Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 07:24

мерси  Най-добре е да отиде на някакъв безплатен курс по търговия, защото в противен случай би означавало работа с психолог или самосугестиранеусмивка
 хахаха-хареса ми... шантава си е жената,апе я главата яко...та сте прави-с този Обесен се чудя дали няма да се случи нещо и или да промени ситуацията, нагласите около нея за нещо коренно ново или малко по- различно..
тя си живурка в едни аса и 7 чаши ...които се пораждат само заради мисълта че има 10 меча...даже не е глупака ???
Три карти 2 - Page 33 531608 Три карти 2 - Page 33 1329947235 Три карти 2 - Page 33 698924 -психолога-тя все се отказва,само говори,то и идеите и са едни мързеливи,несериозни,смееткаджийски.

някъде видях асото и провесения че го тълкуват - да възлагаш очаквания,намерения някак нещата да стават чрез другите,не типичното подаване на ръка в знак на помощ,а като да изпозваш хората,за магарета...демек-ще го направя,ама ако някой друг го развие,довърши,тук съм,ма ме няма...като да насади друг да се пържи...та психолога(примерно да е този на който възлага дисагите)-та или псохоога ще я откаже,или тя сама ще се откаже(изгодната прценка)...


нека си дойде по коледа,па ще видим какво ще е родила,тоя път главата и.....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 09:25

Линд, интересно наблюдение на Обесения и е толкова логично, но само с това Слънце отпред. Предлагам ти да го сложиш в комбинациите, защото е страшно уместно. Струва ми се, че Слънцето много рядко върши съществена работа, но ето тук е дало страхотна подкрепа. Асо пентакли преди Обесения също носи послание, но ми се струва, че по-скоро  усилва негативната страна на Обесения.Три карти 2 - Page 33 826247
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 09:54

Линда написа:


как ще си прекарам на морето?

цепя на 8м

4 меча + маг
съвет звезда
резултат справедливост
Обратна връзка : Честно казано емоционално не бях съвсем настроена за парти..по- пасивна бях - мисля, че е заради 8м и вързаните ръце на МАГА..с тези 4 меча..един такъв изморен- не му се занимава. Но пък иначе като цяло беше супер. Нямаше изненади- очаквах да е весело и беше.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 13:50

Деси написа:
Момичета, попитах за евдна приятелка дали ще започне работа до края на годината:

Цепя на 8 Меча

8 Жезли, Асо Мечове, Кралица Мечове

ОВ:

Случайно е попаднала на жена работодател, която я е харесвала още от преди и отново й е предложила работата. Приятелката ми била много учудена как отново е попаднала на нея и била шокирана. Както и да е, жената пак й предложила работата, а мойта приятелка пак й отказала.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 14:05

Линда, МАГА може да е пояснение към лежащия на плажа 4М - някой, който се е изтощил и си презарежда батериите, че разбира от Тароусмивка Съвет Звезда - да се раздаваш максимално и да не излизаш от дискотеката, докато не видиш, че е изгряла навън зорницатаусмивка
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 14:11

Деси, за късмета на твоята приятелка не се съмняваме!усмивка  Иначе по радиото нагледно бяха обяснили какво е липса на късмет - човек, който се скарва с шефа си е подал вече документи в друга фирма, където са го одобрили и започва работа. Фирмата се оказва на жената на шефа муSurprised
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 14:29

Иначе всички обичаме да ни се падат хубави карти, но моята нова теория е, че хубавите карти се падат на слабаците, за да бележат и те някакви успехчетаТри карти 2 - Page 33 2582547572
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 14:59

Деси, специално се върнах назад за прочета коментара си по това питане Twisted Evil  Толкова е важна обратната връзка.......
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 17:40

Попитах картите дали ще работя по специалността си(която е книгоиздаване,макар че все още не съм я завършила) и ми се паднаха 3 чаши,5 чаши,Асо мечове и 4 мечове.Тая 3 чаши май показва, моите хобита,таланти,а не определена професия-поне аз така го тълкувам.Някакви идеи,че аз напълно зациклих...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 21:24

Тези 4 меча какви са - цепиш на тях или си използвала подредба с 4 карти?
Иначе не виждам отговор. Сякаш картите ти казват, че не е сега времето да питаш. Имаш някакъв потенциал, но той е все още само в мислите ти.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 21:28

Използвала съм подредба с 4 карти
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 21:32

Не се променя отговорът, Шугар,  трябва да имаш търпение, още не е дошло времето да питаш, а да работиш тази работа.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 21:37

Благодаря, Frog!усмивка Напоследък картите все не могат да ми дадат конкретен отговор на въпросите миТри карти 2 - Page 33 302820 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 21:37

Sugar,за мен тези карти не ти отговарят.. Това,което виждам по тях е,че излизаш с приятели,забавляваш се, но нещо ще се случи и ще те накара да се отчаяш и ще вземеш решение да се отдръпнеш за известно време,за да обмислиш нещата...
Според мен в тези карти има съвет- може би трябва да обърнеш по-голямо внимание на учението,на важните неща около теб, да загърбиш излизанията и веселбите, защото в определен момент те ще те дръпнат назад...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 21:50

Ох, Reni напротив- почти с никого не излизам и не съм си зарязала учението.Те картите са теглени онлайн,отдавна се заканвам да спра да тегля от интернет,но като нямам собствени се задоволявам и оттам и може не показват реално нещата...знам лиТри карти 2 - Page 33 302820
Все пак и на теб ти благодаря
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 21:54

Sugar, просто си вземи едно тесте. Онлайн са пълни глупости-не показват реално със сигурност и си губиш времето.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 10:58

Дами сложила съм някъде големия и малкия талон от колата на татко, питам къде са?

Големия:

Падна Крал Чаши
Цепя на 10 Жезли
6 Жезли, 8 Жезли, 9 Чаши, 5 Чаши

Малкия:

Цепя на 4 Чаши
Кралица Пентакли, Слънцето, Крал Мечове, Император

Три карти 2 - Page 33 1329947235 

Дами , загубена съм ....трябва да ги намеря... Sad 

Ще намеря ли големия талон от колата на татко ?

Цепя на 6 Чаши
Умереност, Магьосникът, 9 Пентакли - ще го намеря но доста ще ми се трескат чувствата и доста усилия ще положа

Ще намеря ли малкия талон от колата на татко ?

Цепя на Отшелникът
Деветка Жезли, 6 Чаши, Светът - ще го намеря, някъде навън е , сигурно в гаража ....

Ще дойдат от миналото обаче с тези 6 Чаши ... много ме навежда на мисълта едно нещо ... Дали не са останали в колата на бившия ми съпруг .... Той е Крал Чаши
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 11:41

Деси, потърси и в стаята на баща ти или някъде из неговите вещи - той може да ти излиза като Крал Чаши. Иначе, припомни си къде за последно си ги виждала, носила или за какво са ти трябвали...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 11:45

Деси, важен ти е Кралят чаши. Там са документите, а след като го определяш като бившият ти съпруг значи са там, при него.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 11:49

Ще видим , то в Ленорман ми излезна за големия талон че е в 7ми дом - а това е на семейството или чужбина - т.е. навън, и аз веднага си помислих за бившия. А за малкия талон ми излезе на трудно достъпни места като затвори т.н., болници или лекарства! Т.е. може да са при лекарствата му. Сега отивам да търся!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 11:59

Ех, ако можеше да използваш радиестезично махало!усмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 14:17

тароман- всеки ли има способността да го ползва-махалото.
според човека ли се определя, кое е подходящо за него-метално,кристално...
колко странно-преди седмица четох нещо за махалото...имаше мнения ,че и пръстен може да върши същата работа...


Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 14:35

Е да, казват, че всеки, който няма мозъчни увреждания може да го ползваТри карти 2 - Page 33 402149   И дори не само пръстен, ами и ключовете от колата ако се наложи, или кламер провесен на конец, или игла забодена към коркова тапа и провесена на конецусмивка  Интересни са материалите за абат Мерме, който казал на свой клиент, благодарение на махалото си, че търсената от него крава, която му била изчезнала, се намира на дъното на еди коя си пропаст и четирите и крака стърчат във въздуха:sm38.gif:  Отишъл клиента и си гледа кравата тамТри карти 2 - Page 33 642334
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 15:45

Охх отивам да сложа ключ от колата на татко, та белким си намери големия и малкия талон ...

Сложих ключа от мойта кола. Върти се доста усилено в кръг в две от стаите. Ще потърся по специално по шкафовете.

Благодаря за идеята Тароман
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 18:09

тароман написа:
казват, че всеки, който няма мозъчни увреждания може да го ползва
инък си спомням като малка,ходех из двора на баба с  огънати телове,и се радвах на движението им...
със затен пръстен над чаша с вода - отброявахме годинните на които ще се оженим,или над дланта колко и какви деца ще имаме,ей така мина моето детство,за разлика от моите приятелки.
преписвах  си разни неща за зодиите,знаците  в чаша кафе,келтски хороскопи,изобщо каквото ми попаднеше...ооо дали съм пораснала?
гладкия мозък неувреден ли  е?Три карти 2 - Page 33 402149
от една позната из форумите , знам че тя се допитвала до махалото си,дали да  работи с него  и с таро,по зададен въпрос...
*
всъщност сигурно махалото работи нещо като предавател,антена ,която обаче трябва да се заземи,преработи като инфо,и да се възползваме ако е благоприятна същата информация.чистия разум трябва да е на мястото си.
*************

сещам се че и постаро време е имало книги езо,ето:
една моя приятелка имаше стара книга,подобно вечен календар,омагьосаме  тази книга,преписвах много.
имаше за кафе,карти,сънища,дати,имена,петна,зодии,точки за лечение, хиромантия, болести, и какво ли не,и всичко на старобългарски- с двойно е,и т.н
приятелката ми я  даде и на едно друго момиче,и изчезна книгата.
бабата на тая я зачела,забравила да я върне и така...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 20:35

Здравейте момичета,един въпрос от мен-ще получа ли предложение за работа от един приятел до 2 м.-цепя на 2 ж- картите са 6м,2ч и 8 ж- има оттегляне и премисляне на идеята,но заради 2 ч се надявам да това да е работа в екип и новината и действията които ще се извършат,мисля че ще получа предложение за работа
И още едно въпросче какви са намеренията и действията на ...до 2 м спрямо мен-цепя на асо меч, картите са - Асо пентакли,Слънцето и 4 п-асото меч предполага реализация,действия,разрешение на проблем, асо п- късмет ,помощ, Слънцето -приемам че е успех,безгрижие,щастие,но че нещата ще се основават на работно ниво,ще ни свързва работата
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 20:42

Хахаусмивка  Бабата като я е зачела тая книга и е забравила да я върне, да не я е отнесла на оня свят?усмивка  За махалото, под мозъчни увреждания се има предвид, че информацията която постъпва не би се предала правилно ако са нарушени мозъчните центрове, както между впрочем и ако човек е ударил едно питиеТри карти 2 - Page 33 402149
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 33 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 33 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: