Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 22:47

Линда, аз мисля че няма да стане, поне не и тази седмица, нещо ще се забавят нещата и май ще са в застой.... Не знам, но КП обърнат в крайна позиция + Свят в началото не ми говорят много добре, особено при мен досега Свят винаги е давал отрицателен отг.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeНед Мар 02 2014, 22:59

Според мен Светът олицетворява идеята, проекта - нещо ново, нещо значимо, нещо с голям потенциал, нещо като голяма глътка въздух и синьо небе. Това е линията, мисълта, ядрото. То няма отношение към другите карти. Те са действието, начинът за постигане, пътят. Двата рицаря ги харесвам, само обърнатият Крал не го познавам. Предполагам, че е противоположност на статичния прав КП.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeПон Мар 03 2014, 14:04

Ами обърнатия крал според мен говори, че няма да има пари за тоя етап и е свързан с финансова нестабилност, поне така бях чела за него, а от практиката нямам спомени да ми се е падал на мен лично в обърната позиция. Рицар пентакли за разлика от другите е много бавен в придвижването и често бележи ситуации на застой или забавяне. Рицар чаши тук е може би Линд и нейната мечта и желание за този проект, в който е важен за нея и е вложила много в него. А светът си парва , че е проектът.
Но не знам защо досега светът не ми се е падал за положителни неща като развитие, но пък явно си зависи от въпроса и от човека, на който се пада.
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeПон Мар 03 2014, 23:04

LindaLI написа:
Милена?????
Как разбираш справедливостта на трета позиция?
Справедливостта за мен е цикличност,добра,лоша..все цикличност,повтаряемост,от която трябва да се извади поука.За мен тя дава пдновяване на стара връзка,защото има недовършени неща,но връзката е тежка и скована,бавна и се развива в посока определена отгоре-с намеса или без на питащия-резултата е един и същ.2-те чаши са много слаби за да задействат справедливостта,според мен развитието ще е бавно,но положително.
За твоя въпрос нещата виждам така
LindaLI написа:
ще получа ли безпроблемно финансирането тази седмица?
Ц. Свят
Рицар пентакли Рицар чаши Крал Пентакли об.
Няма да е тази седмица ,макар че на пръв поглед нещата ще вървят безпроблемно.После внезапно нещо ще се обърка и финансирането ще се забави,не по твоя вина,но няма да е тази седмица.резултатът ще е положителен и финансиране ще има,но не и в рамките на седмицата.Дано греша,но и аз не харесвам Свят като резултат
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeВто Мар 04 2014, 08:03

Защо тълкуваш Свят като резултат, Милена? Това е картата на цепенето и на мен тя ми показва вътрешния мир на човека, който пита. Много, ама много рядко са случаите, при които картата на цепенето ми е давала някаква подсказка за отговора, но това е само в случаите, когато няма колебание по картите - поглеждаш и виждаш всичко.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeВто Мар 04 2014, 08:51

Момичета аз много харесвам свят като карта и, парите ги искам за добра цел осъществяването й ще ме направи щастлива ще постави началото на но етап

За другите карти- обратната връзка ще е скоро, благодаря

Милена- справедливост- поновяване на стара връзка? Това е интересно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeВто Мар 04 2014, 08:57

фрог написа:
Това е картата на цепенето и на мен тя ми показва вътрешния мир на човека, който пита...Светът олицетворява идеята, проекта - нещо ново, нещо значимо, нещо с голям потенциал, нещо като голяма глътка въздух и синьо небе. Това е линията, мисълта, ядрото. То няма отношение към другите карти. Те са действието, начинът за постигане, пътят.

съгласна  мерси  Три карти 4  - Page 29 100361828  Три карти 4  - Page 29 3032713799 

мир=свят>живот>пътя=действието>идеята

линда- но и аз предполагам за отговор клонящ към  не -и варианти на  по-малка сума,забавяне
на обещание да,ще покаже желание за помощ.
но все има какво да посочи като причина,  ''бива ли,не бива ли?''
-попитай някой друг, за пари,на друго място...
...задай въпрос ''ще взема ли пари аз от $ ''

* признавам света,и обърнати карти са ми не ясни ...света ми е давал отрицателен отговор
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeВто Мар 04 2014, 13:03

Момичета относно об крал п- от както сама работя с обърнати карти виждам че при някои карти обърната не е антипод на праваа- просто внася нюанс обърната карта.

Най просто обяснено прав кп ми показва бизнесмен, човек който прави пари и не е много вкъщи, а об кп ми е показвал домшар и любящ съпруг, ангажимент по дома. Картата не ми показва печелещ илу губещ мъж.

Днес говорих с хората- имам първначално обещание За финансиране до края на седмицата, чакам одобрение още едно, ще пиша за крайния резултат.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeВто Мар 04 2014, 13:12

Frog написа:
Защо тълкуваш Свят като резултат, Милена?
До сега другите карти от подредбата с 4 са ми давали резултат,но който просто "доукрасява"картата на цепенето.При мен резултат рядко се различава от картата на цепене(разбира се,може да е само при мен)Тя е нещо като подсъзнателния отговор,който знаем,но отказваме да приемем,но подозираме с "вътрешното "си зрение.

LindaLI,надявам се да съм сгрешила,да получиш финансирането.Smile всъщност да съм сгрешила е по-вероятно,работя от скоро с Таро,така че -да се похвалиш в ОВSmile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeВто Мар 04 2014, 22:47

По повод историята от тук
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t808-topic

Дух ли беше?
Кралица чаши, 7 пентакли, Асо пентакли/Паж пентакли

Бих казала, че отговорът е положителен, заради АП на последна. АП може да показва връзката с другия свят. 

Какво ми подсказва?
Страшен съд Свят 8 меча/10 меча
не ми харесват много....според мен е започнала сериозна трансформация СС и невъзможността ми да реагирам по 8 меча....
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 01:41

Показва страховете ти от отвъдното :sm38.gif: (шегичка мерси )
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 07:42

да, фрог, подсказва ти някакво ново стъпало в живота ти, процеса е започнал, нищо не зависи от теб.

Отиди при човек, който говори с духове, има такива контактьори
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 08:26

Frog, а с коя колода направи гледането?
Защото аз за такива по-странни въпроси обръщам внимание повече на изображенията, отколкото на традиционното тълкуване на картите. Понякога те показват много повече. Защото иначе по първите карти не бих казала "да" задължително. За мен Кралица чаши е доста впечатлителна жена, 7 пентакли - някой, който се вглежда в нещата прекалено усилено, а Асо пентакли може да е нещо, което много ни се иска. Но зависи много от изображенията, защото принципно не бих свързала 10 пентакли с духове, но в Стиймпънк тарото, което ползвам в момента, изображението много напомня за някой, който гледа живота на близките си отстрани, без да е забелязван, тоест може много лесно да си е дух:
Три карти 4  - Page 29 A59789b1c93bb9d50d06b0059284ea20
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 10:32

ще харесат ли мой проект днес?
ц,обесеният

8 пентакли, 4 4аши и крал мечове
 според мен да, но само ако обесеният характеризира въпроса или отношението ми, опасенията ми и не дава отговор....но е единствения голям аркан...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 10:35

Не съвсем не както на теб ти се иска и очакваш, но принципно да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 10:42

...момичета,ясно е че ни вълнуват  тези неща с  необяснимото...
мен също...което е било винаги...
но ми прави впечатление че  се образува групичка с подобни,близки,допълващи се  Знаци,случайности,сънища,случки,звуци,миризми,всичко....
винаги съм мислила че всеки е частица от нещо,затова не бива да има съревнования в знания,всеки си е с мисия...и когато споделяме сякаш пъзела се намества..
''да, процеса е започнал, нищо не зависи от теб.
Отиди при човек, който говори с духове, има такива контактьори ''

радвам се че не съм сама.... мерси  *
-това с контактьорите ,къде са...
-и как да си развием  сами способностите,ако имаме усещане че притежаваме  някои неща.освен че това е  даден път,и  не би трябвало да има  чужда намеса. все пак- кой би бил подходящия  напътсвеник ,без да моделира върху нас нещо,къде го него?


https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t808-topic#28008 - ще я копирам тук,че ми е много интересно да продължим


Последната промяна е направена от зуки на Сря Мар 05 2014, 10:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 10:43

на мен 8п ми показва ентусиазма, с който започнах работата, 4 чаши, че тази работа вече ми е писнала...краля уж ми обещава нещо...в работата си краля меч е добър, ама този обесен,дава не,за това не знам как да го възприема...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 10:46

Фрог-не зная дали е дух...но за всеки случай е знак.

вече писах в темата .....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 12:33

Аааа обесения май по често дава да?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 13:33

Аууу, Вера, страхотно изображение!

Каква е тази колода, често ли я използваш?
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 14:57

Здравейте, започвам лека полека с упражненията. Зададох въпрос дали банката ще отпусне парите до края на месеца, които сестра ми очаква, паднаха се
7П, 9М, 8М цепих на РМ

Според мен отговора е отрицателен (надявам се да греша), нещо не ми харесва 9М, някой да си каже мнението моля, че все още нищо не разбирам
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 15:30

Frog написа:
Дух ли беше?
Кралица чаши, 7 пентакли, Асо пентакли/Паж пентакли
за мен отговорът е да,такъв ,от онези които се закачат,защото знаят,че предизвикват размисли и то в хора,които са впечатлителни  и са предразположени към сетивни усещания-по кралица чаши.
какво подсказва не се наемам да интерпретирам

bibibi написа:
ще харесат ли мой проект днес?
ц,обесеният
8 пентакли, 4 4аши и крал мечове
според мен да,може да не разбереш ,че са го харесали,точно днес

galiusha написа:
Зададох въпрос дали банката ще отпусне парите до края на месеца, които сестра ми очаква, паднаха се
7П, 9М, 8М цепих на РМ
не ми изглейдат положителни,но сякаш тя доста прибързва в изводите си,и се е вторачила във това,а то не зависи от нея.Изнервена е от забавянето и изчакването.дано греша и отговора де е положителен
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 17:10

По моя въпрос с финансирането наистина има забавяне заради документален проблем, но не от мен, от друг човек....

Не мога да повярвам че този ретро марс ми се отразява така! Интернета ми колата ми документи.... Всичко за което е отговорен мерка принципно е пълен бомбок в момента... Тва е щото ми транзитира във венерин знак...знам аз...ще се озоря.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 19:21


Днес , много грозно постъпих с човека,към когото имам емоции,понеже не мога да разбера защо ме търси,а нищо не предприема,в същото време аз не съм сама,но той влияе над емоциите ми и рефлектира върху настоящата ми връзка
поставих въпроса
защо ми се обажда Х
цепих на рицар пентакли
слънце,паж пентакли,паж чаши...и съперница ли виждам тука по двата пажа или вече съвсем се бъгнах
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 21:37

Вера написа:
Frog, а с коя колода направи гледането? 
Защото аз за такива по-странни въпроси обръщам внимание повече на изображенията, отколкото на традиционното тълкуване на картите. Понякога те показват много повече. Защото иначе по първите карти не бих казала "да" задължително. За мен Кралица чаши е доста впечатлителна жена, 7 пентакли - някой, който се вглежда в нещата прекалено усилено, а Асо пентакли може да е нещо, което много ни се иска. Но зависи много от изображенията, защото принципно не бих свързала 10 пентакли с духове, но в Стиймпънк тарото, което ползвам в момента, изображението много напомня за някой, който гледа живота на близките си отстрани, без да е забелязван, тоест може много лесно да си е дух:

Вера, сега виждам,че си писала и тук. Гледам с Уейт и именно затова акцентирах върху АП, което знаеш как изглежда - ръка от някъде с пентакъл в нея, отдолу врата, арка която разделя полето. Не обърнах внимание на картата на цепенето, тъй като в случая на мен не ми говори нищо. Кралицата чаши освен всичко друго олицетворява и майката.

Галантусче, страховете ми от тукашното са по-големи  Три карти 4  - Page 29 402149
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 21:51

Бибиби написа:
ще харесат ли мой проект днес?
ц,обесеният

8 пентакли, 4 4аши и крал мечове
 според мен да, но само ако обесеният характеризира въпроса или отношението ми, опасенията ми и не дава отговор....но е единствения голям аркан..
Вероятно вече знаеш отговора, но да си кажа и аз - много усилия и труд си хвърлила, но няма да си доволна от оценката заради оценителя, който е максималист. Много повече иска този КМ. Линд,ако отговорът е положителен ще се съглася, че картата на цепенето участва активно в тройката, а не е само линията на емоцията на питащия, каквито наблюдения имам. 

Галюша написа:
Зададох въпрос дали банката ще отпусне парите до края на месеца, които сестра ми очаква, паднаха се
7П, 9М, 8М цепих на РМ

Най-вероятно някои документи или нещо по документите няма да и наред и по тази причина няма да се отпуснат парите, а сестра ти ще е бясна от този развой, защото няма да може нищо да направи.
Милена написа:
защо ми се обажда Х
цепих на рицар пентакли
слънце,паж пентакли,паж чаши.
Ами харесва те, иска да е с теб, навил си е на пръста идеята, но няма да действа защото си е такъв, вероятно малко егоист си пада, чака ти да направиш стъпка, за да си каже "жените ме харесват и искат". Имали ли се в миналото някакви отношения или е нов човек? Искам да си обясня присъствието на РП, който винаги ми излиза като верен човек,емоционално свързан с мен не от днес и вчера.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 22:26

благодаря на всички, но все още нямам резултат
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 29 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 29 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 29 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: