Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПон Сеп 02 2013, 21:56

Линда, аз съм абсолютно съгласна с Фрог ! Просто забравих за Рицаря, а и повече се концентрирах върху другите карти. Иначе напълно подкрепям мнението й че ще има джиджи-биджи и после ще се петелчите всеки с гребенчето си. Просто сте силни характери и двамата и затова може малко по-трудно да станат нещата. Но напълно я подкрепям че от това може да излезе и нещо хубаво та дори и за по-нататък.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПон Сеп 02 2013, 22:25

ами дано да сте прави...макар, че ДМ до сега не ми е излизала за щастлива в личен план жена- ма тука комбинацията е странна...дано да сте прави де- готин е..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 06:41

И още един въпрос от мен, че съм пристрастна:

Едно мое бивше гадже е обещал да дойде да ми погне с един ремонт вкъщи. Има ли наистина намерение да свърши тази работа и ще ли я свърши?


Цепя на Страшен съд

10 чаши Слънце Умереност
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 07:09

линда, гаджето го е казал с добри намерения. мисля че ще помогне-слънце-умереност.
с 10 малко се е поизхвъри,поувлякъл,но това само за да бъде добър-пак умереност в подкрепа...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 13:36

Отговорът е не - Слънцето няма да се съгласи умерено да свети.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 17:28

Благодаря Тароман, аз тълкувам картите чисто интуитивно, но дори и да се съглася да подходя с логика, пак няма да се съглася с теб. Имаме като стихии

ВОДА ОГЪН ОГЪН,

Умереността дава просто хоризонт на Слънцето- ясен хоризонт, за да свети то още по- силно. Няма как да не станат нещата, но ако случайно се окаже, че си прав- ще ти дам специална ОВ.мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 17:56

Горе-долу мнението ми е като това на Зуки. Човекът наистина с 10 Чаши доста емоционално е подходил, изхвърлил се е, но наскоро Маите ли беше или май по-скоро Рени ми даде ОВ от тяхна си подредба че Слънцето някак просветлява нещата. Ако има например 7М, Слънце и СС - лъжата (7М),  ще се види (Слънцето)  и ще се осъди (СС).
Така че тук човекът се е засилил емоционално, ще му просветне че едва ли не ще се покаже много с този си ентусиазъм и ще се опитва да е умерен, обран в това, което ще покаже.
Ама този СС .... Три карти 2 - Page 37 617156  Да не би да си поговорите и разкриете минали неща, да разясните кой , защо, как ?

Та отговора на въпроса, че аз се отплеснах - Ще дойде и ето това ще се случи !


Последната промяна е направена от dgakova на Вто Сеп 03 2013, 17:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 17:57

Аз съзнавам колко малка е вероятността да не стане, след като ти е бившо гадже и е обещал, обаче да видим!усмивка  Специална, специална, колко да е специална обратната връзка?Три карти 2 - Page 37 402149
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 18:02

Тароман, опитвай се да водиш записки по подредбите които правиш и да гледаш какъв резултат дават картите. За да се ориентираш повече прави дневни подредби. Така съвсем буквално се виждат нещата.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 18:25

Извинявай Линда за допълнителния коментар, но ми дойде и друго на ум. Защото въпросът е дали ще дойде, той наистина от тази емоционалност, като се усети, може да се двууми, защото чувствата му ще са ту в едната чаша ту в другата. Със сигурност ще имате комуникация заради СС, но може да го е страх, да е плах  заради положителните и отрицателните емоции, които са се случвали между вас. И ако не дойде заради чувства, вариантът по СС е да пожелае поговорите за миналите неизяснени неща или в най-лошият вариант да има реакция заради тези неща без да говори. Но със сигурност има нещо неизяснено, което го притеснява. Трябва да дадеш ОВ да видим как се е проявил СС всъщност. Другите карти са ясни, те не показват действие, така че отговора на въпроса дали ще дойде е в СС !
Незнам дали ме разбра ...Три карти 2 - Page 37 283610114
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 20:11

Деси, важен е да хванеш принципа, на който работят картите, щото колкото и записки да си водиш, полза може и да няма, ако не можеш да ги анализирашТри карти 2 - Page 37 402149  Ето ти сега например последно какво твърдиш, отговорът на въпроса на Линда да или не е? И нещо друго, защо има 52 малки аркани например?усмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 20:31

Цитат :
И още един въпрос от мен, че съм пристрастна:
Едно мое бивше гадже е обещал да дойде да ми погне с един ремонт вкъщи. Има ли наистина намерение да свърши тази работа и ще ли я свърши?
Цепя на Страшен съд
10 чаши Слънце Умереност
Ще дойде ако трябва да боядисва или да се включи в почистването Smile
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 20:42

Тароман, каква колода карти ползваш ?

Как бе Фроги се сети за това ? По Слънцето ли ?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 22:36

По Умереността, Деси, погледни картата Smile Ако наистина е така стане де, не съм 100 процента сигурна. Просто се сетих, че този път може да описват ситуацията буквалноТри карти 2 - Page 37 402149
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeВто Сеп 03 2013, 23:20

Да бе, 10 Чаши може да са кофите с бои :sm38.gif:  и Слънцето може да е жълтият или оранжев цвят :sm38.gif: и накрая нали се сещаш как се преливат в кофите с боите и разтворител - Умереност Три карти 2 - Page 37 642334, а СС да е решението дали да се направи с ефекта на метлата или просто да се плесне боята на стената пък каквото стане :sm38.gif: И направо смятам следващият ни проект да е някой филм на ужасите с елементи на психо по някое време Rolling Eyes Три карти 2 - Page 37 528869 :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 12:40

Момичета не знам дали е уместно да питам за здраве но съм много притеснена и реших да опитам,въпроса ми е братовчед ми А.ще запази ли пръстите си на ръката,стана инцидент и ръката ме е премазана,2 пръста са рисковани и може да се наложи ампутация-та искам да знам дали ще се справи и ще си запази пръстите-цепя на 6ж
картите са крал чаши,паж чаши и 5п-това изобщо не ми помага
Момичета искам да дам обратна връзка-за сега нещата са добре,мина още една операция,предстои му трета,но ще си запази пръстите,все още е в болница,мина през големи притеснения и депресия,но за сега има всички шансове да се оправи.Имаше съвсем малко изрязване на 2 от пръстите,само малко до ноктите,но ще го оправят с пластика.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 12:49

Linjeri, щом няма мечове в подредбата, това показва,че ще ги запази.
При интервенции от такъв тип,обикновено, излизат мечове.
Много се радвам за братовчед ти! Пожелавам му да е добре и скорошно оздравяване! мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 12:52

Момичета въпроса ми е ще сменя ли работата си до 3м-цепя на Любовници-мисля че показва че искам да го направя,готова съм да се махна,картите са 9п,5ч и 6м- първата показва успеха и шанса който ще имам,последната е промяната,ще е нещо различно от това което правя до момента,но тези 5 ч малко ме притесняват по средата-дали не показват разочарование и проваляне на това което очаквам и 6 м да след това да показва че ще търся нова и друга възможност ,или 5ч да показват че тръгвам сама и сама ще се справя с всичко,да е е чувството от напускането,знам ли..
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 12:53

Много ти благодаря,надяваме се наистина скоро всичко да мине и да започне рехабилитация.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 12:56

Linjeri, при 5Ч всичко зависи от теб самата,може би показва и неудовлетворението от сегашната ти работа,но 6М показват,че ще преодолееш трудностите и ще продължиш напред...
Срещала съм 6М със значение на ходатайство също...
Но да, ще я смениш, ще ти е трудно,но всичко ще се оправи...мерси мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 12:58

Рени много ти благодаря, и аз така си помислих,но не бях много сигурна, и да може и да си права,ако стане ще е с препоръка от познат.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 13:04

И още един въпрос дали един човек ще ме потърси този месец- цепя на 9 м-болка и тъга,картите са 6п,Император и 3 ж- първата показва стабилност,втората че май няма да иска да го направи, а по третата че може би очаква жеста от моя страна-като цяло мисля че няма да го направи,очаква аз да предприема нещо.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeПет Сеп 06 2013, 13:20

Miss Bloom написа:
Как ще премине престоя ми в Х.?
Луната - Империатрицата - Крал пентакли /доп. Любовниците
Неочаквано развитие на гинекологичен проблем, но всичко е наред! Много странно се чувствах, имах усещането, че никой не ме разбира... Един колега непрекъснато ми лази по нервите, кани ме на кафета и се държи адски мазно. А една колежка ме нерви отвсякъдеТри карти 2 - Page 37 995437
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeСъб Сеп 07 2013, 15:17

Хмусмивка  linjeri, забрави за смяна на работата по тия карти, дето си изтеглилаусмивка Да ти се обади въпросният човек е вероятно, но е възможно и да не ти се обади - може да се засечете някъде, или ти да му звъннеш:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeСъб Сеп 07 2013, 21:44

Здравейте,
Ще се запозная ли с М?

7 жезли
Императрицата
Крал Чаши

Мерси.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeСъб Сеп 07 2013, 23:30

Az_sum, аз залагам, че отговорът е даусмивка
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitimeНед Сеп 08 2013, 07:25

Много ти благодаря Таромен.
Въпреки,че на мен не ми се вижда достижимо,но нека да видимусмивка 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 37 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 37 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 37 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 3
» Три карти 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: