Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 2

Go down 
+32
taroman
DeTe_Ha_Xaoca
cveteto1988
CaPuHa
La la
sisulche
Stefitaa
Miss Bloom
galiusha
zvezdichka
jasminbg
Федя
zoh
pelle
Calantha
Artemiss
Tanya111
Blackmoon
Galanthus
bibibi
Вера
linda10
Антония
Reni
thundergoddess
sugar6
MAITE
Iva78
Frog
lindaLI
Зуки
Луничка
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 00:02

Здравейте,


Защо е с мен?

ц. 9 чаши

2 П- 3 Ч- 6П

9чаши - сбъднато желание

2П - е карта, която показва, че се опитва да направи няколко неща наведнъж. Разпръснат е.
Щастлив е.

Какво е вашето мнение.
Явно не мога да ги тълкувам
Върнете се в началото Go down
cveteto1988
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 15
Join date : 22.12.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Май 30 2014, 20:03

Здравейте.Дано вече пиша в правилната тема усмивка 
На въпрос какво ще се случи между нас до края на юни ми се паднаха:
Колелото на Съдбата-6меч-Императрицата.
Какво е вашето мнение,ще се задвижи ли колелото и накъде?
Благодаря  мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Май 30 2014, 23:30

Цветето, колелото ще се задвижи, има и пътуване в буквалния смисъл. Ако сте далеч един от друг или ако някой от вас предвижда да заминава някъде. Намесва се и фигурта на по-зрял човек - майка вероятно, но твоя или негова .... не знам.

Марина, въпросът "защо е с мен" ми е някак странен, въпреки че има логика. Трудно е да дам еднозначен отговор или ако дам, то ще е с уговорка, че е възможно да е твоя проекция, а не реалност с тези три чаши в средата.
Първото нещо което ми хрумва по тези карти е заради изгода, облага някаква. Пак повтарям, възможна е проекция!
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 12:56

Питам картите за една жена, която като и  гледаха с обикновените карти и излизаха много лоши карти, дано да не са прави. Затова ще попитам таро. Ако иска някой също да се включи. Обратна връзка не мога да дам обаче...

Какво и предстои до края на годината?

ц. Крал Мечове
пентакли 7 - умереността ( об.) - чаши 10

Любовните и взаимоотношенията с мъжа и до края на годината?

ц. Чаши 6 (об)
Дяволът (об.)-Императорът (об.)-Висшата жрица


Последната промяна е направена от zvezdichka на Пон Юни 16 2014, 13:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 13:03

Добре, слава Богу не излизат катастрофи и т.н.
Ще се отдаде на работата си. Липсва и равновесие, няма баланс в любовта. Ще има сблъсък на интереси.В очакване е.


....
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 13:26

ей тия десет чаши...аз не харесвам на трета дас е появи коя и да е чаша...то е едно културно изкривяване на реалното,как да кажа-таро не иска да каже какво е тук и сега,просто тактично и приятелски подсказва че ''има надежда,дай си време,всеки влак си има пътници' ей такива неща...
тази жена звездичке,си знае проблема,знае си живота,и е насяно със всеки и всичко около нея.те не живее в заблуда,просто не десйттва,отлагала е,но сега нещо я е накарало да се съживи,да излезе от някакво летаргично състояние,може би просто сблъсък,сътресение на два характера,виждания,представи...(казват жалко е когато човек прави,онова което ще се хареса на някой,не заради9 себе си.все да чакаш някой да те одобри,или да не ти позволи)...
та така-нещо подобно и с нея,послушница,която малко е поискала даучаства във светското,не монотоното...

на втори въпрос-ами мъжка енергия,някой се е помислил за мъж,само че от типа-балкаснки синдром
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 17:09

Здравейте,


Здравейте,


Как ще мине интервюто ми в Ч.(фирма за стаж) на 19.06.2014?

ц. 3 пентакли

императрица- 8 мечове-3жезли

3 пентакли - показват точно в каква посока е въпроса за работа, стаж - ще трябва изготно да използвам талантите си.

ако императрицата съм аз - моето чакане и търпение ще бъдат възнаградени.
8 мечове показват моите страхове и неясноти на това интервю
Може да има и сътрудничество.

Какво е вашето мнение???

Благодаря Ви, за отделеното време.

DeTe_Ha_Xaoca написа:

MarinaSmith, за тройка пентакли и според мен показва насоката на въпроса ти. Както казах в друга тема да тръгнем от това, че Императрицата почти във всички колоди е бременна и все ще роди нещо, тоест, ако не я считаме за теб, според мен ще ти донесе успех ще се роди нещо, т.е. може да започнеш стажа. За 8-те меча също съм напълно съгласна с теб. А 3 жезли според мен показват оптимизма ти относно това интервю. В крайна сметка мисля, че резултатът ще е положителен.

ОВ:Днес интервюто мина добре, до няколко дни ще получа отговор - дали ще бъде положителен или отрицателен


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Чет Юни 19 2014, 23:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 17:40

Зуки, благодаря за бързия отговор  мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 19:27

MarinaSmith, за тройка пентакли и според мен показва насоката на въпроса ти. Както казах в друга тема да тръгнем от това, че Императрицата почти във всички колоди е бременна и все ще роди нещо, тоест, ако не я считаме за теб, според мен ще ти донесе успех ще се роди нещо, т.е. може да започнеш стажа. За 8-те меча също съм напълно съгласна с теб. А 3 жезли според мен показват оптимизма ти относно това интервю. В крайна сметка мисля, че резултатът ще е положителен.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 20:21

Дете на Хаоса - Благодаря ти!
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 20:44

Моля, ще очаквам обратната връзка и ще стискам палци! Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeСря Юни 18 2014, 18:07

картите на уейт ми бяха подредени близо месец,и си казват думата.
на въпрос;
Дими,доволна ли е от работата в Германия?
7 чаши-6 чаши-5 чаши

да тръгна с мисълта че ще спечели-не е сама,с нейна по-голяма роднина е-но не се чуства доволна,от финансово заплащане и количеството труд,което се изисква да се полага.
към6ч-сякаш е мястото на което е,защото знам къде е,стопанство за плодове,заобиколена площ от сгради...а може и добра компания да си е намерила...

карти на тесте-рицар меч-6ж-доста бунтарка си е по-природа,значи и там е същата,фурия

***
теглихме и с френското,за сравнение...ами буквални.и точни...

Дими и работата и към момента
1п-4п-7о

изясняване на отношения.някой смята че нещо не бива да бъде такова каквото е.вадене на изводи,и вземане на решение-продължаваш или не...по-скоро разбираш къде ти е мястото.възможно е да се откаже от работата....(или 7 е буквално за сега че е в почивка,след работен ден)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Юни 19 2014, 21:01

Какво означава за мъжа жената?

ц. справедливост

2 жезли-крал на жезлите-сила

Трябва да се вземе решение, което трябва да бъде обмислено Може да го изтълкувам така сякаш жената дава сила на мъжа. Той се чувства сигурен с нея.


Ще бъдат ли заедно във събота ?

ц справедливост

5Ж-2Ж-5Ч

Решението още не е взето. За да получите желаното трябва да вземете решение и да решите някакъв проблем. Вие ще намерете решение и ще се справите с проблема, които сте имали. Тази обида ще бъде премахната.

За мен отговора е Да.

Мъж как вижда отношенията си с жена?

ц 10 чаши

7Ч-любовниците-слънцето

Мъжът иска хармонични отношения. Нещата иска да бъдат хубави.

Какво е вашето мнение?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Юни 19 2014, 22:39

Какво означава за мъжа жената? ц. справедливост 2 жезли-крал на жезлите-сила - може я вижда като активната страна, понеже той е по-пасивен усмивка 

Ще бъдат ли заедно във събота? ц справедливост 5Ж-2Ж-5Ч - изглежда да, остава само да се чуят, за да си назначат час за срещаВъпроси и отговори 2 - Page 7 402149 

Мъж как вижда отношенията си с жена? ц 10 чаши 7Ч-любовниците-слънцето - май че не съм виждал по-хубави карти за взаимоотношения усмивка
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Юни 19 2014, 22:56

taroman, благодаря  мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Юни 19 2014, 23:05

Здравейте,


Как ще мине интервюто ми в Ч.(фирма за стаж) на 19.06.2014?

ц. 3 пентакли

императрица- 8 мечове-3жезли

3 пентакли - показват точно в каква посока е въпроса за работа, стаж - ще трябва изготно да използвам талантите си.

ако императрицата съм аз - моето чакане и търпение ще бъдат възнаградени.
8 мечове показват моите страхове и неясноти на това интервю
Може да има и сътрудничество.

Какво е вашето мнение???

Благодаря Ви, за отделеното време.

DeTe_Ha_Xaoca написа:
MarinaSmith, за тройка пентакли и според мен показва насоката на въпроса ти. Както казах в друга тема да тръгнем от това, че Императрицата почти във всички колоди е бременна и все ще роди нещо, тоест, ако не я считаме за теб, според мен ще ти донесе успех ще се роди нещо, т.е. може да започнеш стажа. За 8-те меча също съм напълно съгласна с теб. А 3 жезли според мен показват оптимизма ти относно това интервю. В крайна сметка мисля, че резултатът ще е положителен.

ОВ:Днес интервюто мина добре, до няколко дни ще получа отговор - дали ще бъде положителен или отрицателен.

отрицателен отговор; избрали са друг кандидат за позицията


Последната промяна е направена от MarinaSmith на Чет Юли 03 2014, 13:37; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Юни 20 2014, 06:09

зуки написа:
Дими,доволна ли е от работата в Германия?
7 чаши-6 чаши-5 чаши

Дими остава,но след седмица Жената ще се прибира в БГ, там където има няколко уредника-надзорници,фирми-през които минават плащанията,докато стигнат до работника,и парите се изпарили...Ей това българина е чудо.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeПет Юни 20 2014, 10:24

Ще се обади ли М. днес?

ц. 8 Чаши

кралица на чашите-3меча-асо пентакли

сякаш иска нови отношения, иска да продължи напред
сякаш се страхува жената да не си тръгне от него и да я загуби

според мен ще и се обади

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeСря Юли 02 2014, 14:54

като съвет ''какво да направя за по-голям успех в дейността"

асо меч-звезда-император

хм,често  на тази тема,ми се появява лице-мъж.
сега ,тук император-може да са  нужните ми качества,но може да посочват и физическо лице.не е  жрез,което ще рече че нямам нужда от поуки,учител,а е нещо авторитарно,и не лично ангажиращо.
ако беше отшелник,маг-бих помислила че  съм аз,мой си е разума,сметките,идеите...
но защо император,след звезда???
нещото май не е узряло,звездата и императора-време,скок поради асо меч,който е започнал...

само че какво да правя?-нищо,наблюдение,осиянение*(оу каква дума родих)
друга връзка с тези карти,са светът и 10жезли-които са над под колодата
десетката е карай на цикъл,и нов етап...светът също показва  ще времето на онова  което  искам,и се стремя вече е настъпило...

 Въпроси и отговори 2 - Page 7 481290215 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeСря Юли 02 2014, 19:26

И тук липсва картата основа Въпроси и отговори 2 - Page 7 402149 По принцип, от геометрията, три точки определят равнина, но никой не кара триколки, всички искат кола на 4 гуми! усмивка От тия карти, зуки, ако става дума за интервю за работа, ми се струва, че трябва да заложиш на аналитичното представяне, с изключително точни отговори на въпросите, без емоции, някаква форма на отнесеност или препратки, само по същество, заради Асо Меч... Звезда може да означава, че изучаването на чужди езици ще е плюс за CV-то ти, както и способността ти да работиш в екип, а също и боравенето с Интернет и известни познания на Office пакета - Word, Excel и т.н. Все неща, на които трябва да наблегнеш, които ще са ти плюс пред работодателя, в случая според мен представен от Император.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeСря Юли 02 2014, 21:28

Според вас ще се срещнем ли с един човек до месец?
ц.Императрица
Луна,Слънце,Звезда
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeСря Юли 02 2014, 22:39

Много небесни тела, но според мен, да! Императрицата поиска ли нещо става. Колкото е нужно ще изчака. Няма да се натяга, но нещата ще станат. За това заради нея като карта на цепене да! Ако следвам и методиката на тароман, мисля че Слънцето ще предпочете луната. Така че отново Да!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeСря Юли 02 2014, 23:21

Ако централната карта предпочете лявата, отговорът е не. Но в този случай, мисля че отговорът е да. Но да знаеш sugar6, че най-вероятно ще иска секс, или най-малкото ти ще се опиташ да му се харесаш! Surprised
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 08:25

Ех, ама така е който не оправя ляво и дясно, а защо Слънцето предпочита Звездата, тароман ? Моята логика за луната е следната гледайки изображенията на моите карти върху слънцето има човек обърнат с гръб към гледащия, а върху луната има жена, която гледа към гледащия, звездата ми е с изображение на жена която е обърнала гръб на другите две карти. Чисто теоретично, слънцето е звезда. Слънцето е мъжкото начало, луната женското. Мъжкото и женското се търсят и привличат, за това избрах луната. Но наистина си мислех, че на ляво е да. Може би защото съм левичарка....
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 10:22

Така се получава, че напоследък все аз изказвам мнение, което може би не е правилно, но пък не е правилно и някой като е задал въпрос да чака с дни отговора му и затова отговарям,  умишлено като се надявам и на плурализъм, за да забързаме нещата, понеже ежедневието е станало динамично и не чака.
DeTe_Ha_Xaoca, не мога да ти отговоря на въпроса за причината, поради която дадена карта "предпочита" друга. До този извод съм стигнал в моменти, когато не съм имал друго обяснение и съм видял с времето, че този принцип на "предпочитане" работи с добър процент успеваемост. В една подредба обаче не винаги ако се паднат една до друга картите Кралица чаши и Крал чаши, ще се предпочетат взаимно, както се очаква, защото може би всеки е авторитет и гледа да изпъкне. И също Глупакът, да речем, който може да не "предпочете" Императрицата, а 10М, защото обича опасноститеSmile Паж жезли също предпочита 10М и не обича Слънцето, понеже за него е важно да блесне в собствената си светлинаSmile Ако някога давам правилни отговори по картите, то е защото търся логиката в тях, а не интуицията. Интуиция може би има главно при самото теглене, но от малкото време, от което ми е интересно таро, за мое съжаление, не съм забелязал тя да е от съществено значение.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 11:46

Е именно, и аз вложих логика в моя отговор. Ако тя не съвпада с твоята съжалявам, но на мен ми се струва логично, женското и мъжкото да се търсят и допълват Smile Да не говорим, че интерпретацията по картинки относно предпочитанията е изцяло логична, ако някой ти е обърнал гръб то не те предпочита или не.... Всеки си има своя логика, странно е как понякога просто не достигаме до едно и също.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitimeЧет Юли 03 2014, 12:04

Виждам,че интересна дискусия се е развихрила-според мен картите си показват да,ще се срещнем,императрицата като основа винаги ми дава да като отговор,но друг е въпросът дали ще се състои тази среща,все пак нещата зависят и от отсрещната страна  усмивка 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 2 - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 2
Върнете се в началото 
Страница 7 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: