Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next
АвторСъобщение
Persefona
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 21:21

Рени- с тия 6М, да не съм лош пророк, но май младежа е избягал, може би с надежда да я вземе, но след това-императорът не е карта, която лесно допуска промени.Защо не подреди една подредба за него-Чувства, мисли, действия? Още от предишния КК ми се струва, че нещата са много зациклили.Струва ми се, че няма да пътува, ще погледна и новия КК.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 21:30

Добра идея,Персефона! Ще направя такава подредба и ще я кача.
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 01:49

Здравейте,ще съдействате ли за следният въпрос: Ще се омъжа ли за П.?

Страшният съд
Смърт
10 мечове
Справедливост

Фрог даде своето виждане за нещата, ще коментирате ли и Вие мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 03:40


Йоана,за мен тези карти показват една много тежка раздяла.Вероятно се чувстваш смазана и искаш нещата да бъдат,както преди...Тук сватба определено не виждам...
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 08:45

Йоанна-тези карти са повече за развод, а не за сватба.Решенето си е твое разбира се, но те очакват трансформации.Нещата ще се променят и няма да могат да бъдат както преди.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 12:07

Йоана написа:
Ще се омъжа ли за П.?

Страшният съд
Смърт
10 мечове
Справедливост

Йоанка, както и да се опитах да ги видя картите, все са си лоши. Дори най-хубавата карта от всичките 4 ми се вижда Смъртта. Харесвам я, защото винаги променя нещо, но другите са си направо като че ли с кармично наказание. Двете основни карти са Страшният Съд и Справедливост, дори само едната носи много кармични уроци, да не говоря и за двете на един път. А 10 Меча показва болката и сълзите ти.
Дано да са се повлияли от нещо все пак де, дано да са показали нещо друго .....
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 12:18

10М много често излизат, когато човек се чувства премазан, боли го,не знае какво да прави,единственото,което си мисли е,че няма как нещата да са по-зле от това. Но понякога са ми излизали като прекалено драматизиране на нещата спрямо действителната им ситуация- тогава,когато си мислиш,че е дошъл краят на света, а всъщност не осъзнаваш или не искаш да си отвориш очите и да разбереш,че нещата не са чак толкова зле,колкото изглеждат.
Разбира се,всичко зависи от околните карти.
В тези на Йоана Страшния съд и Смъртта са тежки карти, които заковават подредбата на място- т.е това не е само в главата ти,това не са само твоите мисли ( един вид проекция)- такива са нещата в действителност.
След тази раздяла, колкото и да те боли,Йоана, нищо вече няма да е същото...ти самата ще бъдеш друг човек,а тази промяна ще бъде смазваща и болезнена за теб. Дори и да се съберете,нещата между вас ще стоят по различен начин.Самата ти ще усещаш тази връзка различно... Дано нещата да се наредят по начина, по който искаш ти.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 12:55

И според мен 10 меча е много болезнена карта, вероятно ще преживееш разочарование в любовен план, интимна загуба, удари под кръста. Смъртта ще се прояви като променя в настоящата ситуация, необратимост. Има някаква предопределеност, кармичност по тези карти.
Каквото и да се случва в живота ти помни, че е най-доброто за теб.
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 13:16

Здравейте момичета, благодаря на всяка една от вас по отделно! Ние с моя приятел сме в много добри отношения, не само любовни, а и приятелски. Разчитаме едни на друг за всичко. Ще ми се да вярвам, че нещата няма да са така .......... и се чудя дали да не хвърля пак картите и май няма да се сдържа ;(
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 13:44

Ето ме! Не се забавих много. Този път теглих картите за него, той ми цепи с въпроса дали ще се ожени за мен. Картите са следните:
Колелото на съдбата
5 чаши
5 мечове
Паж чаши
Хайде, кажете нещо хубаво този път Sad
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 14:02

Ami...kartite ne shtat da se suglasiat, no molia te- ako toj iska da se ojeni za teb da ti prelaga I ti da se suglasiavash- zashto da pitate kartite dali shte se ojenite- jenete se. Vie iavno go iskate I veche ste reshili
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 14:11

Inache I tezi karti sochat za novo nachalo s drug chovek za edinia ot dvamata...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 14:39

Йоана, гледайки и първата и тази подредба си мисля, че нещо не е както трябва, но не в отношенията ви, а в отношението ти с картите. Вариантите, които ми се въртят в главата първо бяха, че са теглени онлайн, но очевидно не са. Следващият момент е да си им задавала прекалено често един и същ въпрос макар по различни начини. Третият вариант е точно сега да не искат да ти отговарят. А може би пък шеговито задавате въпросите Три карти 2 - Page 13 302820  Аз обикновено питам, когато има проблем, а когато няма - за какво да питам....тоест, след като двамата сте толкова близки само от вас зависи дали ще се ожените, за какво ви трябва да питате картите вместо да си насрочите дата за сватбата. Няма логика да излизат такива карти, освен ако - и това е последният вариант, картите не искат да ти кажат нещо важно и то не касае вашата връзка, а нещо съвсем различно.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 15:57

Йоанна, в Таро е добре въпросът да бъде зададен по друг начин-добре ли е за теб да се ожениш за него, а не ще стане ли? .Защото картите и в първата и втората подрдеба казват, че ще бъдете разочаровани и наранени, че нещата не винаги зависят от вас и че вероятно няма да се сте щастливи заедно и не сте готови изобщо за токаво нещо.Разбира се вие сами взимате решението.Твоите подредби ми говорят, че във вашите семейства е имало доста проблемни отоншения, които ще се отразят по някакъв начин и на вас.Трудон е човек да гледа на себе си, Таро обаче може да ви даде светлина върху възможните проблеми и пречки.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 16:49

Йоана, ако искаш сериозен отговор трябва да зададеш сериозен въпрос.
Има нещо при Таро, за което бях чела преди години, тогава бях далече от мисълта,че някога ще имам нещо общо с тези карти,а то е следното: че ако нещо не ти е писано,но излезе на картите,то се случва,т.е може да ти е било писано да сте заедно и да се ожените, попитала си Таро ,което спрямо картите си е подигравка, след като е излязла раздяла- това ще се случи и няма мърдане назад- излезе ли нещо веднъж,то се случва, колкото и нереално да звучи.
Затова аз много внимавам какви въпроси задавам, дори понякога си редя обикновени карти - при дребни проблеми,а Тарото си оставям настрани.
При втората ти подредба виждам измама или изневяра- единият ще излъже другия, другият ще разбере за измамата и ще изпадне в депресия - ще е наранен и вероятно цялата лъжа се крие в смс-и или кореспонденция (любовна или флирт) с някой друг- така си го обяснявам...
А да, недей да даваш на никой друг да ти пипа картите Smile
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 18:13

Не е изключено аз да не правя нещата както трябва и наистина не задавам този въпрос за първи път. С картите съм доста начинаеща и се надявам те да се подиграват с мен, ами в крайна сметка не можем да избягаме от съдбата си и каквото е писано това ще стане. Като гледам на себе си много се обърквам и си мисля дори че виждам само това което ми харесва на мен.С Таро съм в процес на задаване на всякакви въпроси защото се стремя да се уча, което не знам до колко е правилно. Картите са ги пипали брат ми и приятеля ми. Ще взема да ги рестартирам Smile и да видим тогава. Но си мисля до голяма степен, че проблема е и в мен!
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 20:33

Искам само да добавя, че ние сме сгодени имам предложение за брак, от декември 2012, но с течение на обстоятелствата почина баба му, а преди това баща му и после финансите ни закуцаха......и все си говорим , че накрая ще идем само да се подпишем
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 21:11

Да-Страшният съд говори за сериозни проблеми в кармата на рода.Нищо не ни се случва случайно.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 21:37

В такъв случай, Персефона, как ще коментираме първата подредба - СС, Смъртта, 10 меча и Справедливост? Три пъти "не" без възможност за промяна?
Ох, докато го пишех и ми "светна" - това е проекция на страховете на Иоана! Така както ги е изброила тук във форума, така са се и подредили - Споменът за бащата, смъртта на бабата и финансовата невъзможност в момента, макар да няма пентакли но и 10 М биха могли да обозначат това сстояние. Не знам Справедливостта как е изтеглена - като четвърта карта или като карта на цепене.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 22:01

Фрог-картите са уловили, това което тя интуитивно знае.Това е.картите понякога хващат несъзнаваното ни и ни го показват.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 23:44

Ох... ами не знам в такъв случай...наистина не трябва друг да ги пипа по никакъв повод.Аз моите си ги държа в дървена кутия,в кърпа,както пише и не давам дори кутията да пипат...
Ако наистина искаш да се научиш,моят съвет е следният- вземи си едно тефтерче/ аз така направих/- в него си записвам датата,въпросът, картата,на която цепя и подредбата.
Всяка сутрин си задавах въпрос "Какво ме очаква до края на деня?" и си следях... само така ще можеш да придобиеш представа по какъв начин ти говорят картите на самата теб...
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeПет Юли 19 2013, 00:43

С моя приятел прекарахме много тежки години 2011 и 2012 година бяха ужасни баща му и баба му починаха през 6 месеца, бабата се поболя от мъка според мен. Аз изпаднах в депресия от силният стрес. И просто ви е ясно, колко зле бяха нещата. Сами сме с него и дядо му. Борим се с всичко заедно и сме се впили един в друг буквално. Майка му е болна от рак /баща му също почина от рак/, като някакво проклятие е.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 17:42

Да дам обр. вр. на картите 8Ж, ПМ, ПП - мислех си отначало, че отговорът е положителен, защото ПП е след ПМ, е да, ама не - ПМ обърка нещата, и не съм получила отговор от онова място за стажа, не си и правих труда да се обаждам, ами направих нещо друго... ПМ значи, че или никой не ми е прочел мейла, или че там никой няма сега, отпуски и т.н., или че шефът не е съгласен, а този, който съм питала не му се занимава да ми връща "не", ако ме загризе много любопитството ще проуча какво точно е станало Smile

Телгих карти дали до края на юли ще си намеря стаж. - Справедливост, 6 пентакли, 10 пентакли - според вас какъв е отговорът, аз ще го напиша като обр. вр.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 17:48

Йоана, аз съм на мнение, че ти трябва повече време с картите, разглеждай ги, записвай си впечатления, и не ги експлоатирай с повече от 5 лични въпроса на един ден, ограничи се, както и питай за други хора, обществени личности и събития, картите трябва да свикнат с теб, както и ти с тях. Ще отнеме време и малко самообучение като почетеш за значенията им и т.н. Сега си на фаза: "питам много пъти, искам да видя това, което ще ме успокои/зарадва", след като мине тази фаза, картите ти ще станат по-точни. Дано нещата при вашето семейство се оправят, успех!
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 18:01

Мойра, за има отговор по имейл, трябваше да е паж жезли там някъде, аз затова ти писах, че не съм сигурна,че ще е по имейл.Това нещо другото, което си направила вероятно е свързано с активно действие, нещо на практика.
Ще намериш вариант за стаж, обаче ще трябва да плащаш за него, мисля че няма да ти хареса опцията и ще търсиш друго нещо.Ако има някакъв вариант да се включиш в семеен бизнес или нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 18:45

Заради 6 пентакли ли мислиш, че ще плащам? Надявам се да не ми врътнат тоя номер само, хаха, все пак аз ще им върша някаква работа, Персефона, накара ме да се позамисля. Smile мерси мерси  10п може пък да е голяма фирма с много работещи, само да стане, ще ви кажа. Smile
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitimeСъб Юли 20 2013, 19:06

Мойра-защо те учудва, на много места има и платени стажове, даже повечето са такива.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 13 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: