Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 2

Go down 
+32
taroman
DeTe_Ha_Xaoca
cveteto1988
CaPuHa
La la
sisulche
Stefitaa
Miss Bloom
galiusha
zvezdichka
jasminbg
Федя
zoh
pelle
Calantha
Artemiss
Tanya111
Blackmoon
Galanthus
bibibi
Вера
linda10
Антония
Reni
thundergoddess
sugar6
MAITE
Iva78
Frog
lindaLI
Зуки
Луничка
36 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
АвторСъобщение
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 11:25

Аз също теглих ц. 3 пентакли / Жрец-Крал Жезли- Звездата.
Аз не съм напреднала в таро, но ще се опитам за играта  Embarassed 
За мен работата ти е много сръчна, занимаваш се с няколко неща на куп.Чудя се дали не си адвокат... Не знам , със сигурност си отговорно лице. Или учител Smile
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 11:34

Звездичка уцели, поне малко, занимавам се с много неща наведнъж :D не съм адвокат или учител, макар че много искам да съм даскал. Ако желаете мога да ви разкрия работата Razz
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 11:38

Е мъничко е добре, а дали не си квалифициран специалист( примерно )
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 12:19

Хайде. Явно се занимаваш с нещо специфично, което никой не може да налучка. Всички правим по много работи на веднъж. Бас държа, че и с моята работа няма да може никой да се справи Smile
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 13:19

За моята работа, не важи това. Сега ще се опитам :D
ц.Жезли 6
Крал чаши-Мечове 8- Императрицата

Насочвам се към бизнес дела.Помагаш на хората...Отговорна ти е работата...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСъб Юли 05 2014, 14:34

Не точно, фокусирай около хората Smile Иначе според мен всяка работа е отговорна.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Юли 08 2014, 15:21

федя-разкрий дейността която вършиш...

детеХ-ще попитам таро какво вършиш
ИНТЕРЕСНИ СА КАРТИТЕ-работиш интелектуално,възлагаш равновесие,работиш с думи,пари.даваш,отценявап другите.
ти си в помощ към нуждаещия
шефско място заемаш-цепя на крал меч-може и лекар,хирург,психолог

асомеч-6пентакли-10меча


асо - 6п - 10
като везна
1.2.3.4.5(6).7.8.9.10
асо.........6............10
6п-отново кантар.... то голямо налучкване но има ли връзка с търговия,везни...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Юли 08 2014, 19:02

другите
зуки написа:
работиш интелектуално,възлагаш равновесие,работиш с думи,пари.даваш,отценявап

Чак да възлагам равновесие сякаш не е но другото ти е така Smile
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Юли 08 2014, 23:03

Продавач консултант в супермаркет Smile Аз попадам под властта на някой хора, но и те трябва да се съобразяват с моето мнение и решение защото ако ли не няма как да се получи Smile
Иначе имах доста проблеми с една от колежките но за сега нещата се поуспокоиха, дори си мислех че ще ме уволнят. Но уви за сега съм на работа Smile Донякъде за проблемите имат пръст и колегите в магазина, тъй като те лека полека ме настройваха с/у нея.. сега като се замисля.. но.. това все пак не достатъчно че да съм на такова мнение.. Smile
Успех и съм за Германия :D
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Юли 09 2014, 11:24

Въпроси и отговори 2 - Page 9 947743 


да попитам , някой ползва ли махало?

аз нямам ,но нали може да ползваш и друг подходящ предмет за тежест
-пръстен,висулка от колие,...
моя позната си е затрила ключовете на колата.
подозираме и намеса на майката там,че нещо крие...
но така или иначе ,още ги търси ...
теглихме ленорман. таро не сме редили.
но днес ми се ще с махало да опитам...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Юли 09 2014, 16:54

Аз съм ползвала и показва понякога точно, а друг път дава колебливи отговори. Но за въпроси с да или не го предпочитам пред картите.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Юли 09 2014, 21:32

ехеее, Зуки, дай нова тема за махалото. Интересно ми е и аз да пробвам, но няма много напътствия по темата. Вероятно всеки както го усеща, но сигурно си има някакви правила.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Юли 13 2014, 14:51

Излъга ли ме един човек?Картите са теглени онлайн
5м,8ж,Жрец,РП-аз си мисля,че е бил искрен с мен,тук 5 п си мисля,че показват моите съмнения и ядът ми към него
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Юли 13 2014, 17:37

фрог-за първо път да ми стане усилно,след гадаене...и то след махалото
и имах странно усещане,за чуждо присъствие до мен...

и извън махалото-но вчера съм спала 16/17 часа от следобеда вчера,та до тази сутрин...
а се се е случвало подобни призиви на сън ,извън обичайните-да ми носят особени съновидения...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Юли 13 2014, 19:12

Мисля, че трябва да направиш наистина тема за махалото и опита си с него. Как разбираш например кога показва да и кога не? Какво използваш за махало? Проверяваш ли го дали работи с въпроси на които знаеш отговора?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Юли 13 2014, 21:16

аз нямам махало,но ползвах медальон.
този медялон пък ми беше посочен за специален от моя позната-тя самата ми го нарисува,а не го е виждала...както и да е...ползвах него...

да и не - преди години  пишехме в други форуми няколко момичета...сега сме с различни никове,и може и да не се ''познаваме''
но имаше една момиче което  сама си изработи висулка,тя е бижутер.
от нея съм запомнила че  го тестуваш.
питаш как е ''да'', как е ''не''
и така с времето практиката с махалото показва отговор,насока...плюс това въпроса е важен,както и последващите изясняващи въпроси...там един въпрос е изключващ,друг подкарващ...така мисля де...
и наблюдаваме за об.връзка...

но по мое мнение,усещане,интуиция-много е важна верижката,метала ,и висулката...и друго....дали махалото е за теб(за този който работи с него-радиестезист???).тук си мисля че нещо от физика е важно-поляризации,+/-...

инък има материал за тази практика

мен ме вълнува не вярно,невярно...а ''силите,енергиите'' които ''витаят'',следите които  водят до и извън ''работнмото място''
с една дума-има ли някой до ме...защото  с таро,ленорман-не усетих  ''сила,енергия,присъстие,''
но може да е  моментна настройка,морска болест от махало...

всеки който пожелае може да направи тема... Въпроси и отговори 2 - Page 9 531608 
аз  и за руни правих-но нищо.... Въпроси и отговори 2 - Page 9 262180

дали го проверявам...не съм опитвала,то пък и това беше първия ми опит изобщо с нещо такова...но като дете си спомням че ми показваше късен брак-да верно е...
пол на дете-да
но самата аз знаех какво дете ще родя,още от първия ден ,когато разбрах...
а на ръката линия деца- е там,една...така че съвкупността от няколко практики за гадаене-са единодушни със и без инту...
та не бих била уверена дали теста няма да бъде повлиян,от мен самата...по тази причина не задавам и на таро-защото показва с точност това за което питам,буквално,даже и дословно...
последно нещо такова беше с въпроса за - жената и бебето-приемен родител...но когато истината е кристална,таро сигурно така говори
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Юли 13 2014, 21:42

Спомням си навремето баба ми, за махало ползваше вретено. Слагаше две корички от хляб хоризонтално срещуположно и две въгленчета вертикално/ или обратно. Съответно хляба беше за Да, въгленчетата за Не. Доста познаваше, почваше да лъже, когато вече прекалиш с въпросите.


Последната промяна е направена от galiusha на Пон Юли 14 2014, 10:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeПон Юли 14 2014, 08:01

галюша,хубаво е че си запомнила това...показвай го на близките...че ме е яд като се сетя какви култури е имало на наши земи...не казвам българия,не казвам религия...ще ми се да се върна назад във онова просто но богато минало на божества и ритуали , където има луна,слънце,огън и вода и много камъни и зеленина....

аз пък се сещам за нещо друго.
наскоро видях жена да го прави,бях го забравила,това го правехме като деца
измерва се с педя ръката,и се задава въпрос.
скъсена или удължена ръка,дава отговор на зададения въпрос.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 15:07

Давам обратна връзка: https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t779p120-topic#29882

Фроги, Рени - много точен коментар!!!

2 месеца по-късно, след случката, човекът, за когото питах се влоши здравословно и в момента е на химиотерапия. Има обр. на белия дроб  Sad
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 15:15

Давам обратна връзка: https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t775p420-topic#25835

Фрог, отново много точно усети нещата!!! Състоянието на жената се влоши изведнъж от м.май, влоши се след получаване на голяма сума пари... Има биполярно-афективно р-во.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 19:09

Хм усмивка Miss Bloom, за човека от първия случай - да види каква му е кръвната захар, обзалагам се, че е доста висока, а би трябвало да му клони към 4,  при проблемите които има... И да спре цигарите все пак ако пушиВъпроси и отговори 2 - Page 9 402149 Отговарям ти от обща култура, но ти можеш да му теглиш карти допълнително.
Късметлийката от втория случай не е за пренебрегване, понеже с парите, които е получила, поне може да си купи здраве усмивка При биполярно някой предписват рибено масло от сьомга. На Now foods е подходящо заради специалната му обработка - премахната е миризмата на риба. Други автори обаче казват, че излишъка на арахидоновата киселина е причината за това невроните в мозъка да се превъзбуждат и да не действат адекватно. Ориентировъчно мога да кажа, че арахидонова киселина има например в жълтъка от яйце!Smile
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 08:18

ще забременее ли до 3 месеца?

висш жрец - императрица - 10 пентакли
цепено е на обърната умереност

тук искам да се възползвам да попитам за сборовете от 3те карти.
какво показват обикновено - отговор на въпроса или състояние на питащия?
в случая сбор 18 - струва ми се, че показва емоционално състояние по-скоро. но нямам наблюдения върху сборните карти, сега взех да обръщам внимание.
и още 1 въпрос - дворцовите смятат ли се в сбора или не? като че ли има различни методи. аз ги смятам, струва ми се, е щом са се появили, значи имат своето място и не може да се пренебрегват.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 08:56

Цитат :
ще забременее ли до 3 месеца?

висш жрец - императрица - 10 пентакли
цепено е на обърната умереност

има бременност, но заради 10 п не знам дали ще е до 3 месеца
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 14:59

Искам да ви попитам..........случвало ли се е да питате нещо дали ще стане и в началото картите да са ви давали добри шансове и прогнози и в някакъв момент след като дълго няма развитие в желаната посока, да питате пак и този път нещата да не са ок, тоест да се дава негативно равитие.

на какво се дължи смяната на посоката- за месец-2?

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 15:37

да. и за няколко дни даже ми се е случвало.
на изборите, които ние/другите правим според мен се дължи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 15:54

Ами хубаво- ако ти не правиш...нищо по въпроса. Стоиш и чакаш. Получил си добро обещание от картите- категорични комбинации. И нищо не правиш- чакаш. Няма избори, няма грешни стъпки. Просто стоиш и чакаш..и картите просто запяват друга песен, не го разбирам.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitimeЧет Юли 24 2014, 16:03

И аз съм се чудила, може би защото картите изразяват подсъзнателната ти нагласа в началото си ентусиазиран, позитивен, оптимист и картите са такива, после седиш чакаш чакаш, и този позитивизъм и ентусиазъм се изпаряват и дори подсъзнанието ти крещи, че това няма да се получи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 2   Въпроси и отговори 2 - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 2
Върнете се в началото 
Страница 9 от 14Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: