Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeЧет Юни 12 2014, 08:51

Точно тук не мога да дам ОВ,защото това е "другата" жена  мерси 
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeНед Юни 22 2014, 17:47

Здравейте,искам да Ви помоля за малко помощ.Хвърлих си карти по подредбата на Големите Аркани,а не мога все още да ги тълкувам правилно,може лу за малко помощ?Подредбата е
1-Колесницата
2-Глупакът
3-Силата
4-Император
5-Отшелникът
Ще съм ви благодарна!
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeНед Юни 22 2014, 18:22

Виждам неориентирани, лекомислени отношения, в които мъжът е много склонен да разкара жената.

Нищо градивно в тая подредба. Насила хубост...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 01 2014, 20:51

Отношенията ни през юли :

1Слънцето
2Отшелника
3 Колесницата
4Влюбените
5 Силата

Май този месец всеки ще си живее собствения живот, без да си се месим един на друг Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 13:56

Мисля, че наистина има някакво отдалечаване между вас. Но има и любов и страст. Да не би някой да пътува на някъде? Ти ще се чувстваш добре, някаква промяна ти предстои, но хубава. Изпълнена си с ентусиазъм и положителна енергия, уверено крачиш напред. При него обаче има самота и някакво затваряне в себе си, премисляне на нещата, търсене, но и той ще е добре.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 18:31

Той е в предрожденденна депресия, да прави каквото иска Smile Аз имам работа Smile Дано има някаква промяна, че голяма скука Smile Иначе за любовта е сигурно.

Юлските ни отношения... малко срещи два дни заедно... от негова страна отношение по ръба, нито твърде приятелско нито нещо повече.... да не взема да си въобразя нещо.... Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 1329947235 Аман!


Последната промяна е направена от DeTe_Ha_Xaoca на Вто Авг 12 2014, 16:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 18:35

Аз виждам промяна в положителна посока в отношенията ви,сякаш ще се усилят чувствата
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 18:38

Ще ви дам ОВ Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 19:40

Какви ще бъдат отношенията ни през юли?
1.Слънце
2.Свят
3.СС
4.Жрец
5.Дявол
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 19:46

Страстни и развиващи се. С този СС си мисля за някакво развитие, може би той ще пътува... Малко Дявола и Жреца са ми в двете крайности.
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 07 2014, 18:09

И на мен много ми харесва тази подредба
1-Влюбените
2-Императрицата
3-Висшият жрец
4-Императорът
5-Колесницата
А на моята приятелка подредбата е
1-Светът
2-Кулата
3-Звездата
4-Висшата жрица
5- Силата
Предварително благодаря!
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 16:47

Здравейте на всички.Нова съм в форума,но си купих карти таро и си направих тази подредба.Паднаха ми тези карти
1-Дяволът
2-Слънцето
3-Кулата
4-Влюбените
5-Висшата жрица
Видя ми се лесна подредбата,но ми е трудно тълкуването.Ще ви помоля за помощ като за начало
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 16:47

1-Дяволът
2-Слънцето
3-Кулата
4-Влюбените
5-Висшата жрица

здравей- двойка ли сте или това е някой , към когото просто имаш интерес? не са хубави карти- раздяла или невъзможност да сте заедно заради друга жена
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 18:49

Това е мъж,към който изпитвам много силни чувства.Благодаря Ви много все пак.Днес пък направих за друг мъж
1-Звездата
2-Обесеният
3-Висшият жрец
4-Луната
5- светът
Но май и тези са лоши,с този свят между нас,няма как да сме заедно нали
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 19 2014, 06:41

при първите май има друга ти много го обичаш и харесваш, но явно има обстоятелства дето ви разделят. Мисля, че може би те харесва, но е обвързан.... Така ли е?
За втория има някаква надежда от твоя страна, но той нищо няма към теб като чувства. Освен приятелство най-много друго не може да стане тотално отдалечени сте, не виждам и особени чувства в двамата.


Ето едни карти от мен:
1 Маг об
2 Отшелник об
3 Глупак
4 Дявол
5 Смърт

Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 19 2014, 08:55

Да,Blackmoon.При първия е точно така.Харесва ме,но е обвързан.Много благодаря!
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 19 2014, 20:31

Няма ли някой да помогне на мен с картите този маг обърнат и отшелник какво значат? Иначе виждам засега смърт, което е раздяла криза в отношенията, но предстои промяна и след това ново начало. Но какво друго....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 19 2014, 21:32

виждам нов човек при теб, Блекмун- с този нищо
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeСъб Юли 19 2014, 22:16

Blackmoon,финансово зависима ли си от този човек?!З този отшелник об виждам сякаш затворен човек,асоциален,но ще настъпи промяна в живота ти,така или иначе.И аз мисля че ще имаш нов мъж до себе си,и най вероятно ще ти е познат
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 00:29

Ами дали е нов човек при мен или при него? Не съм финансово зависима от него, дори той живее на квартира в ап на майка ми, а аз съм му помагала, а не той на мен. И не бих казала, че е асоциален, даже е е доста общителен и малко тип Дон Жуан. Аз съм по- затворена и асоциална. Така, че е странно този отшелник да се пада за него, а мага за мен може би са се разменили незнайно защо.
Ще направя по-късно КК за любовта при мен, но ме съмнява да има нов човек при мен скоро. При него има друга жена и ето какво се пада пък за него и нея.

Той - Влюбените
Тя - Император обърнат
Предстои -Сила
Усещанията между тях- Свят
Ситуацията- Умереност

Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 08:55

Според мен тази връзка не може да е супер сериозна, между него и нея. По-скоро ми бие на сексуална такава. Мъжете много често имат усещането, че са влюбени в жените с които правят секс, колкото и да не си го признават. Но по всичките тези карти за мен те са си двама отделни индивида, които се събират от време на време. Света и Умереността, най-вече ми говорят за това. А и в един момент усещането от Влюбените ще намалее и.... тогава на един гол обърнат император, усещането за свят ще се засили....
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 22:19

Здравейте отново!ето подредба и на моята приятелка
1-обесеният
2-глупакът
3-кулата
4-луната
5-звездата
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 22:24

Цитат :
Здравейте отново!ето подредба и на моята приятелка
1-обесеният
2-глупакът
3-кулата
4-луната
5-звездата

нулев шанс за тези двамата
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 22:32

Аз щях да кажа, че се разделят, ако въобще са се събирали
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 22:43

благодаря Ви много за бързото отговаряне,аз тайничко се надявах на глупакът от негова страна,но с кулата и луната....;((((((
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 16:01

Zdraveite i ot men!
Otdavna ne sum si pravila podredba
1-Ymerenostta
2-Imperatorut
3-Vishiqt jrec
4-Imperatricata
5-Silata
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitimeВто Авг 05 2014, 12:20

Момичета имам нужда от помощта ви.Ще се събере ли една приятелка с бившето си гадже
1.Тя-КС
2.Той-Дявол
3.Маг
4.Кула
5.Свят
засега май не се очертава събиране,той в момента е обвързан с друга-това знам от нея
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 11 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Любовна подредба
» Подредба за връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: