Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 08:42

каква е психологическата причина да се появява този проблем?

4 чаши - 8 меча - магът обърнат
цепя на кралица чаши обърната.

проблемът е здравословен, но съм убедена, че се дължи на психологически/емоционален проблем.
за мен, обаче, картите не казват нищо ново, а ми се искаше да е така, защото ми се струва, че има нещо по на дълбоко от това - наранена съм, прекалено се самокритикувам и не виждам изход. като че ли имам всички нужни неща като Магът, но не знам какво да ги правя или пък съм блокирала и не мога да ги ползвам.

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 09:01

причина-питането е за жена нали,нестабилна в поведение,неумееща да види и прозре същественото,отпусната,вяла,уморена,възможно е да е била твърде енергична преди,изтощение.да психическо,но се отразява на тялото,органи,системи,жлези..знам ли.съдя само и по мои подредби,питания....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 09:02

да, за мен е питането. изморена съм ,да
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 09:28

8 мечове може да е и постоянен стрес, на който някой е подложен, това го изтощава.

Само като допълнение, на мен обърнатият Маг доста често ми излиза като грешни диагнози. В смисъл на - не са проведени още всички необходими изследвания и предположението на лекуващия лекар не е вярно. Това го казвам само като идея, не че се опитвам с таро да противореча на лекарите.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 09:37

благодаря. действително точна диагноза няма
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 09:46

Artemiss, според мен може би донякъде причината е прекалено силна емоционалност, която не се успява да бъде преработена и дава - меланхолия, апатия, депресивни мисли. Може би има непрекъснато мислене за отминали събития. Също и любовно разочарование, заради това, че не ни се отговаря на любовта, точно както ние желаем, по нашите правила. Мисля, че се отнася до нещо, което се е случило преди време, с нещо от миналото, нещо оставило силен отпечатък в теб, за който ти не споделяш, сама си страдаш или просто затваряне на вратата на нещо, но не по наше желание.

Според мен с Чашите и Магът, на теб много добре би ти се отразило билколечение или просто нещо алтернативно, което успокоява нервната с-ма.
А за диагнозата - няма точна, защото според мен ти не си болна, просто си внушаваш разни неща. Изчисти Авгиевите обори, успокой се, спри да го мислиш, каквото било е вече минало, ден с ден еднакъв няма... Живей сега, тук усмивка
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 10:10

благодаря и на теб Miss Bloom.
за внушаване - няма как да си внушавам. но съм убедена, че не е просто физически проблем. а нещо доста подтискано, което съзнателно не мога да определя. иначе точно с билколечение действам Smile
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 12:05

Мага, под управителството на Меркурий беше ретрограден 21 октомври-12 ноември, а преди това 23 февруари-17 март, дали точно тогава в тези периоди не е започнала изявата на физическия проблем? А и в подредбата ти е обърнат, мисля си, че точно това означава. А и много често диагнозите излизат сгрешени тогава...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 12:58

може тогава някъде да се е появила причината, която да го е отключила пак. иначе си го влача от години, а се прояви пак преди няколко дни. ще помисля над това, благодаря
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 13:53

Артемис неказаното задържаното,води до други блокажи.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 15:49

Здравейте дами Smile
имам едно питане
Ще се чуем ли по празниците със С
паж пент-цепих на него
9 пентакли,асо меч,император

Аrtemiss написа:
каква е психологическата причина да се появява този проблем?

4 чаши - 8 меча - магът обърнат
цепя на кралица чаши обърната.
Смятам ,че невъзможността ти да се реши даден проблем с човек,възможно важен за теб много(обърната кралица чаши ми дава бивша любима  ),ти дава задръжки.Може да имаш затруднена комуникация с някого ,на когото има какво да казваш,и това да поражда блокажи и физическа проявеност на пробема.За мен лично идва от невъзможността да се освободиш от минала връзка-може да не е любовна,по обърнат маг,и нежеланието отсрещтната страна да те чуе.Възможно е физически да се поболееш,тъй като по принцип май си нежна а сега балансът хич го няма.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 19:32

Ще се видим ли с .. по време на празниците? цепя на Маг, картите са Отшелник,6ч,10 ч -показват доста емоции,10 ч може и семеен празник, и обрат на нещата, нещо ново като че ли и за това си мисля че вероятно има шанс да се видим
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 19:41

Милена,С ще прати картичка,@,sms,и мисля че ще поискаш да се видите,след Нгод,април?

Линджери,да ще се видите,по някое време.
Ако сте на едно място,град,на площада,или общи познати.
Но,има едно но,май не сте в една компания,все още мисля че ти ще си у роднини,в дома ви.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 13:10

Ще се видим ли с Х другата седмица?В.Жрица,3м,Р.Ж

ОВ-не се видяхме,но не се разочаровах от този факт.Frog,Linda познахте  Три карти 4  - Page 10 99390 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 20:38

Зуки благодаря,много жалко ,явно ще имам едни тъжни и самотни празници
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 22:24

Линджери написа:
Ще се видим ли с .. по време на празниците? цепя на Маг, картите са Отшелник,6ч,10 ч -показват доста емоции,10 ч може и семеен празник, и обрат на нещата, нещо ново като че ли и за това си мисля че вероятно има шанс да се видим

Бих те посъветвала да теглиш до понеделник нови карти за това дали ще сте заедно за празниците. По тези казала, че ще се видите, ще си спомните минали дни, но няма да се чувстваш щастлива. Наистина съветът ми е да теглиш нови карти  Smile 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 22:35

Милена, няма карта по твоите, която да указва комуникация, но знае ли човек....единствено комбинацията от 9 пентакли и Асо меч ме кара да се съмнявам, но едва ли ще се случи, освен ако ти не му се обадиш.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 22:59

Благодаря ти Фрог,ще пробвам пак, но за сега няма индикации че ще се видим, а лошото е че за празниците за сега никой няма да дойде на гости, ще дойдат в други дни, и оставам сама с родителите си за съжаление...
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 10:35

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 18:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 12:58

Кой беше питал за козметично разкрасяване и изненадан мъж,дайре обратна връзка,интересно ми е ?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 13:34

Аз питах и дадох ОВ,но ще напиша пак Smile Съобщих му новината,наистина остана като гръмнат и се врътна и излезе.За сега не е ставало изобщо въпрос за парите.Нито ме пита от къде съм взела,нито предложи да ми даде  мерси 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 13:55

Хм Луничка човека си го тресе мерак според мен, обаче не смее да си каже, даже има и чувства намесени тук. мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 15:01

Луничке, този мъж те желае, затова се държи така с теб.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 15:25

Страда ли за мен? Дяволът,Смъртта,Обесеният-аз виждам тук обсебеност,скованост,не знае какво да прави.Странни са ми тези карти.Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 15:30

Шугър смъртта като междинна карта показва промяна от две състояния,  от обсебеност към задържане на ситуацията и изчакване.  мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 15:35

Ясно значи смъртта в тази позиция си е трансформация от едно състояние в друго.Благодаря ти,Ива  усмивка мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 16:00

Каква е била риакцията на Л.М., когато е видял писмото ми?

ц, крал на пентаклите (обърната)

Сила - глупакът -5 жезли


Останал е объркан, непрезказуем, неочаквал, зависимост е от мъж
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 10 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: