Между нас-Императорът
Цепих на Дявола.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 12:36

В тази връзка не виждам да има чувства-ти правиш някакви компромиси,той не иска да поема отговорности.Императора -имате някакви хладни взаимоотношения.Имаш някаква надежда ,че ще ви се получи ,но с този Свят в случая мисля си е раздяла.Дявола-връзката се базира на секс.Той да не е обвързан?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 14 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Още една подредба
» Подредба за бебе

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: