Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 14:32

Spored men neshtata ne sa prikliuchili frogi...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 16:34

Линдче, по-скоро си мисля, че някое приятелче от детството ще срещна. Така ми се струва, ама да видим. Ще ви държа в течение Три карти 2 - Page 32 481290215 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 17:16

Момичета - Ще започне ли да учи клиентка в Адвокатски университет в Атина?

Цепя на 7 Пентакли

9 Меча, Императрица, Обесеният, Император

В началото няма да е доволна, ще плаче, но тази комбинация от Императрица + Обесен + Император ми говори че процес ще започне, ще има обрат в нещата и само Императора ми е чуден, а и немога да си го обясня нещо ми е замотано.
А погледнах следваща карта беше Светът.
Незнам, вие какво ще кажете ... ?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 18:31

Деси, тука някакви други отговори виждам аз. Сякаш има авторитарни родители или приятел, или мъж, които я държат в провесено състояние. Кошмарно е това състояние в което се намира - хем има желание, хем не иска да наранява Императрицата и Императора. /пак повтарям, че може и приятел да е/ Може и тя самата да се откаже от тази идея. А тя мисли, мисли, мисли.....не я устройва нито един от двата възможни пътища /по 7 пентакли/ Склонна съм да си мисля, че в крайна сметка ще тръгне /Светът/, но със свито сърце.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 21:34

Здравейте.
Мъж пита дали едно момиче ще му се обади, дал и е телеф. номер:
Звезда - 8 Жезли - Смърт за сега още няма отговор. Тази Смърт категорчно ли казва "НЕ"?
Имали ли сте ситуация, при която Смъртта да дава положителен отговор?Три карти 2 - Page 32 283610114 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 22:27

По-категорично "НЕ" от това май няма:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 23:33

Ей сега разбрах, че тя му е подхвърлила грешен номерТри карти 2 - Page 32 642334  и др жена е отговорила на неговото обаждане:sm38.gif:  Отговорът е КАТЕГОРИЧНО НЕ.усмивка 
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeСъб Авг 24 2013, 23:58

Какви намерения има жена към мъж?
Крал на мечовете + 10 Пентакли + 6 Жезли, ц. Императрица
Като се има в предвид, че жената е самотна майка на 2 год момченце. Мъжа се запознава с нея на работното й място. Тя работи в застрахователно дружество. Той е бил нейн клиент, закупил е застрахователен продукт. Разменили са телефоните си. По-късно разбрахме, че му е дала чужд телефонен номер. А той таи надежди за евентуална връзка с нея.
Заприлича на латиноамериканска сапунка., за което се извинявам.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 09:11

До колко е самотна, само тя си знае!:sm38.gif: Иначе какви са и намеренията? Ами може да няма никакви намерения спрямо него, просто да и е било приятно да си поговорятусмивка  На картата 10п много ясно е показано, че жената е с дете. Тънкият момент в този случай е, че детето гали някакво куче, което е обърнато към възрастен старец, който пък е загърбен от младежа на картата... И така, какво означава това в случая? Че тази карта включва вербалното общуване, но не изключва емоционалното, чрез галенеТри карти 2 - Page 32 402149  Означава индиректно, че младежът е загърбил мъдростта и опита, който идва с годините, олицетворени от възрастния мъж, и не вижда нещо много важно - че, за да спечели емоционално майката, трябва да спечели първо детето!усмивка  А това означава, че трябва да смени подхода ако иска развитиеТри карти 2 - Page 32 402149  И да и даде време - още повече, защото тя може да си има някой, или да е била наранена и да и трябва стабилност! Друг е момента, че тя може да гледа на него като някой, който трябва да започне на чисто и мисли, че той би искал да си има свое собствено дете, още повече, че по една или друга причина, тя не е готова за второ и затова да го е пуснала по течениетоТри карти 2 - Page 32 402149  Ако иска да има успех с нея, може просто да види от коя детска градина си взима детето, да го види от далече как изглежда и да му купи някаква играчка за следващия път - може би плюшено кучеусмивка Но да не забравяме, че това би било изстрел в тъмното - ако тя си има вече някой, твоят човек не би следвало да има шансовеТри карти 2 - Page 32 402149
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 09:28

Тароман, благодаря ти за коментара и съветите.мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 09:52

тароман- нямам думи за твоите думи ...
''за да спечели емоционално майката, трябва да спечели първо детето''
-доста материални сме жените,ръка да пипне, пък каквото чуем хубаво да е....-и така и вака,посъм склонна да се съглася,ако тя го желае,както и ти си го казал.

но защо се пита тя дали има намерения,като от въпросите излиза, че мъжът е в нужда...
*
излиза че 10 пентаки си е застраховка(а тук буквално мястото на срещата им) и подкуп,подарък,обещаващ за добри маниери,точен мъжки подход към жена.
жената винаги търси най-доброто,сигурното-в тоя свят сега а и преди.
*
наскоро пак 10 пентаки беше излизала за мъж ,срещнал се с жена,стара позната,уж без ангажименти един към друг,и подарък рокля за нея от него-е затова там казах че дамата има отношение към него,на бечалба е ,как иначе...

?10п-защо се появява все в тегления към нечии убеждения,затвърдяване на някаква мисъл,съмнение-и то отразяват все поведение,подход на мъж към жена(тактика,отработеност),и не на последно място кой какво показва.
мъжа че е мъж,и харесва човека срещу себе си,има интерес към него,способен е,надежден. за какво го прави-заради себе си,или за другия...(все неща които се знае че се търсят,и ето че се предлагат-10п пазар)

......
маите-
пак си мисля защо жената да има намерения към него,кой пита?
-----
и защо клиентите мъже остават с впечатлението, че добрия тон(дори кокетен) на служителките е флирт , знак за нещо повече към тях,покани ме на кафе,пък аз ще пробвам тениската ти на сутринта...тук изключвам оправдаващото-среща,разговор,нищо не е за едно питие(а продължението от намеренията,)...
та така-щом се търси,се предлага,но трябва да се хареса-за да има консумация.
до колкото разбирам,жената е дала нарочно грешен номер.
кой от всички ти е познат,че нещо ме объркваш,търсиш отговор но кой пита...


-оффф,пак ще ви объркам,ма така си е- вихър от думи
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 10:15

Жената може да му е дала грешен номер ако си има вече приятел, но и като интелектуална заигравка - на принципа хвани ме ако можеш, т.е тя определя играта и правилатаусмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 10:22

дада.... ти си главата аз съм шията....Три карти 2 - Page 32 3473555709 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 10:38

Обаче има и нещо друго, тя му е казала, точно в кои часове и дни е на работа. Кога започва и кога свършва нейното работно време. Днес е неделя-почивен ден за нея. Но, в понеделник той е решил да отиде и да я пита, защо му е дала чужд телефонен номер, стават грешки. Той се интересува от нея. Иначе и той си има деца - четири (на 16,17,19,20г.), но те не живеят при него. Разведен е. Той се интересува от нейните намерения. И най-вече дали ще има възможност да започне връзка с нея или просто възможност за секс. Обаче сте прави, че трябваше да се пита, дали тя има някой друг до нея, сериозен приятел, гадже (бащата на детето й я е изоставил). Попитах картите, дали тя е обвързана с някой друг, дали има приятел? 7 П+3Ч+ Луна, ц. 2Ж Според мен няма сериозен човек до нея. Тя е в някаква изчакваща позиция. Събира се вероятно с другари , когато може, забавлява се - по 3Ч, но сериозен човек, по тези карти няма.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 10:56

по 3 чаши-отдавна не я вълнува чистата любов
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 11:12

Жената е в труден период според мен. Има хора около нея, забавлява се, но в душата й е тъмничко. Не погледнах другата подредба, но ми се струва, че изобщо не си пада по този човек....

Погледнах и допълвам- никакви намерения няма към този човек. Единственото, което в момента я вълнува е детето й. 10 пентакли никога не са ми показвали хубави неща, с изключение на буквално означаващите срещи на открито сред много хора. В настроението и усещанията на жената липсват всякакви чувства и емоции. Каква може да бъде една жена в кожата на Крал меч- ето един мек израз на такава жена "аман от навлеци, които искат само секс, имам нужда от любов, от опора, от човек, който ще се грижи за нас". Въпреки това е възможно да му се отвори парашута на този човек, заради непостоянство или моментна слабост - не знам. Тези 6 жезли ми изглеждат оптимистични, поне за секс ако не за друго


Последната промяна е направена от Frog на Нед Авг 25 2013, 11:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 11:19

MAITE написа:
Крал на мечовете + 10 Пентакли + 6 Жезли, ц. Императрица
Нейните намерения,според мен са били тактично да го отреже.Тя е искала да си свърши работата,да получи това,което я интересува,чисто служебно.Не е искала да осъществи по-близък контакт с него.

MAITE написа:
7 П+3Ч+ Луна,
По вторите карти,мисля,че има някой около нея,в когото тя е влюбена,но връзката им не е афиширана,защото той вероятно е обвързан.Скрити отношения.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 11:26

По втората тройка Тони е права - логично е 3Ч и Луна да дават тайна връзкамерси
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 11:38

Да, права си, Тони. Благодаря ти за мнениетомерси 
Разликата между 3Ч и 3 Меча в любовните подредби, според мен е, че при 3Ч - лицето по собствено желание, доброволно, има отношения с обвързан човек. Докато при 3 Меча - не ни казват в какво сме въвлечени, можем да имаме подозрения, но това, че др е обвързан се крие в тайна. И след като болезнената истина излезе наяве, тройката се разпада, идват раздялата и разочарованието.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 11:47

Разликата между 3Ч и 3 Меча в любовните подредби, според мен е, че при 3Ч - лицето по собствено желание, доброволно, има отношения с обвързан човек. + по 3 чаши-отдавна не я вълнува чистата любов + Въпреки това е възможно да му се отвори парашута на този човек, заради непостоянство или моментна слабост - не знам. Тези 6 жезли ми изглеждат оптимистични, поне за секс ако не за друго

2 чаши е за  интимност,3 чаши са калабалък,разнообразие....

хм,фрог- може и да е права с това да ми се махнеш от главата...още веднъж потвърждаваме :
- на жената ''НЕ-то ''- не е съвсем не...и при тароман- аз бягам ти гониш...

еволюирали динозавриRolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 12:11

Има си някой и той и стига - изпълва я емоционално. Обича флирта и флиртува, понеже се чувства материално и емоционално сигурнаусмивка  Може да има слабост към чашката и да излезе да изпие едно питие с него след работа, ако и е омръзнало да седи цял ден в офиса. Друг вариант за почивните дни е ресторант и след това дискотекаТри карти 2 - Page 32 402149  Мацката може да е гастроном!усмивка
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 12:46

MAITE написа:
Крал на мечовете + 10 Пентакли + 6 Жезли, ц. Императрица
Антония написа:
Нейните намерения,според мен са били тактично да го отреже.Тя е искала да си свърши работата,да получи това,което я интересува,чисто служебно.Не е искала да осъществи по-близък контакт с него.
Frog написа:
Жената е в труден период според мен. Има хора около нея, забавлява се, но в душата й е тъмничко. Не погледнах другата подредба, но ми се струва, че изобщо не си пада по този човек....

Погледнах и допълвам- никакви намерения няма към този човек. Единственото, което в момента я вълнува е детето й. 10 пентакли никога не са ми показвали хубави неща, с изключение на буквално означаващите срещи на открито сред много хора. В настроението и усещанията на жената липсват всякакви чувства и емоции. Каква може да бъде една жена в кожата на Крал меч- ето един мек израз на такава жена "аман от навлеци, които искат само секс, имам нужда от любов, от опора, от човек, който ще се грижи за нас". Въпреки това е възможно да му се отвори парашута на този човек, заради непостоянство или моментна слабост - не знам. Тези 6 жезли ми изглеждат оптимистични, поне за секс ако не за др
И аз мисля като Тони и Фроги. Дори си мисля, че изобщо тя няма намерения освен свързани с работата. Искала е просто да е сигурна в него като клиент, защото ще получи бонус от фирмата.

MAITE написа:
7 П+3Ч+ Луна
Според мен жената е разочарована. Имало е някой покрай работата, който е бил като светлинка в тунела, но според мен тя сега е сама, колкото и да и се иска да е с някого. Трудно прави избор и има високи критерии.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 15:06

Прави сте, тя не е имала намерения към него, а и как да има, като са се срещнали за първи път и то служебно. Направил си е застраховка на колата. За нея е бил един от мн клиенти. Попълвайки формулярите служителката го е попитала за семейното му положение, брой на деца, и той си е помислил, че тя се интересува от него.Shocked  В понеделник той ще ходи при нея да взима някакви документи и да я покани на обяд.Три карти 2 - Page 32 1224881819  По-нататък ще дам ОВ. Хубав ден!!! И ви благодаря за коментарите!!Три карти 2 - Page 32 99390 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeНед Авг 25 2013, 23:21

Относно питането на Зуки и обсъждането на Обесения на 3та позиция.

От ДОСТА време бях намесена в трудна ситуация в служебен план и преди около месец и нещо питах за евентуални сценарии за развитие. Единия от тях беше свързан с радикални промени в текущата ситуация. Ето комбинацията. (попитах за вероятността да стане събитието Х.- малко вероятно да стане от към онзи момент)

Цепя на 3 меча

9 чаши Слънце Обесен

Малко след това станаха непредвидени събития, много напрежение и това нещо в крайна сметка се случи. Всичко се завъртя на 180 градуса за 0 време.

Така, че за комбинацията на Зуки се чудя дали не би могло да стане....ама след повече време заради Асо пентакли на 2ра..не бих изключила този вариант.
Видях, че Зуки е задала въпроса дали тази работа е за нея- ако се придържаме към въпроса- доста тежичко ще й дойде, не знам дали е готова за това предизвикателство- там има обещание за дългосрочен успех, който би могъл да дойде след повече време, може би тотално ще промени ежедневието й. Ноо.. с този Обесен се чудя дали няма да се случи нещо и или да промени ситуацията, нагласите около нея за нещо коренно ново или малко по- различно..Три карти 2 - Page 32 262180 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 00:08

Линда, при теб се е случило, понеже е назрял моментаусмивка  При нея се случва, понеже няма друг избор. Естествено, тя самата трябва да се промени, за да осъществи намеренията си докрай и това е гвоздеят на програматаусмивка  Най-добре е да отиде на някакъв безплатен курс по търговия, защото в противен случай би означавало работа с психолог или самосугестиранеусмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 07:24

мерси  Най-добре е да отиде на някакъв безплатен курс по търговия, защото в противен случай би означавало работа с психолог или самосугестиранеусмивка
 хахаха-хареса ми... шантава си е жената,апе я главата яко...та сте прави-с този Обесен се чудя дали няма да се случи нещо и или да промени ситуацията, нагласите около нея за нещо коренно ново или малко по- различно..
тя си живурка в едни аса и 7 чаши ...които се пораждат само заради мисълта че има 10 меча...даже не е глупака ???
Три карти 2 - Page 32 531608 Три карти 2 - Page 32 1329947235 Три карти 2 - Page 32 698924 -психолога-тя все се отказва,само говори,то и идеите и са едни мързеливи,несериозни,смееткаджийски.

някъде видях асото и провесения че го тълкуват - да възлагаш очаквания,намерения някак нещата да стават чрез другите,не типичното подаване на ръка в знак на помощ,а като да изпозваш хората,за магарета...демек-ще го направя,ама ако някой друг го развие,довърши,тук съм,ма ме няма...като да насади друг да се пържи...та психолога(примерно да е този на който възлага дисагите)-та или псохоога ще я откаже,или тя сама ще се откаже(изгодната прценка)...


нека си дойде по коледа,па ще видим какво ще е родила,тоя път главата и.....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 09:25

Линд, интересно наблюдение на Обесения и е толкова логично, но само с това Слънце отпред. Предлагам ти да го сложиш в комбинациите, защото е страшно уместно. Струва ми се, че Слънцето много рядко върши съществена работа, но ето тук е дало страхотна подкрепа. Асо пентакли преди Обесения също носи послание, но ми се струва, че по-скоро  усилва негативната страна на Обесения.Три карти 2 - Page 32 826247
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 32 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 32 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 32 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: