Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Next
АвторСъобщение
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeСря Юли 24 2013, 06:56

MAITE написа:
Паж П - 2 чаши обърната - влюбените, цепя на 3 чаши
MAITE
Трудно е да се отговори еднозначно.Дори да е влюбен, то един паж пентакли трудно може да влезе в предсатва за истински влюбен мъж.Прекалено муден, бавен и практичен-на такъв мъж не са му познати добре романтичните трепети.Той гледа малко по практично на нещата, но има шанс да се получи -ако бъде вдъхновен.За сега не мисля, че той си дава сметка-възприема ситуацията като приятелска и нищо повече.Ще трябва да почакаш, докато нещо се раздвижи.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeСря Юли 24 2013, 10:45

Благодаря ви много за коментарите, но ме навява и друга мисъл при тази комбинация -
възможно ли е 2 Чаши да показва, че отсрещната страна няма да отвърне на чувсттвата на Х., ако той в действителност е влюбен, как мислите?мерси 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeСря Юли 24 2013, 13:04

Reni написа:
Taroman, защо мислиш,че може да стане известен?

Заради Императора , Рени ! Той е известен със добър статут - налагащ себе си човек.

Тароман написа:
5П,Глупакът,Императрица – приятелката ти едва ли ще си вземе парите, защото в това му е силата на Глупакът, че може да предпочете 5П пред Императрицата!

Това добре заради ГА - Глупакът, ама отговора на картите е отново ГА и то Императрица. Така че отговора на картите е трета карта а не втора, и с какво Глупакът може да е по-силен от Императрица ???

Тароман, ти наистина имаш по-различен поглед върху нещата, но най-често отговора на картите е последователен рядко се среща ключовата карта да е средната и да е избора между първа и трета.

Иначе за мен е много полезен погледа ти върху картите, защото е по-различен и ще се радвам често да го виждам.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 00:11

относно подредбите на my name is love, мисля, че е важно да се отбележи, тъй като и тя самата сподели- мъжа. за когото тя пита тук не е обвързан, обвързаната е тя.

Цитат :
Той ли е мъжа на живота ми?

Крал пентакли
Умереност
Висшата жрица

Цитат :
Какво да очаквам от него ??

Крал Мечове,Императрицата,6 жезли

Цитат :
Какво чувства - Влюбени Крал чаши Смърт


Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 26 2013, 01:52

Дами, питам за резултат от може би съдебен процес или кофти събитие:

8 Жезли, Обесеният, Кралица Пентакли

Обесеният ми е чудна карта .... напоследък я приемам като обрат в нещата. А Кралица Пентакли - процеса ще бъде в полза на питащата ?


Освен това напоследък ми излиза Обесеният в любовни отношения. Какво ли ми казва той ? Да не би да е отново обрат в отношенията ?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 26 2013, 02:15

Линда написа:
Цитат:
Той ли е мъжа на живота ми?

Крал пентакли
Умереност
Висшата жрица



Цитат:
Какво да очаквам от него ??

Крал Мечове,Императрицата,6 жезли



Цитат:
Какво чувства - Влюбени Крал чаши Смърт  


Все ми убягва Висшата Жрица .... за този въпрос нямам отговор, но според мен се чуди човека "Дали така, защото ... или другото яче - защото ... ???" с Умереност, иначе е влюбен, може да й предложи добра връзка - стабилна, но с тази Смърт в края, да не би да е разбрал че тя е обвързана ??? И това, което ще направи е да пали гумите или както казва Линда да се перчи, изобщо не виждам да е тръгнал към нея с тези карти. Незнам за какъв период пита, но най-добре ще е един КК за 6 месеца.

Погледнах описанието на ВЖ и попаднах на едно, което ми се наби в очите - Любов без секс ? Може би тяхната връзка ще е повече платонична.

Наистина не виждам някакво събиране тук ...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПет Юли 26 2013, 03:58

тези карти не показват събиране във връзка в скоро време...но не показват и липса на събития. Помолих я да направи КК
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeСъб Юли 27 2013, 20:08

Приятелка пита-Какво е отношението на една слабо позната за нея жена към нея:

Чувства: крал П
мисли 5Меча
действия : колесницата

Мисля, че конкретната жена няма чувства към нея-а по-скоро към мъж, когото и двете познават. Но втората карта ми намеква за злонамереност или желание за надмощие от страна на жената към приятелката ми-малко като студена война. Колесницата пак я свързвам с усещането за надмощие и превъзходство на жената над моята приятелка.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeСъб Юли 27 2013, 20:09

Персефона,напълно съм съгласна с това,което си написала Smile
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 28 2013, 18:18

Моята Колесница се показа -

Как ще се развият отношенията ни през Юли ?

Паж Жезли, Паж Чаши, Колесницата

Моя човек се прибра съвсем ненадейно за мен след два месеца и половина от чужбина !

Новини, нови емоции и прибирането му !
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 28 2013, 18:40

Обещания КК за моята ситуация тук:

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t16p690-topic#17129
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeНед Юли 28 2013, 22:31

Деси- безкрайно ме изненадва тази Колесница- тази карта безркрайно ми е неясна хм...

Показвала ми се е като пътуване и раздяла. При моя приятелка, която беше разделена с нейно момче за близко бъдеще ми излезна колесница и взеха, че се случиха събития, които пък ги събраха!
Тоест колесницата...май май като се замисля много повече ми е показвала преход от едно състояние към друго, отколкото Умереността.
Значи за отношения явно дава коренна промяна на настоящата ситуация, важна промяна в нова посока
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 01:29

Дами, на въпрос за работа за приятелка /тя в момента си ходи на работа на това място/:

7 Чаши, 2 Меча, 10 Чаши + доп. - Звездата, Императрицата и Висшата Жрица

Сега ако ви кажа предположението си незнам дали ще ми се смеете, но имах някакъв спомен за Звезда, Императрица и Висша Жрица че може да говорят за забременяване ?

А пък и тези 10 чаши за работа .... ?  Вие какво ще кажете ?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 08:46

Струва ми се, че това момиче се колебае между неприятна за нея, нископлатена работа към никаква такава, защото за мен 10 чаши са си напразни мечти, химери. Деси, а ти защо тегли толкова допълнителни? По тях - хубавите неща за които мечтае ще се случват но бавно, много бавно - 2-3 години. Императрицата с ВЖ ми са малко в страни от темата.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 12:27

питам си и моите карти

как ще протече събитието, което планувам през август

10м рицар жезли 2м

Цепя на 6ж
основа Глупак, потенциал МАГ


Искам да ви кажа, че си редих 2 подредби за август и ми се показа пътуване. И тези карти го загатват- според мен ще замина някъде и събитието ще се отложи. Не виждам да се състои. А вие?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 13:44

Линда, с тези карти имам чувството че наистина ще изчезнеш на някъде за да си отпочинеш малко, да вземеш глътка въздух.

Фроги, ми така ми дойде , да изтегля още 3 карти като пояснение, които изобщо не ми приличаха на работни карти ... затова потърсих мнение че до колкото си спомням и трите можеха да говорят за бременност и поотделно, камо ли заедно ....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 13:55

един вид въпроса за приятелката ти е как ще се развиват нещата в работата при нея.
Доста е в застой там, но виждам, че ще се освободи от това състояние.

10 чаши са бременни, Императрицата...за звездата не знам- луната по- скоро е бременна...но висшата жрица не ми е бременна. Тя може да покаже акушерката, лекарката

не знам вашия опит какъв е...но да по 10 ч и Императрица може да се говори за бременност
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 14:00

То и Звездата четох че може да се свърже с бременност заради изливащата се вода, езерцето с вода .... абе доста се събраха. А някъде четох нещо подобно и за ВЖ , но не съм съвсем сигурна вече за нея ... чакай да се поразровя ....
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 14:12

Значи за Звездата я дават за най-предполагащата бременност карта, за Императрицата е ясно, а Висшата Жрица е за бременност която е тръгнала на криво ... нещо не й е наред .... може пък и аборт ... незнам. Ще видим до три месеца какво ще стане ....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 15:10

моля..? звездата???...уу леле- много ми излиза тази карта в подредбите напоследък. В КК ми се падна в комбинация с Императрица- имах и Свят- много ще внимавам какво правя!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 16:04

Три карти 2 - Page 17 531608  Момичета ще дадете ли малко помощ? Въпроса е за проблем свързан с инстанция Бюро по труда и възникнал проблем касаещ се до мен, за назначаване на работа по програма от ЕС. Щях да бъда назначена от семейни приятели в тяхната фирма чрез Бюрото. Но се оказа в последният момент, че бройките са попълнени и за нас не е останало място. Има една вратичка, ако някои се откаже да ни се обадят да се включим ние. Помага ни шефа там. Картите които изтеглих са:
Цепих на 3П
Императорът - Отг.
Луната - Коментар
Крал чаши - Съвет
7 меча - Значение
Малко съм пристрастна, но виждам Императорът, като този шеф който споменах и помощта която да окаже. Луната я разглеждам, като че нещата не са такива каквито изглеждат, но в моя помощ. 7 пентакли показва моя егоизъм за собственото ми благополучие. Но мисля, че резултат ще има и то добър. 3П на която цепих е заговорът, които се заформи.
Ще коментирате ли моля Три карти 2 - Page 17 558911 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 22:14

Еми Светът най-много и да излезе и на бял свят малкото калпазанче Smile Супер са ти се подредили хихихихихихи

Иначе ето тук има едно много подробно описание на звездата:

tarotcardmeanings.tarotsignals.com/17th-the-star-tarot-card-meanings
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 22:44

Десии- я кажи Колесницата сега събра ли ви с този човек?

А за моя кк- ее..едва ли ще е бременност- има и 5 жезли. Освен ако не ме попринудят да правя секс- да се надяваме че няма да стане


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Юли 29 2013, 22:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 22:46

Цитат :
Цепих на 3П
Императорът - Отг.
Луната - Коментар
Крал чаши - Съвет
7 меча - Значение

3 пентакли са разговорите, които водите, надеждата, която имаш. Отговорът с този Император ми се струва положителен, особено ако са включени в тази система много хора, а те явно са, но много ще се проточат нещата. Няма да стане така бързо колкото искате. А ти защо изпитваш вина заради това нещо? От който зависи ще ти помогне.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 22:46

Йоана- колебая се по твоите карти- клоня към това да кажа, че ще успеете да влезете през вратичката, но трябва да стане с някаква измама и някак си да се уредят нещата по втория начин
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 23:12

Засега няма нищо, аз доста се колебая дали да му пиша, но повече клоня към това да оставя нещата да се развиват сами.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 23:38

Антония написа:
Какво мислите за следната комбинация-Звездата+3 жезли+5 пентакли

Рядко ми излиза Звездата затова се колебая в отговора си.
Въпроса касаеше дали ще се осъществи среща между мъж и жена тази вечер.

Не мисля,че среща ще има.Но тук нещата ми се виждат много по-дълбоки.

Момичета,давам обратна връзка.Сега разбрах.Понеже Звездата се коментира често.
Същата вечер среща не е имало.Видяли са се няколко дена по-късно.Минала е много приятно.усмивка 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 17 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: