Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
АвторСъобщение
Ioana
Гост
Гост



Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 18:52

Днес излязоха предварителните резултати на бебето на приятелката ми и са добри според тях няма Синдром на Даун. Утре ще стане ясно окончателно. Но приятелката ми не е добре днес направила 2-ри инфаркт  Sad. Изтеглих карти какво ще е здравословното и състояние до края на месеца. Цепих на Кралица М
6П - О
Мага - К.
Светът - С.
Не разбирам съзнанието ми е блокирало, толкова съм притеснена!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 18:56

Ц. 8 чаши

6 жезли 10 меча обърнат Жрец


Ще бъде ли положително за Х. съдебното решение?

Фрог! Като Да ли да го тълкувам???? Заради 10 меча?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 19:44

Линди, възможно ли е делото да бъде върнато за преразглеждане, т.е. утре да не се вземе крайно решение Три карти 4  - Page 18 617156

Предстои ми среща с една моя приятелка - как ще протече?
Кулата - Страшният съд - Глупакът
Притеснена съм, тя има проблеми. Искам да ѝ помогна, но не знам дали ще успея...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 20:08

Галантус- обърнато слънце е овладяно Его.

Да, Артемис- и на първа дава забавяне, но изпълнение. Принципно картата показва, че има още доста вода да изтече дорде нещо се случи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 20:09

ясмин- за семейството не се притеснявай- за мъжа и детето
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 20:32

Линда10 написа:
ОВ-Разговора мина доста добре,разбрахме се за детето,даже ми даде пари   .Не се опита да говори нищо за нас двамата,но е съвсем различен като държание -дали не е някаква тактика,не знам.
Радвам се на хубавото послание на 10Пентакли. За първи  път ми се случва толкова ярко да е отбелязан спокойният разговор и разбирателството. „„
Йоана написа:
какво ще е здравословното и състояние до края на месеца. Цепих на Кралица М
6П - О
Мага - К.
Светът - С.

Борбата продължава, Йоана, няма смърт и това е хубаво, но има намеса на лекари. Не знам точно каква. Момичето ще получи дар /6П/, вероятно ще има някаква интервенция. Дано бързо да се оправи и да няма повече проблеми. Стискам палци.
Линд написа:
Ц. 8 чаши
6 жезли 10 меча обърнат Жрец
Ще бъде ли положително за Х. съдебното решение?
Фрог! Като Да ли да го тълкувам???? Заради 10 меча?

Линд, тук са на втора позиция. Завършващата ти е Жрец  при това обърнат /прав дава благословия, а обърнат??? не, нали/...... На коя инстанция е делото? Няма да е в негова полза, но ще обжалва, така ми се струва. Май не е достигнал нивото, където ще се случва желаното - пак заради 10М и Жреца.
Върнете се в началото Go down
Ioana
Гост
Гост
Ioana


Female Taurus Брой мнения : 103
Join date : 09.07.2013
Age : 35
Местожителство : Плевен

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 23:46

Фроги, благодаря за отговора!  мерси 
Дано всичко да се оправи, защото нещата са доста сериозни. Днес 3 пъти и е спирало сърцето ,сложен и е още един стенд и лекарите са казали, че като се стабилизира до няколко дни ще я закарат в София за поставяне на Байпас. Тези дни ще са критични. Моля се да се нареди всичко! Оказа се, че и язва е имала и се е спукала, загубила е много кръв......направо голяма трагедия! А бебенцето и на 2 седмици чака майка си у дома  Sad 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 23:57

LindaLI написа:
Галантус - обърнато слънце е овладяно Его.
Интересно дали става въпрос за човек от миналото с тези обърнати 8 чаши?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПет Яну 10 2014, 01:26

да- виж- точно така 8 чаши об.- завръщане към миналото, големи чувства, хубава карта за любов са обърнатите 8 чаши- аз най- вече ги чувствам като много дълбочина в любовта.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПет Яну 10 2014, 20:11

Аз: написа:
Линди, възможно ли е делото да бъде върнато за преразглеждане, т.е. утре да не се вземе крайно решение

Предстои ми среща с една моя приятелка - как ще протече?
Кулата - Страшният съд - Глупакът

Притеснена съм, тя има проблеми. Искам да ѝ помогна, но не знам дали ще успея...

Срещата мина като цяло добре. Дори час по-рано от уговореното време.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПет Яну 10 2014, 22:56

Мис Блум- да относно твоя коментар- не се взе крайното решене по делото днес
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeНед Яну 12 2014, 21:31

Sugar написа:
Какво да очаквам от Х в близкия месец? Паднаха се Силата,Смъртта и Слънцето-сексуални карти,но пък виждам и много

lindaLI написа:
абе много те желае този мъж, но слънцето понякога просто си свети и се кефи на себе си и нищо не прави

Браво,Линда  Три карти 4  - Page 18 698924 мерси едно абсолютно нищо-това ни бяха отношенията
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeНед Яну 12 2014, 21:36

Calantha написа:
Шугър, вие разделени ли сте с този човек или това са нови отношения, от които се очаква нещо? На мен абсолютно същите карти ми излизаха след раздялата ми с един човек на въпрос ще има ли някакво развитие на отношенията ни в близко бъдеще. Развитие нямаше никакво. На мен тези карти ми говореха за категоричен край (Смърт),потискане на емоции и чувства, решение взето с разума (Сила) и както каза Линда -едно гордо и егоцентрично Слънце, което няма да направи нищо, а ще се отдаде на нарцисизма си, задълбочавайки чувството си на правота Не знам какво е вашето положение, какъв ви е статута, но тези карти според мен показват всичко друго, но не и действие.

На мен принципно Слънцето по отношение на връзки винаги ми е показвало пасивност от страна на отсрещния човек - -стоя и чакам, ослушвам се, другия ще трябва да се върти около мен, не аз около него. И също така сега се стих, че все ми излизаше за един човек, който имаше интерес към мен и искаше нещо повече, но след като му показах, че няма да стане, той се оттегли, но не се отказа и просто изчакваше. Но това пак е пасивност...

 Три карти 4  - Page 18 3032713799 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 00:27

Редих карти на една жена, близка ми е. Психически не е никак добре, а вероятно има и други неща, които крие... Историята е дълга и дори се загубвам в нея  Три карти 4  - Page 18 396312 

Кога Х. ще излезне от състоянието, в което се намира?
2 чаши (об.) - 6 жезли (об.) - 7 меча (об.)

Много странно, че всички карти са обърнати. Не е във връзка и не е преживяла някакво разочарование в последно време. Има монотонен живот...

Имате ли някакви идеи?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 14:21

зуки написа:
Re: Въпроси и отговори Пон Дек 09, 2013 9:12 am
едни познати обмислят купуване на предмет.не е особедно скъп,важен,но е добре да го имат.
ако има известна доза притеснение у жената,то е поведението на мъжа,след покупката,натякването,намеците и там подобни гадории заради характера му.
и все пак ще купят ли тази придобивка за дома?

5пентакли-6жезли-рицар меч

дали картите са отразили жената,и нейното лично отношение изобщо към идеята,и всичко онова което написах...
...каква история,картите ме натовариха...особено тази 5п-6ж

линда,понеже ти беше отговорила- давам об.в.
не са го купили.
мъжът все още се лигави,най=точно описано.
мрънкало...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 14:22

Мис написа:
Кога Х. ще излезне от състоянието, в което се намира?
2 чаши (об.) - 6 жезли (об.) - 7 меча (об.

2-6-7 - уж нагоре, но обърнати
чаши-жезли-мечове - липсват пентаклите, липсва заземеност, устойчивост 
проблемът не би трябвало да е значим и трудно поправим - няма ГА. Липсва комуникацията при тази жена, липсва действието и има страх от измама. Някакви фобии, но не силно изразени.  Странно, би трябвало много лесно да се оправи, когато се появят пентаклите - пари, работа,комуникация. Така ги тълкувам на пръв поглед. Ако трябва да отговарям конкретно на въпроса ти - проблемите ще се задълбочават с времето. Просто трябва нещо да се промени иначе ако стои така ще става по-зле.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 14:30

какво се очаква след активен период,при една двойка.преминали през трус.
8чаши-7чаши-6чаши
цепя на 10чаши,като от любопитство погледнах горната карта -кралица жезли...
и ми се навърза ситуацията...дава им се да тръгнат по свои пътища,но сякаш пак оплитат в представите си,страховете си,реалното не го изтеглят,а го бутат в страни...връщане на зад.тъпчене на място.непреходност но и застой.
жената е тази която следва посоката на тези чаши...дали за хубаво или не (поскоро не е ), тя поема по 7ч,зада мине в 6 чаши...но като цяло тази посока е налагане на промяна,а тя стои в старото...
та така,ако и кипне канчето (чашите) може и да тръгне в друга посока с8ч
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 15:52

Зуки написа:
8чаши-7чаши-6чаши

Тук имаме само чувства и емоции от осмица към шестица. Според мен, Зуки, двамата вървят към отношенията, които са имали в миналото, преди труса. Много се надявам подредбата да не е проективна с тези чаши, но 7 от тях в средата ми звучат оптимистично /дават я като много положителна при въпроси за любов/. Минал е лошият период, мечтите не само мечти, те имат потенциал.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 20:01

Шугър, много ти благодаря за ОВ  мерси 

Имам и аз едно въпросче - момиче се колебае дали да запише нова специалност и попитахме - как ще се развият нещата ако я запише?

цепя на 6 мечове

2 чаши, 3 чаши, 3 пентакли, доп Асо Мечове -

Казах и, че според мен трябва да я запише, защто нещата ще се развият добре, Асо меч тук вероятно е новото начало, нали?

И още един въпрос имам: Жена не се чувства добре на сегашната си работа и се чуди дали да напусне или пък да си остане там  и попитах - как ще се развият нещата при нея в професионален план - 3 мес.

цепя на 10 мечове

3 жезли, Звезда, 2 пентакли, доп. 2 жезли

Вероятно ще бъде поставен пред избор... Възможно е да започне нова работа или пък да се балансират нещата на старата, да смени гледната точка просто? Как мислите?


Последната промяна е направена от Calantha на Пон Яну 13 2014, 20:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 20:23

момичето може да запише специалността, ще са ок нещата

Жената в професионален план- ще си стои на сегашното място май- изчаква по- добър момент
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 20:46

Каланта,според мен момичето ще запише новата специалност.Много добре ще й е добре.Личи си,че се колебае,но няма място за тревога.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 20:56

Фрог, много точно си усетила нещата мерси Тя работи, но нещо нещата никак не са добре при нея. Въпреки че е заобиколена от близки, които искаме да ѝ помогнем, нищо не става. Вече взех да се чудя дали изобщо иска промяна...
Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeПон Яну 13 2014, 22:46

Благодаря, Линда и Шугър  мерси Предадох и да запише Smile
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeВто Яну 14 2014, 11:05

Момичета имам нужда от мнението ви по едни карти. Теглих карти на въпрос защо мъжът ми отново се държи странно и не ву се занимава с нищо. Цепя на рицар жезли, звездата, 9 мечове и кралица мечове. Мислех си че пак е изпаднал в някая емоционална дупка или го е хванал мързела. Обаче с тая кралица мечове дали няма друга жена и той се измъчва по нея? Вие как мислите?  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeВто Яну 14 2014, 23:17

Да, в депресия е. Мисля, че може да е заради несподелена любов, да Sad
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeВто Яну 14 2014, 23:34

Благодаря ти Линд мерси . Пред мен се спотайва само щото знае че чакам и най малката изцепка за да го Mad, но аз си знам че трябва да има причина за да е в това състояние.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 00:06

Иве, според мен няма друга, просто е в яка депресия.... 9 меча и ДМ предвождани от Звездата са си е отвратителна история. Човекът обаче сам може и трябва да се справи с проблема си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 17 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: