Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 12:55

фрог.пересефона,последните два поста от вас ,единия към мен ,другия към луничка...
ето какво  мисля  в последно време.
понякога ,ми е странно усещането, че картите не дават отговор на задаван въпрос.но те винаги  дават такъв. притеснявало ме е факта, че на  въпроси от ниско ниво,където съм поставила елементарен въпрос,те ме пращат,картите в  друго ниво.
където има думи и правило-  причина,следствие.
не знам как ги тълкувам,тарото започва да става странно,непознато за мен.сеедно тепърва ще се запознавам с него,не е онова таро от книги,друго,но за жалост,липсата на окултни познания са спънка при мен,отново усещане ,интуиции,на къде да потърся отговора,ме води,но това не стига....
на моя въпрос ''защо'' получих подобен отговор.онова което ме притеснява е,че усещам  тяхния отговор  къде ме води,в дълбоки  анализи,други  нива,над  земното,но дали е правилно усещането.
и благодарение на вас,мога да имам смелостта,да  послушам моя глас,че съм права,поне в усещане ,че не всичко е такова каквото изглежда,а  има нещо под повърхността. не твърдя  за правота в съвсем точно,пълно тълкуване на карта,комбинация.
за съжаление,може и да е хубаво ,нужно,често картите ми НОСЯТ УСЕЩАНИЯ,има какво да уча,и  за картити таро,като значения,и за таро като нещо друго...

мерси пишейки това в ушите ми отекват думите на ''лиула'' от друг форум за таро- егоизма,егоцентринзма,трябва да се надскочи и т.н. ще чета по темата,щом  това ми отеква в мислите,има защо да е така....мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 19:06

Какво мислите за следната комбинация-Звездата+3 жезли+5 пентакли

Рядко ми излиза Звездата затова се колебая в отговора си.
Въпроса касаеше дали ще се осъществи среща между мъж и жена тази вечер.

Не мисля,че среща ще има.Но тук нещата ми се виждат много по-дълбоки.
Може би се повлиях от поста на Зуки,защото често и аз имам подобни усещания,понякога Таро ми говори на неразбираем за мен език.
Ще се радвам на вашето мнение.мерси 
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 19:34

Може би става въпрос за дългоочаквана среща, но и според мен няма да бъде тази вечер.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 19:47

Тони, възможно е да има среща, но няма да е много приятна. При всички случаи Звездата е послание, което или тепърва ще разбереш или вече го знаеш по отношение на този човек. Странно ми е само защо е в позицията на миналото / на първа/. Дали човекът с когото ще се срещнеш има друга?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 12:52

Омотвате се често с картите, понеже от моя гледна точка не сте си свършили работатаусмивка  Не сте си задавали следните въпроси, или поне не сте намерили отговорите им, или не говорите за тях тукусмивка Например, какво се случва и дали е едно и също, да се гледа при нарастваща и при падаща луна? Дали слънчевите изригвания не влияят на самото гледане? Имат ли някакво влияние алкохола, транквилантите, или дори ако щете халюциногенните гъби?усмивка  Или по-добре се гледа след употребата на кафе и ободряващи напитки? Колко часа след секс е по-добре да не се пипат картите, понеже ще ни дадат невярна информация? Влияят ли други неща на изтеглените карти? И дали поставеният въпрос не става по-ясен, ако картите се теглят след следобедна дрямка, както например е правил Едисон, въпреки че той е използвал други методи... И т.н и т.нусмивка 
Антония, Звездата+3 жезли+5 пентакли - може да са се видяли, да са си поговорили и кой от къде е, понеже нямат пари, или още по-лошото, нямат богата фантазияусмивка 
Защото, кажете ми, ако едно момче иска да спи с някое момиче, но се подготви, запази стая в някой хотел, покани го да вечерят заедно в ресторанта на хотела, плати сметката и ако вече са пили по чаша качествено вино и я покани да погледат малко телевизия в стаята на хотела, не му ли се увеличават многократно повече шансовете да си изкарат приятно вечерта?Три карти 2 - Page 12 402149 Но да не забравяме за какво е поста ми тук, затова ще добавя и т.н и т.нусмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 17:42

Тони, без да искам от второто изречение отговорът е пренасочен към теб, не знам защо. Чак сега се зачетох че е за други, но това няма значение - отговорът е същият.

Тароман, обикновено зобам халюциногенки. Добре ми се отразяват......и лекарствата си ги пия редовно. За кафето и секса си прав - като пия кафе се разконцентрирам и мисля за секс. А мисля ли за секс....отиде конят в рЯката. И така три пъти на ден. Три карти 2 - Page 12 3465299449 
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 17:51

Рядко един мъж може да разбере, че объркването е богаство.Плаша се от хора, които не се объркват. Женският поглед е дифузен-позволява да се обхванат множество гледни точки , а не да се фокусира само една основна. Богаството на Таро е в това, че позволява на човек да се обърква и му дава право на избор-между всички алтернативи.
Колкото до лунния цикъл-има дни, в които гадаеното е категорично забранено и въобще заниманията с финни практики -такъв е 29-лунен ден.Но Луната има влияение върху жените, при мъжете нещата не са точно така.
Тони-Звездата е духовна среща, т.е. не винаги изисква физическото присиствие.Вероятно ще има планеране на такава среща, ама с тая бездомна 5 П.Къде ще си търсят място двамата не знам?усмивка 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 23:04

Persefona, объркването не, не е богатство!усмивка  Освен ако не си от жените, които с гордост правят мъжа си милионер...ако преди това е бил милиардерусмивка  Лично мен Таро не ме обърква, даже напротив, позволява ми да виждам нещата по-ясно. А колкото до Луната, тя влияе еднакво и на мъжете и на жените, на принципа на приливите и отливите. Т.е 28 дневният цикъл на Луната няма отношение към промяната на женските полови хормони. Те се повлияват от магнитното поле на Слънцето. Цитирам:
”Накратко, слънчевото излъчване се превръща в магнитни модулации от поясите на Ван Ален. Те от своя страна въздействат върху хипоталамуса и епифизата, които превръщат магнитните модулации в химични промени в ендокринната система. Този процес на преобразуване се нарича „електорхимична трансдукция” Следователно 28-дневният слънчев цикъл регулира менструацията и плодовитостта у жените.
Ето защо древните цивилизации като маите и египтяните са почитали слънцето като бог на плодородието!”
Давам ви и следният линк, за да видите че жените, когато не са объркани могат да служат и за вдъхновениеусмивка 
http://www.beinsadouno.com/board/index.php?showtopic=12080

P.S Frog, да ти дам ли телефонче, като изпаднеш в едно от тези странни настроения, да ми звъннеш?Три карти 2 - Page 12 402149
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeВто Юли 16 2013, 06:34

Не знаех, че вече има и мъже с 28 дневен цикъл.усмивка Интересен феномен.Това обяснява много неща.:sm38.gif: 
В някои месеци има и 30-ти лунен ден, а някои лунни дни траят само часове.


Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeВто Юли 16 2013, 09:14

мерси Три карти 2 - Page 12 826247  не спирайте,чета ви с интерес... много интересно е да  науча  за таро и връзката луна,слънце,цикли,мъжко и женско,време,пояси...
инък,онова с аповете,секса,кафето-ммм прекалявам с последното,практикувам второто, не съм опитвала първото,донякъде сама съм си хапче...мисля кастанда имаше мнение по женските месечни цикли,има неща които само жените го умеят,не само да раждат,но не трябва да са обвързани,а  природата ни е да сме  емоционално  оковани с нещо си,винаги,това ни взема силата,не секса.
за силата и секса да му мислят националите ни по футбол....


ще споделя нещо от сънувано тези дни,не знам кой лунен ден е било,казвам го без ирония,но просто нямам навик да се задълбавам във важните подробности.Embarassed 
понеже тароман говори за слънцето,аз се сетих да напиша това от съня ми.предварително казвам-не практикувам нищо,не е чета нищо,не знам нищо за световете,и за света на сънищата,макар да усещам,че там ми е малко или много силата,може би пътя.
''сънуваното-представете си лист хартия,на него в четирите ъгъла по един тъмен кръг,колкото една монета от 1лв, в средата на листа още един кръг,но ето какво чух в съня-тези 4 са тъмни дупки,а светлината винаги е в тази в центъра...''-защо съм го сънувала,какво значи не знам. но такива неща улавям когато спя,без сънотворни естествено...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 09:54

Taroman, всеки, който повече време е гледал на карти, сам за себе си си знае и усеща кога може, кога да спре, кога да не пита, кога въпросът е удачен и кога е тъп, и няма нужда да се чуди коя фаза на луната е и т.н., достатъчно е да познава себе си и да познава знаците на картите в ръцете си. Гледай си картите и ги усещай.
Като казваш че се омотаваме, моля аргументирай се с карти и дай свое мнение, защото това твоето писание е само констатация, която си виси във въздуха и нищо конкретно не значи, а звучи като самоизтъкване и парадиране с някакви прочетени твърдения.
Да си говорим за карти в тази тема, дами и господа!

Ще получа ли отговор по мейла до края на седмицата за един стаж? - 8 жезли, Паж меч, Паж пентакли - мисля, че да и сега като че ли ме проучват или пък просто има инфо, която още не знам, нетърпелива съм по 8ж, вярно е, ПП е символ точно на ученик и на даване на нов шанс, ще ви кажа в края на седмицата.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 10:22

Moira, мисля, че имаш големи шансове за ново начало.Ще имаш яснота по въпроса.Не зная дали точно по имейл или по друг начин, по- скоро като разговор, в който ще се планират бъдещи неща.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 12:50

Благодаря за въпроса, Moira! За мое съжаление, въпреки че се занимавате с таро от години, не виждам някой да е забогатял, или картите да са го завели при перфектния човек, на точното място и време и да се радва на щастлива връзка, или прекрасна нова работаусмивка  Или някой да е подхванал лечебното таро и да лекува нелечими болести... А всичките тези неща изглежда са възможни, тъй като известните автори на таро литература от миналото са били и известни алхимици.  
Под омотване, имам предвид самозаблуда, в следствие на разчитането на интуицията, a не на някаква система от проверени методи, допълващи се един друг, даващи удивителни резултати. Някой тук беше споменал, че всяко гледане трябва да се заплаща, но това при условие, че си познал, нали така? Иначе ако си заблудил човека, какво? Тогава кой плаща? Струва ми се, че заплащането би било удачно ако си чиракувал при някой всепризнат майстор на таро и той в един момент ти е казал: ти можеш да се отделиш вече самостоятелно...
Да вземем например питането на Луничка, зададено от приятелка-причината мъж да владее мислите и.(направо до вманиачаване по него): 9ч-сила-ДЧ. Ами да предполжим, че това е човекът за нея и единственото нещо, което трябва да направи е да се отпусне и да общуват? А вие я посъветвате да се въздържа? Не е излишно и да се задават някои пояснителни въпроси, или да се дава малко повече информация от страна на питащия? Въпросното момиче би могло да си е лепнало голям постер на Брад Пит в стаята и с право да пита каква е причината за това силно влияниеусмивка  Т.е трябва да се пита и да се види кой е мъжът отсреща. Защото например на мен ако някоя много ми се дърпа, аз си продължавам напред, няма да си развалям лятото, я!усмивка Има много разбрани, умни и същевременно красиви момичета, които също заслужават внимание, не съм ли прав?усмивка 
8 жезли, Паж меч, Паж пентакли – Пробвай моята нова система за гледане с 3 картиусмивка  Покажи страст – 8 жезли и им се обади, да ги питаш. Защото ако се помайваш(и си гледаш единствено в електронната поща)- Паж пентакли, ще получиш отрицателен отговор – Паж меч. Ако вече не си сред одобрените, най-много да го научиш по-рано. А ако се обадиш по телефона и попаднеш на мъж, който харесва гласа ти, може и да ти помогнеусмивка  Иначе знаеш, при ретрограден Меркурий могат да се очакват известни забавяния!Три карти 2 - Page 12 402149  

П.П Ето ви още веднъж линка, за общо ползване, който показва как момиче, което се занимава с таро от 15 години, се е ориентирало, че трябва да търси символите и архетиповете и да разбира таро с главата си, а не да разчита на интуиция, за което я поздравявам!
http://www.beinsadouno.com/board/index.php?s=a2f725e3b12c68064c7831b46edf1976&showtopic=12080&page=2
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 13:44

Момичета,моля за помощ.Нещата при моята приятелка,която щеше да заминава се объркаха- скара се с приятеля си и теглих карти на въпрос как ще действа той спрямо нея отсега нататък,а картите са : 6М,9П,Императорът
Според вас 9П дали стопира целия процес,т.е дали той ще се откаже да я вземе при себе си?
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 14:04

taroman, за Таро според мен си е задължително човек да има отлична интуиция, за може да усеща дълбоките импулси на душата.
С едно изучаване на архетипите и непрекъснато цитиране на книги, разни съпоставки, и високопарни думи на дали се става истински разбирач...

А колкото за Луната тя не влияе само на мъжете и жените, а на всички живи организми и на всички процеси на Земята. Дори оказва много по-голямо влияние от това на Слънцето.

Мойра, реших да опитам да тълкувам по твоите карти.
Според мен ще успееш и ще бъдеш одобрена, но като че ли има доста кандидати. ПМ - при мен е излизал, когато някой се е интересувал от мен, проучване, което е скрито от теб с цел получаване на инфо. В банка ли е стажа, някъде където директно има обмен на пари?
Успех ти пожелавам усмивка
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 16:08

Извинявам се предварително за спама, но празните приказки ми дойдоха в повече.Гледането на Таро е процес неразбираем за мъжката логика. Таро изключва потребителската нагласа -да си намериш работа, да забогатееш, да спечелиш пари.Таро не е метод за гадаене-а преди всичко метод за самопознание, за този който има капацитет и ресурс да види зад видимото разбира се. Мъжката рационална логика и потребителските цели нямат място в работата с Таро. Заплащането за мен опорочава целият процес.Таро не дава предписания-то разкрива различните възможности, човекът сам прави избор.Да се чете отгоре-от горе и да се цитират някакви неща без да се разбират в същина е несериозно.Щом тълкува архетипи-значи работи с интуиция, работата с архетипи не е логическа работа.

Рени-вероятно тази ситуация е спасителна за товята приятелка, предпологам ще си остане у дома, там където камъка си тежи на мястото. За момента е по-добре да се ототгели от активни действия при тези карти и да изчака да получи още информация.Не виждам бърза промяна при нея.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 19:16

Рени, според мен картите показват, че тя е силен човек- сблъсък на 2 силни характера, мисля,ч е за сега заминаването й ще е стопирано, не виждам заминаване за сега, той ще се държи твърдоглаво.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 20:22

Скъпа ми Персефона, на вятъра хвърляш думите си, макар да са много смислени. Зарежи тая работа с обясненията и давай де си продължаваме нашата.

Тароман, ако ти е интересно тук стой и пиши, но, моля, въздържай се от квалификации, не пренасяй атмосферата на други форуми тук. Всяка от нас знае колко знае и не претендира да знае повече от другата. Това не ни пречи да си помагаме, точно обратното.

Рени, ти беше ли теглила карти преди това за тези хора и ако да, моля те сложи линк към тях за да ги видя мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 20:34

Фрог,бях направила КК за заминаването й. Вчера,след като се усложниха нещата,направих още един.Ще го постна в темата за КК.
Момичета,много благодаря.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 20:40

6М, 9П, Император - той ще постъпва, както си е преценил и твърдо решил още преди, непоклатим е относно пътуването, виж - то си стои в миналото, като основа на въпроса, според мен и без нея е готов да тръгне. Ролята на 9-кта прилича на Колелото, макар че може просто да подсилва Императора в значението му на независимо мислещ и непреклонен, не съм сигурна обаче, да знаеш (blush). Като това е при въпрос "как ТОЙ ще действа", няма смисъл да се предполага дали и тя ще замине, ако искаш питай направо тя ще замине ли - за по-голяма яснота. А тя, ако иска да замине с него, да се разбере с него очи в очи, да има комуникация, което нещо ме съмнява, май са се нацупили един на друг, а.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 20:43

Мойра, той е там,а тя трябваше да иде при него.
А тя е зависима от него, защото той трябва да й изпрати пари,за да замине и да я посрещне там съответно.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 20:47

Аха, демек ти питаш дали ще ѝ прати парите? Хмм, ще ги прати, не мисля, че си е променил решението. Точно заради Император си мисля - ще действа по стария план, нищо ново и различно. Дано да съм права. Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 20:49

Оххх, дано...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 21:01

Рени, ами виж какви са били картите по КК на ключовите позиции ако става въпрос за същите хора и Лондон - позиция 1- Страшен съд; позиция 6 - Обесеният;позиция 10- 9М
Тук си слагала и допълнителни, но те нямат особено значение. Отговорът според мен е ясен, ама на 90 процента, тоест зависело е до известна степен и от нея. Сега по трите карти тук ми се струва, че ще направят втори опит за реализирането на тази идея. Не знам кога ще се случи, но ми се струва, че момичето ще пътува.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 21:10

Благодаря ви! По принцип сега тя не може да се свърже с него, той не и вдига изобщо,не и отговаря.
Тя си резервира билет,стяга си багажа,но... е в неведение...
Дано да успее да се свърже с него.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 21:21

Рени- с тия 6М, да не съм лош пророк, но май младежа е избягал, може би с надежда да я вземе, но след това-императорът не е карта, която лесно допуска промени.Защо не подреди една подредба за него-Чувства, мисли, действия? Още от предишния КК ми се струва, че нещата са много зациклили.Струва ми се, че няма да пътува, ще погледна и новия КК.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 21:30

Добра идея,Персефона! Ще направя такава подредба и ще я кача.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 12 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: