Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 2

Go down 
+32
taroman
DeTe_Ha_Xaoca
cveteto1988
CaPuHa
La la
sisulche
Stefitaa
Miss Bloom
galiusha
zvezdichka
jasminbg
Федя
zoh
pelle
Calantha
Artemiss
Tanya111
Blackmoon
Galanthus
bibibi
Вера
linda10
Антония
Reni
thundergoddess
sugar6
MAITE
Iva78
Frog
lindaLI
Зуки
Луничка
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 16 2014, 08:25

Как ще мине ваденето на зъба днес?
Цепя на 10 Пентакла
2 ЧАШИ ПАЖ ЧАШИ 9ЧАШИ
Досега е било все мъка с моите зъби и сега по спешност и този. Надявам се чашите показват лесна екстракция.

ОВ - извадиха два зъба, и общо 9 часа бях по зъболекари и операции.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Апр 18 2014, 19:28

Чувствата на мъж към жена:
Влюбените
7М 6М 5М

Според мен е имало някаква искра, но колкото бързо е пламнала, толкова бързо е и угаснала, дайте ми и вие някакви мнения, още се уча Smile
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 19 2014, 00:58

Дами, на въпрос който аз задавам и съм объркан какво да направя - да продължа връзката или да я прекратя: Истина ли са думите който каза ( не съм ти изневерявал. влюбен съм в теб)
Цепя на 8меча нормални
1-ва карта рицар меч нормално поставен

2-ра карта 3ка мечове обърнати

3-та карта  6пентакли нормална


Благодаря ви и Весели празници!
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 19 2014, 18:18

Федя, задаваш два въпроса, не е добре така. Трябва да зададеш Първо единия и после другия. Освен това да питаш картите дали да продължиш връзката си трябва да направиш подредба за избор в която ще ти се покаже какво би станало ако продължиш връзката и какво ако я прекратиш. Ако не знаеш тази подредба мога да ти я кажа. Избягвай да задаваш два въпроса в едно гледане дори да са свързани понеже ще получиш объркана информация.

Иначе по твоите карти се вижда, че има ситуация в която се чувстваш безпомощен, объркан и не можеш да се освободиш, имаш притеснения страхове и сякаш си попаднал в капан на собствените си страхове и чувства.  Твърде вероятно да не виждаш цялата ситуация ясно, защото в момента си много ядосан и наранен. Трябва да промениш начина си на мислене , за да излезеш от тази ситуация. Вижда се много ревност, яд които те карат едва ли не да искаш да нараниш човека, който обичаш, и да сложиш край на всичко между вас. Но се вижда, че болката ще премине и ти ще успееш да простиш и да дадеш втори шанс на този човек. А дали изневерява не мога да кажа по тези карти понеже както ти казах въпроса не е коректно зададен. Тук се казва, че раздяла няма да има, а ще има прошка. Но за изневярата отделно гледане направи.

galiusha
Мисля, че има  друг човек между тях. Ясно се вижда, че лъже и крие какво всъщност чувства и мисли, на път е да се раздели с жената или да почне да се държи подло и грубо, не знам  дали всъщност не я ревнува или й е ядосан за друго. Чувства има , но в момента не бих казала , че са най-добри. Може да очаква не много добро отношение към себе си тази жена от този мъж.

Сега аз да попитам какво мислите по тези ми гледания:

Ще дойде ли В. (мъж) да учи в  София тази есен?
ц. Кралица мечове
Отшелник, 8ч, 3ч - всички прави


Мисля , че ще дойде. Преди това май ще има раздяла или проблеми с жена, при което ще тръгне по своя път и ще намери нови приятелства.

Жена пита дали ще има в бъдеще (неопределено време) дете от конкретен мъж?
ц 6ж
10ж, 9п, Паж Ж


Мисля, че ще има дете, момче, но няма скоро да стане ще има някакви трудности преди това. Вие как мислите.

Тя пита дали този мъж иска да има дете от нея?
8ж (обърнати)
Императрица, Кралица П, Крал Ж

Мисля, че би искал, но не на този етап.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 19 2014, 21:05

жена правила е магия или урочасвала ли е питащата (ясновидец й е подсказал тези съмнения)?

Паж меч о. + Жрец + Смърт
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 19 2014, 22:45

Линд, Жрец и Смърт ....не съм категорична, но тези две карти са страшнички при такова питане.

Блекмуун, погледнах специално в раздела Да и Не за да видя как се ситуират трите чаши. Няма ги в положителните отговори. Има ли вероятност да реши да учи в друга държава ?
По втората питанка вероятно ще има дете /ако приемем, че Пажът го олицетворява, и е възможно да е от този мъж /по 10 жезли, които дават едно ДА/, но /9П/.
По последната подредба подкрепям тезата ти - нищо няма да направи в тази посока, макар да възприема жената като евентуална майка на детето му.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 13:10

Преди няколко дни теглих карти за мой роднина (възрастен човек) и се паднаха:

Глупакът - Кулата - Смъртта

Ограбили са го цигани. Пред тях е спряла кола и "черните братя" са го помолили да ги заведе до близката болница, че не са от града. Задните врати са се заключили и не е можел да излезе, прескачал е седалките, за да се измъкне отпред и вероятно тогава са взели портфейла със 700лв Mad 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 13:59

Блекмуун написа:
Преди няколко дни теглих карти за мой роднина (възрастен човек) и се паднаха:

Глупакът - Кулата - Смъртта

Кажи на този човек да спре да мисли за този случай да не си докара някой инфаркт. Пари ще събере, здравето е важно. Казвам го това, защото до тук с описанието по картите сме на средата!
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 14:27

Мисс Блуум,съгласна съм с Фрог! мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 22 2014, 21:21

Фроги, Рени, много ви благодаря Въпроси и отговори 2 - Page 6 531608 
Върнете се в началото Go down
Stefitaa
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 13.01.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 15:41

Здравейте момичета, в голяма дилема съм дали да започна работа на още едно място?
Въпроса ми е
Да приема ли предложението за втора работа?

Ц. Мечове 4
Жезли 8 Чаши 3 Паж мечове
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 18:39

Stefitaa, според мен отговорът е не, не започвай.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 18:51

Stefitaa, според мен таро не може да ти каже дали да направиш нещо, или да не го правиш. Не можеш да прехвърлиш решението си върху друг. Но можеш да питаш как ще се развие ситуацията за теб, ако приемеш работата, и съответно как ще се развие, ако я откажеш, след което да решиш как да действаш.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 13:42

Здравейте, момичета!

И аз имам същия въпрос за една приятелка. Тя сега работи на място, което не я удовлетворява и има предложение за нова работа. Зададох въпрос как ще се развият нещата ако започне новата работа? Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете мерси 

ц. Паж Жезли

Глупакът, Кралица Жезли, Отшелникът


Прииска ми се да изтегля и една допълнителна след този Отшелник и се падна Дяволът.

Хубави са картите, този Отшелник вероятно показва възможната й изолираност в началото и ученето на нови за нея неща, които в момента са й чужди, нещо като самоусъвършенстване и възможна отделеност, самота в началото...

Какво мислите?

Направих и един КК по същия въпрос, ще го пусна в темата...
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 13:54

работата ще е нова за нея, в нея ще вижда перспективи за израстване. Глупака показва обаче че ще се втурне с ентусиазъм в това по-различно поприще. стремеж към независимост- май само това казва кр.Жезли в случая. а отшелникът ми дава два варианта, ти ще кажеш кое е по-вероятно да се случи, аз не мога да пренебрегна нито единия, нито другия- и така, първия е с новата работа тя да има възможност да обмисли по-нататъшните си перспективи, да преусмисли проф. си дейности, да се вглъби, но и да стигне до важен за нея извод- с какво, как и защо иска да се занимава...отшелникът е винаги мъдър и според мен не толкова страшен...
А втория възможен вариант според мен е новата работа да е по-спокойна и по ограничена от към контакти с хора в сравнение от старата. ако е така би следвало да попиташ каритите как би се чувствала тя в качеството си на отшелник...няма пречка да и е добре в тази нова кожа....

П.С. очаквам да дадеш коментар, за да видим правилно ли съм се насочила???
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 13:59

Стефита, ако не беше пажа мечове щях да кажа "да". въпреки, че предните карти покзазват че ще предприемеш тази стъпка и то бързо....но този паж дава конфликт и то след като вземеш решението за това. Възможно ли е сегашния ти работодател да не е съгласен със втората работа.....Но не се притеснявай, във всички случаи този конфликт ще завърши положително за теб...ще ти се избистрят нещата...ще донесе нов полъх....конфликт, не значи крах
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 14:54

Sisulche, благодаря за коментара  мерси 


Вторият вариант е по-вероятен, защото новата работа ще е малко по-ограничена, да.. одкато старата е свързана с много хора постоянно. Попитах как би се чувствала в качеството си на Отшелник по твоя съвет :

ц. 9 чаши

5 мечове, Асо чаши, 6 мечове


Противоречиви са картите, не знам какво да мисля...
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 15:00

хммм като цяло сплотен колектив ще има, но тя трябва да страни, защото иначе може да си има неприятности- 5 меча., асо чаши е много хубава, 6 мечове за нови отговорности говорят, но на същата служба..... според мен съвета е да е отшелник отвсякъде....да не се доверява много на колектива....и тук май дявола от предната подредба се проявява с тази кожа???Не мислиш ли?
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 21:22

Да, възможно е и това.... Благодаря ти  мерси 
Върнете се в началото Go down
Stefitaa
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 13.01.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Май 02 2014, 15:21

ОВ. Благодаря за отговорите! Не приех предложението, но искам да задам още един въпрос относно работата отново.
Как ще се развият нещата, след като отказах?
Ц. Кралица мечове

Асо чаши, Дявол, мечове 7

Всичките са обърнати. Благодаря за съдействието.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Май 09 2014, 20:52

jasminbg написа:
и аз със здравословен въпрос.
Ще успея ли да зачена и бременоста да завърши успешно на този МЦ?
Цепя на 7Пентакли
Император-6П-9чаши.

Да отбележа нещо - ще съм със стимулация, затова излизат според мен 6П, а Императора в случая го виждам като лекаря. 9 чаши може да са 9 месеца, но може и да са измамни илюзии. След месец ще дам ОВ.

Ов - не. 9 чаши - измамни илюзии.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 19:00

9 Чаши не са измамни илюзии... Те са силното разочарование.
Императорът е яловата карта тук - той не дава изобилието, което една Императрица щеше да даде...
Имаме даването по 6 Пентакъла, но и празнотата на Императора - много силна карта тук.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 19:17

Стефитаа написа:
Въпроса ми е
Да приема ли предложението за втора работа?

Ц. Мечове 4
Жезли 8 Чаши 3 Паж мечове

Аз бих започнала - картите показват, че доскоро си била изолирана, а сега ти се предоставя възможност за повече активност и срещи, Паж Меч обикновено е вдъхновена личност - има идеи, нещата се развиват бързо и са забавни по 3 Чаши ;)

Стефита написа:
ОВ. Благодаря за отговорите! Не приех предложението, но искам да задам още един въпрос относно работата отново.
Как ще се развият нещата, след като отказах?
Ц. Кралица мечове
Асо чаши, Дявол, мечове 7
Всичките са обърнати.

Чувстваш се твърде обвързана със сегашната ситуация, взела си решение, но не си удовлетворена, няма и да бъдеш докато не се решиш да си различна от другите и от онова, което се очаква от теб...
По 7 Меча обърнати ти е трудно да отстояваш позициите си - особено с този обърнат Дявол.
Хубаво е да си Кралица Меч... струва ми се, че трябва да се пробваш по-често да реагираш като нея. Само тя може да разсече обвързаностите на страха - да имаш самочувствието, че ти ръководиш живота си.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 01:39

Аз - Дек 06, 2013 6:03 pm написа:
Ще успея ли да завърша през пролетта на 2014-та? Ще взема ли диплом?
7 чаши - Рицар мечове - Луната

Фрог написа:
Мис, много ми е несигурна тая работа със завършването при РМ и Луна. Сякаш няма да е пролетта, ноо.....струва ми се, че трябва да оставиш мечтите и яко да се захванеш с каквото трябва иначе ядовете са ти в кърпа вързани /РМ/.

ЛиндаЛи написа:
Мис- не знам дали ще завършиш тази пролет.

Имах проблеми и не се явих на последните изпити. Завършването се отложи Sad
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 15:56

Теглих карти за съседско детенце, което по време на игра друго го бутна то падна и си удари ръчичката.

Какво е състоянието?
Крал мечове - 9 меча + Паж чаши - Колесницата

Ръчичката е само обездвижена. Няма други проблеми Въпроси и отговори 2 - Page 6 440471 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 00:02

Здравейте,


Защо е с мен?

ц. 9 чаши

2 П- 3 Ч- 6П

9чаши - сбъднато желание

2П - е карта, която показва, че се опитва да направи няколко неща наведнъж. Разпръснат е.
Щастлив е.

Какво е вашето мнение.
Явно не мога да ги тълкувам
Върнете се в началото Go down
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitimeПет Май 30 2014, 20:03

Здравейте.Дано вече пиша в правилната тема усмивка 
На въпрос какво ще се случи между нас до края на юни ми се паднаха:
Колелото на Съдбата-6меч-Императрицата.
Какво е вашето мнение,ще се задвижи ли колелото и накъде?
Благодаря  мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 2 - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 2
Върнете се в началото 
Страница 6 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: