Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Next
АвторСъобщение
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 10:59

Ще изляза ли скоро от депресията?

Кралица Жезли, Колесницата, Шестица Пентакли
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 10:59

Аа, Linda, не знам какво имаш предвид, мен не ме мързи за нищо...:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 11:00

Иначе по въпроса на Ива, направих снощи хорар и по него излезе, че мъжът вероятно е бил принуден или да работи по служебен ангажимент или по домашни дела и затова не е могъл. Не го е направил нарочно.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 11:21

Ще изляза ли скоро от депресията?

Кралица Жезли, Колесницата, Шестица Пентакли


Ти по-добре питай защо си в депресия,общуването с картите е най-вече за да опознаеш себе си.
Има подредба "Прозорец на Джохари",която е за психологическо състояние на питащия ,'Висша жрица" също е подходяща.

п.с.Защо не може да се "цитира" във форума,само при мен ли е така?

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 11:26

Реджи, даваш копи на текста и после в полето за писане натискаш първата иконка от ляво на дясно- въвеждаш име и пействаш текста.мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 11:29

Ами, аз знам защо, но ми е трудно да изляза от нея. Дали от обстоятелствата или просто защото сам не мога да се справя. Все още не съм разучил подредбите и ми е трудно.
Иначе, за цитатите, доколкото разбрах, маркираш текста, който искаш да цитираш, избираш от горния панел с иконките 'Quote' и след това натискаш "Insert", като можеш да въведеш и името на този, когото цитираш.
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 18:31

Днес се скарахме!!!Дали това е края на тази връзка???Три карти 2 - Page 26 1329947235Sad  
Благодаря на всички за усилията!!!мерси
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 19:16

Моля някой да ми направи подредба-Това ли е края на тази връзка?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 20:05

Anakin написа:
Ще изляза ли скоро от депресията?

Кралица Жезли, Колесницата, Шестица Пентакли

Мисля,  че ще получиш помощ в това отношение /6П/, но трябва да стигнеш до нея по някакъв начин. И твърдоглавие има в тази тройка, инат някакъв...не го разбирам. Усещам го като проблемна комуникация с майка ти.
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 20:29

Благодаря много, Frog! Да, има проблемна комуникация,не само с майка ми, с баща ми също, както и с други хора напоследък, и това още повече ме отчайва. Единственото, което ми се иска вече, е само спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 21:23

Важен въпрос за близък ми човек -  Л ще започне ли работа във фирмата, в която ходи на интервю?

Глупакът, Паж жезли, Справедливост
Цепя на Смърт

Той смята че няма да го поканят, тай като още не е натрупал необходимите знания. Мисля, че е прав, въпреки Глупакът, който дава надежда за ново начало /но пък е в минала позиция/, в края е Справедливостта, която казва, че на мястото, за което беше конкурсът ще седне по-добрият.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 23:19

Frog, отговорът е не, понеже Паж жезли обича да има пред кого да се изфука и затова ще предпочете Глупакътусмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeВто Авг 13 2013, 23:40

ами..с тази справедливост- тук ми прилича баш на подписване на договор...но да видим
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 08:04

мерси
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 12:22

Здравейте! Имам въпрос за един приятел, дали той ще започне работа до 2 мес?
Слънце - Паж Жезли - Любовниците цепя на 7 П
Тароман, в случая ПЖ пред кого ще се фука:sm38.gif: 
според мен до края на лятото човека ще започне работа, и дори може да има право на избор.


Последната промяна е направена от MAITE на Сря Авг 14 2013, 13:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 12:41

Със сигурност ще започне. Три карти 2 - Page 26 402149 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 13:32

MAITE, до края на лятото човека ще започне работа, ама до края на кое лято...? :sm38.gif:  Не бе, дано да започне, ама едва ли на мястото, за което Frog споменава. Паж Жезли, понякога се опитва да конкурира и Слънцето. Но има проблем! Справедливост е с превръзка на очите и не и пука за чара и обаянието на този паж, т.е той удря на гредаусмивка  А на практика какво би станало? Ами някоя съвестна работничка от HR, която не избира колегите си по това дали ще и е приятно да работи с тях, а по това, според както са и казали, че трябва да избира, т.е по качествата им, образно казано преглежда базата данни - търсене по определен критерий и си подбира само тези, които знаят испански, да речемусмивка Отсяването на кандидатите за големите фирми и проекти по света става именно по този начин. И затова е препоръчително човекът да продължи да си търси работа, понеже могат да го оценят по-добре на друго място.
И тази карта при цепенето не ви ли притеснява? Той по заместване на някой напуснал ли се явява? Рисково ли е офертираното работно място? Трябва ли да еволюира от картата Паж Жезли до В.А,  Глупакът, който е на една крачка от опасността и по тази причина за трета карта се пада Справедливост? Т.е няма значение кой е кандидатът, след като се е съгласил да се подложи на опасност и примерно има сертификат за височинно катеренеусмивка  Един куп вероятни възможности и вероятна негативна развръзка, не защото по отделно картите не са добри, а понеже съчетани заедно, не мелят добреусмивка
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 13:53

Двете комбинации с ПЖ се отнасят за различни хора. Имам усещането,че стана малко объркване.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 14:22

и аз мисля, че ще почне и много ще желае работата, която ще почне, но ще е необходим и компромис!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 14:31

Да, MAITE, станала е неволна грешка.  И според мен твоето питане гарантира започване на работа - Паж Жезли "мрази" Слънцето и предпочита да се фука пред Любовницитеусмивка Всичкото това може да му донесе паричкиТри карти 2 - Page 26 402149
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 14:35

Анакин, Линда и Тароман благодаря ви.мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 17:24

Маите, по твоите карти смятам, че човекът ще започне работа и дори може да избира. По моите - картите не отговарят. С начало Глупак нищо не може да се тълкува, ама сега си го спомних това. Както и да е, без карти да ви кажа, че мястото на което се яви е в голяма чужда IT фирма. Ще е чудо ако го приемат, защото той е студент едва втора година. Човек трябва да има луд късмет за да се случи това. Той самият няма очакване. Благодаря ви на всички! Аз също се пообърках за това кой коя подредба гледа. При всички случаи ще дам обратна връзка. мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeСря Авг 14 2013, 20:27

Момичета имам въпрос и този път ще се опитам максимално да вникна в картите-въпроса е дали ще изберат мен като екскурзовод за екскурзията следващата събота,много искам да отида ,ако не съм аз пак ще отида,но ..
цепя на паж меч,картите са 5ж,Любовници и дама чаши- пажа може да показва съобразителност,предпазливост,5 ж и Любовници че явно ще се чудат кого да изберат или че още не са избрали но ще ще има избор , а дамата чаши показва емоции и вълнения,но като отговор не знам дали точно мен ще изберат,дали дамата не показва че много искам да съм аз,но ще се размина...
ОБ-няма да ходя на екскурзията
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 07:20

Добър вечер,
аз все питам за любов,а сега реших да попитам Тарото:
Ще ми върви ли все повече и повече в работата и кариерата?
И вижте ,моля ви се ,какви карти се паднаха:

2 пентакли
4 меча
2 чаши

Странно нали? Как да се тълкуват?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 21:33

Отговорът е и да и не, като клони най-вече към неусмивка  И евентуалната причина е, че не си питала до кога, например за  следващите 5, 10, 15, 20 или 50 години?усмивка  Нали все някога може да има спадове, обословени от странични причини като например бременност, фалиране на предприятието, в което работиш, отваряне на собствен бизнес, несметно забогатяване от лотарията...Surprised
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 21:45

Момичета и от мен един въпрос-ще си намеря ли нова работа до 3 м-цепя на рицар жезли- предполагам че той показва моите действия по въпроса, картите са Кула,6п и рицар пентакли- с тази кула май нещата на старата не вървят добре,а може и да показва и нещо ново, 6 п -малко помощ , но като че ли премерена,съкаш направена с нежелание и този рицар -дано да носи добри новини- вероятно ще стане ,но като гледам картите едва ли ще е за тези 3 м.Ще се радвам да споделите мнение.
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 21:45

Значи отговорът е не...странно.А аз все нагоре и нагоре вървя.
Може би картите,които съм теглила нещо са се объркали или не съм била в добра кондиция.Следващите дни пак ще задам същия въпрос,само че както казваш до 2 години например.
Това предприятие е държавно и няма как да фалира,аз няма да забременявам повече ....и така нататък.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 26 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 26 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: