Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 21:51

Бибиби написа:
ще харесат ли мой проект днес?
ц,обесеният

8 пентакли, 4 4аши и крал мечове
 според мен да, но само ако обесеният характеризира въпроса или отношението ми, опасенията ми и не дава отговор....но е единствения голям аркан..
Вероятно вече знаеш отговора, но да си кажа и аз - много усилия и труд си хвърлила, но няма да си доволна от оценката заради оценителя, който е максималист. Много повече иска този КМ. Линд,ако отговорът е положителен ще се съглася, че картата на цепенето участва активно в тройката, а не е само линията на емоцията на питащия, каквито наблюдения имам. 

Галюша написа:
Зададох въпрос дали банката ще отпусне парите до края на месеца, които сестра ми очаква, паднаха се
7П, 9М, 8М цепих на РМ

Най-вероятно някои документи или нещо по документите няма да и наред и по тази причина няма да се отпуснат парите, а сестра ти ще е бясна от този развой, защото няма да може нищо да направи.
Милена написа:
защо ми се обажда Х
цепих на рицар пентакли
слънце,паж пентакли,паж чаши.
Ами харесва те, иска да е с теб, навил си е на пръста идеята, но няма да действа защото си е такъв, вероятно малко егоист си пада, чака ти да направиш стъпка, за да си каже "жените ме харесват и искат". Имали ли се в миналото някакви отношения или е нов човек? Искам да си обясня присъствието на РП, който винаги ми излиза като верен човек,емоционално свързан с мен не от днес и вчера.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост



Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 22:26

благодаря на всички, но все още нямам резултат
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 22:51

момичета какво мислите за тези карти? става въпроса за чувства на мъж към жена
ц.влюбените
асо ч, 4 меча, умереност.
на мен картите ми харесват. с изключение на 4 меча, но в момента са разделени двамата- той е в чужбина и месец-2 няма да се върне тук.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 23:23

Мисля, че има чувства, но има и друга замесена в ситуацията и се чуди коя да избере, затова иска малко се оттегли да вземе решение, а може би 4м е точно прекъсване временно за момента. Ако не е друга то е  свързано с някаква друга причина, заради която се раздвоява.
Понеже ако бяха само влюбените ок, ама и с тая умереност в съчетание, явно има съчетаване на две неща, а Ач е любов, но дали не е нова любов?
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeСря Мар 05 2014, 23:54

не знам, към момента за нова или друга любов е малко вероятно, да не кажа никак....
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 05:03

А може да значи, че я обича нея, но сега временно са се разделили, а после ще се възстановят нещата. Не знам ....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 09:34

Съзнателно е потиснал големите си чувства. Какъв е този човек който може да си диктува така на сърцето. Приел е че нещата са приключили
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeЧет Мар 06 2014, 12:19

Frog написа:
   защо ми се обажда Х
   цепих на рицар пентакли
   слънце,паж пентакли,паж чаши.
Ами харесва те, иска да е с теб, навил си е на пръста идеята, но няма да действа защото си е такъв, вероятно малко егоист си пада, чака ти да направиш стъпка, за да си каже "жените ме харесват и искат". Имали ли се в миналото някакви отношения или е нов човек? Искам да си обясня присъствието на РП, който винаги ми излиза като верен човек,емоционално свързан с мен не от днес и вчера.
 мерси Дано е така.Той е доста емоционален по отношения на външен вид-не вярва ,че го харесвам какъвто е....Имали сме отношения преди две години и половина,връзката беше тайна,след това прекъснахме комуникация до скоро.Рицаря на мен все ми излиза като затворен и малко бавен ,може даже да е вид аутизъм от света,и до сега не е показвал връзка на светло.Фрог благодаря ти,той наистина е важен за мен Smile
bibibi написа:
ц.влюбените
асо ч, 4 меча, умереност.
на мен картите ми харесват. с изключение на 4 меча
4 меча са временно оттегляне,по ме притеснява умереността,не ми дава развитие.Просто разумът е взел превес.Не мисля ,че има друга,а че е предпочел работа пред любовта ,и то голяма любов,която е споделена и от негова страна.За момента вероятно нещата ще са висящи и отношението му ще е като пред избор-като не я отхвърля,но и не предприема кой знае какво,само оддържа пламъка с комуникация или разговори
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПет Мар 07 2014, 15:56

ще харесат ли мой проект днес?
ц,обесеният
8 пентакли, 4 4аши и крал мечове




Давам ОВ: Като цяло без забележки, жената е доволна. аз също!  Дадоха се само съвети, за включване на допълнителни неща, така че всичко мина ОК Smile

Момичета, благодаря на всички ВИ!!!!!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПет Мар 07 2014, 16:20

По моя въпрос момичета тази седмица няма финансиране наистина се забави , изненадана съм защото всичко при мен беше перфектно, не смятах въобще че друг човек може да ме спъне, браво на вас
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПет Мар 07 2014, 16:25

Мн странно проявление на света!в дневни карти винаги ми показва успех и щастие

И е странно че цепих на прав а не на обърнат свят
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 11:37

Зададох въпрос дали банката ще отпусне парите до края на месеца, които сестра ми очаква, паднаха се
7П, 9М, 8М цепих на РМ


ОВ
Не е одобрена...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeНед Мар 09 2014, 14:38

Галюша,8М на 3а показват точно това -или че сам ще се откажеш,или ще ти откажат...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 11:31

Момичета по моя въпрос- всичко е ок имам финансиране за проекта, просто се забавиха малко нещата - както предрекохте

Свят
Рицар п, рицар ч, крал п об.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 16:02

Frog написа:
Милена написа:
   защо ми се обажда Х
   цепих на рицар пентакли
   слънце,паж пентакли,паж чаши.

Ами харесва те, иска да е с теб, навил си е на пръста идеята, но няма да действа защото си е такъв, вероятно малко егоист си пада, чака ти да направиш стъпка, за да си каже "жените ме харесват и искат". Имали ли се в миналото някакви отношения или е нов човек? Искам да си обясня присъствието на РП, който винаги ми излиза като верен човек,емоционално свързан с мен не от днес и вчера.
Frog ОВ-обади се,и до там,звънна на 7-ми,на 8-ми никакъв..вчера-нищо,днес пак напомни за себе си...вече тотално се бъгнах
теглих карти на "защо е това полярно поведение към мен?"Ако знаех,че не е безразличен,щях да съм инициативна,но така "тука има-тука не"..демонстрирам благо,незаинтересовано но тактично поведение и толкова
цепих на 2 пентакъла
жрица.колесница,колелото...как да тълкувам струпването на ГАркани?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 16:05

Милена дали човекът не обмисля чувствата си към,колебае се дали да ги задълбочи или не,затова е хладен.Малко ме притеснява колесницата на 3 позиция понякога означава край
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 16:13

Леле какви хубави са първите карти! От всякъде ново начало, нов старт.Но струпването на пажове показва едно леки детинско и несериозно поведение....нали знаеш в началото хората какво са колебливи, може пак да го изживява
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 17:15

Милена, на какъв въпрос е  това КС на 3а?
Когато съм правила подредби - независимо дали с 3 карти,КК или Тайната на ВЖ, Колелото на съдбата на последна позиция ми е показвало край на отношенията по стечение на обстоятелствата...Един вид всеки си поема по пътя и нищо повече не ги свързва...
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 17:54

Благодаря момичета,
Рени въпросът беше-"защо е това полярно поведение към мен?"
цепих на 2 пентакъла
жрица.колесница,колелото...
Ние не сме приятели,и не си говорим приятелски,нямаме,не сме имали и няма да имаме приятелски отношения.Ако ме търси,или аз го търся-то е с една цел-да се опипа почвата и ако е свободно да се действа.За това ме обърква-търси ме през ден, но някак като да пробва и после изчезва,това ми действа ,понеже имам емоции.Колело при мен показва застой,и после ми идва нещо,извън очакванията.И си мисля,че май не картите трябва да питам...а човека Три карти 4  - Page 30 402149 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeПон Мар 10 2014, 22:33

Ххахааа, Милена, май наистина трябва да питаш човека   :sm38.gif:  най-сигурно е  Три карти 4  - Page 30 698924
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 02:50

Момичета,според вас ще пътувам ли до чужбина до края на април?
ц.РЧ/ АП,9П,ДМ
Много са ми странни тези карти...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 08:34

Браво бе, Рени, събрала си ги едни такива.....аз казвам ДА, ще отидеш дори да ти се струва на моменти невъзможно.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 09:05

И според мен да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 09:14

Фрог,буквално ми се струва невъзможно...
Линда,Фрог,благодаря ви! Ако има нещо,ще пиша... мерси  мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 11:15

рени-какви карти...
рч-мисля е намерението за отиване+покана от някой.
всъщност станало е дума за това пътуване
АП,9П,ДМ-няма пречки от твоя страна,никакво колебание.
-дама меч-има думата,и зависи от 9п ,които за сега са добри като положителен отговор.за мен дм-е втори човек,който дава насока в това дали ще бъде факт твоето пътуване.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 14:19

Права си,Зуки,РЧ е покана,но не знам каква е тази ДМ-може да показва моята готовност за действие,решеността ми да пътувам...Ще пиша допълнително,акo има нещо..


Последната промяна е направена от Reni на Вто Мар 11 2014, 17:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitimeВто Мар 11 2014, 15:53

Ще си оправим ли отношенията с Майкъл

4М , 4Ч , Слънце , цепя на 8 П

с това слънце накрая мисля че да , някой да има поглед над тази подредба , по различен от моя
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 30 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 30 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: