Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 2

Go down 
+32
taroman
DeTe_Ha_Xaoca
cveteto1988
CaPuHa
La la
sisulche
Stefitaa
Miss Bloom
galiusha
zvezdichka
jasminbg
Федя
zoh
pelle
Calantha
Artemiss
Tanya111
Blackmoon
Galanthus
bibibi
Вера
linda10
Антония
Reni
thundergoddess
sugar6
MAITE
Iva78
Frog
lindaLI
Зуки
Луничка
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 15:54

Ами хубаво- ако ти не правиш...нищо по въпроса. Стоиш и чакаш. Получил си добро обещание от картите- категорични комбинации. И нищо не правиш- чакаш. Няма избори, няма грешни стъпки. Просто стоиш и чакаш..и картите просто запяват друга песен, не го разбирам.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 16:03

И аз съм се чудила, може би защото картите изразяват подсъзнателната ти нагласа в началото си ентусиазиран, позитивен, оптимист и картите са такива, после седиш чакаш чакаш, и този позитивизъм и ентусиазъм се изпаряват и дори подсъзнанието ти крещи, че това няма да се получи.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 16:14

И при мен същото се получава.И може да е точно, заради това, което каза Дете.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 16:19

да, може и да има нещо такова. нали с мисълта си можем да предизвикваме събития принципно. и ако вече не вярваме в нещо, може би така ще си наредим животът, че то няма да се случи. ще гледаме в друга посока.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 19:36

Ами обяснението е много просто - ако има и други заинтересовани страниSmile Много лесно това може да го видите по мачовете - познали сте мача как ще се развие, но понеже букмейкърите априори не са губещата страна, съдията дава два червени картона или червен картон и дузпа в полза на противниковия отбор и залаганията ви отиват на кино!Smile А ако някой предпочита други философски разсъждения, може да се каже например, че ти чакаш на един фронт добри резултати, но понеже си се провинил на друг, благините се пренасочват или така или иначе не достигат до теб усмивка От това, разбира се, никой не трябва да се дразни...
Върнете се в началото Go down
angel_
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 24.07.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 23:08

Здравейте,от скоро имам карти и общо взето се обърквам много. Доста ми е трудно и за това реших да си задавам въпроса, и се надявам да ми помогнете в тълкуването. А после ще дам обратна връзка
Как ще се развият отношенията с Х?
Цепя на Принц дискове - Принц чаши, 7 жезли и Обесеният  Embarassed

Другото,което ми прави впечатление е,че,когато задавам въпрос за този човек, често ми се пада Висшата жрица
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 23:25

Ако съм задала въпрос: "Какво да направя?", а изтегля обърнати карти, то как да го тълкувам? По обърнатите - това което да не правя?  мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 05:05

ангел написа:
Принц дискове - Принц чаши, 7 жезли и Обесеният

Значи нищо няма да се получи на този етап. Ти имаш силни чувства към този човек и се бориш за него, но на този етап ти не можеш да направиш нищо, нещата не зависят от теб. Застой в отношенията ви ще има засега и най-много приятелство от негова страна. Може и да има някои караници.
А жрицата в какви комбинации ти се пада, понеже може да значи, че има и друга жена или че има платонична любов към теб. Все пак зависи от съседните карти и от въпроса, както и от подредбата.


Ето един въпрос от мен.
Как ще прекарам на морето.
цепя Смърт
Императрица, Сила, ДЖ
дъно 10ж об

Ами май ще настъпи някаква промяна в мен. Ще се чувствам добре и ще ми олекне от някакви ядове.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 08:45

angel_, Принц дискове сигурно е Паж пентакли? усмивка От моя гледна точка, заради картата ти на цепене и често падащата се Висша жрица, може да има затопляне на отношенията ви - като проследиш какво ще се случи, ще бъде ценно да дадеш ОВ. Можеш да използваш китайски компас, за да определиш по местоположението спрямо дома ти, въпросната личност каква роля ще играе Въпроси и отговори 2 - Page 10 402149 
Blackmoon, с тази карта на цепене ще е най-добре преди да тръгнеш да ни оставиш нещо за спомен!:sm38.gif:  Това в кръга на шегатаусмивка Иначе, промяна едва ли, но можеш да си починеш много добре, правейки нищо, т.е не се насилвай да си почиваш активно, правейки несвойствени за теб работи Въпроси и отговори 2 - Page 10 402149 
Galanthus, много интересен въпрос! Обаче престраши се и си изправи картите или си купи ново тесте, на което да гледаш само с право подредени карти, а това използвай за специални случаи и непременно ни пиши до какъв извод си стигнала по горния въпрос Въпроси и отговори 2 - Page 10 402149  Понеже би следвало да си го задаваш от доста време и вече да имаш някакво мнение усмивка
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 08:56

ХАхах просто исках ти да пишеш за картите на Галантус, Тароман, знаех, че ще има съвет изправи си картите.... между другото Шадоускейпа не искат да се обръщат бъркам ги меся ги, така както Вера беше обясявала в някоя от темите... е може и да има някоя друга обърната, но обърнати не излизат. Искат да си седят в право положение...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 09:08

Angel- кой знае какво развитие за сега няма да има. Има намесен трети.

Блекмун- ще изкараш много добре- мирише ми на ваканционен флирт Smile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 10:20

Добре, DeTe_Ha_Xaoca, разбирам хумора ти, възможно е и да греша в това отношение усмивка Понеже имаме за пример руните. Обаче ако някой отиде и си купи карти днес, в какво състояние ще ги намери в колодата, обърнати или изправени? От друга гледна точка, ако таро е инструмент за духовно развитие и медитация, означава ли това, че повечето обърнати карти в тестето, на човек който ги ползва обърнати, са индикация за някакъв период на объркване или пък духовно несъвършенство? Как до сега не сте задали въпроса към картите таро, какво трябва да направя, за да се изправят картите ми в колодата, трябва ли да правя нещо въобще и правилно ли е да се гледа с обърнати карти?Smile Сигурен съм, че отговорите ще са много забавни. Интересно би било да се забележи дадена карта дали се обръща при смяната на движението на дадена планета в ретроградно или смяната на знак и т.н. и т.н усмивка
Върнете се в началото Go down
angel_
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 24.07.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 15:02

Благодаря на всички за отговорите, ако се случи нещо ще дам ОВ задължително. Последното ми гледане в което се падна ВЖ е пак при въпрос свързан с този човек. Какви са чувствата на Х? Цепих на ВЖ и се падна Жрецът, Асо дискове и Императрицата.  Embarassed
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 15:10

не виждам отговор на въпроса ти, а това, че човеът е в стабилно паартньоство и ти си тайната тръпка- нещо такова
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 17:07

Galanthus, често тегля само обърнати карти в случаи, в които съм задала въпроса си погрешно. На въпроси от типа "какво да направя" таро няма да ти отговорят, защото така прехвърляш отговорността за своите решения на някой друг, а това не е правилно. Можеш да питаш какво ще стане, ако постъпиш така или иначе, какво е добре да знаеш за конкретната ситуация или проблем, които те интересуват. Или пък има една подредба кръст - ЛИНК, в която има позиции за това как си пречиш и как би могла да си помогнеш.

Обърнатите карти в моята практика най-често показват блокирана или неправилно изразена енергия. Ако искаме картата да спре да се появява обърната и да излезе права, трябва да работим над енергията й. Например, обърнатата Смърт означава нежелание да се приеме неизбежен край. В момента, в който се примирим и приемем нещата, спрем да се съпротивляваме, тя ще започне да се появява в права позиция. Обърнат Отшелник ми показва човек, който е склонен прекалено много да излиза извън себе си и това, което е той самия, за да се представи в светлината, в която искат да го виждат околните, да се хареса. Когато питащият осъзнае този проблем и започне да се съобразява повече със себе си и по-малко с това, какво мислят и искат околните, тогава Отшелникът ще започне да си излиза прав. И т.н. Надявам се това да изяснява проблема с обърнатите карти поне малко.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 17:14

angel_, въпросният човек обвързан или не, изглежда, че можеш да го ползваш като духовен наставник, но не и за плътски удоволствия:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
angel_
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 24.07.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 17:38

Хaх,не е обвързaн Razz дори не сме приятели. Сaмо нa "здрaвей,здрaсти" сме,но зaпочнa дa покaзвa интерес,a aз гледaм дa го избягвaм,защото аз съм обвързана. Въпроси и отговори 2 - Page 10 402149 Тактично го отрязвам,за сега поне спря да ме търси  усмивка 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 19:20

Вера, благодаря ти  мерси Наистина не си дадох сметка, че картите не могат да ми казват какво да правя, а само да ми дадат някаква насока. Но относно дадения въпрос изпитвам затруднения от не малко време.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeСъб Юли 26 2014, 13:07

мислите ли, че приятелка ще се премести в друг град да работи до края на годината?

3п о.

Колесница + 6 меча + Колело о.

Всички карти говорят за пътуване, ма с това колело на последна не знам- може би отиване и връщане нещо такова..?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeСъб Юли 26 2014, 23:29

Както и да го погледнеш, не. Причината е, че еднаква тегота ще вижда, където и да отиде, както и на мястото, на което е. В крайна сметка, предполагам ще реши, че съдбата иска да я научи да балансира нещата и така да намери щастиеусмивка
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeСъб Юли 26 2014, 23:36

Ще има пречки, независещи от нея, свързани с преместването.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПон Юли 28 2014, 00:46

Сега съм на морето, прекарвам си добре, като изключим факта, че паднах и си навехнах крака всичко останало е спокойно. А флирт не съм имала на морето, но преди да тръгна... Тази смърт тотално промени дотогавашната ситуация с човека, по когото си падам напоследък и точно вечерта преди заминаването имаше бурени страсти  blush Surprised  Като се върна ще пиша допълнително, ако още нещо се случи.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПон Юли 28 2014, 02:48

Все такива ОВ да има  Въпроси и отговори 2 - Page 10 262180
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeПон Юли 28 2014, 13:15

Blackmoon, добре че не си се очистила!:sm38.gif: Прочети на страница 16 какво предписание съм ти написал за прекарването на почивкатаусмивка Картата на цепене явно е започнала да действа и да ти оказва влияниеВъпроси и отговори 2 - Page 10 402149 Затова трябва кротко, без да бързашусмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 07:39

кралица пентакли-10чаши-1ожезли
ц-пп.

липсващи пари-кражба.
картите са теглени с позиция с въпрос
1-кой е взел парите-дама пентакли
2-защо е взел парите-10ч
3-как са взети(може да показва начина,с нечия помощ,метод на измъкване)-10жезли

действано е по двойки,жени,с разлика в години,или ранг в фирмата.
изнесени са с други фирмени документи,книжа,изобщо неща влизащи и излизащи във фирмата,(тук се сетих за картони на фунии,скици на руло)...служител който е разносвач,товарач
за какво-ами за нечие добруване-ако някой е имал проблем с плащане на сметки у дома,за там да е предназначено харченето им(семеен разход)-почивка,лечение

може и да се разбере скоро кой,къде,защо,как-ПП

*обратната връзка ;когато получа и аз самата ще пиша .

-ще се разкрие ли историята около изчезването на парите:
провесен-крал жезли-умереност
ц-4П
пак нещо затворено виждам-откуп?плащане?подкуп? абе някой да не е забрави да каже ,опише някой платеж....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 15:53

Според мен е една жена, (може би жената на някой шеф :sm38.gif:  - това е по-скоро шега). Иска да си осигури щастие и спокоен живот - явно е по-материалистичен тип. 10 жезли - може би м/у много неща е успяла да ги скрие. Все едно се е натоварила с много пратки. 

Във втория въпрос не мога да разбера Умереност - май няма скоро да се разбере. А може кралят да си замълчи за да не стават големи драми, с цел да запази статуквото. Освен да намери начин да покрие загубите.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitimeВто Юли 29 2014, 19:06

зуки, проверете списъка от колеги с радиестезично махало, после ако нещо не е ясно, може да теглите картиВъпроси и отговори 2 - Page 10 402149
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 2
Върнете се в началото 
Страница 10 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: