Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 21:45

Момичета и от мен един въпрос-ще си намеря ли нова работа до 3 м-цепя на рицар жезли- предполагам че той показва моите действия по въпроса, картите са Кула,6п и рицар пентакли- с тази кула май нещата на старата не вървят добре,а може и да показва и нещо ново, 6 п -малко помощ , но като че ли премерена,съкаш направена с нежелание и този рицар -дано да носи добри новини- вероятно ще стане ,но като гледам картите едва ли ще е за тези 3 м.Ще се радвам да споделите мнение.
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 21:45

Значи отговорът е не...странно.А аз все нагоре и нагоре вървя.
Може би картите,които съм теглила нещо са се объркали или не съм била в добра кондиция.Следващите дни пак ще задам същия въпрос,само че както казваш до 2 години например.
Това предприятие е държавно и няма как да фалира,аз няма да забременявам повече ....и така нататък.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 21:49

И още нещо да питам-ще имам ли връзка до края на годината- цепя на 10 м-дано това да е последния етап , картите са 2 ж, рицар п и 7м-няма никакви емоции тук, по скоро е пак новини за работа, , и тези 7 м си е нещо като действия зад гърба, явно отговора е не.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 22:04

Е да, можеш да зададеш един куп въпроси, включително и какво трябва да направиш, за да продължиш да просперираш. Иначе постоянно се случват разни странни неща. Ето например linjeri искаше да отиде като екскурзовод на екскурзията и даваше втора опция евентуално да отиде като турист, но в последствие каза, че се отказва да ходи въобще. Хората от върха също биха могли да те стопират. Или ако се разбираш с настоящите началници, а предприятието е държавно, могат да ги уволнят тях и да сложат другиусмивка
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 22:07

Всичко може.Ти не се ли радваш,че просперирам?усмивка 

Добре разбрах,по тази подредба,няма да ми върви.
Мерсиусмивка 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeЧет Авг 15 2013, 22:10

Тароман прав си ,така си е,аз лично много мислех преди да се откажа да отида,но при мен си беше от гордост, просто като не бях избрана за екскурзовод не се съгласих и като турист,в този живот доста често нещата стават в следствие от избора който правим и от изненадите които живота ни поднася.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 00:02

Az_sum, уважавам абсурдните въпроси, даже понякога си ги задавам сам, но да работиш в държавно предприятие си е скатаване, а не просперитетусмивка  Книжката The cash flow quadrant - Четирите потока на парите, разисква тази темаусмивка
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 07:20

Националното Радио ,може да не е нещо особено,но пък е сигурност за човек на 40 годиниусмивка Където мога да изявя творческият си талант,чрез музикатаусмивка 
Там няма да забогатея,няма и да обеднея.Парите не са ми цел,а средство да живея спокойно.
Всъщност,никога не съм била страстно привързана към парите,затова винаги ги имам.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 07:36

Кой как се уреди и за всеки влак си има пътнициусмивка Хората се пристрастяват към начина, по който си изкарват парите и чрез увеличаване на заплатата или израстване в йерархията, биват закотвяни на мястото, на което работят и пропускат възможността да си направят собствен бизнесусмивка
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 07:50

Не си падам по собствения бизенс,не съм предприемчива.
Харесвам си влакаусмивка 
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 14:20

Момичета теглих си карти по един много важен въпрос за мен - Ще се излекувам ли от депресията и си сложих време 3 месеца.

Цепих на Жрецът
Асо Пентакли - Отговор
4 меча - Коментар
10 жезли - Съвет
Кралица чаши - Значение

Жрецът го приемам като човек който помага - духовен наставник. Асото пентакли символизира освен пари и добро здраве, което ме навежда на мисълта, че отърваване има.
4 меча според мен е символ на това, че след стреса ми трябва почивка и събиране на себе си и да възстановя силите си. 10 жезли обяснява как съм стигнала до тук и тежестта, която имам в душата. А Кралица чаши лесната ми ранимост и фина психика.

Ще съдействате ли и ако може да навържем ситуацията и да кажете дали съм уловила нишката. Благодаря мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 14:55

може би още месец, месец и нещо ще се чувстваш в кофти период, просто трябва да приемеш, че си една по- чувствителна жена и да се пробваш да работиш над страховете си и комплексите си, може би с нещо като медитация...трябва да се научиш да Обичаш себе си, каквато си.
Направи нещо за себе си, за външността си.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 15:39

От доста време се опитвам да се отърва и все не се чувствам напълно добре. Линда ли имам едно питане, преди време / около 4години/ мистериозно изчезнаха 2 златни пръстена - мои. И се чудех каква подредба мога да направя за да разбера какво е станало с тях и дали са откраднати.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 16:11

Направи Висша Жрица- какво се случи с пръстените ми и я пусни в темата- аз ще видя
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 17:39

Йоана написа:
Ще се излекувам ли от депресията и си сложих време 3 месеца. 

Цепих на Жрецът
Асо Пентакли - Отговор
4 меча - Коментар 
10 жезли - Съвет
Кралица чаши - Значение
Не виждам оправяне.
Това е твоя нагласа (Жрец) към живота по принцип, която ако искаш да промениш, трябва сериозно да поработиш (10Ж).
Твърде си чувствителна към средата, в която живееш. За да не е тотална смърт Асо Пентакъл, а да е начало на живот и благоденствие, е нужно внимателно да избереш и се захванеш с дейност, която да те изпълва с радост.
За съжаление тук АП е последван от 4М, което си значи потъване надолу... би било добре това да е временно, но за целта трябва да послушаш съвета на 10 Жезъла - и не го имай предвид като нещо непосилно, а като активност, която изисква цялото ти внимание и концентрация.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 18:21

Ioana, сетих се за една подредба с четири карти, която приляга на питането ти за твоето състояние. 1. Какво чувства? 2. Какво мисли? 3. Как гледа на ситуацията? 4. Какво смята да направи? Очевидно е, че ако подредбата е подходяща по отношение на изтеглените карти, картата на позиция 2 - 4 меча, дава умствения блокаж, или депресията, в която твърдиш, че си изпаднала. Картата на позиция 3 - 10Ж.означава, че гледаш на излизането от депресията като на трудна работаSmile Най-интересното според мен е, че на четвърта позиция имаш Кралица чаши, т.е ако не си решила да си преразглеждаш и преподредиш емоциите, или да се консултираш с психоложка, според мен си решила да пиеш нещоSmile Ако имаш здрав стомах, опитай всеки ден сутрин на гладно да изпиваш сока на един лимон, подсладен по твой вкус - до 10-тина дена би трябвало да ти даде ефект. Вчера публикуваха подобна статия на темата за която питаш, ето тук: http://www.vesti.bg/tehnologii/zdravoslovno/hrani-sreshtu-stres.-koi-sa-te-5989731. Нарочно не ги пиша на лична, за да могат всички да се възползват.
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 19:32

Благодаря на всички за съдействието, но малко се отчаях Ла Ла Smile не съм толкова зле колкото бях но и не съм 100% ОК. Ще се мъча до последно да се оправя и е истина, че гледам доста негативно на живота.

Линда, ще направя подредбата и ще я покажа, много благодаря винаги си много отзивчива, както и всички тук!

Тароман, съветвала съм се с доктор преди малко повече от година тогава ми изписа лекарства и ги пия от тогава. Но ще пробвам и лимоните, приветствам съвета ти. Направих и подредбата която препоръча, картите са доста лоши според мен. Ето ги



Цепих на Любовниците

1. Какво чувства? - 10 меча Sad
2. Какво мисли? - Рицар меч
3. Как гледа на ситуацията? - 2 жезли
4. Какво смята да направи? - Рицар жезли

Какво мислите вие? мерси 
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 20:23

РЖ - да се задейства и отърси от онова, което го спира.
2Ж - искаш някой друг да ти помогне, мислиш си, че не можеш сама.

Хей, не се отчайвай!!! Ако го искаш, ще намериш начини и сили! мерси
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeПет Авг 16 2013, 21:35

Ла ла, еми какво да кажа все се надявам, че нещо ще се пречупи в мен и ще си дойдат нещата на мястото. Аз не съм слаб човек, но явно това не е критерий и всеки може да го сполети. Вече не се боря сякаш съм се пуснала по течението. Търся някакво вътрешно спокойствие, но съм сигурна, че ако се повторят ситуациите заради които съм в това положение, ще се срина отново.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 08:24

как мислите - рицар жезли- с какво работи?
излизал ми е в подредби когато най-лесното е показва  идване,среща,разговор с някой .
но ми е излизал в комбинация за поведението,на жена. паж жезли-рицар жезли-крал меч-историята беше такава-мрънкаща жена,постояно се оплакваше по телефона от зет си и дъщеря си.мако лицемерно беше от нейна страна,а в същото време двуличнишеше пред човека на който звънеше и сетя и щерката...
като комбинация за нея самата- ядосано ''дете'',което така е палнало клечката че разпалва огъня  още повече щом е поканила крал меч  да изиграе и довърши работата на  рицар жезли. Краля може да се явява и начина на изразяването и,а може да е и човека който тя търси насреща в подкрепа.

струпване на  дворцови-какво значи?


имам и друга комбинация , пак за същата жена от телефона
рицар жезли-справедивост-10 чаши
-преди време беше скастрена от мен тактично,че поведението,думите,интригите и не ми допадат. може да се е обидила,но поне не досажда на мен , а на  друг човек-разбрах  .
-та -комбинацията е за необаждането и-като цел,решение,избор и е,защо?
отново рицар жезли за нея-взе е решение да  балансира,дали има за какво,защо,може би 10 чаши-мир да е.
справедливоста в средата-или съди в случая може и така да е,но и балансира заради 10ч.
енергиите които меча на справедивостта трябва да уравновеси са вода и огън-чаша-жезъл(златна зора таро)...
по скоро подтиска  гнева на  рицаря в случая,като си мисли че накланя нечия шапка,така че  в случая десет чаши са избор на рицаря -мир да е за сега,твърде лично стои тази карта,със справедливост-на лошо ми намириса...

? пак въпрос- дворцови с десетки в комбинации, как  ви''идват''?
?десетки с дворцови?

ето нещо с 10 пентаки-рицар чаши-асо пентаки - семеен мъж,в команидировка.съвем редно е да се обажда на жена си-хаха...но тя тегли карти след разговор. какво могат да поазват?-Семейно отношение,желание на семеен мъж да чуе домашните си.Но-той е воден и от някакви подсъзнатени импулси-заради елемент вода. може да е благ,суров,и е по калпав от рицар жезли...
из форума пишеше че може да покаже-интуитивно усещане на изоставеност.
асото го води към едно усещане,за лична нагласа на успокоение,да погледне реално в непознатото и да го припознае,че си е добре-контрол,наблщдение .(ако беше 7 чаши-измамно,нереално,тук малко сигурност,да  се поуспокоиш)
-пак за десетката  пентакли и рицаря- като предистория-роднините му не желаят да имат отношение с жена му и детето им.

асо пентакли на трета - успокояваща като звездата ли е,нереална като 7 чаши,или е усещането от двете карти сляти в една-намерили в един земен разум обяснението че ''и така е добре,но може още да се работи''- прилича и ви на компас,на отмерваща карта?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 15:39

Здравейте момичета,теглих карти на приятелка без работа,въпроса е какво е очаква в проф.план до 3 м.-цепя на Жрица,паж жезли,Кула и Умереност
аз мисля с този паж ще има действия, но като че ли някакви мечти или обещания и надежди ще рухнат,и накрая с тази умереност мисля че като се успокои ще открие работата, може да е нещо с документи ,но ще видим.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 19:19

Изтеглих си карти как ще мине почивката ми на морето-цепя на Умереност,
картите са 4п, паж жезли и крал меч.Заради умереността мисля да запазя добрия тон и да се разбираме с момичетата,ще харча разумноусмивка пажа го свързвам с добри новини,които може да получа там,нова възможност,ново запознанство като крал мечусмивка 
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 19:21

Линджери,пожелавам ти хубаво и щастливо море.
Моля те,тегли ми и на мен.Предстои ми да тръгнем във вторникblush 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 19:27

Благодаря,сега ще ти изтегля.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 19:33

Въпросът е как ще си изкара Аз съм на морето-цепя на 4 м -наранена и изоставена си или така се чувстваш,картите са 6м,5 ж ,Глупак-заради 5 ж си мисля дали няма да има спорове някой да казва кой какво да прави,това си е борба за надмощие,конкуренция,но като последна Глупака си мисля че ще се отпуснеш и изкараш добре въпреки дребните неща.
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 20:39

Благодаря ти! Ами сигурно ще е така,картите винаги показват истината.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitimeСъб Авг 17 2013, 20:44

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 13:43; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 27 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 27 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 27 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: