Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeСъб Авг 03 2013, 22:11

Да, Лала, никак не са хубави картите, но и операцията не е била лека. Не знам какво е станало. Хората са в друг град и нямам бърза обратна връзка...Ще пиша когато разбера...
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 00:35

Фроги, по първата карта - заболяването хронично ли е било? Дали не е било премахнато нещо? По 7 Пентакли и Паж Чаши - дали жената не трябва сега да обърне внимание на емоционалното си състояние, по някакъв начин да ѝ се помогне да превъзмогне неприятното преживяване, чрез създаване на хоби или нещо, което да ѝ носи удоволствие и да промени хранителния режим?

Съжалявам, ако греша, тъй като съм прекалено начинаеща просто това ми просветна и реших да го споделя...

Жената ще се оправи, много здраве желая!!!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 08:41

Мис, много точно си го уловила. Премахнат е бъбрек. Три карти 2 - Page 20 3032713799 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 10:53

Според мен трудното вече е отминало, въпросът е защо се е стигнало до там? 7 пентакли може да се свърже със седмата зодия в хороскопа, Везни, а всички знаем, че тя отговаря за бъбрецитеусмивка  Както осмата зодия, Скорпион, отговаря за секса, половите органи, но и парите на другите... И ако се загледате в осмица пентакли, ще видите нещо особеноТри карти 2 - Page 20 402149  Първо, човекът, който изковава пентаклите е седнал далеч, извън града, т.е той своеворода си е отшелник, като повечето от Скорпионусмивка  Второ, понеже пентаклите се свързват с парите, важното е че той ги прави... А в зодиака, Скорпион се свързва и с парите на другите хора, т.е банкиранетоусмивка  Трето, падналият на земята, уж случайно пентакъл, е като опашката на скорпион и ухапването от скорпион, и намеква също, че всеки от Скорпион, живял достатъчно дълго, си има "минало"Три карти 2 - Page 20 402149  Четвърто, вертикално подредените пентакли изглежда означават нещо. Според мен, че тези хора се интересуват от тайните на небето, и тайните на подземното царство, но е важна препратката и към другите карти мечове, КаМ или да речем, Кл.М, т.е изградената система за собствена справедливостусмивка  Ако речем да отидем една крачка по-натам и предположим, че всичко казано до тук е истина, излиза че парите сами по себе си са отрова, след като се намират и в опашката на Скорпион...Три карти 2 - Page 20 402149 Другата препоръка е, че печатането на нови пари е нож с две остриета!усмивка И оттам, разбираемото желание на някои хора да премахнат монетарната система въобще!усмивка  Тези неща, разбира се са си мой заключения, само от наблюдаване на символите на картите, към което ви подтиквам. Без да съм ги чел някъде и без да претендирам за достоверност, въпреки че не ме е срам да ги опиша!Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 11:00

И така, нека погледнем на картите от друга гледна точка. Първата карта от трите - като Причина - С.С. Втората карта - Какво се случва - 10жезли - изважането, т.е движение нагоре. Третата карта - като Кой, или Какво? Или ваденето - 10 жезли, на какво - 7пентакли, бъбрек, в следствие на какво - причина - С.С. Т.е за съжаление, това ми се струва като "божествено" наказание. Не е излишно да и теглите карти за карма, или за магияТри карти 2 - Page 20 402149  Както и съвместно да стигнем до причината за всички заболяванияТри карти 2 - Page 20 402149  Разбира се, без да претендираме никога за достоверност!усмивка
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 12:23

Фроги, сетих се още нещо. С Паж Чаши - дали жената не трябва да се довери на някой по-млад близък човек водна зодия, който да ѝ помогне за възстановяването?
Моите асоциации са малко по различни... Числото 7 си е число на Нептун, чашите отговарят за водните знаци - може би и алтернативното лечение, вярата, обръщането към духовното ще дадат виден резултат.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 12:55

Е, не, то обръщането към вярата е трябвало да стане далеч преди това, за да не се достигне до премахване на бъбрека...усмивка  Иначе, Р.Ч е за да подчертае значението на 7пентакли, че става дума за орган, който задържа течностите, но обратното разглеждане означава, че при добра развръзка на нещата, ще поставят под наблюдение - 7пентакли, отделителната и система - Р.Чусмивка
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 13:11

taroman, благодаря! Но знаеш ли, предпочитам да ме оставиш да си пиша свободно, когато не става въпрос по твоя подредба. Всеки има право на мнение и всеки тълкува нещата по свой си начин. След като няма ясно детерминирани правила не виждам на базата на кое настояваш, че ти си прав, а моето мнение е грешно и то в област като Таро.
И още нещо - истинското обръщане към вярата става, когато трябва. Никога рано и никога късно...усмивка
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 14:31

Аз си пиша абсолютно свободно, когато искам да споделя мнение, независимо по чия подредба. И даже ми харесва да ми импонират умни дами. Пиши си свободно и ти, аз не се притеснявам, че ти пишеш, а че опитни дами като Джема и Шопката не пишат вече. Болестите и произшествията за съжаление напоследък не изглежда да идват като път за избавление, а като наказание за неразумни постъпки.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 14:52

тароман написа:
Тези неща, разбира се са си мой заключения, само от наблюдаване на символите на картите, към което ви подтиквам. Без да съм ги чел някъде и без да претендирам за достоверност, въпреки че не ме е срам да ги опиша

и според мен има логика,която присъства в картите,символите,и появата на комбинациите в подредба,по начина по който ни насочкваш,така че ''лудите сме  много тук''-аз съм от срамежливите и си се крия зад ника си...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 15:56

Не става въпрос за някаква лудост, а по-скоро за ексцентричност, ако вижаш някакви неща, които другите не виждатТри карти 2 - Page 20 402149 
Ще ви разкажа за един случай, когато като дневна карта ми се падна Асо жезли. Казах си, и сега какво да я правя тази карта като символът на това асо става единствено за брулене на сливиусмивка Цял ден нищо, и не щеш ли, минавайки привечер покрай един блок, гледам хората се събрали и брулят една слива!усмивка Тръскаха дървото в рамките на 10 секунди и след това престанаха. Дали може да се каже, че аз съм предизвикал началото на събитието с появата си, или самото събитие ме е привлякло, не знам. Знам само, че изпитах удолетворение.
И си казах, Създателят има чувство за хумор и превърна моята глупост в удолетворение!усмивка 
И друго, напоследък имах възможността да се запозная с някои хора, които си бяха определено глупави, а се смятаха за блажени...
Да загубиш бъбрек, защото си го дарил на някой, това може би е блаженство, но ако го загубиш по невнимание, тогава според мен това си е чиста глупост, която трябва да бъде изобличавана. И понеже именно глупаците не са разобличавани по нашите географски ширини, заради ширещата се максима, не съди, за да не бъдеш съден, опитват се да властват, и даже да издевателстват над околните!усмивка 
В автобиографията на Стив Джобс например, се говори, че успехът му се дължи именно на промяната на мнението му за хората, конкретно за някой - от върховен гений, до ш-н глупак, в рамките на един единствен ден!усмивка  Джобс също е използвал символите –  логическа нула за глупак и логическа единица за генийусмивка
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 15:57

На въпроса "Как ще реагира X, ако му разкажа това, което крия от него?" една приятелка ми изтегли картите:
1.Слънцето
2. Жрецът
3. 10 мечове
Третата карта ме безпокои, понеже доколкото знам, означава провал, неуспех. Как мислите, какво показва цялата комбинация?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 16:08

Мис, Тароман, Зуки, благодаря ви за отношението. Прочетох и мисля, че разбрах кой какво смята по въпроса. Хубаво е да има творчески дискусии, така се ражда истината. Само да подчертая, че въпросът беше конкретен и за това дали ще се възстанови бързо след операцията. Да, Мис видя ваденето на орган преди да съм разказала за това!мерси  По-късно разбрах, че са се опасявали да не би да се наложи втора операция, но мисля, че тези карти не дават такава насока. За сега жената е добре, доколкото може в това състояние и се възстановява. По тези карти не виждам втора оперативна намеса и дано да е така. Ако поискат ще тегля карти и конкретно по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 16:27

Анакин, мисля, че ти знаеш как ще реагира този човек, само трябва да си го признаеш пред себе си - няма да е положително. Мисля, че ще те "закове", но ако това ще подейства пречистващо значи трябва да го направиш. Слънцето срещу 10 меча - никой не знае какво печели когато губи.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 17:12

Анакин, ще се чувства съкрушен - 10М, заради това, което му казваш - Жрец и причината е картата Слънце - или, че му ставаш началник, или на татко си, че ти се готвиш да ставаш баща, или, че си спал с жена, която е близка на някогоТри карти 2 - Page 20 402149  Помисли си преди да кажеш истината, да не би някой да яде бойусмивка
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 17:35

Благодаря ви много, Frog и taroman!


Последната промяна е направена от Anakin на Вто Авг 06 2013, 21:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 18:51

Здравейте момичета че пак имам нужда от помощ за картите таро.Питах картите как ще се развият отношенията ни с едно момче за 3м ,ние в момента не мога да кажа че сме дори и приятели,просто познати
цепя на паж п-предполагам че това показва новина,обаждане
карти са -Жрица,Умереност и Императрица
големи аркани и промени,но не мисля че ще има действие,Жрицата показва точно обратното,умуреност -че нещата са по скоро разумни,без чувства, а императрицата не знам дали не е друга жена при него.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 23:42

linjeri, аз ще опитам по картите, но моля те, не приемай тълкуването ми на сериозно.
Според мен картите показва твоето желание, ентусиазма и енергията, която ще вложиш, за да се развият отношенията. Ще се опитваш да получиш повече инфо за него. Ще показваш желание за близост, ще даваш, ако се появи възможност. Според мен като че ли всичко това ще си заслужава, едно от нещата, поне които може би ще научиш в тези отношения е да проявяваш повече разум и да гледаш с бистри очи.
Успех усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeНед Авг 04 2013, 23:47

еее Линжери- нааай- накрая!

Много са ти хубави картите- обещаващи, но не знам дали ще дадат резултат до 3 месеца- отношенията ви с човека ще се развият в пълния си потенциал до година, но до 3 месеца може би ти ще си усетила сериозния полъх на нещата вече..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 00:08

Момичета много ви благодаря,и да Линдали беше крайно време да продължа напред,за сега той е просто познат,наистина искам да знам повече неща за него,в момента просто държа да ме уважава и да е честен,нямам очаквания ,питах картите защото е единствения който в момента е около мен,но зан мен нещата са доста далече от връзка,но не бързам...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 05:21

линджери-все гоеми аркани. той просто е служител на възпитанието си ,да отвърне на телефонното обаждане на стар познат/а.
човекът не е във връзка,но му предстои .
-ти питаш за него,казваш че вече е само познат,но не си искрена пред себе си,носиш страх,таиш надежда,искаш реванш.твърде дълго се стои в това положение,той е крачки пред теб,дори с един паж,но е ред теб...ти залиташ-2м,7ч,колесница...а не виждаш 3м,стр.с. и едно асо чаши,поне като вариант че около теб има много чаши,които са свободни,и те очакват...стига с тази умереност....

анакин-наказатено ще действа. морала ли говори?неудобството което ще изпита от споделеното?ии страх за живота?

хареса ми това:
-фрог-никой не знае какво печели когато губи.
-тароман-Не става въпрос за някаква лудост, а по-скоро за ексцентричност, ако вижаш някакви неща, които другите не виждат
-тароман-Създателят има чувство за хумор и превърна моята глупост в удолетворение!
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 05:48

оф,много ни е разбъркан форума,трудно намирам теми....

об.връзка на въпрос от 14 юли
Зададох и друг въпрос Г ще започне ли работа с бригадата?Днес имат среща да говорят по този въпрос,където нищо не е уговорено:
3 чаши-крал жезли-асо жезли

-т днес започва,договора беше подписан  преди седмица.


Б ще започне ли работа с фирма''КР'',преди 4 дни подаде документи там и сега чака отговор .
зезда-8меча-10 чаши
-все още нищо.
.......поправка-абсоютно от неподозирано място ,изкочи покана за работа.на 3 авг-а на 6 започва-разично от очакваното по CV ЗА фирма ''КР''
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t690p255-topic


Последната промяна е направена от зуки на Вто Авг 06 2013, 06:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 10:06

linjeri, на мен ми се струва, че му се дърпаш, понеже не ти съответства на класатаусмивка  И все пак си добре настроена към него. Връзка обаче може и да има, може и да няма - зависи от търпението и на двете страни. И главно от негова страна, понеже в началото трябва да издържи просто като му се дърпаш, после да не се откаже като му повтаряш, че предпочиташ да сте си само приятели и накрая като му кажеш или му намекнеш, че дори и да имате връзка, винаги ще си на едно ниво над него... И ще си позволяваш да си глезена, непостоянна, да закъсняваш за срещите и да проявяваш капризи за негова сметкаусмивка
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeПон Авг 05 2013, 20:52

Момичета много ви благодаря ,КК го направих без да питам за конкретен човек,а с този наистина сме познати,донякъде сте прави че малко се дърпам,но просто искам уважение, а и не мога да се доверя изцяло.Колкото до миналото,вече всичко свърши,загърбих го,а и ние вече не си говорим,така реших че ще е по-добре за мен,не знам дали има връзка или не но вече наистина не ме интересува,не ми е лесно но продължавам напред.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeВто Авг 06 2013, 19:53

---


Последната промяна е направена от Луничка на Чет Юни 05 2014, 08:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeВто Авг 06 2013, 20:41

Обсебен от материалното благополучие.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitimeВто Авг 06 2013, 21:47

Луни аз мисля че нещата при него винаги стават бавно и доста трудно защото като че ли се захваща с много неща наведнъж но ние не довършва когато трябва шлш защото може би се и отказва заради съмнения в себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 20 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: