Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Next
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 20:35

Здравейте момичета,един въпрос от мен-ще получа ли предложение за работа от един приятел до 2 м.-цепя на 2 ж- картите са 6м,2ч и 8 ж- има оттегляне и премисляне на идеята,но заради 2 ч се надявам да това да е работа в екип и новината и действията които ще се извършат,мисля че ще получа предложение за работа
И още едно въпросче какви са намеренията и действията на ...до 2 м спрямо мен-цепя на асо меч, картите са - Асо пентакли,Слънцето и 4 п-асото меч предполага реализация,действия,разрешение на проблем, асо п- късмет ,помощ, Слънцето -приемам че е успех,безгрижие,щастие,но че нещата ще се основават на работно ниво,ще ни свързва работата
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 20:42

Хахаусмивка  Бабата като я е зачела тая книга и е забравила да я върне, да не я е отнесла на оня свят?усмивка  За махалото, под мозъчни увреждания се има предвид, че информацията която постъпва не би се предала правилно ако са нарушени мозъчните центрове, както между впрочем и ако човек е ударил едно питиеТри карти 2 - Page 34 402149
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 20:52

linjeri, по първите карти, не се надявай на работа. Човекът може да те е харесал за връзкаТри карти 2 - Page 34 402149 По вторите карти, някакви трансформации за повдигане на енергийното ниво ми се струват. Те изглеждат повече като за назначаване на работа от първите - нещо като шеф на някакъв офис, или клонТри карти 2 - Page 34 402149
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 20:56

Тароман много ти благодаря мерси доста си близо до целта,работата наистина е за офис и то точно за такава позиция,а колкото до връзка за сега няма такива изгледи,но ще съм много щастлива да стане с работата
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 21:08

Цитат :
ще получа ли предложение за работа от един приятел до 2 м.-цепя на 2 ж- картите са 6м,2ч и 8 ж
Линджери, ще получиш предложение по-рано от очакваното, но то ще е свързано с пътуване, преместване или нещо такова.



Цитат :
какви са намеренията и действията на ...до 2 м спрямо мен-цепя на асо меч, картите са - Асо пентакли,Слънцето и 4 п-асото меч предполага реализация,действия,разрешение на проблем,
Много ми е интересно как ще се прояви това Асо подкрепено от Слънцето. Това е нещо ново при теб, зрънце някакво още не пораснало. Може и да се развие, но може и да изгори. Никак не ми се връзва последната карта с останалите две. При тях съм оптимист, но третата май не дава много развитие, напротив оставате на положението на което сте. Подозирам, че ще имате някаква възможност, но ще изтървеш момента за развитие на отношенията. 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 21:13

Фрог много ти благодаря, и да права си,ако стане ще е доста далече и ще се премествам и ще пътувам,работата е такава,надявам се.колкото до второто не знам,може и да си права че може да го пропусна-в момента някак си ве вярвам на нищо и никой и може да е това проблема
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 08:18

интересно се получи,че бъркайки картите приятелка,не зададе въпрос,а  постави три карти.
но смятам са  много нейни...
папата-4меча-колесница
получила е урок и сега го осмисля,сигурно е тежък,защото обмисля  на къде,и с какво...
друго ниво на тълкуване:
папа- брак,в миналото. традиция,слушане,съобразяване...
4 меча-време. време за почивка,след  тежък период,подготовка за на пред
колесница-продължение на  4 м,решиност,зареден с енергия,жизнени сили,нагласа че може...

определено тя е в нов етап от живота си.

винаги ми изкачат някакви житейски мъдрости- тук е тази:
''боже,аз ли криво се молех,ти ли криво ме разбра"
-смени вярата,смени бога- за да не е краткотрайна тази колесница , или пътуването да се превърне в безкрайното лутане...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 09:29

Зуки- приятелката ти си почива- от някакви ангажименти и някакви отговорности...ако е имала съпруг в миналото- може би все още се съвзема от раздялата. тя ще продължи напред- влиза в нов период
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 09:41

да,в раздяла е от март месец
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 09:58

надява ли се да се събере с него? ти знаеш ли, че колесницата ми е показвала събиране на двама разделени?

нареди една висша жрица за развитието на тяхните отношения в скоро време и я публикувай- това в случай ако тя иска да се върне при него
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 15:38

да ти кажа , линда, май не иска да се събират.
тяхния живот премина по квартири,и в един момент- тя си каза- нямам нищо зад гърба,сина и е записан в друг град да учи 1 клас,с една дума тя се върна в дома на родителите,и започна ремонт на къщата....
той не поиска да е с нея,тя не поиска да е с неговите родители(те пък на пук на тях 20 години,не им отстъпиха апартамент в софия,а имат два такива....)-та така-нежеланата снаха , и маминото синче- водят до след прахосани години,и пари- и късна раздяла...

проблема и на двамата е работата,парите-сега тя пътува до софия на километри,и пак е по-добре платена от провинцията....
което не я разколебава да се върне- иска да продължи-иска да ходи и на вън-страх ,притеснения само за детето има- ''казва така- не е с майка,не е с баща,а с баба,дори и да ми е майка, не е един от нас''....живот,трябва да се живее
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 17:58

Какви са отношенията между майка и син

Цепя на 7ж

Рицар пентакли 7 меча 9 пентакли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 19:00

Тези хора определено имат някакви разногласия помежду си.Линда да не би синът да е решил да купува нещо или да прави някакъв бизнес,а майката да е против? По 7Ж -единият твърдо защитава позицията си и твърдо е решен да прави това,което е наумил.При него колебания няма-дори напротив-той има ясно изградени планове как да направи това,което възнамерява...Не знам 9П какво точно показва-или тя ще стопира целия процес,или напротив-ще го превърне в реалност/веднъж вече имаме Пентакли на първа...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 19:08

Хмусмивка  Тези двамцата да нямат сексуални отношения?Три карти 2 - Page 34 1329947235
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 20:03

taroman Три карти 2 - Page 34 3465299449  , уби ме с тоя коментар,нали  за майката и сина при линда ли...

ами,само една майка умее да  ревнува сина си ,така както жена му, не го прави,а и не им трябва на такива покана  да легнат между съпрузите...пф-имам си такава свеки...
та така по типично женски-всичко е възможно...
ще взема да тегля и аз за мойте хора-майка -син-как я карат според таро...

не ми харесва рицар в подобни питания,за  нечии мисли,отношения към друг...винаги показва нещо скрито,и тайно.и то ако е за жена. не знам защо,но така мисля- рицаря в подредба за жена-мирише на гнило ...тактици от всякъде,напасват се според ситуацията,възползват се,изнудват... а тук тя го прави с финес....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 20:52

луда работа ... ето и мойте - взаимоотношение майка>син (инда и тук 7 жезли-женска енергия,лични действия)

асо пентаки-7жезли-звезда
-ах,и тук любов,и енергии,и нещо странно...асо-звезда - каквото си  посял това и ще  пожънеш,но с 7ж-налагане на воля,която е свръх нужното-асото отдавна е отминало,било е...7ж-е женска енергия-яростна,силна,понякога унищожителна9да не попадаш пред ядосана  кралица ж), манипулатор,или нещо друго ... допитва ли се до  черни работи???

интересно,не искам да го обсъждаме ,освен ако нямата мнение,както и да е- казаха ми че тя го била държала някак в ръцете си,като се прави на жертваща се(та тя напротив,е задкулисна,интригантка,която освен друго,лъже,крие, обвинява,недоволства,завижда,мрънка...~~~)  , предполагам насяла е страх у детето си,че ако я няма физически на земята,той ще е загубен...
сетих се за това- като видях асото и звездата...асото е от някога,звездата ще я помъчи още малко,и ...
всъщност коя майка не  изживява живота на детето си,като неин,добре,но става малко шизофренично когато са възрастни...
да,всеки родител има личната си нереализация,като проекция над детето си...боже-психо от къде да погледна...

-това ли са майките на мъжете...
толкова простичко го зададе линда въпроса,че ми се прииска да  видя за тях и аз...
-може и да греша...ще видя той към нея-по-късно,дано не ви оттекчавам или обиждам  с  нещо. предварително се извинявам на свекървите тук....мерси




добавям- сетих се нещо друго,често някои родители,вмъкват в детските главици че ето,мама/тате са болни,лошо им е,нещастни,нагрубявани,необичани- и децата, сякаш стават  родители на мака си и баща си...казват им-майка ти е такъва,башати такъв,кой обичаш,с кой искаш да си,махни го него/нея...
с асото-от раждане е вървяло така-7ж-усеща подвижни пясъци-звездата- тя май казва нещо друго,но няма да го кажа аз...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 21:33

Зуки, много интересно тълкуване даваш на картите. Изваждам го извън контекста на въпроса ти, защото той е личен, но аз не бих могла да анализирам така тези три карти, това са други пластове. От началото жената се е концентрирала върху сина си,обсебващо и изнервящо, Звездата според мен говори, че това си е дълъг процес, но е възможно тази зависимост да бъде преодоляна.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 21:37

тароман е извратеееннн Rolling Eyes 

По моите си карти аз виждам него като РП, нея- като 9п. Е виждаме и двамата силни характери- всеки си държи на своето - държат малко да си стъпват на главите, тя е по- силната обаче. Има някакви недоизказани неща между тях, но и много се подкрепят...но има и някакъв интерес между тях- вижте- няма никъде чаши. Има я грижата, домакинстването с 9п....но няма майчината емоция- хм...Не познавам майката на човека- за това се чудих.

Зуки при теб- връзката между майка и син е много силна, много по- духовна отколкото в моя случай- където говорим основно за материя. Понякога има отблъскване, налагане, обида, но основното, което виждам е удивително силна свързаност- на земно и небесно ниво.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 22:06

Защо пък аз? Може да са теSurprised Картите обаче хич не са добри, колкото и слънчеви да ви изглеждат. Линда, в крайна сметка можеш да си правиш някакво проучване и да си теглила карти именно за такава двойка, майка-син, за която споменах. Аз вече имам наблюдения покрай таро защо някои жени си падат по собствения пол, но предполагам няма да ви е интересно, а и не ви е необходимо да знаете:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 22:20

абе кви глупости ми говориш acute нямаш дявол- има си комбинации за сексуални извращения...и тя със сигурност си мисля няма да включва нито 9 п, нито РП- не че в тези карти няма СЕКС- ИМА, но със сигурност няма кръвосмешение.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeСря Авг 28 2013, 23:50

Зависи от това кой каква ценностна система има и кой как ги таксува нещатаусмивка Не на всички ценностната система е като моята или твоята. На последната карта, 9п, има изобразена една удолетворена и спокойна жена, а другите карти съвсем не са, както трябва. Т.е има нещо съмнително и като дадеш обратна връзка, ще видим какво е тоусмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 00:32

Зуки, и моята свеки е такава. Погреба щастието на сина си заради пари, които има а е стиснала. Дори до такава степен се беше побъркала като родих че аз все едно не бях никоя. Тя се изживяваше като майката на детето ми че дори и тримата ми се нахвърлиха че съм направила забележка да не целуват детето по бузата че беше на един месец само, после едва не го метна от 5тия етаж щото няма грам мозък в главата си, а след това пак по същата причина остави детето ми да си прасне главата в стъклена врата. Не й стигна че е завзела всичко, че й ботушите ми хвърляше щото не съм си го подредила, дори ми каза че ми е дала там една малка стаичка да живея в нея, при условие че аз нямам там нищо на мое име а аз самата притежавам огромен апартамент в централна и тиха част, друг по-малък апартамент в друг квартал и място за къща на едно от най-хубавите места в момента.

Да не казвам и за другите неща.... наистина никой няма да иска да чуе за тях!

Ситуацията е почти навсякъде такава, едната ми приятелка е разведена заради това, другата е на път да се разведе заради същото и не познавам никой който да се е развел заради друго всъщност ! Тези майки изживяват синовете си като съпрузи.

Горко ми на мен, като имам син и засега нямам компания. Но искрено се надявам да не съсипвам живота на детето си заради себе си, нищо не се знае но все пак ще се постарая да не го занимавам със себе си. Да си гледа неговия живот !

Положението е такова в цяла България. Затова искам да се махна от тук и да се оженя за чужденец!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 08:30

Цитат :
акви са отношенията между майка и син
Цепя на 7ж
Рицар пентакли 7 меча 9 пентакли
Огромна доза упорство има в тези хора, и в двамата. Сякаш се пазят някой да не открадне нещо на другия - не става въпрос за вещи или пари, а например за свобода, за идеи, за емоции. Всеки иска да си е сам господар на това ниво, но в същото време и двамата са свързани от кръвната си връзка, тоест няма как единия да не се интересува какво мисли и прави другия. Никой не търпи мнението на другия, но и двамата не се спират в опитите си за налагане.
Така ги виждам нещата. А Тароман, да ме извинява, ама се е...ва Три карти 2 - Page 34 2805025460
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 08:37

Точно Фроги! Благодаря! Това е и моята линия на тълкуване!

Прави ми впечатление,че няма чаши при тях...абе липсва ми в тези карти МАЙЧИНА емоция- от тази типичната- мислиш ли?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 14:09

Е, вие не очаквайте винаги да ви излизат висши аркани и за най-малките дреболии:sm38.gif:   Има методи за гледане, с 32 или 56 карти, където висшите козове не присъстват, но пак ще покажат достоверно ситуацията, ако има такава...
Аз само казвам, че това не са типичните нормални отношения майка-син и посочвам евентуалната плоскост, в която биха се плъзнали ако се търси патология. Не знам за вас, обаче ако за жена ми излезнат такива карти, направо и слагам железен пояс, когато съм в командировка или отивам до плод и зеленчукаусмивка  За съжаление такава е реалността, в която живеем, харесва ли ни, или не - вече знам за брат и сестра, които спят заедно, не само в една стая, сега не бих се очудил ако...Три карти 2 - Page 34 2582547572
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 14:12

Цитат :
Прави ми впечатление,че няма чаши при тях...абе липсва ми в тези карти МАЙЧИНА емоция- от тази типичната- мислиш ли?
Ами да, 9 пентакли е малко егоистич(на жена, ако имаше майчински чувства щеше да е Императрицата, ВЖ или Кралица пентакли. Но ветроятно синът е голям и поради тази причина има емоционално отдалечаване.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitimeЧет Авг 29 2013, 14:36

фроги,може да греша,но ето какво мисля- Императрицата, ВЖ или КралицаП- тези карти са само рамки,образ на жена-станала майка,знак,картинен речник.Също както луната е забременяване...

излиза че -връзки,взаимоотношения - са все жезли и мечове,някоя дворцова(обикновено рицар,крал) и ''златните аркани -ГА,АСове,9П).пентаклите- кой знае, сметки,и пак сметки;чашите-пази боже от инфантилни майки...

мерси 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 2 - Page 34 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 34 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 34 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: