Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 19:44

Този човек изобщо неиска да работи според мен. Супер си му е така и цялото му същество крещи че му е най-кеф да си живее сегашния живот още много дълго време ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 20:36

деси,благодаря за смелите думи. може да си има обяснение,може би колектива,парите,нещо  у дома да я тревожи... пак казвам, смело изказване, дано не се обиди тя,а да отчете мнението като полезност...
мерси
картите наистина друго казват...Три карти 2 - Page 19 302820 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 20:50

Боже,този август ще е много мъчителен за мен...Нищо хубаво...С нетърпение очаквам ноември,че това мъчение ще ме побърка...


Последната промяна е направена от Reni на Чет Авг 01 2013, 00:30; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 21:07

Рени,
Цитат :
Крал М,Колелото на съдбата, 5М
са ми малко странни за работа. По тях движение ще има, но не и удовлетворение. Това не означава, че няма да те поканят някъде, но няма да ти хареса, няма да искаш да започнеш там. Вероятно разчиташ на някого да ти помогне и той със сигурност ще опита, но просто не е дошло времето.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 21:17

Цитат :
9 пентаки- рицар жезли-9жезли

на къде да се насочи за да потърси нова работа
4 меча-9чаши-7меча

Зуки, човекът има огромно желание за промяна, но не действа. Чака промяната сама да се случи, а това няма как да стане. Има някакво статукво, което не я удовлетворява, но се плаши да предприеме промяна, за да не затъне, да не загуби и малкото, което притежава. На втория въпрос, така както е зададен ми се струва че отговорът насочва към сферата на услугите - кафенца, барчета, ресторанти, камериерство ..... ей такива неща
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 22:12

Пак съм аз Smile
Въпроса е какво ме очаква до края на седмицата.
Цепя на Паж жезли
5 меча, Силата, 6 меча, 4 меча
Много мечове, много нещо. Аз освен някаква новина, която ще получа - по Пажа, дру. гото ми е мъгла. Какво бихте казали Вие мерси 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСря Юли 31 2013, 23:37

Аз изобщо не разбрах че става въпрос за момиче от форума, даже помислих че е момче. Дано да не се обиди, набързо нахвърлих комбинациите, иначе подробното ми виждане върху картите е че отговора се крие в първата карта по първата подредба, където жената на картата си се шляе и разхожда безцелно и просто се радва на живота си. А другите две описват защо неиска да започне, хубаво й е така, някак неиска да поема отговорност защото има нещо, което й тежи. Може би има нужда да се затвори в себе си, да си даде време, да се пошляе докато мине времето и отговороте дойдат сами. Тя просто неиска да работи, може би е за момента. И аз така бях миналата година, неисках заради това че ми трябваше почивка и имах нужда да преосмисля и променя живота си.

А другата комбинация също показва нуждата й от почивка и безцелно шляене. А 7 Меча ми е че все едно бяга като дявол от тамян от работата. Ако тя има нужда от почивка, нека си я даде, но междувременно може да измисли да работи нещо, което й харесва. Тук например имам приятелка, която прави гривни, герданчета и изкарва по някой лев. На мен на това ми прилича, но как да кажа друго нещо, като за втори път ги гледам и все същото виждам. Незнам и какъв съвет да дам ....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeЧет Авг 01 2013, 08:05

деси-споко. щом не ми се е накарала Три карти 2 - Page 19 826247  претоварена е,емоционално и у дома и на работа...

фрог,да ти кажа и аз подобно усещане видях,по 9 чаши,като човек зад бар. ако имаше  паж жезъл на трета бих казала -доставчик,и друго-виждам го в сферата на обслужване ,но място като релакс- козметика....

тя е изпълнитена,и записва всяка карта,може да разчитаме на обратна връзка
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeЧет Авг 01 2013, 08:48

Да, Зуки, и аз това видях, но заради първата позиция не я отбелязах. Дори си помислих, че вече е работила като физиотерапевт, рехабилитатор, или козметик или нещо подобно
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeЧет Авг 01 2013, 09:36

Три карти 2 - Page 19 262180 
фрог написа:
Да, Зуки, и аз това видях, но заради първата позиция не я отбелязах. Дори си помислих, че вече е работила като физиотерапевт, рехабилитатор, или козметик или нещо подобно
още един намек от таро, че е важно за нея -тишина,спокойствие....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeЧет Авг 01 2013, 15:57

Момичета, тълкувате ли картите, които изпадат самиТри карти 2 - Page 19 528869 

Разбърквах ги, както всеки път обаче днес на 5-6 пъти точно 6 карти директно политаха на пода... Голяма борба падна и в крайна сметка ги прибрах в кутийката Shocked Обаче всеки път поглеждах кои падат и всеки път бяха едни и същи Три карти 2 - Page 19 617156 
Не знам дали трябва да се тълкуват изобщо, но споделям картите и въпроса си, който задавах, разбърквайки ги:
Коя е причината за разочарованието на Х./мъж от мен?
6 Чаши - Магът - 2 Чаши - Асо Пентакли - Императорът - 10 Жезли
Не знам как да ги тълкувам и дали трябва, но този човек дали ми се сърди изобщо или аз съм останала с грешни впечатленияRolling Eyes Винаги когато ми се е падало в подредба Асо Пентакли нещата са се обръщали в моя полза... Дали да обърна внимание на тези карти или не?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeЧет Авг 01 2013, 16:02

личен избор- на мен ми показват моята нагласа за нещо
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeЧет Авг 01 2013, 16:14

От моя опит знам, че изпаднат ли карти, те са значещите. Каквото и да подредиш след това няма значение. Какво искат да ти кажат тези карти -
Цитат :
6 Чаши - Магът - 2 Чаши - Асо Пентакли - Императорът - 10 Жезли

Човекът смята, че си "висока топка" за него, че няма да се справи с изискванията ти, че няма да ти даде животът, на който си свикнала и който ти искаш. Това е причината за отдръпването, въпреки, че в началото буквално си го омагьосала. Така си мисля на пръв поглед. В момента записките ми не са пред мен за да потърся детайли по комбинациите.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeЧет Авг 01 2013, 20:57

Линда, благодаряусмивка 
Фроги, много обикновено момиче съм усмивкаМай е обратното, по-скоро това което казва Линда. Тези неща аз си ги мислих за него. Благодаряусмивка 
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 17:09

Нямам идея точно къде да си поставя питането, понеже не е свързано с тълкуване на конкретна комбинация, за това предварително се извинявам, че не отговаря на темата.
Случвало ли ви се е да получите различен отговор от картите по зададен един и същ въпрос в рамките на една седмица?? Веднъж картите отговарят положително, а след 7 дни отрицателно за събитие, което се очаква да се случи евентуално до края на месеца, което е объркващо. А един месец не е толкова дълъг период от време. Енергията се променя, явно картите винаги показват някакви настоящи тенденции за развитие, като крайния резултат, изхода от ситуацията може да се промени в последния момент, т.е. нищо не е сигурно.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 18:49

Деси, Колесницата може да не означава непременно прекратяването на отношенията ви, може  да значи бъдещи твои подвизи, през това горещо лятоусмивка  Ако за приятеля ти показателната карта е П.Ж, това означава, че той е във фаза всички да му коленичат и да му се подчиняват, което очевадно ти не си направилаусмивка  Разказвай за бъдещите ти връзки, очаквам да се развихриш…Три карти 2 - Page 19 402149 
Reni, може и да си намериш работа ако си безкрупулнаусмивка  Какво имам предвид ли? Ами ако държиш на всяка цена да почнеш, можеш да навиеш някой (Кл.М), да заложи на теб като уволни други двама и те сложи теб да им вършиш работата... Може също да търсиш някъде, където е имало чистка и търсят нови хора, за да вършат по-голям обем работа...
зуки, може да изглежда, че твоята приятелка няма мотивация да започне работа, понеже знае какво би и коствало това, но според мен ситуацията ще я принуди. Зависи и от квалификацията, която има, но ми се струва подходящо да започне от секретарка в офис, до разносвач на колети и пратки, рекламни брошури.
Miss Bloom, изпадналите карти наистина са съществени. Но в твоя случай изглежда, че просто така е трябвало да стане – всеки да си продължи по пътя. Т.е не придавай на това момче излишно значение, докато не ти засвидетелства внимание и уважение.
MAITE, аз също си задавам подобни въпроси. Ако това е твоя снимка, можеш да ми пишеш и на лична, аз харесвам красивите и умни женимерси
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 18:59

Taroman, много благодаря!
На моята приятелка не са й дали парите все още...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 19:02

маите- взимаш първото питане- там са отговорите. Питаш веднъж и зарязваш- каквото са ти показали картите- това
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 19:15

Линда написа:


Развитие на сегашната ми работа до 3 месеца

Цепя на Императрица 3 пентакли 8 пентакли 4 чаши


Развитие по въпрос свързан с почване на работа в чужбина до 3 месеца- ще замина ли

Цепя на Императрица 5 чаши Рицар чаши 10 чаши

Благодарности за коментарите мерси мерси мерси


Малко обратна връзка: По първия въпрос- въпреки многото възможности, които имам на тази работа- тотално неудовлетворение и апатия поради една определена ситуация.

По втория- не, пътуване за чужбина не се очертава. Започвам все повече да се замислям над това, че тук на родна почва се чувствам наистина вкъщи и съм емоционално щастлива.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 19:43

Reni, нормално, даже първата карта, 5п, която ти се падна за приятелката, на мен ми звучеше като съвет, че ако разчита само на въпросните пари, непременно, още тогава трябваше да почнете да и търсите средства, за да не закъса, понеже е в чужбина.
Linda, ако и в двата случай цепиш на Императрицата, това обяснява всичкоусмивка  Първо, че бачкането не ти е силната страна, за това не трябва да очакваш да получиш удолетворение точно от товаусмивка  И второ, чисто хипотетично, ако тогава си приключвала една връзка и не си се чувствала много щастлива, а после си видяла, че и на други хора можеш да носиш положителни емоции, защо да ходиш в чужбина?усмивка 
П.П Напоследък ми е интересна картата 8п, понеже на нея е ясно изобразен човекът, който произвежда пентакли...усмивка  Както и картата 2п, показваща на преден план знакът на безкрайността, а на заден синусоидалната форма на морето, пиковете и спадовете на вълните... МAITE, според мен тя ти обяснява, защо получаваш различни отговори по различно времеТри карти 2 - Page 19 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 19:49

О, Тароман- работата ми е много силна страна, просто в последната година и половина съм изтеглила една крива клечка, та се чудя как да я въртя и какво да я правя...Но като Императрица съм в силни позиции- и ще се справяТри карти 2 - Page 19 402149 

Цепенето и двата пъти на Императрица символизира навлизането в такъв период при мен- явно вече съм в него- защото в последните ми питания за мен тази карта все си се появява.

Вярвам, че ме очаква нещо хубаво, крайно време е!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 21:06

Linda, виждаш ли като даваш малко повече информация, как всичко се изясняваусмивка  Иначе, всички ни бива много в работата, когато има стимули, но не сме в онези 10%, които са се научили да работят за без пари и си имат собствен бизнесТри карти 2 - Page 19 402149  Аз и не съм прочел много книжки за таро, за да ми се вярва, но за сметка на това ми работи въображениетоусмивка Ето например, темата, която Уейт разглежда за това от къде са дошли 22-те карти. Дали от египятните, дали от еврейте, дали циганите са ги донесли от Индия...? Не мога да се изкажа компетентно по въпроса. Но ми се струва правдоподобно първоначално да са били при египтяните, в последствие да са ги взели и еврейте и да са си направили писмеността според тях. Понятието Тора, да е съкращение от Тот, Озирис и Ра... Прочетено на обратно, нагледно показано в картата Колелото на съдбата, да се чете Таро, т.е ключ към ТораТри карти 2 - Page 19 402149 
Александър Македонски, обявен за фараон на Египет и по всяка вероятност посветен в тайните на жреците, понеже той е бил едновременно и любопитен, и хитър, може да е притежавал едно копие на 22-те карти на таро и да ги е взел със себе си, чак до Индия! По време на многобройните му походи и славни победи...Три карти 2 - Page 19 402149  Е, в последствие, ако циганите са ги върнали от там в Европа, чудо голямо!усмивка Понеже друго не ни остана, важното е да ни работи въображението, за да ни е гот!усмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeПет Авг 02 2013, 21:24

Линд, Императрицата, която те следва е много хубава, според мен, като твоя моментна характеристика. Това означава, че имаш вече стабилна основа, знаеш какво искаш и как да го постигнеш, а бе, жена на място! Съветът и е да спреш да се тревожиш, промените за започнали и те са за добро. Прави това, което трябва.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 20:14

Какво ви говорят тези карти за здравето на жена? Въпросът е ще се възстанови ли безпроблемно , тъй като я оперираха наскоро:

Страшният съд, 10 жезли, 7 пентакли,
цепя на Паж чаши

Според мен Страшният съд говори за взетото решение да направи тази операция, това е било тежко решение, но наложително просто не е имала възможност да отлага. Дали е било правилно или не- не знам, но ще се възстанови - по 7 П. Много бавен ще е този възстановителен период, няма да е същата както преди, но ще се оправи. В момента тежестта която тя носи е голяма, много голяма, а всъщност жената е много слаба, чувствителна.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 21:51

Уф, ама че тежки карти за след операция...
дано не са си оставили ръцете хирурзите там...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 22:11

Да, Лала, никак не са хубави картите, но и операцията не е била лека. Не знам какво е станало. Хората са в друг град и нямам бърза обратна връзка...Ще пиша когато разбера...
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 00:35

Фроги, по първата карта - заболяването хронично ли е било? Дали не е било премахнато нещо? По 7 Пентакли и Паж Чаши - дали жената не трябва сега да обърне внимание на емоционалното си състояние, по някакъв начин да ѝ се помогне да превъзмогне неприятното преживяване, чрез създаване на хоби или нещо, което да ѝ носи удоволствие и да промени хранителния режим?

Съжалявам, ако греша, тъй като съм прекалено начинаеща просто това ми просветна и реших да го споделя...

Жената ще се оправи, много здраве желая!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 19 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: