Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 20:41

Мис, много се радвам, че всичко е минало нормално и най-вече, че си си взела изпитите Три карти 2 - Page 11 531608 Прекрасно лято и на теб!Три карти 2 - Page 11 156215

Луничка, по твоите карти изцяло се солидаризирам със Зуки. Ще е доволен, но не трябва да се възгордява, да се прави на многознайко, а спокойно да навлиза, да дава вид поне, че се учи и че има какво да научи от по-старите си колеги.


Последната промяна е направена от Frog на Чет Юли 11 2013, 22:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 21:27

Здравейте, пускам едни карти, интересни са. Питах какво е значението за мен от това, че видях един колега случайно два пъти за три дена /не сме били във връзка, не съм имала чувства, просто познат/, при което се изумих какви карти се паднаха и не мога да ги разбера. Tой май е зле, ама това какво общо има с мен, не сме били близки никога.

3М, 5Ч, 5М+8М - Три карти 2 - Page 11 Xgc1
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 21:28

Крал чаши, 3 чаши, Умереност - с толкова много чаши и пиене, да не би работата да позволява пийване и купони, мъжът прилича на такъв тип, поне като ги гледам буквално картинките.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 21:32

Цитат :
7 чаши-крал меч-колесница
- първо ми хрумна, че на 7 ч има змия, дали е възможно това, змия в мазе, иначе мисля, че картите отразяват състоянието на мъжа, а не причина - 7ч е замайването, КМ е нуждата от лекарска намеса, която да стане бързо - Колесница
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeЧет Юли 11 2013, 22:47

Мойра, по първата подредба едва ли има значение за теб, просто този човек в момента много страда. Може и да не се вижда, да не го показва, но се е разделил с нещо страшно скъпо на сърцето му. Имам чувството че цялото му същество е обърнато навътре, към собственото страдание и не вижда никой около себе си.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 08:08

мойра написа:
Цитат:
7 чаши-крал меч-колесница
- първо ми хрумна, че на 7 ч има змия, дали е възможно това, змия в мазе, иначе мисля, че картите отразяват състоянието на мъжа, а не причина - 7ч е замайването, КМ е нуждата от лекарска намеса, която да стане бързо - Колесница
- специфичността на ''обрива-мехуресто зачервяване,подобно изгаряне от течност'', по скоро е към насекоми. но интересно че гледайки в седем чаши,а тя е карта за която важи едно ''правило'' на която чаша попадне погледа,там търси отговора си,та моя беше върху влечугото. мина ми за змия мисълта,но странно,но по мой си начин,видях друга картинка,в ума ми,и аз не знам как стана,но видях скорпион.
та скорпион,пеперуда-насекомо-има скорпиони,пясъчни по нашите ширини.дори съм виждала.да,бързо е минанал на лекар,инжекция,екартства...
страхът му беше да не би,да е би охапан от кърлеж преди време,а сега да е получил реакцията.
за съжаление,не съм видяла мъжа,просто по телефона ми е връзката с него.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 08:38

Зуки, много интересен детайл по 7 чаши даваш...мерси Винаги съм смятала, че тази карта не е само мираж. Има нещо скрито в нея, има хубави пластове, но вероятно съседните карти и помагат или пречат те да излязат на повръхността.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 16:49

Здравейте! Ще започна ли работа при една позната до 10 дни? Паднаха се Глупакът,Крал Пентакли,Сила и Крал Мечове. Напоследък ми излизат предложения за работа,но впоследствие все нещо се обърква и не започвам Sad Та ще ви бъда много благодарна ако ги погледнете Smile
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 17:50

Sugar- не съм сигурна дали тези карти ти дават отговор, по-скоро няма да стане.Но ти си в началото, още има много възможности пред теб.Ако успееш да се осланяш и довериш на по-влиятелни и силин мъже около теб, те ще ти помогнат, но не насилвай нещата-ще трябва търпение.
Зуки-много добра идея за 7Ч, хареса ми тълкуването ти.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 18:17

Благодаря,Persefona!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 20:33

Струва ми се, че картите не са поискали да отговорят на Шугар с този Глупак в началото. А ако приемем, че са дали отговор - Силата все повече ми се вижда не особено радостна карта.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 21:47

Съгласна съм с теб,Фрог, относно картите на Sugar.
Sugar,възможно ли е,заради мъж да откажеш работата?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Юли 12 2013, 21:57

Рени близо си само че не я отказвам заради него,а по-скоро той не иска да започвам.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 09:48

теглих карти за бивши колеги на мъж.
историятае - бригада от няколко човека кани  на работа човек Г,който е  в комбина с  друг Б.
ТБ е бивш колега на бригадата,но те не го желаят с тях.
въпроса е ,,защо  този Б е нежелан''.... питам защото Г се чувства неловко да  каже на колегата си Б.

нямаше да пусна картите,но 3 чаши ме накара. то само защото  лунчка я имаше пак към въпрос за работа,колеги....
3 чаши-маг-колело късмета

но често се чудя,как  да изкажа отговора на картите,щом като съм задала въпрос ''защо?''
трябва да търся някакво обяснение...
защо те не го искат сред тях-да този Б-не е за тях ''скатавка'',и човек който оича компаниите,но не и работата. навярно не се вписва в тяхната бригада-към 3 чаши е нужен маг,но не манипулатор,изгоден на себе си човек,а на  бригадата.
друго маг и колело- мисля че може би нещо в характер и сработване не се е получило,за да са му БИВШИ КОЛЕГИ,все пак. с колелото-сякаш те дават присъда,и откривам защо. причината е у него,той сам като маг е излязъл извън някой закон,и сега бере плодове=колелото късмета.
другото 3+1=колело-по на късмет ще им е към тях да бъде новия Г,...Б-е изиграл късмета си вече с тях....

Зададох и друг въпрос Г ще започне ли работа с бригадата?Днес имат среща да говорят по този въпрос,където нищо не е уговорено.
и отново интересни карти:
3 чаши-крал жезли-асо жезли
сега сякаш са по-положителни тези 3 чаши към зададения въпрос.
мисля че кралят приема тяхното предложение,и тези два жезъла,са положителен отговор ...ще видим след време...

*****
Б ще започне ли работа с фирма''КР'',преди 4 дни подаде документи там и сега чака отговор .
зезда-8меча-10 чаши
защо си мисля че картите казват друго,нещо в него става, иска да разреши проблем,ноне действа сега,прехвърясе в света на мислите,само там разиграва нещо,звездата му е тъжна звезда,несбъдната за сега.онова тук и онова горе не работят заедно,спряло е движението.сега е момента да осъзнае нещо.да види назад,да види грешки,мися че картите са лични,не толкова дали ще започне там, сякаш се лута,и прави някакви оправдания за себе си...неудовоетворен от всички е.десетката е вик към него.да освежи звздата,и да я зареже,да излезе от мечовете,и да внесе ред в чашите си.
по 10 чаши- мисля че има шанс да започне,но не е скоро.


Последната промяна е направена от зуки на Нед Юли 14 2013, 10:14; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 10:07

зуки написа:
,,защо  този Б е нежелан''.... питам защото Г се чувства неловко да  каже на колегата си Б.

нямаше да пусна картите,но 3 чаши ме накара. то само защото  лунчка я имаше пак към въпрос за работа,колеги....
3 чаши-маг-колело късмета
Нежелан е, защото при тях се изисква работа в екип, изисква се да си равнопоставен с другите, да сте на един акъл.Той явно има по-високо образование или се мисли за по-голям майстор, той работа самостоятелно и за това е нежелан.Могат да го вземат ако им трябва лидер-такъв човек ще иска да е лидер, но не и да е част от група.
За втория въпрос-не се знае, тая групичка хора са малко затворен кръг, не е достатъчно да работиш с тях, трябва да пиеш и да ядеш с тях, трябва да си като тях, да не се отличаваш.Има шанс да го вземат  Г., но с неясна перспектива за после.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 10:28

персефона-да,толкова права си,че ....мерси 
екипа е освен да работят на едно ниво(мисля че той бяга от работа,лично наблюдение),но и това да споделят масата. чувала съм за него,че неговата справедливост,е силно изразен егоизъм.
даже и в сметките ги тъни еднииии (ядене,пиене,все пак става дума за работа в колектив,който е извън дома,дори и зад граница) ....
като лидер , не ,не го бива,няма силата да е такъв,харизма, по скоро е мрънкащ колега...(много ми е близък на мен ,и ме бои да го виждам такъв,но характер)

...

мерси за Г ще видим,сега за сега ще се срещат,уговорката е за един обект,на там ще видим, той пък е изявен лидер,работар,но с високо мнение за себе си,но пък е ларш,мохабетчия,не е скатавка,но цени собствения си друд в пари...
знам за него,работа не го паши,но не и за без пари...та това е може и както си гоказала ти-'' но с неясна перспектива за после.''...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 10:35

---


Последната промяна е направена от Луничка на Чет Юни 05 2014, 08:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 10:42

Зуки, персефона ти е отговорила на другите карти и аз се присъединявам към мнението и.
зуки написа:
Б ще започне ли работа с фирма''КР'',преди 4 дни подаде документи там и сега чака отговор .
зезда-8меча-10 чаши

Тази Звезда с осемте меча е много неприятна комбинация според мен. Има някакъв проблем вътре в този човек. Да, както казваш Звездата му е тъжна и и в миналото, което според мен означава, че не си е научил урока от изпитанията, през които е минал. 10-тте чаши са хубави на пръв поглед, но аз не бих залагала на тях за положителен отговор, особено с предходните карти. Той самият прави тежка преоценка на пътя си в момента, но тя е емоционална, а не рационална. Нещата ще тръгнат, когато на трета позиция дойдат някакви действия, тоест когато той осъзнае къде греши и когато се промени осъзнато.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 11:29

Луничка написа:
Един странен въпрос,зададен от приятелка-причината мъж да владее мислите и.(направо до вманиачаване по него)Изтеглих 9ч-сила-ДЧ.
Като гледам тези карти причината не е в мъжа-изобщо не е в него. Ще има дълъг пъ ткъм любовта това момиче, но първо трябва да преодолее егоцентризма и разбирането, че любовта и връзката е удоволствие, тогава ще успее да овладее желанието си за притежание. Картите са и съвет-да се погрижи за сърцето си, да намери време в тишина, покой и да се занимава с неща, които на нея ще й донесат удоволствие.Да не го търси, да не мисли за него-а да намери начин да е добре сама със себе си-тогава ще се случат нещата, но не трябва тя да е активна и да ги насилва.Да не притиска и да не се занимава с него-дори мислено.Само така има някакъв шанс-иначе пиши го бегал младежа.усмивка 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 12:53

Луничка, явно този младеж е голям магьосник.Rolling Eyes  Виж как е наредил чашите пред себе си, вероятно вече ги е изпил, наситил им се е и чака следващата. А тя му идва на крака, заедно със слънцето в чашата. Обаче това момиче има здрав разум, струва ми се, и си задава редица въпроси свързани с този човек и дали изобщо е нужно да бъде една от всички. Цопнала е във водата, но на този етап не смятам че ще продължи.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 12:55

фрог.пересефона,последните два поста от вас ,единия към мен ,другия към луничка...
ето какво  мисля  в последно време.
понякога ,ми е странно усещането, че картите не дават отговор на задаван въпрос.но те винаги  дават такъв. притеснявало ме е факта, че на  въпроси от ниско ниво,където съм поставила елементарен въпрос,те ме пращат,картите в  друго ниво.
където има думи и правило-  причина,следствие.
не знам как ги тълкувам,тарото започва да става странно,непознато за мен.сеедно тепърва ще се запознавам с него,не е онова таро от книги,друго,но за жалост,липсата на окултни познания са спънка при мен,отново усещане ,интуиции,на къде да потърся отговора,ме води,но това не стига....
на моя въпрос ''защо'' получих подобен отговор.онова което ме притеснява е,че усещам  тяхния отговор  къде ме води,в дълбоки  анализи,други  нива,над  земното,но дали е правилно усещането.
и благодарение на вас,мога да имам смелостта,да  послушам моя глас,че съм права,поне в усещане ,че не всичко е такова каквото изглежда,а  има нещо под повърхността. не твърдя  за правота в съвсем точно,пълно тълкуване на карта,комбинация.
за съжаление,може и да е хубаво ,нужно,често картите ми НОСЯТ УСЕЩАНИЯ,има какво да уча,и  за картити таро,като значения,и за таро като нещо друго...

мерси пишейки това в ушите ми отекват думите на ''лиула'' от друг форум за таро- егоизма,егоцентринзма,трябва да се надскочи и т.н. ще чета по темата,щом  това ми отеква в мислите,има защо да е така....мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 19:06

Какво мислите за следната комбинация-Звездата+3 жезли+5 пентакли

Рядко ми излиза Звездата затова се колебая в отговора си.
Въпроса касаеше дали ще се осъществи среща между мъж и жена тази вечер.

Не мисля,че среща ще има.Но тук нещата ми се виждат много по-дълбоки.
Може би се повлиях от поста на Зуки,защото често и аз имам подобни усещания,понякога Таро ми говори на неразбираем за мен език.
Ще се радвам на вашето мнение.мерси 
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 19:34

Може би става въпрос за дългоочаквана среща, но и според мен няма да бъде тази вечер.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 19:47

Тони, възможно е да има среща, но няма да е много приятна. При всички случаи Звездата е послание, което или тепърва ще разбереш или вече го знаеш по отношение на този човек. Странно ми е само защо е в позицията на миналото / на първа/. Дали човекът с когото ще се срещнеш има друга?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 12:52

Омотвате се често с картите, понеже от моя гледна точка не сте си свършили работатаусмивка  Не сте си задавали следните въпроси, или поне не сте намерили отговорите им, или не говорите за тях тукусмивка Например, какво се случва и дали е едно и също, да се гледа при нарастваща и при падаща луна? Дали слънчевите изригвания не влияят на самото гледане? Имат ли някакво влияние алкохола, транквилантите, или дори ако щете халюциногенните гъби?усмивка  Или по-добре се гледа след употребата на кафе и ободряващи напитки? Колко часа след секс е по-добре да не се пипат картите, понеже ще ни дадат невярна информация? Влияят ли други неща на изтеглените карти? И дали поставеният въпрос не става по-ясен, ако картите се теглят след следобедна дрямка, както например е правил Едисон, въпреки че той е използвал други методи... И т.н и т.нусмивка 
Антония, Звездата+3 жезли+5 пентакли - може да са се видяли, да са си поговорили и кой от къде е, понеже нямат пари, или още по-лошото, нямат богата фантазияусмивка 
Защото, кажете ми, ако едно момче иска да спи с някое момиче, но се подготви, запази стая в някой хотел, покани го да вечерят заедно в ресторанта на хотела, плати сметката и ако вече са пили по чаша качествено вино и я покани да погледат малко телевизия в стаята на хотела, не му ли се увеличават многократно повече шансовете да си изкарат приятно вечерта?Три карти 2 - Page 11 402149 Но да не забравяме за какво е поста ми тук, затова ще добавя и т.н и т.нусмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 17:42

Тони, без да искам от второто изречение отговорът е пренасочен към теб, не знам защо. Чак сега се зачетох че е за други, но това няма значение - отговорът е същият.

Тароман, обикновено зобам халюциногенки. Добре ми се отразяват......и лекарствата си ги пия редовно. За кафето и секса си прав - като пия кафе се разконцентрирам и мисля за секс. А мисля ли за секс....отиде конят в рЯката. И така три пъти на ден. Три карти 2 - Page 11 3465299449 
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 17:51

Рядко един мъж може да разбере, че объркването е богаство.Плаша се от хора, които не се объркват. Женският поглед е дифузен-позволява да се обхванат множество гледни точки , а не да се фокусира само една основна. Богаството на Таро е в това, че позволява на човек да се обърква и му дава право на избор-между всички алтернативи.
Колкото до лунния цикъл-има дни, в които гадаеното е категорично забранено и въобще заниманията с финни практики -такъв е 29-лунен ден.Но Луната има влияение върху жените, при мъжете нещата не са точно така.
Тони-Звездата е духовна среща, т.е. не винаги изисква физическото присиствие.Вероятно ще има планеране на такава среща, ама с тая бездомна 5 П.Къде ще си търсят място двамата не знам?усмивка 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 11 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: