Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Next
АвторСъобщение
Ioana
Гост
Гост



Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 18:11

Деси!

Ама хич не съм искала да обиждам някого особено Зуки, мисля че тя го разбра това.
Не съм питала дали ще умра! Направо съм учудена и леко стресната от коментара ти. Извинявам се, че съм те изнервила. Значи моят въпрос беше съвсем различен. Питах какво е психическото ми състояние принципно. А това с умирането беше шега и го обясних на Зуки. Обясних защо го написах това. Ти ми каза, че ме чакат негативи и аз реших да хвърля карти - Какви негативи ме очакват за 3 месеца. Не разбирам, къде точно видя въпрос дали ще умра до 3 месеца. Аз съм на 25 години и хич не мисля да умирам. Чувствам се чудесно, е не 100% , но кой може да каже че е на 100. И какво лошо има да се питат въпроси от рода - за душевното здраве, за любов и работа, а и лични въпроси.......не го ли прави всеки?

Мисля да не Ви тормозя повече!
Извинявам се на всички от форума, ако съм изнервила, обидила, не разбрала някого......!
Истината е, че аз се почувствах не разбрана!
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 18:35

споко,не съдя никой.
моите  очила са за далекогледство-за късо и цветно не ми трябват - шегичка,кой разбрал разбрал...

йоана разбирамете всички,не се  сърди...

деси- имаш самоирония-харесва ми ...и преценка за нещата си...

-йоана е права,започнах да  виждам негатива ,който плува като олио над водата...

ще се почивам...

Три карти 2 - Page 31 947743
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 21:17

Здравейте Smile

Пускам едни карти за насока.

Как ще премине престоя ми в Х.?
Луната - Империатрицата - Крал пентакли /доп. Любовниците


Ще бъда ли одобрена за един проект?
Крал чаши - Сила - 9 пентакли /доп. Кралица жезли


Благодарямерси

Ох, трудно ми е да пиша по моите подредби Три карти 2 - Page 31 995437
Честно казано по първата малко се втрещих, щото ми заприлича на бременност с първите 2 карти :sm38.gif:Но между другото професията ми е точно по първата карта.
По втората подредба ми се струва, че с повече упоритост и търпение бих могла да взема участие. Вероятно нещата ще зависят от жена...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeЧет Авг 22 2013, 23:13

Miss Bloom, има нещо хомосексуално в първата подредба - Луната - Империатрицата - Крал пентакли /доп. Любовницитеусмивка  Това може да означава, че мъж, на когото разчиташ, може да те подведе. Но като цяло ми се струва добра и богата подредбатаусмивка  И по тази причина си мисля, че може би това Х. не е Хасково, а Холандия...Три карти 2 - Page 31 402149  По втората подредба, изглежда ще бъдеш одобрена и като че ли ти това го знаеш, но по всяка вероятност след време ще е.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeПет Авг 23 2013, 10:24

Малеее Три карти 2 - Page 31 1329947235 Става въпрос за град в България, не започва с Х, използвах знака като неизвестно. Каква сексуалност намеси тук изобщо?!! Не разчитам на мъжacute Първата карта много точно описва професията ми, пътуването ще е свързано с обучение и практика по нея...
По другата подредба - не, не зная дали ще бъда одобрена. Има много кандидати, а аз още документи не съм подалаТри карти 2 - Page 31 2805025460
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeПет Авг 23 2013, 10:30

Miss

от какво си притеснена относно престоя..притеснена си...но аз мисля, че ще мине прекрасно и ще срещнеш някой ;) мисля си, че е възможно да задълбочите флирта в нещо по- така- с реални физически резултати

Да, мисля, че ще бъдеш одобрена за проекта- в силни позиции си.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeПет Авг 23 2013, 12:01

Е, ми Miss Bloom, аз все се надявам някой от форума да каже, че е достигнал до някакво велико разгадаване на мистериите в своя живот и се е оправил трайно, и вече пътува по чужбина, понеже тука му е тясно, но уви!усмивка
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeПет Авг 23 2013, 19:25

Линда, няма основателна причина за тревога при мен, но си я има. И без това си имам Луничка в риби. Благодаря ти многооомерси 

taroman, има такива хора. И в интерес на истината слабо се вълнуват от Тароусмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeПет Авг 23 2013, 21:22

изгежда избраната дума за сравнение от тароман ''хомосексуална'' си има обяснение,което не значи  точно такава ориентация.мисля че е усетил нещо неясно,като различни,неподходящи.не намясто,не един за друг. извратено,но не непремено втрещяващо. разлика в очаквания,отношения,престиж гостоприемство.
-дано не се чувстваш задължена да  се отзоваваш на поканата .
аз виждам безпорядък в картите ,но той е  в теб... все пак края може да сложи ред,но е леко грубоват...

шантаво и извратено - хаос и разкош - успех.

миси-подавай ги документите и питай пак.
Ще бъда ли одобрена за един проект?
Крал чаши - Сила - 9 пентакли /доп. Кралица жезли
така става разминаване според мен.
9 пентакли ми е неуместна,или не мога да я тълкувам тук.
просто бъди по-уверена,и направи крачката.сила-9п.

аз пък искам да пътешествам Три карти 2 - Page 31 2242534855 по света...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeПет Авг 23 2013, 21:41

Цитат :
миси-подавай ги документите и питай пак.
Ще бъда ли одобрена за един проект?
Крал чаши - Сила - 9 пентакли /доп. Кралица жезли
така става разминаване според мен. 
9 пентакли ми е неуместна,или не мога да я тълкувам тук.
просто бъди по-уверена,и направи крачката.сила-9п.
Зуки, на мен всичките ми са едни такива, неуместни. Прочетох, че Мис не е подала документи Shocked Точно като в онзи виц, дето един всяка седмица се молил на Господ да му  прати шестица от тотото, а накрая Господ се ядосал и му казал - ами пусни фиш де...." Не мисля, че картите изобщо отговарят, а ако казват нещо, то е: Мис, птиченцето може да ти кацне на рамото само ако направиш някакво действие...
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeПет Авг 23 2013, 22:05

Зуки, благодаря ти мерси В крайна сметка се разбра, че имам избор (Любовниците) и той е, че мога да пътувам с мои съседи, които са семейство (Империатрицата и Крал пентакли),  отиват на почивка в същия град. Дори ми предложиха да наемем общ апартамент в хотел, за да излезне по евтино. Не съм решила.

Фрог, мерси многомерси  Усетих се, че не зададох правилно въпроса, но минало свършено:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 08:28

Три карти 2 - Page 31 Wands10Три карти 2 - Page 31 Coins01Три карти 2 - Page 31 Major12

тези дни ми се случва да изслушвам желания и панове на една приятелка , относно идеи за собствена дребна търговийка. е , веднъж през пролетта пак го направи,и теглих карти-дали този път ще развие думите си надела.
-за нея ли е работата,която е намислила да върши? - тук има само намерения,не е положила началото.- питам аз.

дори и да започне да работи по желанието си,няма да доведе до край нещата.или ще е непосилно за нея,или ще промени намеренията си.вариант на помощ-е в асото,но дали провесения ще се възползвана време.може би и е все едно...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 09:10

Зуки, тук асото ми е като дупка между две тежки карти. Не вярвам изобщо да се захване, а ако започне, ще стигне до средата. Няма да докара идеята докрай.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 09:26

-съгласна съм,и по лично мнение защото я познавам,и предния път се случи същото,през пролетта-идеи разни но празни. да асото иска пълнеж...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 09:59

Асо пентакли се явява като реализация на мечтите ,нещо което сме мечтали отдавна сега става реалност,но какво ще ни коства това е друг въпрос.С Обесения накрая ,мечтата й ще излезе "през носа".
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 10:07

Реджи, забелязала съм, че и Асо пентакли има негативно проявление, въпреки че ми е любима карта. Околните на асото в тази подредба не ми говорят нищо оптимистично. Дано не съм права. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 10:12

Не смятам,че сега е подходящият момент да започне бизнеса си,потенциал в идеята и има,но не е обмислила добре всички подробности и бюрократични спънки,които ще и с изпречат.Според мен и трябва още време да обмисли всичко.Ако се заеме сега,резултатите няма да са много удовлетворяващи за нея. Ще има трудности и търговията няма да върви добре.Провесения си е застой откъдето и да го погледнеш,въпреки Асото пентакли,което и дава шанса,но не в този момент и не сега.Ще трябва доста да се потруди за да реализира идеята си.Не мисля,че сега е готова.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 10:13

Фроги,забелязала съм,че това Асо колкото дава,толкова и взема.мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 10:20

да не забравяме че това са нейни идеи. - тя е в чужбина,но няма кой знае колко доходност от там. сезонно ходи за по 3,4 месеца. зимата пак ще се прибира. и е решила да опита нещо,но иска да мине по тънкия начин,без да влага средства.
дребна търговийка,без особено влагане на пари,труд от нейна страна,ако може така сами да се въдят нещата,най-добре.
идеята и е да- прави някакви насаждения на цветя,но да са в градината ,и да ги продава-цел на дребно.
казвам и аз на нея- хората работят с разсади,внос,препарати-тя така,от нищото...
та така- Реджи-права си,парите я спират---,да не е на загуба,ще си играе на дребен търговец,а за производител- няма ''д*пе''...
май трите сме на едно мнение- не става- всъщност дали мойта приятелка става за това?-ами май не.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 10:24

Това,което е намислила да направи е нещо,което е непосилно за нея.За мен Асо П винаги е било наличието на някаква пречка,някаква стена,освен това ми е показвало опитите на даден човек за реализация-т.е тя си го е наумила,знае,че е трудна и непосилна за нея задача и ще предприеме някакви действия, с които сама "ще си сложи въжето на шията" -достигане на ситуация,в която няма да знае какво да прави,за да продължи напред...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 10:35

Я да ви питам - снощи случайно стана нещо дребно, но много симпатично и ме накара да се усмихна. Беше като знак. Попитах картите как да разбирам този знак и излязоха 
Дявол, Кралица чаши и 6 чаши Три карти 2 - Page 31 1232893696_rtex5526_image044Три карти 2 - Page 31 1232893679_gzks8055_image027Три карти 2 - Page 31 1232893671_pwlu6848_image020

Цепих на 4 жезли Три карти 2 - Page 31 1232893719_kwip1768_image068   Миналото в бъдещето Shocked , емоционална зависимост от миналото....а аз не искам изобщо повече да ми се явява, затворена е тази книга... Три карти 2 - Page 31 4007341369 Други идеи имате ли?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 10:57

фроги-защо викаш миналото.
някой те е забелязъл,виждаш милото отношение,а ти мислиш за друго.
все пак на дявола това му е работата -да изкушава,и сяда на удобно място-в случая - дама чаши, слаба енергия,липсва,и той хоп там...слаба е заради 6 чаши...
-сантименти-спомени-съпреживяваш-ако беше 7чаши,щеше да фантазираш.
4ж-разбирателство,контакт,екип.-обстановка,атмосфера
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 11:33

Леле,Фроги,колко дребно ще да е това нещо,а?Три карти 2 - Page 31 402149 

Ами макар,че не харесвам много Дяволчето,но тук виждам копнеж за любов,която ще се реализира скоро май-това по 4 жезли,оправдаване на очакванията,но не се поддавай на зависимости към нищо и то най-вече на подобни моменти от миналото.мерси 

п.п.Може и да не съм права,ама много любовни ми се видяха тези картиусмивка 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 11:37

Тони, дребно, дребно колкото калинка, пристигнала незнайно от къде, влетяла в моето пространство и кацнала на лаптопа до ръката ми. В 11,30 през нощта Три карти 2 - Page 31 3351190372
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 11:47

Фроги,и мен ме накара да се усмихна!!!Три карти 2 - Page 31 156215 Три карти 2 - Page 31 156215 Три карти 2 - Page 31 156215 

Очаквай скоро нещо хубаво да се случи!усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 14:32

Spored men neshtata ne sa prikliuchili frogi...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 16:34

Линдче, по-скоро си мисля, че някое приятелче от детството ще срещна. Така ми се струва, ама да видим. Ще ви държа в течение Три карти 2 - Page 31 481290215 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 31 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 31 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: