Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 8:59 pm

Ако се съмнявах, или знаех, че наистина ти е направено такова нещо, сигурно щях да ти пиша на лична. Дискусията по принцип е интересна за това до къде биха стигнали "доброжелателите", както разбира се и картите как биха упоменали товамерси
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:03 pm

Какво има, Деси? Ти кажи като твоята приятелка си намери работа преди края на годината, тя също е с АМ на втора позицияТри карти 2 - Page 36 402149
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:07 pm

Не всеки меч на втора позиция показва магия !
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:11 pm

Много благодаря за разяснението,явно просто трябва да си дам дълга почивка и да се споря
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:12 pm

В подредбата за жена са си сериозни неприятности - т.е има над какво да се замислиусмивка  Ако подредбата е за Александър Македонски, сигурно всеки ден му е излизало като дневна картаусмивка
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:16 pm

linjeri, каква почивка? Има момичета, които това лято смениха по няколко гаджетаТри карти 2 - Page 36 402149   Просто влез във форма!усмивка
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:17 pm

Да,прав си,големи неприятности,раздяла и сега просто съм решила да не правя нищо,ще оставя нещата просто да се случват
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:18 pm

Може Тароман,но това не е за всеки, и аз пробвах,сменях ,но не се получи,не е дошъл момента
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:20 pm

Ее, тогава Три карти 2 - Page 36 3032713799
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:21 pm

Три карти 2 - Page 36 99390 Благодаря тиусмивка 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:26 pm

За нищо! Гледайте да се оправяте, че трябва да се раждат още българчетаТри карти 2 - Page 36 402149
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeНед Сеп 01, 2013 9:28 pm

Някой ден,ще станеусмивка 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 3:45 am

ооо,вчера ми се изтри писаницата,докато се обясня,подредя какво казвам,и от къде иде...лога ме изхвърлил,и ми се изгуби творението...

тароман , към теб на лични ще пиша .

мерси когато му дойде времето и когато ученика е готов
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 6:17 am

Linjeri
А моят коментар по твоите карти Влюбени/ 3 пентакли- АМ- Обесен :

Както и да се държиш в момента с този човек трябва да настъпи коренна промяна в поведението ти. Обесения все по- често взе да ми показва изход от затлачена ситуация,а ти трябва да проявиш достатъчно остроумие, за да излезеш от нея.

Всички тези карти са много интелектуални, сързани с показване на умения, добро поведение, стабилно, такова, на което човек може да разчита, АМ+ Обесен- интелект, различна гледна точка, зад която да прозира здрава логика. Тоест аз виждам картите като съвет към теб да общуваш повече с човека, да опознаеш УМА и душата му. В разговори, организиране на съвместни мероприятия, където може да подхаванете теми на разговор, при които можете да откриете един на друг начина си на МИСЛЕНЕ.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 8:41 am

Е да, обаче има малък проблем - Обесеният не е сексиТри карти 2 - Page 36 402149  Т.е той, колкото и да се поднася на индивидите от противоположния пол, дали емоционално, дали интелектуално, а най-вече физически, полза няма да има, даже напротив. Това, което си мисля, че за да ти се махне от главата - това е всъщност, което пише по дебелите книги е, че трябва да има някаква саможертва, т.е дали ще е отсалбване/вталяване, дали ще е жертване на егото като се избягват спорове, или дори работа с психолог, след като и 3п присъства...? Или някаква работа на енергийно ниво, за промяна на вибрациите - хомеопатия, ароматерапия, китайска медицина и т.н.
Предполагам трябват нови тегления, за да се получи насока. Както може би и да се вземе Обесеният като сигнификатор в някаква подредба - момичетата могат да кажат най-подходящата коя емерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 12:06 pm

за КК ако на 10 се появи дворцова карта се реди отново КК.
и се слага дворцовата като сигн-за да се види какво иска да покаже в първия кк на 10 позиция.

не ми се връща на зад да чета картите,но май помня някоя сега,но ето още нещо което мисля.
провесения е провесен заради избор,свой или на друг,той винаги е направен вече избор,съгласила си се с нещо преди време...и сега вървиш по избрания път някога.
дори да казваш че не е този,той е печат,клеймо върху теб...
имаш влюбени-избор-стъпката за която говорех по-горе е търъгнала от тук.
май нещата се повтарят,до безкрай...ако не си сложила край на нещо,не си го изживяла края,ти го лепваш върху новите очаквания,новия човек,и лошото е че май-за утеха ползваш работа,дом,но това е криво огледало...

надали ще ме разбереш,но вероятно попадаш,търсиш един тип мъже, обърни се и потърси друга визия,друг дух...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 1:27 pm

Благодаря на Деси, че ми изтегли тези карти!

Какъв е Асцендента на този мъж (интересувам се от него и ми прилича или на Скорпион, или на Овен, или на Телец)

Деси цепи на Дама П.

Страшен съд 2 чаши Императрица ( ех! защо не питах как ще ми се развият отношенията с него)

Така мисля, че е телец АЦ..вие..?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 1:35 pm

Как ще се развият отношенията на М. с Линда до 3 месеца?

Падна Рицар Жезли

Цепя на 6 Чаши

Рицар Пентакли, Кралица Мечове, Императорът, 9 Пентакли

Само да кажа с 9 Пентакли до тук каква практика имам.
1. Падна се за бившия ми съпруг - доволен е човека май, няма гадже уж, ама като че ли има някоя дама настрана, освен това пък и с мен прекарва време, ама нямаме любовна връзка. Та ми се струва доволен.
2. Едно момиче, което ми се оплака че са скъсали с нейния, не помня предишните карти но последната беше 9П и тя е доволна с нейния. Събраха се и й е добре.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 1:44 pm

Дес, мерси! Ами не мисля, че нещо ще стане - ДМ+ Император- оо- но чанс!Smile 9 пентакли също е карта на смостоятелност- няма да поемат една романтична посока отношенията- няма нищо , де!

А иначе по астро картите- като планети имаме Плутон, Венера, Венера - може и везна да се окаже момчето или! Скорион (Плуто)- знака след Везни (Венера)...един вид да ме насочи, че не е теле..може може..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 2:12 pm

Абе с 9П ще си доволна пък да не ти пука! Аз все още си мисля че може да се проявява като скрита връзка, или далечна връзка с човека или връзката ви е такава че дори и да не се срещате често пак ще сте доволни един от друг - сещаш ли се, навън си сама, никой не спи у вас, рядко се виждате и чувате но теб това те удовлетворява. Някак много ми навява това тази карта в последните подредби.  Просто ми го набива в главата. Много е настоятелна мисълта!
Ти какво мислиш за това? Звучи ли ти логично ?
А и виж това, което имам като практика ...
Аз си мисля че ще има романс между вас, но ти ще си много опърничева, а той много силен характер и затова ще се държите на разстояние един от друг. Всеки ще дърпа чергата в негова посока. Но ще си доволна.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 3:23 pm

линда-и аз смятам телец,но виж и за риби
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 4:11 pm

Ох, много пропускам, ама нямам времеТри карти 2 - Page 36 262180 Зуки, това за дворцова на последна в КК го чувам за първи път. Ако искаш можем да доразвием темата, но в КК, тъкмо последният път ми се паднаха две такива на 10-та но те са ясни, струва ми се.


Линд написа:
Какъв е Асцендента на този мъж
И на мен ми се струва, че е Телец, но тъй като в тази сфера съм недоучена ще си замълча :sm38.gif:  Само по ДП ми се струва така.





Деси написа:
Как ще се развият отношенията на М. с Линда до 3 месеца?
Падна Рицар Жезли
Цепя на 6 Чаши
Рицар Пентакли, Кралица Мечове, Императорът, 9 Пентакли
Тук ще има секс Три карти 2 - Page 36 904684 - по РЖ , спонтанна, изненадваща реакция. Това е основната карта. Възможно е да пътувате някъде, не е задължително да е далеч. Ще те накара да се чувстваш добре и спокойна. Сериозен е и по-късно може и да ти го демонстрира, но трябва да премине през няколко етапа. Ти си тази кралица. А защо мечове - ами защото има такива мъже, които успяват да извадят от жената най-доброто /много са рядко тези мъже/. Интелект, бърза мисъл, изострена наблюдателност, понякога дори и  агресивност, но това е една истинска интелигентна кралица. Не знам акто каква е излязла 9 пентакли и загова няма да я коментирам. При всички случаи до Императора, в питане за отношения е страхотна карта. Мисля, че каквото е било лошо - зад гърба ти е.Три карти 2 - Page 36 531608 



Между другото, Линд, в моя КК финалната десятка е Кралица меч и Рицар Пентакли,/приятели/ присъства и Императорът, но няма 9 пентакли
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 4:57 pm

Мале Фрог - ти ме застреля, бе!Smile

Кралица меч винаги ми е излизала като сама и много нещастна жена в личен план- за работа я харесвам....но пък да ти кажа на един Император само такава му е нужна- ДМ- тва е жена за негоТри карти 2 - Page 36 402149 Три карти 2 - Page 36 402149 
сега като се замисля....един силен мъж една силна жена- супер двойка са........но пък за емоции много хладни и студени ми идват тези карти....да ви кажа може и да се хванем за косите! По ВЖ, която си правих за него..тя ми завършваше в 5м и 5ч...ша имаме някаква препирня.

Фроги..някои казват, че Императора не обичал?????

Инача за АЦ- заради СС си мисля, че може и да е Везни- защото имаме събиране на Венера с Плутон...Ако беше Телец щеше да излезе Марсова карта с Венера или Меркуриева карта...НО този мъж много прилича на АЦ ТЕЛЕЦ...тъй, че и вие може да сте прави...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 5:10 pm

Линд, построих анализа си изцяло на изпадналия РЖ. Възможно е и да не съм права, но в повечето случаи интерпретацията ми е на база усещания с подкрепа на някои значения на картите, но не изцяло и само на значенията. Емоцията /права си няма чаши в основната подредба/ се дава от тези 6 чаши, които сякаш обгръщат всичко останало. Ами, тук не знам какво да ти пожелая Линд :  :ps_ih:  очаквам ОВ Три карти 2 - Page 36 3311952119
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 6:55 pm

Момичета много ви благодаря,ще пиша като имам обратна връзка,но поне ще последвам съвета да променя отношението си,Линда много си права че има интелектуални разговори,това в момента е основното,говорим предимно за работа,но не и за него и за това как се чувства,как мисли,а може би и не искам да се задълбавам на база минало както казва Зуки,дано нещата да се променят когато се променя и аз.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 6:56 pm

Линда, аз съм абсолютно съгласна с Фрог ! Просто забравих за Рицаря, а и повече се концентрирах върху другите карти. Иначе напълно подкрепям мнението й че ще има джиджи-биджи и после ще се петелчите всеки с гребенчето си. Просто сте силни характери и двамата и затова може малко по-трудно да станат нещата. Но напълно я подкрепям че от това може да излезе и нещо хубаво та дори и за по-нататък.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitimeПон Сеп 02, 2013 7:25 pm

ами дано да сте прави...макар, че ДМ до сега не ми е излизала за щастлива в личен план жена- ма тука комбинацията е странна...дано да сте прави де- готин е..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Три карти 2 - Page 36 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 36 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 36 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: