Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 18:06

благодаря Линда, има нещо такова наистина.blush 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 18:14

Лоши момичета такива- събудихте ми любопитството!

Как съм се чувствала в интимните си моменти с мъж Х.

цепя на 6 чаши
6 меча Смърт 2 жезли

Какво е бил сексът за същия мъж с мен?

Цепя на 2 ж
Дама Пентакли 3 меча Асо жезли


Май и двамата сме открили нови светове с това повторение на 2ж...

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 18:20

...и Смъртта за теб...нали му казват "малката Смърт"
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 20:05

Деси ми изтегли карти по темата "оргазъм" acute 


Цепя на Асо Жезли
Кралица Пентакли, Смъртта, Кралица Жезли

Преди това коментирах, че ако трябва да описвам с някоя карта това чудо, то ще е Смъртта или Асо пентакли. Второто заради огромния заряд мистицизъм в него. Първата е ясно защо...
Само тези две дами не ми е ясно защо се кипрят там, ама нейсе..... ще им намеря приложение Три карти 4  - Page 2 528869
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 20:43

Линда написа:
10 п в случая е- виждаш си роднините до 9-то коляно! хаха  

Света е уникална карта- колкото пъти я изтегля в КК- то е щастие, то е чудо, всичко ми е 6, аз съм дъ-бест!
Ти пък ме застреля .... иначе съм излизала извън тялото си по време на секс. Не се шегувам. Писала съм по темата де. Да не се повтарям. Нищо чудно и родата да са били там :sm38.gif: 

Иначе Светът освен в секса съм я изпитала и в живота /любовта/ и там са яко събития - в центрофугата, както Зуки ли Фроги ли беше описала ...

Това пък дете Фроги се разгражда по време на секс с тая Смърт Три карти 4  - Page 2 642334 Три карти 4  - Page 2 642334 Три карти 4  - Page 2 932032551 

При нея пък тия кралици какво приказват ?
Фроги, тия Кралици сигурно показват че си дама та дрънка - стабилна и стояща като катедрала на мястото си.
Ама ние питаме за чувство ... чувстваш се сладострастно земно и изгарящо пламенно , и междувременно се дробиш на малки парченца с тая Смърт.
Освен това цепих на Асо Жезли :sm38.gif:  тая карта си знаех че директно показва секс. Така е описана и в търсещия .... как мъжката пламенност се забива в женската ... незнам какво беше ... за да охлади страстите. Щото там Жезъла е във вода !

Като гледам и картите на Линда ... пътуваме ние на някъде брате .... хехехеххехехехехе само незнам в коя част на пътуването се разпилява на парчета и тя хахахахаххаха

Охх немога вече Три карти 4  - Page 2 642334 Три карти 4  - Page 2 642334 Три карти 4  - Page 2 642334 Три карти 4  - Page 2 642334 Три карти 4  - Page 2 932032551 Три карти 4  - Page 2 932032551 Три карти 4  - Page 2 932032551 Три карти 4  - Page 2 932032551 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 21:46

ще припадна с вас! Три карти 4  - Page 2 642334  Три карти 4  - Page 2 1329947235 


Ами за Себе си относно Смъртта мога да кажа, че интимните ми моменти с този човек са били много истински и са ме докосвали много дълбоко чисто на психично ниво, много силно и трансформиращо за мен влияние са имали върху мен. Смъртта е МНОГО силна карта - като за усещания, за чувства. Това е духа на човека- където тялото е просто...НЕЩО.

Фроги за твоите карти е много просто- така те разтоварва и освобождава, че съблича "разумната ти обвивка" и ти придобиваш едно по- друго излъчване, повече огън, по- жизнена си.
Но ти като цяло си много сексапилна жена явно, просто след секс блестиш дето се викаSmile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 21:52

момичета, днес се засякох с приятели на бившия ми. Мили са с мен, но все пак :

Какво е отношението на тези момчета към мен, какво мислят за мен, каква съм в техните очи?

ц. Императрица
Влюбени Кула 3 пентакли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 22:01

Според мен те харесват и мисля, че съжаляват за развалените ви отношения- кулата....може би дори искат да се съберете пак.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 22:04

Линда написа:
Какво е отношението на тези момчета към мен, какво мислят за мен, каква съм в техните очи?

ц. Императрица
Влюбени Кула 3 пентакли
Според мен им е станало приятно да те видят след известно време,ще се радват ,ако те видят и пак.усмивка 

Доста важна им си се видяла /това като комплимент към теб/мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 22:15

Благодаря ви Surprised  Демонстрират добро отношение (не знам до колко са запознати с драмите ни с господина- явно са)...но все пак се опасявах да не си мислят- оф..тая тука..някаква никаква..е радвам се да видя, че не е така.
Защото по тяхното отношение мога да допусна и нечие друго отношение- знаете ги мъжките компании. Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 22:27

Знаеш ли, точно преди бях написала че жената може да си стои на мястото като Катедрала. Защо пък тази Катедрала да не е Кула /като при Ленорман/ и така картите да говорят че :

1. Женствена, усмихната но и дейна, умна. Влюбени да е връзката ти с момчето и че като Кула стоиш недостъпна, а с 3 Пентакли да са въпреки всичко опитите им/му да се доближат до теб. Но Катедралата е достатъчно тежка че да смазва опитите му/им да се доближат до теб или да те разклатят.

2. Със своите решения, дори и да си жена успяваш да разрушиш и най-неразрушимите неща, а след това да ги/го оставяш да си вярва че може пак да го изгради/изградят! Естествено неуспешно. Аз специално 3 Пентакли не я виждам за много силна карта. Това са по-скоро слабите и неуспешни опити на някой да направи каквото и да било да се доближи до теб.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 22:44

ами кулата за мен е сексуална мъжка карта - може да ме мислят за секси...кати се има в предвид и императрицата

но в случая влюбени и кула - тая бурна любов, която съм имала с техния близък човек - един вид отнасят се с уважение към тази наша история - аз също това виждам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 22:46

и аз нещо такова исках да кажа...Не те мразят, в това може да си сигурна....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 23:00

Олелееее, от тая работа съм изтървала сладката тема Три карти 4  - Page 2 3311952119 Всички сте направили много хубави анализи, ама аз и Деси питах - защо трябва да питаме картите как се чувстваме в това състояние, след като прекрасно знаем как. Всъщност сега като се замислям беше интересно ние да определим картите с които бихме описали действието и после да сравним -.
Деси, разби ме Три карти 4  - Page 2 46415 
Линд, Три карти 4  - Page 2 3032713799  много интересен анализ си направила на двете дами в моята подредба.
Сега по твоя въпрос
Цитат :
Какво е отношението на тези момчета към мен, какво мислят за мен, каква съм в техните очи?

ц. Императрица
Влюбени Кула 3 пентакли
Първо те уважават, смятат че си над тях - абе жена с авторитет, респектираш ги. Не знам защо и на мен ми се набива в мозъка идеята, че не разбират защо сте скъсали.Поприказвали са си , поодумали са те, но мисля, „е е точно с респект.


Последната промяна е направена от Frog на Нед Дек 08 2013, 23:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 23:05

Ами, Фроги, ЗАПОВЯДАЙ! Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 23:31

Тази вечер в 21 часа се случи нещо абсолютно неочаквано. Иска ли някой да дръпне три карти и да видим какво ще покажат. Искам и аз да си изясня някои неща Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 23:36

аз?
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 23:38

Цепя на Императорът.
Падат се: паж Жезли, 6 мечове и страшният съд.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 23:45

Фроги, да не е замесена полиция? съдът и император това са ми показвали?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 00:00

Благодаря Биби Три карти 4  - Page 2 156215 
6 меча в средата - пътуване или по-скоро завръщане
паж жезли - млад мъж , комуникация
Страшния съд - възкръсване, промяна и какво ли още не

Сега вече сигурно ще се сетите за какво става дума - изненадващо старата любов ме чакаше след работа. След почти две години мълчание....дори не го познах в тъмното....беше много приятна разходка, разговори, спомени....и всичко това ок. Обаче.....какво да правя от тук нататък Три карти 4  - Page 2 302820  ще питам утре картите.....Три карти 4  - Page 2 617156 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 01:18

Императора май често се показва за да опише сериозния мъж в живота, сериозната мъжка фигура.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:05

фрог ...бъркам си картите,за да тегля за случката и изтървах половината колода,но се разделиха тези падналите на две купчинки.
две карти от първата купчинка които бяха с лице към мен- крал меч-7чаши
и от втората купчинка-6 меча

мерси Три карти 4  - Page 2 3473555709 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:10

Линд написа:
Императора май често се показва за да опише сериозния мъж в живота, сериозната мъжка фигура
Така и аз си мисля, Линд и паралелно с това ми се струва, че е вътрешно мое усещане / на другото ми Аз, на критикарката която не ме оставя нито за секунда/, че е предупреждение да си остана здраво стъпила на земята, където съм от известно време и да не гледам към небето...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:13

паж жезли 6 меча сс- комуникация, която ще засили влюбеното чувство според мен това е подновяване.

и според мен картите фрог са ти го показвали и преди и ти не си им вярвала.

Картите на зуки показват също влюбен човек...но си мисля, че Краля си по- скоро ти...размекнал те е.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:31

Зуки, благодаря ти. Пак 6 меча. Интересно.....макар че наистина Краля меч изглежда съм аз, защото твърде интензивно мисля какво трябва да правя от тук нататък и доколко да го допусна. То е ясно че няма да са старите отношения.
Линд, да, ще се върна да видя картите назад какво са показвали за този човек. Абсолютно си права, че не съм вярвала нещо да се промени там. Не вярвам и сега, че ще се промени нещо. Две години бяха твърде дълъг изпитателен срок, в който, ако не съм си научила грешките и урока, ще съм най-тъпата кифла. Сега аз трябва да налагам правилата, а те няма да са същите като преди. Но ще хвърля карти и ще видя.
blush 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:35

Ама моля ти се- няколко пъти ти тук си казвала- тези мои карти- бъзикат се с мен, маймунки....картите Никога не се бъзикат. Е ти - може би телеца в теб говори. Телците са си малко песимисти.Просто след време получаваме доказателствата или успяваме да ги разберем картите.мерси И с мен е така.


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Дек 09 2013, 10:08; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 09:48

седем чаши,когато  се появи веднъж в теглене за подобна случайна среща са ми докарвали дълготраен кошмар.(с това я запомних тази карта)
показвала ми е намеса,вмешателство в лично пространство,заради лудостта на  някой ,че е решил да се покаже...
и пак,те може да покажат неговата лудост,същевремено да се отразят,или лепнат като лудост   у мен(нас),

интересно защо подобни кармичности ако са такива де...и за кой е важно да са такива,от двамата  . та тези срещи имат ли си  закономерност тук и сега.
защо се появяват в този момент-и то май  нашумяват  ноемвродекемврийски период.
и от други мнения това видях, още миналата седмица.
някой даже  крещеше че не желае да се  разправя с  мъж,обвързан,а той я следи,момиче(студентка)...

още нещо като  знак,еднакво- 7 чаши - в мое теглене  за  ''опарване от насекоми" при един познат,алергия,обрив
и  един сън на  **** - 6 скорпиона

много пластово таро и  отговор извън нащия свят-таро ...

*********************
търся отговори,виждам знаци,а не мога да  ги уловя изцяло....като да  ближеш сладолед през стъкло
тази интуиция,трябва да заработи и на друго ниво вече....Три карти 4  - Page 2 995437 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 4  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 2 от 34Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: