Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Next
АвторСъобщение
Moira
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 18:45

Заради 6 пентакли ли мислиш, че ще плащам? Надявам се да не ми врътнат тоя номер само, хаха, все пак аз ще им върша някаква работа, Персефона, накара ме да се позамисля. Smile мерси мерси  10п може пък да е голяма фирма с много работещи, само да стане, ще ви кажа. Smile
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 19:06

Мойра-защо те учудва, на много места има и платени стажове, даже повечето са такива.
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 19:31

Здравейте,
на въпроса Влюбен ли е в мен?
Изтелих тези карти-

Любовниците
Крал Чаши
Смъртта

Какво ще рече това?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 20:02

да, влюбен е - чак му е замъглено пред погледа от толкова чувства.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 20:14

Moira, милите ти карти ти показват по всяка вероятност едно и също нещо - 8ж, съчетано със Справедливост, че не виждаш къде е проблема - ПМ, който в твоя случай е също и изправеният човек от 6П, пред когото са коленичили двама. И накрая ПП, който по енергиен потенциал се приближава до 10П и тук изглежда като чудене и неяснота. Варианта да почнеш в голяма фирма на стаж, и не непременно да си плащаш, но почти - срещу никакви пари, или подаяния, както и да си готова да им остриш моливите е възможенусмивка  Тъй като не знам къде живееш, ако не си в София, търси си стаж в най-близкия голям окръжен град, работа със социална активност, статистики или, където правиш справки на компютър. Забележи, че везната от картата Справедливост я има и в 6пентакли. Т.е ако изключим възможността да си в съдебната система, може да стажуваш като продавач, или здравен работник, който изготвя и дава лекарства по предписание. Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 36
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 20:15

Мойра, благодаря за коментара Smile да определено ми трябва време с картите и ще се постарая да им го посветя. Чета книги и материали за Таро опитвам се да разбера какво ми говорят, записвам си от скоро. Ще пробвам упражненията с обществени личности и други хора. Наскоро гледах на моя приятел и въпроса беше свързан с това колко дена болничен ще му дадат и доста сполучливо ми се получи, но и картите бяха доста благосклонни. Аз за сега се ограничавам само в тълкуването им като чета значенията на картите и се опитвам да обвържа ситуацията.
И е истина, че питам картите доста за себе си ;) изкушавам се .... Три карти 2 - Page 14 531608 
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 21:25

Персефона, не се учудвам, просто би било прецакващо да ми искат пари. Моят стаж е задължителен, част от обучението ми, просто трябва да си намеря мястото, а те да ми удостоверят, че съм си карала стажа там, по принцип е без пари - нито те на мен, нито аз на тях, ок съм с това.
Тароман, как тълкуваш Паж меч по-подробно в смисъл на проблем?
Йоана, нормално е - да питаш за себе си много в началото, само знай, че в този период комбинациите може да не са много реални, но както казах, иска се време. Ако ти е важно, помоли друг да ти тегли карти, а ти учасвай в тълкуването.
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 22:20

Благодаря ти много Линда,
а шегуваш ли се? Или наистина, това значат комбиациите от тези карти?
Първите две-да,добри са,но комбинация със смъртта това ли значи - замъглен?
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 22:24

Как ще ми се отрази една работа, колебая се, дали да започна:
Маг, 9П, 10Ч (Смърт, ЗП)?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 22:29

Ами смъртта може да покаже и страстно желание, а и с този замечтан и принципно влюбен крал! смъртта като действие показва не-действие, но като усещане е много мощна карта
не се шегувам. имали ли сте сексуален контакт с този мъж- изглежда като да е сексуално зависим от теб
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 22:31

маите- почвай- идеално ще ти се отрази!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 22:31

Благодаря Линда,
Смъртта,като не действие,може ли да значи,криене на чувствата?
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 22:39

Той ли е мъжа на живота ми?

Крал пентакли
Умереност
Висшата жрица

Embarassed 
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 23:09

Не Линда,досега не сме имали.Въпреки,че аз лично много желая.Но...нещата са сложни някакси...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 23:13

виж ти си питала влюбен ли е- картите за мен показват- влюбен е...
Питай ако искаш какво да очакваш от него за да разбереш как ще се държи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 23:14

my name написа:
Крал пентакли
Умереност
Висшата жрица

рано е още за този въпрос
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 23:34

Попитах:

Какво да очаквам от него ??

Крал Мечове,Императрицата,6 жезли

Дали ще има някакво развитие?
Той е зодия скорпион и имам чувството ,че нарочно се държи дистанцирано и сякаш владее положението.Но аз направих много от себе си, и сега чакам да видя,дали той ще предприеме стъпка към менEmbarassed 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 23:40

My name is love написа:
Попитах:

Какво да очаквам от него ??

Крал Мечове,Императрицата,6 жезли

Дали ще има някакво развитие?
Той е зодия скорпион и имам чувството ,че нарочно се държи дистанцирано и сякаш владее положението.Но аз направих много от себе си, и сега чакам да видя,дали той ще предприеме стъпка към менEmbarassed


Ще вземе решение - Крал Мечове, да прави секс с теб - Императрица и ще си бие камшика - 6 Жезли


Последната промяна е направена от dgakova на Съб Юли 20 2013, 23:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 23:41

Колкото и хладно да се държи той умира за теб мисля си - и тук и излиза. А 6ж- ще се държи напето и няма да издава чувствата си докрай- ето тук се вижда, че подтиска обожанието си към теб за да излезе мъжкар.
Какво да очакваш- в близко бъдеще ще ти се перчи и няма да показва на какъв огън се пържи. Поне в близко време ще е така. До признание в чувствата му не знам дали ще се стигне- стреми се да не изглежда така влюбен.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 23:46

Мерси много и на двете виусмивка 
Разбира се,ще споделя какво се е случило,ако се случи нещо между нас.
Линда,казваш че в близко време ще се перчи,значи особена промяна да не чакам.
Но въпреки всичко,последната подредба показва,че ще се стигне до някакво действие от негова страна нали?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 00:08

My_name_is_love, според мен този човек е обвързан - за мен и двете ти подредби показват това.
Да не би ти да си втората/скритата жена в живота му - от първата подредба Крал пентакли,Умереност ,Висшата жрица - тук, за мен лично, отговорът е следният- той е мъж на ниво и с положение в обществото, който иска просто секс и нещата ще следват този алгоритъм, а ти си втората,скритата жена/любовницата/ ( по В Жрица) и това няма да се промени.
По втората подредба "Крал Мечове,Императрицата,6 жезли" - Какво да очакваш? Той ще бъде твърд и безкомпромисен спрямо теб и няма да проявява,или изпита чувства,защото е обвързан и в лицето на жена му или официалната му половинка (Императрица) ще усетиш силна конкуренция (6Ж). Казано накратко-не очаквай нищо,защото ако му се наложи да избира между скритата и официалната, 100% ще избере официалната. Няма сериозни намерения към теб. Така мисля аз...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 02:24

според мен е важно винаги да се има в предвид въпроса на задаване. ако, когато питаме за чувствата му и се падне ВЖ - то значи, че той ги крие,
ако се питаме какво си ти за него и се падне ВЖ- тайната любов в живота му...въпреки,че- аз съм излизала така на мъж- какво съм аз за него...и когато наредих една подредба "има ли друга" се оказа, че няма- поне от това което картите показаха.
той официално не ходеше с никакво момиче, но и нашите отношения не излизаха на яве...и така.

Дали нещо е еди как си- ВЖ какво е- тайна, мълчание за сега, състояние на покой и съзерцаване.

Но това го споделям от моя опит.

Каквото и да си говорим- Влюбените е най- любовната карта и ако тя си е гледала с Уейт колода- то това категорично са двама влюбени и желаещи се човека. В някои колоди картата е нарисувана с повече персонажи и представена като "Любовници", но това е грешен превод, който съответно вече е поел своя път на интерпретация в някои от по- новите колоди. Влюбените в старите колоди не са Любовници, те са Влюбени най- вече. И са свързани не само на физическо, но и на ментално ниво.

Мисля, че този мъж е влюбен в нея от доста време, но не го показва. Не мисля, че има само сексуален интерес, въпреки, че много я желае.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 07:50

Още веднъж много ви благодаря.
В скоро време надали ще тегля пак карти,защото тези са доста красноречиви.Ще оставя нещата така.А ако има някакво развитие/и аз не знам в рамките на какво време/,ще ви споделя.
А ако всъщност нищо не се случи ,просто явно така трябва да стане.
Аз доста направих за да му покажа,че желая да имам нещо с него,но все пак и той трябва да направи ако иска.
А тази борба за власт и манипулация/ако наистина е така/ няма да доведе до нищо,а само ще разруши желанията.
Мерси многоEmbarassed 
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 10:24

My_name_is _love написа:
Крал Мечове,Императрицата,6 жезли


Ако питаш какво да очакваш-при тези карти , на мен ми хрумва-нищо.Не виждам да те има в неговия свят.Не очаквай нищо от него.Няма да има развитие, което да е добро за теб.Това е мъж доста самовлюбен като гледам, борбен, умен и да-обвързан.Няма какво хубаво да чакаш там.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 11:15

My_name_is_love, надявам се да дадеш обратна връзка какво се е случило.

Линда, по принцип съм малко по-песимистичен човек и може би,затова тълкувам картите така, но това си е типично за Скорпионите Smile

Момичета, вчера имах една много емоционално натоварена,неочаквана среща, в която държах да се изяснят много неща. Зададох въпрос какво мисли той за мен и излязоха
Рицар Ч,Императорът, Колесницата
Според вас какво означават?

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 11:16

дам- интересно ми стана my name- какво знаеш за него- обвързан ли е с друга жена? След като си му показала какво изпитваш би трябвало от повече време да се познавате?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 11:18

Рени, ти правиш принципно много добри тълкувания- а аз включвам мнение- там където не съм много съгласна.

Хм- за картите ти- прилича ми на..човека иска да се дистанцира от теб и на нещо като раздяла ми прилича.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Три карти 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 14 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: