Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 23:12

Засега няма нищо, аз доста се колебая дали да му пиша, но повече клоня към това да оставя нещата да се развиват сами.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeПон Юли 29 2013, 23:38

Антония написа:
Какво мислите за следната комбинация-Звездата+3 жезли+5 пентакли

Рядко ми излиза Звездата затова се колебая в отговора си.
Въпроса касаеше дали ще се осъществи среща между мъж и жена тази вечер.

Не мисля,че среща ще има.Но тук нещата ми се виждат много по-дълбоки.

Момичета,давам обратна връзка.Сега разбрах.Понеже Звездата се коментира често.
Същата вечер среща не е имало.Видяли са се няколко дена по-късно.Минала е много приятно.усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:00

звездата за мен в тези карти показва надеждата и това, че някакви хора са се намесили и са я провалили- даже един конкретен човек.

Мисля,ч е тези карти са се отнасяли за конкретната среща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:16

Йоана,а защо си мисля,че този човек може и да те излъже, или да те измами... Просто има неща,които не знаеш.
Тази подредба, която си написала не я използвам и не съм запозната, но,ако разгледам картите последователно, Луната показва някаква заблуда тук/често я тълкувам като лъжа.ако не е на 1ва позиция/.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:35

Хахаусмивка  Тъкмо се канех тия дни да ви пиша за Звездата и за това, че символиката в таро е много силна. Т.е символите много яко са застъпени. Добре е да се търсят те и да се разбира таро с главата, а не по интуиция. По интуиция се правят други неща, но когато искате съвет, за предпочитане е човекът, който е отсреща да говори на вашия език, или на познат език, иначе частичното или пълното разминаване е гарантирано!усмивка 
Според мен Звездата може да бъде оприличена на везната, която се намира в ръката на картата Справедливост! Тази везна е изключително чувствителна - повдигането на едното блюдо на везната води до спад на другото блюдо, а тъй като е чувствителна, това вече говори за лесно осъществима комуникация! Картата Звезда изглежда приемливо да се свързва със зодиакалния знак Водолей, който пък от своя страна се свързва с Интернетусмивка  Въпросът ми е друг - какво представлява единият поток, който се излива на сушата и какво другият...?Три карти 2 - Page 18 402149
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:38

Ioana, това с бюрото по труда според мен няма да стане - толкова ще се протака, че ще ти се отще!усмивка
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:52

Милички, благодаря за коментарите!
Фрог, ми не знам и аз защо, но я има тази вина. Може би се обвинявам за забавянето на моите документи, въпреки, че не е това проблема. Вина има някой, които не си е свършил работата на момента и ни е подвел. И защото ме е яд, че ако нямаш връзки, няма оправия. Фрог за теб, така като гледаш картите, колко време предвиждаш за някаква развръзка на ситуацията? Три карти 2 - Page 18 531608 

ЛиндаЛи, според теб картите са спорни, но залагаш на положителен отговор. По Императора ли съдиш?Три карти 2 - Page 18 531608 

Рени мерси  дали тази Луна не е за това, че ни подведоха, че имаме повече време, а се оказа, че не е така и ние се оказахме излъгани в крайна сметка. На тези хора с които се готвехме да работим им се обадиха, че са одобрени за проекта. Те свършиха тяхната част от ангажимента, аз моята, като ни казаха че срока да ме назначат е до края на този месец. Е днес собственичката на фирмата отиде /месеца не е свършил/ да оправи всичко и я върнаха, че бройките са запълнени.
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 00:54

Тароман, дано да не си прав! Много ми е важно Sad 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 03:04

Аз съм на мнение Йоана, че успеха е заложен в 7те меча. А това ти е крайния резултат- 1,2 ти показват начина по който ще стане. Важния мъж ще направи нещо неявно скрито и потайно, почти равносилно на измама..ще се създаде илюзия за нещо. Мисля, че ще успеете, ще се наредят нещата...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 06:41

ЙОАНА---ах това бюро,толкова надежди е убило у търсещи работа,с наши и ваши...защо изобщо обявяват бройки свободни места,като вече са нагласени ...

по картите- не е може да се намеси ,имало е момент в който и уреждача е бил в неяснота.набързо е станало,ии прекалено уверен е бл в себе си-имп,луна
става дума за нечие одобрение,някой който стои над теб и уреждача,от там иде всичко,и мисля там е проблема.или той е наместил свой човек,или е подминал,забравил за твоя човек. може да са търсили подходящ за тази работа,не знам,нещо на момента е станало...7 меча-и 3 п-си е изцяло естеството на ситуацията ви...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 11:38

Зуки, ами да то вече се е свършило, ами дано Императорът да се обади, ако се освободи място Три карти 2 - Page 18 99390 
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 11:42

ЛиндаЛи много хубаво разказваш, дано да стане така! Бях толкова обнадеждена и вече си представях живота малко по сигорен.
Момичета искам да Ви питам още нещо. Почти във всяка подредба, която правя за себе си излиза или Отшелника или 10 меча, а често и двете карти. Май ми е много трудно да се отърся от миналото и още не съм излезнала от депресията. Как мислите
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 15:03

йоана- аз харесвам тези карти. от теб зависи на къде ще дръпне за напред...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 16:09

Зуки, това е хубаво! Дано да е така, аз не знам защо така ме плашат. Всеки път излизат 9,10 меча и Отшелника. Направо ме пищисват хахаха мерси Искам да е както ти казваш Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 20:18

Цитат :
Фрог, ми не знам и аз защо, но я има тази вина. Може би се обвинявам за забавянето на моите документи, въпреки, че не е това проблема. Вина има някой, които не си е свършил работата на момента и ни е подвел. И защото ме е яд, че ако нямаш връзки, няма оправия. Фрог за теб, така като гледаш картите, колко време предвиждаш за някаква развръзка на ситуацията?

Освен, че вече го беше споделила комбинацията от карти показват чувството на вина. Иначе не знам до кога ще трае действието на Луната, зависи от това какви срокове ти си си определеила. Тоест ако смяташ че ще стане днес, утре - няма да е така. Може и ще отнеме месец и повече. Трябва да се въоръжиш с търпение. Опитай се и да се изчистиш от негативните емоции, от депресията. Заради това ти излизат Обесеният, 10 М и 9 М
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 22:45

Ще чакам Фрог, колкото е нужно. Да дам и една обратна връзка за въпроса, който зададох за баща ми и проекта, по който кандидатства, обадиха се че е одобрен. Поне това е една добра новина. Относно депресията, боря се с нея повече от година. Доста е трудно да се бориш със себе си, дори няма по трудно нещо. Имаше една поговорка - "Няма по-лош враг от самите нас". Мисля, че така беше мерси . Относно един мой въпрос за моя бременна приятелка, дали бебенцето ще е момиче или момче мислиш ли, че Императрицата символизира женско бебенце, освен бременността?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeВто Юли 30 2013, 23:19

йоанна и всички- пуснах тема за бременност и майчинство- погледнете и пишете таммерси мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 04:52

Линда, Колесницата показа окончателно приключване на отношенията.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 12:02

e, проявила се е традиционно- на трета позциция. Имаше ли скандал? Нещо свързано с агресията- с която свързват тази карта
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 12:48

Да, той се държа агресивно. Много рязко ме отряза и беше груб. Защо пък я свързват с агресия ???
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 16:01

Момичета, теглих карти дали ще си намеря работа до 20.08, цепя на 2М, а картите са Крал М,Колелото на съдбата, 5М

Какво мислите вие? Призлява ми, като я видя тази карта 5М...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 17:08

на интервю може и да те поканят- но може да не те одобрят
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 17:29

Да дам ОВ за едни карти - мисля, че бяха Справедливост, 6 пентакли, 10 пентакли - одобриха ме в една голяма фирма за стаж. Smile

Рени, и на мен не ми харесва отговора по твоите карти, не тегли повече по този въпрос, действай и то ще си покаже. Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 19:06

рени-предложение ще има,ще намериш работа,обект,но няма да почнеш там. обаче един съвет-опитай пак там след време.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 19:27

Три карти 2 - Page 18 826247 мерси  за едно другарче - ще започне ли нова работа до 3 месеца @@@?
9 пентаки- рицар жезли-9жезли
-очакваш ли предложение?-мисля, че нещо и се върти в главата,май  има  насока в която гледа.
нещо не ми се виждат карти на промяната,дори да изкочи  предложение,няма да е  подходящо.
а и не ми се виждат картите като отговор,по-скоро обясняват нея и защо има желание за смяна на работата...

на къде да се насочи за да потърси нова работа
4 меча-9чаши-7меча
според мен ,картите я съветват-да дава  по-спокойно,да не бърза,може би в даден момент би се чуствала по-добре ако не търси работа. ако не работи. ммм дали дане поиска от началника,на който май не му пука за колектива,да  внесе ред и да направи промени ....или отидеш сама някъде и попиташ,търсиш,предложиш да те повикат
7меча-я дават с период 21-30 ноември
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 19:44

Този човек изобщо неиска да работи според мен. Супер си му е така и цялото му същество крещи че му е най-кеф да си живее сегашния живот още много дълго време ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 20:36

деси,благодаря за смелите думи. може да си има обяснение,може би колектива,парите,нещо  у дома да я тревожи... пак казвам, смело изказване, дано не се обиди тя,а да отчете мнението като полезност...
мерси
картите наистина друго казват...Три карти 2 - Page 18 302820 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 2 - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 18 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: