Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeЧет Окт 03 2013, 23:02

не, линжери...не са хубави картите..съжалявам мила- внимавай да не станеш жертва на едно брутално отношение от страна на този човек

ох..не знам- направо този дявол с толкова мечове хич не ми харесва и с 3 чаши- някакво тежко пиянство- много лоша постъпка!...знаеш ли- ако мислиш да се виждате- откажи се по- добре от идеята- там отгоре и без това имаше РЖ на втора позиция...обмисли внимателно работите- не е сега момента за развитие на вашите отношения.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 07:36

Ще бъде ли уволнен Х?
Допуснал е грешка на раб място, утре ще разбере.
Луна+крал меч+асо пент?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 09:09

Маите, смятам, че няма да бъде уволнен, въпреки наличието на КМ. Асото според мен тук му дава защита. Прогнозата ми не е 100 процентова обаче, защото има вероятност Кралят да надделее над Асото, въпреки Луната, която "дърпа" КМ.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 09:30

И аз си мисля, че едва ли ще бъде уволнен, с тази Луна на първа позиция, възможно ли е да се страхува малко излишно, тоест ситуацията да не е чак толкова лоша, колкото питащият я вижда? Енергията на Крал мечове (въздух) е отслабена заради Асо пентакли (земя) след него, така че си мисля, че няма да последва такава драстична мярка, най-много някакви пари да му удържат от заплатата.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 09:49

дааааммм, Вера, и аз мисля така и така писах, обаче нещо ме гложди......попрочетох тук-там и виждам, че в много редки изключения Асо пентакли било потвърждение на негативна прогноза. Тоест тезата е, че уволнението е освобождаване от някаква тежест, грижа, облекчение, ако питащият се чувства зле на това работно място. Дано да е положително за питащия, а се надявам и на обратна връзка за да разберем как работи тази комбинация.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 10:02

е той след като е завладян от страх и паника д не загуби работата си, едва ли би било по- добре за него да загуби работата си.

Маите- този човек принципно стриктен ли е? Изглежда много стриктен, но е направил шменти- капелата съзнателно. Но не ми се струва в слаби позиции- има протекция.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 10:13

Днес са му казали да не ходи на работа. Утре сутринта трябва да отида да разговаря с шефа си.
Не е допуснал грешката съзнателно. Как ще протече разговора с шефа му?
3меча+ рицар жезли+ 9 пентакли,,, ц. 3 жезли-карта на цепене
Много е притеснен, защото преди седмица-две негов колега беше уволнен за аналогична грешка.
Обещавам да дам ОВ.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 10:41

тея вторите карти са по- гадни....май ще му каже да си остане вкъщи. Може нещо да си вземе отпуска за по- дълго време и да му каже, че ще го натовари с други проекти - излиза все някаква протекция и по 9 п и по Асо п...хм - това е ако включим оптимизма.

Обаче ако 9 п и Асо п действат като обърнати??- това значи финансови затруднения
Но и друго забелезвам- Асо П- дава положителен отговор- за каквото най- много се съмняваш дали ще стане, предполагаш- то е така. И в тоя ред на мисли чудя се дали това не ти показва Асо п горе?- Ще бъде ли уволнен- да, ще бъде.
И без карти Маите- ситуацията явно е сериозна- и е много вероятно да бъде уволнен- днес не идвай- утре разговор със шефа...Три карти 3 - Page 16 396312

Но все пак- понеже гледаш само с прави- появата и на 9 п и на асо п за мен н ее случайна...не мисля, че ще се развият толкова зле за него нещата. И не знам защо- струва ми се прекалено умен, за да направи грешката несъзнателно...не вярвай на тези думи негови така лесно. за неумишлена грешка човек няма да се притеснява от уволнение..
Може пък да убеди шефа си, че наистина не го е мислил, не го е искал- да пусне в действие сивото си вещество и това да го спаси.


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Окт 04 2013, 10:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 10:45

Маите, нищо нямада разбере утре, ще се потулят нещата и всичко ще е като в мъгла.Ще има много лош ден, но чак уволнение-не мисля.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 10:47

значи Асо п дава неблагоприятен отговор, независимо на кое място е в подредбата, така ли?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 10:51

не артемис- обратното - положителен- както и да попиташ- но аз само си разсъждавам на глас!

например- питах скоро дали човек взима упойващи вещества- асо п беше в подредбата- да, взимал е. това имам впредвид.
Аз още преди да питам имах вътрешното усещане, че е така- да, така е- все едно АП идва за да каже- това дето си го мислиш е вярно.
Но нека да не забравяме, че в АП има ПРОТЕКЦИЯ. Тоест няма да са на зле нещата.

Имам човек от миналото си, с който имам натрапчивото усещане,че не са приключили нещата, че ще сме заедно- Асо П често ми се е показвало в подредби с него....мисля си, че ще бъдем заедно- но някога, когато зоната около мен или него е вече защитена. За да ми се случи на мен всичко хубаво и както е най- добре. Понеже Асо П пази.

маите - бих се учудила ако Асо П покаже уволнение.


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Окт 04 2013, 11:00; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 10:56

Не,според мен е положителна карта. На мен Асото ми е излизало за "случайна" среща със стар приятел, не се бяхме виждали от 5 години. Много приятно си прекарах деня тогава, беше на 2ра позиция Асо П. Излизало ми е и за сключване на договор, при започване на работа.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 11:36

По вторите карти и аз мисля, че може да му се размине. Ситуацията ще бъде на болезнено осъзнаване на нещата, но се питам защо и в двете тегления излизат нееднозначни карти, двулики карти - и Асо пентакли и 9 пентакли са с две силни лица като ин и ян. Това според мен означава, че решението не е взето! Този човек трябва да реши как да се представи утре защото от това ще зависи дали ще остане или не. Струва ми се, че трябва да влезе в робята на този Рицар жезли, каквото и да означава това.

Линд написа:
е той след като е завладян от страх и паника д не загуби работата си, едва ли би било по- добре за него да загуби работата си.
Никога не знаем кога лошото е за добро и обратното. Ако имаме късмет - разбираме след време Три карти 3 - Page 16 156215 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 11:58

по първите карти виждаме един крал меч, който е разклатен и се е параноясал по луна, но няма защо- стабилен е по принцип- умен.
по вторите карти виждаме тези 3 меча- май са го взели на мерник, но той като рицар жезли ще успее да промени ситуацията- благодарение и на КМ-качествата си и ще му се размине с тези 9 пентакли. а и е цепила на 3 жезли Маите- нови проекти в службата. Той е човек с идеи, умен е- едва ли ще искат да го загубят.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 12:08

Frog, има логика в това, което казваш. Наистина по първата комбинация може да се каже, че решението може и още да не е взето, затова Асо пентакли на трета позиция, като нещо, за което още не му е настъпило времето.

Втората комбинация обаче много ме обърква. 3 мечове - ясно, разочарование. Ако само тя беше отговорът на въпроса, бих казала, че ще го уволнят. Обаче Рицар жезли и 9 пентакли... никаква връзка между тях и първата карта. Рицар жезли понякога ми излиза и за раздори, караници, може би питащият наистина е добре да внимава как ще се държи на този разговор с шефа си. Обаче с тази 9 пентакли накрая съм Три карти 3 - Page 16 617156 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 12:09

момичетаааа загубих си ключа от колата- ненадейно Три карти 3 - Page 16 995437 

Почти съм убедена, че е някъде извкъщи. Теглих си Ленормани-показаха много вода. Вера ми изтегли днес по- рано една карта- къде е ключа ми-

Паж чаши Рицар чаши

По тази карта- къде да го търся според вас? Притеснявам се дали съвсем не е изгубен- тотално и окончателно? Направих си хорар по темата- новолунен е- иначе дава надежди,...но пък новолунието не е минало- т. е проблема ще се задълбочи...


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Окт 04 2013, 12:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 12:24

Не е Паж, Рицар чаши е усмивка Не че има значение, за тези неща гледам само изображението, не тълкувам картата, но иначе пак вода, да.
Ти провери ли из дрехи в пералнята? Иначе на мен ми помага при откриването на загубени вещи като се замисля кога за последно си спомням, че съответната вещ е била в мен и тръгвам от там да си припомням какво съм правила после.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 12:31

ами там ще търся- по хорара ми - загубената вещ ми е накрая на 8ми на к9 в РАК...сигурно ще излезне наяве от някой тъмен шкаф- около вода е някъде- тръби- такива работи- и на високо..знам ли!

е, аз снощи късно се прибрах и явно супер разсеяна- или в някакъв емоционален момент см го сложила някъде. Преджобих си дрехите от снощи- няма го.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 12:31

Линд, така като гледам трябва да са близо до вода тези ключове. Потърси в джоб на дреха сложена за пране, ако искаш....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 12:35

хорара ми показа, че доста добре съм го завряла някъде- достаще търся- хич няма да ми мине през ума,че е там Слънцето квадратира сходящо У2 и заслепява луната...но има инидкации да го намер- може би повече време ще търся...но все пак не знам! с това Новолуние!
Имам съмнение по хорара, че приятелка ще ми помогне....да видим.

Но Ленорманите показаха като че ли че ще го намеря! И Рицар чаши не е тотално лоша карта...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 12:50

Маите, може би тук картите показват друго, показват неговото състояние - показват огромното му разочарование, заради направения пропуск, може би наистина по невнимание/ РЖ показва и спонтанна,необмислена постъпка/ и че е наясно със ситуацията, в която се намира.
Може би 9П излиза, за да покаже, че този мъж сам си е виновен за всичко, той сам си го е направил, не му е виновна съдбата или обстоятелствата и трябва да поеме отговорност.
Много странни карти са - всяка е сама за себе си, някак си не виждам нещо, което да ги свързва.
Миналото 3М- Разочарование , Настояще - РЖ- неговото заминаване; Бъдеще - 9П - вероятно изпратен на борсата и ,както беше описала Вера тази карта, парите ще му стигат само за основните разходи.
Честно казано, този човек за мен е с вързани ръце, няма какво да направи или с какво да си помогне, просто зад тези карти сякаш стои Обесеният - дори и да осъзнава грешката си, той не може да върне миналото и да поправи нещата. Едно е решението тук и то вече не зависи от него...
Ще чакам за ОВ мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 15:28

Momichata namerih kliucha! Moia priatelka go otkri v edna dlubnatina na divana mi
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 16:04

Браво,Линда! Радвам се... Само,където няма вода с тези чаши... мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 16:34

чашите и рицар чаши напълно подхождат на рака...той РЧ май е зодия рак- което ми показа хорара - това описват такива места в дома, където прекарваш голямата част от времето си, емоционални моменти със семейство и приятели. Приятелката ми намери ключа в една длъбнатина на дивана от тази му част, която сочи кухненския кът в къщата- това всичко е област на Рицар чаши (всекидневна, кухня).

Хорара беше много точен, само това новолуние ме беше притеснило- но се оказа доста верен. Загубената вещ беше на К9 - дом сочещ далечни разстояния, религии, духовни учения, астрология и прочее. Където намерих ключа- до дивана има една малка секция където е пълно с религиозни неща- икони, китайски вази, будистки символи и свщници И там имам 2 малки картини с морски фарове и водна шир ;)

И картите и хорара се оказаха много точни!!!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 16:43

linda написа:
Където намерих ключа- до дивана има една малка секция където е пълно с религиозни неща- икони, китайски вази, будистки символи и свщници И там имам 2 малки картини с морски фарове и водна шир ;)

И картите и хорара се оказаха много точни!!!
Три карти 3 - Page 16 698924 точни,и как се ''опитват'' да покажат детайлно,на техен език-до нашия  Три карти 3 - Page 16 262180 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 16:45

сега само се замислих, че Паж чаши е Риби, Рицаря е Рак, Крал чаши е потайния Скорпион- дълбоките води...Видите ли Крал чаши- това би трябвало да даде една скорпионска енергия - тази карта ми е показвала мъже със скорпионска луна или асцендент.

От моя опит веднага мога да кажа и пентаклите как са - ПП е дева, РП е Козирог, КП е телец

Дамите мисля, че могат да са всяка една от зодиите в стихията им.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitimeПет Окт 04 2013, 19:38

Хм, аз пък за пореден път се разочаровам от тарото по отношение на загубени вещи. Да ми беше излязъл Крал пентакли или Кралица пентакли, щях да ти кажа дивана, ама Рицар чаши... Поне не беше ли леко подпийнала снощи или когато там са паднали? :sm38.gif: Иначе аз виждам Рицар чаши като Риби, защото рицарите ми отговарят на подвижните знаци, кралиците на неподвижните и кралете на кардиналните.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Sponsored content





Три карти 3 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 16 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 23 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: