Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
АвторСъобщение
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeПет Фев 21 2014, 20:17

---


Последната промяна е направена от Луничка на Вто Юни 03 2014, 14:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeПет Фев 21 2014, 20:27

И аз мисля,че е второто,Зуки  Smile 
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeПет Фев 21 2014, 21:17

Не знам, Вера. Не мога да ти дам конкретен отговор. Просто Страшния съд на мен ми се появява, когато нещо, което съм направила, независимо кога, излиза на бял свят.

Аз по принцип не гледам с обърнати карти и обикновено не коментирам такива комбинации. Но когато видях картите ти, в мен се появи чувството, че трябва да направиш нещо с Таро на ново "ниво". Не мога да ти дам конкретно обяснение.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 07:50

фрог написа:

Цитат :
   ц. об Страшен съд

   2 п об.- Колесница- 3 пентакли

Тук смятам, че ще ти се обадят, но ще стане след като престанеш да мислиш за тях. За мен обърнатият СС е да върнеш нещата там, където са били - далеч от погледа и света. Това най-лесно ще стане ако се насочиш към нова идея. Няма бавна карта и си мисля, че причината ще е нова покана от друго място.

фрог-прекрасна сиииииииииииииии...
понеже задълбах/ме в таро-духовно-Страшен съд карта от таро...

ще си направите сами извода че наистина връща в началото,недовършено има,било заради обърканост,забавяне,нерешителност,оттегчение,започнатото трябва да  следва хода,и скоростта която е подобавща ,не според нас ...

та теглих карти за мен и таро.
като започнах от началото,онова начало което е  дадено от горе и което се докосва до момента в който взех първата колода виждайкия на  сергия в Пловдив(бах по други дела там,но случайни неща няма,дни след това в родния ми град видях и ленормАН дек)...
за това начало което ми е писано изтеглих карти:умереност-10ж-свят,цепя на асож-както казах писано е на някой ,но може да е сянка,отражение на живота,може би идват тези интереси(освен че са вродени) идват в момент на  криза,душевна така,и се търси баланс,вливането,преливане...подновяване,и здрава основа са желаните резултати...-мисля това приляга на умереността
посЛе попитах,ЗА тази първа среща когато взех таро 22 аркана в ръце,момента какво е отредил за мен. изумих се ,виждайки картите.да касае време,покой,търпение,и изненада(среща с някой,нещо)-7пентаки-кралица жезли-висша жрица-цепя на луна. Та така-7П-ТЪРПЕНИЕ. умереност-баланс...все такива граници...
идва ред на  преоткриването,новото,повече от десет години са минали от покупката(7п).срещнах момичета,таро като философия и не само,път,израстване в духовното познание,просто желание да получиш отговор на нещо изгарящо те от вътре,търсиш отговори,но показва затой,дълго време  е имало капсулираност,ненунен баланс,умереността е била,сменена с  земна нужда,не с възвишената...предпоагам  трябва и движение,защото картите са 2 пентаки-4пентакли-паж пентакли-цепя на страшен съд-ето заради тази карта пиша всичко...защото имаме начало,имаме посевки,нужната сила,заряд -АЖ ,а времето на 7п е минало,изродило се е  в продължително 4п(застой,2п също застой)....и естествено сс-връщането,както фрог казва и вероятно периода който сега вървя,имам предвид тук във форума,запасите на понаученото и ненаученото е описано с картите на :кралица пентакли-асо меч-8меча-може просто да показват ангажирана жена,която не е наясно с света,пътя или със себе си-чиста заблуда...то и висшата жрица,луната го предпоагат,но съм цепила  на карта сила,която я имаше и при вера.
питам се - къде е границата ,на движението,умереността,2п,4п,7п-всичкое в движение,въпроса е дали има изпълване...и какво запълваме,което пак  праща в умереността-липсва ли нещо ние го запъваме с друго...няма празно ...
и ето че вечния живот е и вселената карта свят,и императрицата-на въпрос на къде?какво следва за мен и таро(другия свят)?-кралица чаши-императрица-9меча-цепя на 9 чаши - таро е пътя на вътре,самовзирането,присъствието на няманото,липсата невидимото но присъстващо наоколо...асо жезли има  място където е посадено и където се грижат за него да едрее ...но е празен поглед,не влагане на нищо,защото би довело до объркване...естествен ход...етапи...силата трябва да внася контрол над желанията,зада не се проявяват 8,9 меча,които са сянка на луна,и висша жрица....

пфффффффффф,така после ще видя какво  съм изписала,защото пишех себе си,мислите си ,дано се разбера .... Три карти 4  - Page 28 826247 Три карти 4  - Page 28 262180 Три карти 4  - Page 28 105895932
само да припомня че ме подтикна на таЗИ лудост в слова именно страшния съд об, и да видя дали е за мен таро,и какво влагам/е назовавайки ''таро'' ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeСъб Фев 22 2014, 09:38

Благодаря ви, Tanya111, зуки, имам да помисля доста по въпроса.
Зуки, и аз си мисля, че сънят ти е казвал второто, да практикуваш малко таро и за други хора, не само за себе си.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Фев 23 2014, 09:30

какъв ще е любовния ми живот през следващата седмица?
Рицар меч-6 жлези - Рицар пентакли
цепя на Висш жрец
завръщане на човек от миналото?

напоследък често ми се падат 2 еднакви дворцови на 1ва и 3та. струва ми се, че повече показват 2 мои състояния, обаче, отколкото реални хора
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Фев 23 2014, 10:03

Да, възможно е. Някой, с когото сте обтегнали отношенията силно и ти си му била ядосана. Обаче с Рицаря пентакли накрая вероятно картите дават знак, че нещата няма да се развият само за една седмица. Процесът ще е по-дълъг.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Фев 23 2014, 12:03

до края на април човек ще ми върне ли пари?

ц. об. КЖ

3 чаши Паж пентакли Обърнато Слънце


Този въпрос го питам за 3ти път- човека ми дължи сумата от миналото лято. Всеки път Паж пентакли ми излиза.....

Може би ще ги върне около септември месец чак?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Фев 23 2014, 12:49

Линда определено до края на април няма да ги върне тези пари.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Фев 23 2014, 13:10

3п,пп, -добре до тук,за него,защото си върви с свои  мисли за разплащането...но...слънцето об-показват резултата за теб-плаща-на вноски,не пълно...протаква-лято,година,заради слънце,свързвам с лято,годишен цикъл.

а той работи ли, тази кралска карта,дали няма да загуби работа,пари.... Три карти 4  - Page 28 617156 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Фев 23 2014, 16:18

Много се извинявам, че толкова късно отговарям, но едва сега сядам пред компютъра  Три карти 4  - Page 28 826247
Вера, по принцип когато видя страшния съд обърнат (а в един период от моя живот той излизаше постоянно обърнат), на мен това ми говори за някакви вътрешни съмнения в качествата ми, в личността ми като цяло. В тази ситуация бих изтълкувала тези карти или като период през който преминаваш и се съмняваш в качествата си, относно разчитането на таро картите, или че си гледала на някой познат, който се е усъмнил в тези твой качества и от там е предал това свое съмнение и на теб.
Помислих си, че е второто, защото съмнения в личните качества (поне при мен) се появяват когато някой много близък се усъмни лично, но знам ли  Три карти 4  - Page 28 302820 
В общи линии тук и обърнатият обесен намеква за съмнения и липса на вяра. Надявам се, че тълкувам грешно картите, понеже силата показва дълъг период, който ще бъде нужен за да се справиш с тази ситуация.
Обърнатият паж мечове, ми говори, че хабиш енергията си напразно, т.е. не я насочваш в правилната посока. Вместо да изпадаш в съмнения и да ти иде да захвърлиш картите, напротив, трябва да се стимулираш и да се амбицираш допълнително.
Защо не си направиш друга подредба, по-подробна, за да разнищиш въпроса  Три карти 4  - Page 28 99390

Аз лично много харесвам твоите тълкувания на картите и често-често ги поглеждам за да ми дойдат свежи идеи  идея 

 Три карти 4  - Page 28 948782830  това е за теб, защото го заслужаваш!
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Фев 23 2014, 18:52

pelle, много ти благодаря за милите думи  мерси 
Много си права, че Страшният съд, особено обърнат, може да е съмнения. Все пак е съд и човек може да се чувства така, сякаш го осъждат и преценяват, но най-често той самият е този, който се съди и преценява. Това е много вярно в моя случай. Струва ми се, че ще ми се изясни посланието на картата, когато Юпитер тръгне директен и за втори път мине през MC-то. Ще ми се даде втори шанс за нещо, предполагам, дано да съм си научила урока от първия път. Когато разбера, непременно ще пиша какво е било посланието на картата.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeПон Фев 24 2014, 20:58

Момичета,представям ви една интересна случка,която може някога да е от полза на някого.
Изгубих си слушалките и обърнах цялата къща да ги намеря,но..нищо... Изтеглих 3 карти на въпрос дали са вкъщи,които карти бяха буквални и показваха моето състояние - Отшелник- това,че ги търсих упорито, 5Ж - търсих на посоки,нямах си и идея къде може да са и бях раздразнена и Императрица-която карта ми подсказа,че са някъде,където има дамски принадлежности - намерих ги в несесера ми с гримовете Smile
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 12:23

Рени супер пример си дала. Благодаря мерси .
Теглих карти на въпрос какво да направя за да си намеря по бързо работа с моето образование? Крал жезли, колесницата и 6 чаши. Така като ги гледам тези карти си мисля че ще получа помощ и то доста скоро. Вие как мислите? мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 12:29

Ивче, според мен да ще получиш помощ,но от някой влиятелен приятел или човек от миналото ти.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 12:36

Обратна връзка. В началото на януари бях задала въпрос дали професорът ще ми впише оценката до края на месеца. Картите ми бяха 5 жезли, провесеният и отшелникът. След една седмица оценката ми беше вписана и накрая на месеца си взех дипломата. Прави ми впечатление че провесеният на втора позиция не показва някакво кой знае какво протакване във времето само леко забавяне. В моя случай забавянето продържи три месеца щото си бях предала работата октомври. Изглежда 5 жезли задвижва провесеният а отшелникът маже би е помощ свише.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 12:38

Шугърче Благодаря  мерси Ще видим какво ще стане накрая. Но тези карти ми показват състояние а те какво да правя.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 13:32

А на мен ми прави впечатление, че обесеният често дава ДА отговор....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 17:47

Кога,след колко време ще получим едни документи:
3П- Глупак-2М

Според мен кратко време, хармоничност има, 2М след глупак, може би две седмици.
наскоро пак вадих Глупак и получих други документи, сега ще видим.
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 20:33

милена написа:
запитах какъв интерес има мъжът Х към мен
цепих на свят-което показва за мен раздялата ни
обесен,две чаши,справедливост
аз мисля 4е има какво да се о4аква,но с оглед на трудните ни отношения-колкото дам -толкова и ще полу4а
.Винаги съм тълкувала Обесен на 1-ва като обръщане на ситуацията на 180',често положително-така и стана ОВ-най неочаквано ,получих обаждане и не само
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 19:47

Милена?????
Как разбираш справедливостта на трета позиция?

Аз си спомням май, че ти бях казала нещо негативно за комбинацията. Обвързан ли е този мъж? Мислиш ли, че ще се осмели да реализира 2те чаши заради Справедливостта?
Аз си теглих Манга скоро време за личен план за близките месеци и теглих

2 чаши Сила Справедливост- казах си, че сигурно ще ми изскочат някакви силни чувства или любовна история с лек привкус на невъзможност заради съображения от различен характер, дали ще е обвързан, дали заради негово обществено положение..но знам ли. 2 чаши и Справедливост ми е като...не се поддавам на чувствата от разумни съображения. Силата само усилва драмата между крайностите на 2 чаши и Справедливост....

Или...това може би е една любов, която се официализира? Тоест връзка? Или пък любов, която носи кармични уроци?


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Мар 02 2014, 20:00; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 19:53

Момичета, имам важен проект за който трябва да получа външно финансиране.

ще получа ли безпроблемно финансирането тази седмица?

Ц. Свят

Рицар пентакли Рицар чаши Крал Пентакли об.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 19:56

Според мен ДА,с малко закъснение,поради факта,че човекът,който трябва да придвижи финансирането,ще се забави,по някакви негови си причини усмивка 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 20:49

Линд, вероятно обърнатият КП ще се задейства. Така си мисля. Ако беше прав нямаше да е тази седмица. Подкрепям и Тони за забавянето. Все пак много ми е интересно как ще се прояви  обърнатият КП. Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 21:02

Благодаря момичета! Дано...може би обърнатия КП съм аз- показва моята финансова зависимост? Ще видим.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 22:47

Линда, аз мисля че няма да стане, поне не и тази седмица, нещо ще се забавят нещата и май ще са в застой.... Не знам, но КП обърнат в крайна позиция + Свят в началото не ми говорят много добре, особено при мен досега Свят винаги е давал отрицателен отг.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 22:59

Според мен Светът олицетворява идеята, проекта - нещо ново, нещо значимо, нещо с голям потенциал, нещо като голяма глътка въздух и синьо небе. Това е линията, мисълта, ядрото. То няма отношение към другите карти. Те са действието, начинът за постигане, пътят. Двата рицаря ги харесвам, само обърнатият Крал не го познавам. Предполагам, че е противоположност на статичния прав КП.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 28 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 28 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 28 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: